ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    شهرت
    0
    12
    کاربر انجمن

Wink پنتاگون نگران حمله زامبی ها!!!

این مطلب قبلا خونده بودم تا این که دیدم توی یکی از سایت ها بهش اشاره شده گفتم برای شما هم بزارم امیدوارم براتون جالب باشه!!!

همه ما از علاقه آمریکایی‌ها به زامبی‌ها مطلع هستیم، بیشتر فیلم‌ها و بازی‌های کامپیوتری که زامبی‌ها در آن نقش دارند، به فروش

خوبی دست‌ پیدا می‌کنند
    . اما از قرار معلوم وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) علاقه بیشتری به زامبی‌ها دارد، چرا که اخیرا (اخیرا که چه عرض کنم یه سال پیش) اسنادی توسط مجله فارین پالیسی منتشر شده که حکایت از برنامه‌‌ریزی پنتاگون در برابر حمله احتمالی زامبی‌ها دارد.
    «این نقشه به هیچ‌ وجه جنبه شوخی و طنز ندارد» این اولین جمله‌ای است که داخل این مستندات که با نام رمزCONOP 8888 شناخته می‌شود، نوشته شده است. از این مستندات به عنوان طرح‌های آموزشی یاد شده و قرار است تا از این طریق به دانش‌آموزان آگاهی کلی در خصوص عملکرد نیرو‌های نظامی در صورت بروز حمله زامبی‌ها داده شود.

نقشه شامل سطوح مختلف خطر است، شامل اینکه زامبی شدن به شدت واگیردار باشد و امنیت انسانی کم باشد. نقشه حتی شامل مرغ‌های زامبی می‌شود! چیزی که به عنوان تنها حالتی که واقعا می‌تواند اتفاق افتد توصیف شده است.سناریو این است:

مرغ‌های پیری که در معرض مونو اکسید کربن قرار گرفته اند تا کشته شوند و سپس در خاک دفن شده اند تا تبدیل به کود شوند، نمرده اند و از قبر‌ها بیرون می‌آیند. احتمالا کاری که آن‌ها خواهند کرد اجبار مردم به گیاهخواری و ایستادن در مقابل بدرفتاری با حیوانات است. ضد اقدامات در برابر مرغ‌های زامبی در بخش‌های دادگستری ایالات متحده، امنیت ملی، کشاورزی و سازمان غذا و دارو خواهد بود.

با آمادگی برای زیرگونه‌های مختلف زامبی، گویا استراتژیست‌های پنتاگون از نویسنده‌های‌هالیوود خلاق تر هستند! به این سناریو‌ها توجه کنید:

زامبی‌های گیاهخوار که می‌توانند به هر دلیلی به وجود آمده باشند خطری برای انسان‌ها ندارند زیرا تنها گیاهان را می‌خورند اما می‌توانند پایه‌های محصولات غذایی را خراب کنند. زامبی‌های دیگری هم در لیست هستند، مثلا بعضی‌ها بر اثر تشعشعات هسته ای ساخته شده اند. زامبی‌های فضایی و هسته ای که می‌توانند مردم را به زامبی تبدیل کنند هر منطقه یا جمعیت وسیع را تحت تاثیر قرار می‌دهند. زامبی‌های جادوی شیطانی نتیجه آزمایشات مخفی هستند و انکار کنندگان خدا از همه بیشتر در معرض آسیب آن‌ها قرار می‌گیرند. آن‌ها در مقابل زامبی‌های جادوی خوب قرار می‌گیرند. زامبی‌های بیماری زا توسط مورد‌های آلوده ساخته شده اند. زامبی‌های مسلح مهندسی ژنتیک شده اند و توسط نیروهای دشمن ساخته شده اند !

تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست close_gate_in_case_of_zombie_outbreak.jpg  
    شهرت
    8
    3,651
    مدیر تایپ و اسکن
    خیلی جالب بود ولی اگه منبع داشت دیگه حرف نداشت... ^_^
    (دشمنان؟ احساس میکنم مثل فیلم پیکسل همین روزا از یه قسمت رونمایی میکنه که نوشته زامبیا رو ایران تولید میکنه.... )
    ...though the truth me vary, this ship will carry out body safe to shore

little talks - the monsters and men
    شهرت
    0
    4,813
    کاربر انجمن
    میدونین یه نکته هست در مورد زامبی ها..... که همیشه توی اخر زمان پیداشون میشه، کمتر فیلم اخرالزمانی دیدم که زامبی ها توش نقش نداشته باشن مخصوصا جدیدا دیگه ترکوندن ئ طبق اعتقادات مسلمونا در اخرزمان خیلی از کشته ها مرده ها زنده میشن تا به امام زمان کمک کنن که بهش میگیم رجعت... حالا این قضیه تصادفیه ( که از هالیوود بعیده) یا جنگ نرمه هرچیه گفتم بدونین.
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=5]خودتو تغییر بده، عالم برات تغییر می کنه[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    شهرت
    0
    12
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla نمایش پست ها
    خیلی جالب بود ولی اگه منبع داشت دیگه حرف نداشت... ^_^
    (دشمنان؟ احساس میکنم مثل فیلم پیکسل همین روزا از یه قسمت رونمایی میکنه که نوشته زامبیا رو ایران تولید میکنه.... )
    منبع :farnet.ir البته زیاد جدی نگیرید من خودم برا خنده گذاشتم

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Ajam نمایش پست ها
    میدونین یه نکته هست در مورد زامبی ها..... که همیشه توی اخر زمان پیداشون میشه، کمتر فیلم اخرالزمانی دیدم که زامبی ها توش نقش نداشته باشن مخصوصا جدیدا دیگه ترکوندن ئ طبق اعتقادات مسلمونا در اخرزمان خیلی از کشته ها مرده ها زنده میشن تا به امام زمان کمک کنن که بهش میگیم رجعت... حالا این قضیه تصادفیه ( که از هالیوود بعیده) یا جنگ نرمه هرچیه گفتم بدونین.
    اره این ایدشون تو فیلم wwz که دیگه کولاک میکنه اگه دیده باشی یه صحنه هست زامبی دارن به دیوارهای دور اسرائیل حمله میکنن
    ویرایش توسط abcd : 2016/04/13 در ساعت 12:31
    شهرت
    0
    4,813
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط abcd نمایش پست ها
    منبع :farnet.ir البته زیاد جدی نگیرید من خودم برا خنده گذاشتم

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

اره این ایدشون تو فیلم wwz که دیگه کولاک میکنه اگه دیده باشی یه صحنه هست زامبی دارن به دیوارهای دور اسرائیل حمله میکنن
    اره توی فیلم wwz ترکوندن واقعا اگه کلیپیایی که فیلمو تحلیل کردن ببینی میبینی همه گوشه هاش یه اشاره ای کردن
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=5]خودتو تغییر بده، عالم برات تغییر می کنه[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    شهرت
    0
    1,700
    کاربر انجمن
    فیلم Word war Z رو جدی نگیرید اصن!
    زامبیا از کریستین رونالدو سریع تر میدون...
    [CENTER][SIZE=7](:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=6](:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=5](:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=4](:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=3]/:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=2]l:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=1]):[/SIZE][/CENTER]
    شهرت
    0
    4,813
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط آرمان صبوری نمایش پست ها
    فیلم Word war Z رو جدی نگیرید اصن!
    زامبیا از کریستین رونالدو سریع تر میدون...
    نه من جدی گرفتم! الان منتظرم بیان منو بخورن!
    مرد مومن منم جدی نگرفتم قضیه اینه که خیلی خیلی اشاره هایی به اعتقادات مسلمونا داشت
    [/CENTER]
    شهرت
    0
    2,286
    تیم فنی نشریه
    اخه چرا ؟؟؟
    امادگی دفاعی امریکایی هارو نگاه مقابله با زامبی و مرغ های خشن .

http://up.vbiran.ir/uploads/43091140...1406543666.gif

سخن بزرگان : وقتی میمیرید نمیفهمید مردید ...بیشعور بودن هم همینطوریه پس بیشعور نباشید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع