ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
    شهرت
    0
    4,813
    کاربر انجمن

در کف ماندگان

خب اول از همه سلامممممم حالتون چطوره؟ خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟ ایام به کامه؟ کیفتون کوکه؟ نغزین؟ سازین؟ و ....
    دوم از همه طبق معمول من نمیدونم این جا واسه تاپیکم مناسبه یا نه! از مسئولین تقاضا می شود اگر نامناسبه به جای مناسب انتقال دهند!
    سوم از همه خودتون که میدونین من عشق اسپمم پس یه مقداری چرت و پرت میگم که شروع تاپیک بدون اسپم نباشه! چه وضعیه؟ چرا فعالیتاتون اینقدر کم شده؟ نچ نچ نچ! خیلی زشته ها!
    چهارم از همه چه خبرا دیگه؟
    پنجم از همه بله میرسیم به تاپیک در کف ماندگان! حالا یعنی چی؟ تقریبا تمام کرم کتاب ها و کتاب خونها و .... در طول دوران کتاب خونیشون به یه مجموعه خوردن که نتونستن تمومش کنن، مثلا جلدای بعدیش گیرشون نیومده! بعضی از این مجموعه ها چندان مهم نیست، تموم نشذه که نشده به جهنم! ولی بعضی از ااین مجموعه ها شدیدا افراد رو در کف گذاشته و کرم کتاب های عزیز تبدیل شدن به در کف مانده!
    ششم از همه میدونم فعالیتتون کم شده و احتمالا این تایپک خیلی زود به خاک خوردن می افته و معتاد میشه و باید صحنه رو ترک کنه! ولی... بیاید و مجموعه هایی که شما رو تبدیل کرده به در کف مانده بگید، در موردوشن توضیح بدید، دلتون خواست کاورشو بزارین، بگین چقدرشو خوندین، چقدرشو نخوندین، چرا نتونستین بقیشوبخونین؟ و ...
    هفتم از همه لطفا در هر پست به معرفی یکی از در کف گذارنده هایتان بپردازید( واسه این که تعداد پستا زیاد بشه! خخخ)
    هشتم از همه طبق معمول تاپیکا من اسپم ازاده!!!!( اگه دیدن من دیگه نیومدم سایت بفهمین که مسئولین منو به خاطر این حرف به دار مجازات اویختن)
    نهم از همه نظرتون در مورد این موضوع بگید، تایپک خوبیه، بدیه، شیخ عجم بهتر بود، چه خبرا تازه و ... خخخخ
    دهم از همه چیزی به ذهنم نمیرسه!
    یازدهم از همه بازم چیزی به ذهنم نمیرسه!
    دوازدهم از همه یه جوری مجموعه در کف گذارندتونو معرفی کنین که بقیه هم برن تو کفش!
    سیزدهم از همه دلتون خواست مجموعه هایی که تموم کردنش براتون چندانم مهم نیت ولی بازم اگه بتونین تمومش میکنینم بگین!
    چهاردهم از همه همینا دیگه! خداحافظ

پونزدهم از همه طبق معمول یادم رفت! راستی! خودمم میام چندتا مجموعه معرفی می کنم که مرا سخت در کف گذاشته اندولی نه داخل پست اولم!
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=5]خودتو تغییر بده، عالم برات تغییر می کنه[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    شهرت
    0
    4,813
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط narges.o نمایش پست ها
    یعنی این پست رو خوندم!کاملا پی بردم که خیلی حال حوصلت سریده بود محمد!!یعنی بدجورااااا!!!خخخخ
    کتابی که در کفشم آرتمیس فاول جلد5 به بعدش!!!
    و کتاب اممم؟اسمش یادم نی!!!خخخ(فقط یادمه 2خواهر و یه برادر بودن که با یکی به اسم کنت اولاف مشکل داشتن! کتاب باحالی بود!)
    بچه های بدشانس!
    بعد چرا حوصلم سر رفته بودیه بید؟ البته رفته بوده بید! ولی از کجا بفهمیدی؟
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=5]خودتو تغییر بده، عالم برات تغییر می کنه[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    شهرت
    0
    415
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ajam نمایش پست ها
    بچه های بدشانس!
    بعد چرا حوصلم سر رفته بودیه بید؟ البته رفته بوده بید! ولی از کجا بفهمیدی؟
    آخ آرههه!!بچه های بدشانس خودشه!!!خخخ
    دیه دیه!مااینم ولی بعدا بت میگم چی جوری فهمیدم!!!خخخ
    اینجاجاش نی!
    [CENTER][COLOR=#40e0d0][SIZE=3][FONT=verdana] [/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#40e0d0]من آوازم که می روم به سینه ی قبیله ای
    [/COLOR][CENTER][COLOR=#40e0d0]نه به پرواز چشم من نمانده خواب پیله ای[/COLOR][COLOR=#008000]
    [/COLOR][COLOR=#99cc00]سبز دریچه شو بکن زیان زرد پرده را[/COLOR][COLOR=#008000]
    به شعر و شاخه می رسد خیال خام ریشه ها[/COLOR]
    [/CENTER]
    [COLOR=#ff8c00]منو تو وارث خورشید و ماهیم
    [/COLOR][COLOR=#ff8c00]منو تو نغمه ای بی اشتباهیم[/COLOR][COLOR=#40e0d0]
    [/COLOR][COLOR=#800080]تا زمینی می چرخد تا هوا هواست[/COLOR][COLOR=#40e0d0]
    [/COLOR][COLOR=#000080]منو تو در جنونی سر به راهیم [SIZE=3][FONT=verdana]
    [/FONT][/SIZE]
    [/COLOR][/CENTER]
    شهرت
    0
    70
    کاربر انجمن
    سلام ... الان که اینو مینویسم نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت ... همونطور که توی لیستم نوشتم یکی از کتابایی که هیچ وقت نشد بخونم جلد هفتم خاطرات خون آشام یا بازگشت نیمه شب بود که الان به طور اتفاقی یه جایی دیدمش و خریدمش .... حالا 6 تا کتاب قبلی را اصلا به یاد ندارم و دیدن سریال هم به دانسته هام لطمه زده ، موندم بخونمش یا نه ....
    [SIZE=6]حکایتی است [SIZE=1].[SIZE=2].[SIZE=3].[SIZE=4].[SIZE=5].[SIZE=6].[SIZE=7].[SIZE=6].[SIZE=5].[SIZE=4].[SIZE=3].[SIZE=2].[SIZE=1].[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
    شهرت
    0
    1,022
    کاربر انجمن
    من خودم استاد در کف ماندگیم.
    میتونید هر کتابی که وسطاش پولی شده رو در نظر بگیرید
    ولی به تفکیک
    1.نغمه
    2.زامبی که عوضی بدترین جاها هم کتابش رو تموم میکنه
    3.یه کمی ناهمتا که یه کتابش رو خوندم و دوتا از فیلماشو دیدم.
    4.دونده هزارتو که فیلمشو دیدم و میخوام کتابش رو بخونم
    5.خاطرات خون اشام هم به شدت روی اعصابم می دوید ولی میخوام تمومش کنم.
    6.انا کارنینا که تابستون تا اخراش خونده بودم 100 صفحه مونده بود که بابام مجبورم کرد برم پسش بدم به کتابخونه و دیگه هم نگیرمش.
    7.هانگر گیمزم فقط یه جلدشو خوندم ولی هیچ کششی نسبت به بقیه اش ندارم
    8.یه کتاب خون اشامی بود که افتضاح بود و اسمشم یادم نیست ولی دلم میخواد بدونم اخرش چه میکنن.
    9.اژدها سوارم یه جلدشو خریدم و دوست دارم بقیشونو بخونم
    10.چن وقت پیش شنیدم سیاه دلم جلد دو داره اونم میخوام بخونم
    11.بابی پندراگونم چن بار سعی کردم ولی واقعا نتونستم بخونمش.
    12.یه کتابی هم بود من چهار هستم اونم بیخود بود ولی نصفه خوندم و دلم میخاد تمومش کنم.
    13.خون واقعی هم هست
    14.بچه های سایه وارم جلد یکشو خوندم و بقیه اش رو نمیدونم از کجا باید گیر بیارم.
    15.پادشاهی کهنم میخوام. چهارشو.
    16.یه مجموعه هم بود همیشه یک ساحر دوران اژدها میذاشتش دو سه فصل هم از جلد دوش گذاشتن ولی از بقیه اش خبر ندارم
    17.جلد دو ارباب دزدها روهم هیچ جا پیدا نکردم حتی حاضر بودم دست به جیب هم بشم ولی پیدا نشد.
    18.تمام کتابهای تالکین که هنوزم که هنوزم نتونستم همتم رو جم کنم یه جا بخونمشون برن پی کارشون
    19.وراثتم چن بار قصدشو کردم تا وسطاس جلد دوش هم رفتم ولی بقیه اش رو نتونستم بخونم.
    20.سه گانه پارسیان و من هم خیلی دوست دارم بخونم.

فک کنم 20 تا بس باشه من برم که امتحان حسابان دارم
    [IMG]http://www.upsara.com/images/z12q_imagine_sticker.jpg[/IMG]
    شهرت
    0
    1,000
    کاربر انجمن
    سلام داداش حمزه
    دمت گرم دلی سیر خندیدیم!!
    اولیش که دارم در حسرت خوندش می سوزم الکس رایدر جلد ده هست... یعنی جیگرم کبااااااااااااااابه! یه سایتم داشت ترجمه می کرد یه ناشر از خدا بی خبر خدا از سرش نگذره الهیییییییییییییییی اومد تعطیلش کرد!
    دومی که دیگه به مرحله ی دق کردن رسوندم کار آموز رنجره!
    سومیم غرش ماده شیره... جلد یکش تو کتابخونه مدرسه بود تا ته کتاب که رسیدیم نوشته بود دنباله دااااااااااااار! یعنییییییییییییییییی من جزغاااااااااااالم...
    نایت سایدم که پولی شد منم زورم میاد بدم! مردم چقد دنیایی شدن خداااااااااااااااااااا...

کلا همینا داغشون از بقیه ای که یادم نمی یاد جگر سوز تر بود.!
    . چرا دولت هیشکاری نمی کنه؟؟؟؟اینهمه کتاب خور عقده ای تو مملکت دارن معتاد میشن انگل اجتماع میشن!.بسی امید داریم که مسئولین پاسخگو باشن..
    [CENTER][SIZE=4]
    [/SIZE]
    [SIZE=4][FONT=Arial][COLOR=#000000][B]در این ساعات [COLOR=Red][COLOR=Silver]شلوغ[/COLOR] [/COLOR]زندگی[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=#000000]
    [B]در این انبوه [COLOR=Silver]رفت و آمد[/COLOR] های پی در پی[/B]
    [B]در این سرعت بی درنگ [COLOR=Silver]ثانیه ها[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Red]تو[/COLOR] یک [COLOR=Silver]مکث[/COLOR] عاشقانه ای...[COLOR=Red]!!!

[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][IMG]http://up.hammihan.com/img/userupload_2013_19690311271403811598.2912.gif[/IMG]
    [/CENTER]
    شهرت
    0
    70
    کاربر انجمن
    سلام !!! این تاپیکو خیلی دوست دارم
    خب دقیقا ساعاتی پیش با گرفتن هر سه جلد کتاب دونده هزارتو حس بسیار عالی پیدا کردم و رو زمین نبودم ، تصمیم گرفتم قبل از شروع کردن کتاب ها ، برم عکسای بازیگرا و .. ببینم تا مروری بشه و بیشتر بهم بچسبه ... پیشنهاد میکنم این کارو نکنید ...
    .....
    توی گوگل زیر یکی از عکسا ، حتی نمیگم تقریبا چی نوشته بود ( به انگلیسی نوشته بود ) که به بلای من دچار نشید ... فقط یه اسپویلر که نه ، دو تا اسپویلر خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بزرگ برای کتاب سوم بود و از لحظه دیدنش دوباره اتفاقی که برای کتابای کارآموز رنجر برام اتفاق افتاد تکرار شد ... هیچی دیگه... الان در شوک هستم و از گوشه چشام داره اشک میباره و با صورت خیره شدم به مانیتور و اینارو مینویسم که به لیست در کف ماندگانم اضافه شدن همین حالا.... هر سه جلد دونده هزارتو ... یعنی میخواستنم یک و دو را هم بخونم که برای کتاب سوم لذت ببرم ...
    دیگه از اینترنت متنفرم و هیچوقت نمیرم چیزی حتی نزدیک به کتابایی که نخوندمو ببینم ... شما هم نرید ... اصلا حالم بد شد . اولش خاطرات خون آشام بعدشم این ....
    [SIZE=6]حکایتی است [SIZE=1].[SIZE=2].[SIZE=3].[SIZE=4].[SIZE=5].[SIZE=6].[SIZE=7].[SIZE=6].[SIZE=5].[SIZE=4].[SIZE=3].[SIZE=2].[SIZE=1].[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
    شهرت
    0
    6
    کاربر انجمن
    سفیر کبیر (جلد اول:قدرت ذهن) حرف دیگه ای ندارم
    راستی کتاب درسی هم قبوله؟؟؟ اگه هست که برنامه نویسی ++c هنوز نتونستم کاملش کنم
    شهرت
    2
    1,907
    نویسنده
    آطش از مجموعه سیپتیموس ( آطش کاملا درسته، می دونید دیگه، رسمشه که اسم همه کتاب هاش غلط املایی داره )

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

سفیر کبیررررررررررررر
    خودتو اذیت نکن. زندگی کوتاهه. اما عوض بقیه رو اذیت کن. خیلی حال میده.
صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع