ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

چقدر خوبیم ما

• نویسنده کتاب: ابراهیم رها
    • ژانر: اجتماعی و فلسفی
    • دنبال کننده: 0
    • ایجاد شده در: 2016/05/23
    • دارای خلاصه و کاور
    • نسخه چاپی وجود دارد
    • تک جلدی
    ما مردم عین دسته گلیم. لاقل بخشی اول این عبارت دو قسمتی را مطمئنم. رفتار ما، واکنش‌های ما، اطوار ما، برخوردهای ما… یکی از یکی بهتر. ما مردمانی زیبا جادار مطمئن هستیم که اعتماد به نفسمان یک جاهایی از آسمان را انشقاق داده است. حالا من در این کتاب سعی کرده‌ام به زبانی که به هیچ جای هیچ کسمان بر نخورد، رفتارهای اجتماعی و فراگیرمان را که تبعاتش صاف می‌رود توی چشم خودمان مرور کنم. اگر از دسته گل بودن خود، اطرافیان، فامیل، دوست، راننده خطی دور میدان یا سوپر مارکت محله‌تان به تنگ آمدید یا به هر چیز دیگر آمدید، این کتاب را بخوانید…
    ابراهیم رها (نویسنده ی کتاب) را خیلی وقته میشناسم، همین چند وقت پیش هم رمان دَری وَری تونست نظر من رو نسبت به ذات واقعی مرگ، تغییر بده. البته! تاحدودی؛ حتی من هم هیچ‌وقت از یک کتاب طنز نتیجه ی منطقی نمیگیرم! خب مسلمه که شوخی کردم. به هر حال ما اینجا داریم راجب این کتاب صحبت میکنیم اما چرا از ابراهیم رها شروع کردم؟! خب مسلمه چون باید اول نویسنده رو خوب بشناسید تا به اصل موضوع آگاه شید. به هرحال من نوشته ها و کارهای ایشون رو توی جراید دنبال میکنم و میشه گفت قلم ایشون منحصر به فردِ و برای نوشتن این کتاب، خب فرد قابلی را سرنوشت برگزیده!چقدر خوبیم ما در برگیرنده یادداشت‌هایی از ابراهیم رهاست که همگی برای نخستین بار در این کتاب منتشر و برای این کتاب نوشته شده است.

کتابی که نویسنده‌اش متن آن را حاصل تاملات خود در نقد رفتارشناسی ایرانیان در قالب بیانی طنز آمیز عنوان کرده است.ایشون در درباره علت انتخاب زبان طنز برای این کتاب نیز میگوید : زبان طنز برای بیان در این کتاب انتخاب شد تا من و شمای مخاطب کتاب کمتر از آنچه در آن بیان می شود دردمان بگیرد و البته تاثیرگذاری کتاب نیز با این زبان بیشتر می شود.

به گفته نویسنده ، این اثر حاصل نزدیک به سه ماه تالیف و سال‌ها تامل در حوزه رفتارشناسی فرهنگی اجتماعی ایرانیان است که در خلال سال‌های فعالیت مطبوعاتی نویسنده به دست آمده و به همین خاطر است که نویسنده اصرار دارد جدی ترین حرف هایش را در خلال سال‌های گذشته در این کتاب عنوان کرده است.

به هرحال این کتاب رو میشه جدی ترین کتاب طنز، در کارنامه ایشون نام برد، کتابی که ظاهرا حرف های زیادی برای گفتن داره، البته همانطور که خود اقای رها هم تویِ بخشی از کتاب گفته؛ این مسائل جوری بیان شده که به هیچ جای هیچ کسی بر نخوره! پس با اگه حتی دلواپس هم هستید، با خیال راحت بخونیدش!

این کتاب رو میتونید با مبلغ ناچیزی (شش هزار و هشتصد تومان) از سایت دیجی کالا(این سایته مگه قرار نبود فقط چیزای الکترونیکی بیاره؟!!) یا هشت هزار و پانصد تومان از کتابفروشی سرِ خیابون(تخفیف بش خورده تو دیجی) تهیه کنید. خیلی هم شیک و مجلسی.
    هرگونه نظری، انتقادی فوشی سوالی چیزی راجب کتاب هم اینجا بنده پذیرا هستم با آغوشی باز، فراتر از تصورات شما
    ویرایش توسط Araa M.C : 2016/05/23 در ساعت 21:54 دلیل: همینجوری (:
  1. 9
    شهرت
    4
    1,673
    سردبیر نشریه
    مرسی جناب
    کتاب های قشنگی معرفی می‌کنید!

پ.ن 1:
    پ.ن 2: (#لیستم )
    امضا:

A.Gh

والا
    شهرت
    0
    2,286
    تیم فنی نشریه
    حتما میخونم عالیه . و چه نقد تر و تمیز ی . خسته نباشی واقعا .

http://up.vbiran.ir/uploads/43091140...1406543666.gif

سخن بزرگان : وقتی میمیرید نمیفهمید مردید ...بیشعور بودن هم همینطوریه پس بیشعور نباشید.
    شهرت
    0
    760
    تایپیست
    عجب کتابی
    واقعا خسته نباشی
    مرسی
    اصلا حسین جنس غمش فرق میکند.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع