بازدید
28090 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رأی‌ها)

گزارش مشکلات

این صفحه برای چه گزارشاتی است

  1. عدم فعال شدن حساب کاربری (به همراه گزارش این مشکل ایمیل و نام کاربری خود را هم ذکر کنید)
  2. عدم دسترسی به سایت در بازه های زمانی خاص (زمان آن را گزارش کنید)
  3. دریافت ارور های سیستمی ( ارور را ذکر کنید)
  4. مشکلات فنی پرتال (مشکل را به صورت کامل شرح دهید)
  5. خرابی یکی از فایل‌های کتابخانه (لینک فایل را قرار دهید)

سوالات متداول

سایت زندگی پیشتاز از دو قسمت اصلی تشكیل شده است: «پرتال» و «تالار گفتگو» ثبت‌نام و ساخت شناسه کاربری در هر یک از آن‌ها جداگانه صورت می‌گیرد.

بخش‌های دیگر سایت نظیر کیوسک و کتاب‌خانه جزئی از پرتال هستند و کافه کتاب نیز جزئی از تالار گفتگوست.

 

برای ساخت شناسه کاربری در پرتال زندگی پیشتاز باید به «ساخت حساب کاربری» بروید و اطلاعات خود را به ثبت رسانید. توجه داشته باشید كه ایمیل خود را به درستی وارد کنید و توجه داشته باشید كه ایمیل www ندارد.

 

بعد از به ثبت رساندن فرم، ایمیلی حاوی تایید شناسه کاربری به ایمیلی که در فرم وارد کرده‌اید ارسال خواهد شد. این ایمیل را حتما باید تایید کنید در غیر این‌صورت شناسه کاربری شما فرقی با حالت مهمان ندارد.

 

ایمیلی که برای شما ارسال می‌شود ممکن است در پوشه spam قرار بگیرد. اگر در inbox و spam نبود، در قسمت دیدگاه‌های گزارش مشکلات، گزارش دهید. در گزارشتان ایمیل و نام کاربری خود را ذکر کنید تا مدیران به‌صورت دستی شناسه کاربری شما را به تایید رسانند.

 

در صورتی که رمز عبور یا نام کاربری خود را فراموش کردید باید حتما ایمیل خود را به یاد داشته باشید. اگر ایمیل خود را بیاد دارید می‌توانید هر یک از موارد ذکر شده را به راحتی در قسمت‌های مشخص شده درخواست دهید تا به ایمیل‌تان ارسال شود.

دانلود در زندگی پیشتاز به دو روش ممکن است. به‌صورت مهمان و به‌صورت کاربر، در دانلود به صورت مهمان شما باید برای هر فایل 50 ثانیه صبر کنید تا لینک دانلود برای شما نمایش داده شود و سرعت دانلود محدود است.

ولی در دانلود به‌صورت کاربر لینک بدون نیازی به منتظر ماندن به شما نمایش داده می‌شود و سرعت دانلود محدود نیست و همچنین عضویت در زندگی پیشتاز کاملا رایگان است.(برای اطلاعات بیشتر قسمت شناسه کاربری را بخوانید.)

 

اکثر فایل‌های كتاب‌خانه به‌صورت فشرده قرار گرفته‌اند که با پسوندهای همچون rar, zip, ... قابل تشخیص هستند. برای خارج کردن از حالت فشرده باید نرم افزارهایی همچون WinRar, 7zip, ... استفاده کنید.

برای بقیه فایل‌ها و بعد از خارج شدن از حالت فشرده نیاز به نرم افزارهای مرتبط دارید تا فایل را باز کنید اکثر فایل‌ها با فرمت pdf هستند ولی فرمت‌های دیگری همچون ePub هم در بین فایل‌ها موجود است.

پیشنهاد ما نرم‌افزار SumatraPDF است. نرم افزاری کم حجم و رایگان که برای کتاب‌خوان‌ها عالی است چون فرمت‌هایی مانند PDF, ePub, MOBI, CHM, XPS, DjVu, CBZ, CBRرا پشتیبانی می‌کند.

 

در صورت خرابی فایل‌ها از قسمت «گزارش کردن فایل» موجود در هر یک از صفحه‌های دانلود استفاده کنید یا در گزارش مشکلات با ذکر لینک فایل آن را گزارش دهید.

در زندگی پیشتاز برای انتشار بلافاصله دیدگاه‌تان باید وارد شناسه کاربری خود شوید. اگر به‌عنوان مهمان دیدگاه خود را به ثبت رسانید، دیدگاه شما به سامانه مدیریت ارسال شده و در انتظار تایید یکی از مدیران می‌ماند.

برای رسیدگی بهتر به سؤال یا نظرتان سعی كنید در قسمت مربوطه سؤال كنید.

دیدگاه‌های هر مطلب(به خصوص دیدگاه‌های هر فایل) برای ثبت دیدگاه شما فقط در مورد آن مطلب است و نه چیز دیگری.

برای قرار دادن آواتار برای خود باید به سایت گرواتار رفته و در آن ثبت‌نام کنید. توضیحات بیشتر در خود سایت موجود است فقط به یاد داشته باشید که ایمیلی که در سایت گرواتار برای آن عکس انتخاب می‌کنید باید با ایمیلی که در زندگی پیشتاز وارد کرده‌اید یکی باشد.

آپلود برای کاربران مجاز نمی‌باشد و فقط آپلودرها و مدیران می‌توانند فایل در کتاب‌خانه قرار دهند.

شما می‌توانید در فضای‌های ابری مانند پیکوفایل کتاب مورد نظر خود را آپلود کنید و در تالار گفتگو قرار دهید، آپلودرها کتاب مورد نظر شما را دریافت کرده و بعدا در کتا‌ب‌خانه قرار می‌دهند.

در حال حاضر ارسال مطلب برای کاربران مجاز نمی‌باشد.

Pioneer-life با همراه شدن و همکاری دو گروه pioneer-group و life-gate با هدف ارتقا کیفیت و خدمتی عظیم تر و منسجم تر به تمامی دوست داران کتاب‌های فانتزی در سال 1392 تشکیل شده است. پس از یک سال کسب تجربه و فعالیت هر یک از گروه‌ها در این زمینه و اقدامات فراوان آنها؛ اکنون با حضور این گروه امیدواریم بتوانیم با نیرویی جدید و روز افزون در راستای پیش برد و گسترش این هدف گام برداریم. زندگی پیشتاز توسط فناوری اطلاعات ونوس میزبانی و پشتیبانی می‌شود.