ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
    شهرت
    4
    195
    نویسنده

افسانه شومان

به نام خدایی که در این نزدیکی است

نام : افسانه شومان

ژانر : فانتزی

افسانه شومان

ویرایش توسط milad.m : 2016/04/20 در ساعت 17:53

شیطان به تو نزدیک است مراقب خودت باش !

شهرت
    0
    2,286
    تیم فنی نشریه
    موضوع انتخابی خیلی شیرین و دل نشین و اوج داستان کاملا جالب بود ... یه جورایی میشه گفت عاقلانه و فکر شده .

اما نوشته ات سبک نداشت نمیدونم چه قد نوشتی و یا داری نوشته هستی ...اما پخته به نظر نمیرسید .
    مثلا اگه خودت باز بینی میکردی متوجه میشدی دوتا مثال میزنم . از کلمه ی من بی جا استفاده شده به دفعات زیاد . ..
    میون یه سری جملات نیاز به فاصله و به قولی اینتر داشت .
    پرش بین صحنه ها خام بود ..حرفه ای نبود بعد از مدتی . ناگهان . .. .تند تند پیش میرفتی و صحنه سازی قوی نداشت .
    بازم مثال میزنم . تو یه داستان و یه صحنه ی نمایش ..جملات کوتاه و بلند باید باهم ترکیب بشن . . .
    او خیلی قوي بود ، او بر همه عنصر هاي زمین غلبه کرده بود و قویترین فرد میدان جنگ بود ! او فرشتگان بسیاري را زخمی کرد اما نمی دانست که فرشتگان نمی میرند !! زمانی که از تمام قدرتش
    استفاده کرده بود خسته شده بود !

اخرش فوق العاده تموم شد لذت بردم .
    یه پیشنهادیم که دارم همیشه کنار داستانتون یه کاور ویا یه عکسی که بهش میخوره قراره بدید تا باعث ایجاد پیوند بین داستان و تصویر ذهن خواننده بشه یکی دیگه از فواید کاور قبل از خوندن داستان مشتاق کردن خواننده برا خوندن داستانه .
    منتظر کاری بیشتری هستم .

http://up.vbiran.ir/uploads/43091140...1406543666.gif

سخن بزرگان : وقتی میمیرید نمیفهمید مردید ...بیشعور بودن هم همینطوریه پس بیشعور نباشید.
    شهرت
    4
    195
    نویسنده
    نقل قول نوشته اصلی توسط shery نمایش پست ها
    موضوع انتخابی خیلی شیرین و دل نشین و اوج داستان کاملا جالب بود ... یه جورایی میشه گفت عاقلانه و فکر شده .

اما نوشته ات سبک نداشت نمیدونم چه قد نوشتی و یا داری نوشته هستی ...اما پخته به نظر نمیرسید .
    مثلا اگه خودت باز بینی میکردی متوجه میشدی دوتا مثال میزنم . از کلمه ی من بی جا استفاده شده به دفعات زیاد . ..
    میون یه سری جملات نیاز به فاصله و به قولی اینتر داشت .
    پرش بین صحنه ها خام بود ..حرفه ای نبود بعد از مدتی . ناگهان . .. .تند تند پیش میرفتی و صحنه سازی قوی نداشت .
    بازم مثال میزنم . تو یه داستان و یه صحنه ی نمایش ..جملات کوتاه و بلند باید باهم ترکیب بشن . . .
    او خیلی قوي بود ، او بر همه عنصر هاي زمین غلبه کرده بود و قویترین فرد میدان جنگ بود ! او فرشتگان بسیاري را زخمی کرد اما نمی دانست که فرشتگان نمی میرند !! زمانی که از تمام قدرتش
    استفاده کرده بود خسته شده بود !

اخرش فوق العاده تموم شد لذت بردم .
    یه پیشنهادیم که دارم همیشه کنار داستانتون یه کاور ویا یه عکسی که بهش میخوره قراره بدید تا باعث ایجاد پیوند بین داستان و تصویر ذهن خواننده بشه یکی دیگه از فواید کاور قبل از خوندن داستان مشتاق کردن خواننده برا خوندن داستانه .
    منتظر کاری بیشتری هستم .
    ممنون داستان عاقلانه و فکر شده بود ، چون در مورد سرنوشت اجداد حارث ( ابلیس) شخصیتی در داستان افسانه اولین رانده شده بود .
    من لاقیس و این داستان رو بر اساس اون موضوع و اتفاقاتی درونش می افته نوشتم !
    اما نثر و نوع نوشتنم بله کاملا حق با شما هستش . روی نوشتنم باید بیشتر کار کنم .
    کاور هم نداشت شرمنده ، عکس مناسبی پیدا کردم حتما می گذارم .
    بازم ممنون .
    موفق باشید .
    یا علی
    ویرایش توسط milad.m : 2016/01/28 در ساعت 13:21

شیطان به تو نزدیک است مراقب خودت باش !

شهرت
    4
    195
    نویسنده
    دوستان منتظر نظرات خوبتون هستم .
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع