ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28
    شهرت
    0
    4,813
    کاربر انجمن

در کف ماندگان

خب اول از همه سلامممممم حالتون چطوره؟ خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟ ایام به کامه؟ کیفتون کوکه؟ نغزین؟ سازین؟ و ....
    دوم از همه طبق معمول من نمیدونم این جا واسه تاپیکم مناسبه یا نه! از مسئولین تقاضا می شود اگر نامناسبه به جای مناسب انتقال دهند!
    سوم از همه خودتون که میدونین من عشق اسپمم پس یه مقداری چرت و پرت میگم که شروع تاپیک بدون اسپم نباشه! چه وضعیه؟ چرا فعالیتاتون اینقدر کم شده؟ نچ نچ نچ! خیلی زشته ها!
    چهارم از همه چه خبرا دیگه؟
    پنجم از همه بله میرسیم به تاپیک در کف ماندگان! حالا یعنی چی؟ تقریبا تمام کرم کتاب ها و کتاب خونها و .... در طول دوران کتاب خونیشون به یه مجموعه خوردن که نتونستن تمومش کنن، مثلا جلدای بعدیش گیرشون نیومده! بعضی از این مجموعه ها چندان مهم نیست، تموم نشذه که نشده به جهنم! ولی بعضی از ااین مجموعه ها شدیدا افراد رو در کف گذاشته و کرم کتاب های عزیز تبدیل شدن به در کف مانده!
    ششم از همه میدونم فعالیتتون کم شده و احتمالا این تایپک خیلی زود به خاک خوردن می افته و معتاد میشه و باید صحنه رو ترک کنه! ولی... بیاید و مجموعه هایی که شما رو تبدیل کرده به در کف مانده بگید، در موردوشن توضیح بدید، دلتون خواست کاورشو بزارین، بگین چقدرشو خوندین، چقدرشو نخوندین، چرا نتونستین بقیشوبخونین؟ و ...
    هفتم از همه لطفا در هر پست به معرفی یکی از در کف گذارنده هایتان بپردازید( واسه این که تعداد پستا زیاد بشه! خخخ)
    هشتم از همه طبق معمول تاپیکا من اسپم ازاده!!!!( اگه دیدن من دیگه نیومدم سایت بفهمین که مسئولین منو به خاطر این حرف به دار مجازات اویختن)
    نهم از همه نظرتون در مورد این موضوع بگید، تایپک خوبیه، بدیه، شیخ عجم بهتر بود، چه خبرا تازه و ... خخخخ
    دهم از همه چیزی به ذهنم نمیرسه!
    یازدهم از همه بازم چیزی به ذهنم نمیرسه!
    دوازدهم از همه یه جوری مجموعه در کف گذارندتونو معرفی کنین که بقیه هم برن تو کفش!
    سیزدهم از همه دلتون خواست مجموعه هایی که تموم کردنش براتون چندانم مهم نیت ولی بازم اگه بتونین تمومش میکنینم بگین!
    چهاردهم از همه همینا دیگه! خداحافظ

پونزدهم از همه طبق معمول یادم رفت! راستی! خودمم میام چندتا مجموعه معرفی می کنم که مرا سخت در کف گذاشته اندولی نه داخل پست اولم!
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=5]خودتو تغییر بده، عالم برات تغییر می کنه[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    شهرت
    8
    3,651
    مدیر تایپ و اسکن
    بــــــــــــــــــــه جاش خالی بود حسابی...
    ممنون بابت ایده عالیت حمزه!
    من یه کتاب سراغ دارم دوران راهنمای خوندم... فکر نکنم کسی از بچه ها خونده باشدش به موقع میپرسم ازتون!
    ...though the truth me vary, this ship will carry out body safe to shore

little talks - the monsters and men
    شهرت
    0
    793
    کاربر انجمن
    خب،در مورد حرف اسپم كه بنده در حد خودم انجام وظيفه كردم!
    دوم و سوم و اينا رو كه بيخيال...
    مي رسيم به دركف ماندگان!
    خب،دو مجموعه...نه،سه مجموعه هست كه واقعا هنوز تو كفشونم و منتظر و پيگير!!!!
    اولي كه خيلي وقته خبر ندارم كتاب زام بي دارن شانه!
    دومين كتاب كتاب آتش مجموعه سيپتيموس هيپه،كه معلوم نيست نشر افق داره چه غلطي مي كنه!خخخخخخخ
    سومين مجموعه مورد علاقم مجموعه كاراموز رنجره!!!!!!!همتونم مي دونين چرا!البته براش يه مترجمم معرفي كردم كه فقط زودتر بياد،شده سه چار نفر ديگه رو هم از كارو زندگي بندازم ميندازم تا ترجمه شه!!!

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

يه كتاب يادم رفت!!!سه گانه كوه هاي سفيد شهر طلا،سرب و بركه آتش،و منتظر اين جلدم
    كتاب وفتي سه پايه ها به زمين آمدند از جان كريستوفر(ساموئل يود) كه خيلي وقته در زير غبار خاطرات پوسيده!!!!
    هرچند فكر كنم يكي داشته باشه حالا كه گفتي يادم اومد برم سراغش!
    مهم نیست که شما چه هستید،فقط مهم این است که مردم چه فکری در مورد شما می کنند.
    [COLOR=#ff0000]لانس مورو[/COLOR]
    شهرت
    0
    5,842
    معاون سایت
    ناهمتا
    هنووووز ترجمه نشده جلد سه
    منم که نمیتونم بخونم خودشو
    بعد یه مجموعه ی دیگه هم هس دارمش خیلیم تو کفشم ولی حسش نیس بخونم |||
    امممم فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
    مرسی از تاپیک
    Some girls watched Beauty and The Beast and wanted the prince
    I watched it and wanted the library
    متن مخفي!

شهرت
    0
    1,377
    کاربر انجمن
    منم با حانی موافقممممممممممممم.....
    ناهمتاااااااااااااااااااا .....
    گذاشته مارو تو کف جلد سومششششششششش....
    اون از جلد دومش که....اینم از سومش.....چشونه اینا واقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته دونده هزارتورو هم دوس دارم بخونم....منتهی گیرم نمیاد....براهمین روی اوردیم به فیلمشدیگه.....همیناس دیه......معرفیم حوصله ندارم همتون میشناسین اینرو دیه....
    [CENTER]ای اهل حرم میر و علمدار نیامد......
    سردار حسین سید و سالار نیامد.....
    [/CENTER]
    شهرت
    4
    1,673
    سردبیر نشریه
    واااای چه تاپیک قشنگی
    آدم میتونه بیاذ اینجا دردل کنه زاااار زاااار بزنه زیر گریه (البته نه دیگه در این حد )
    بگذریم...
    من که استعداد و مهارتی توی اسپم دادن ندارم. میرم سراغ اصل مطلب

مجموعه های زیادی هس که توی کفشون موندم. الان یکیشو میگم. بعد صبر میکنم یه نفر پست بده که پستام ادغام نشه . بقیه رو معرفی کنم پاسخ ها بره بالا.

خب.
    من وقتی دوسال پیش به طور اتفاقی به نحوی که حتی فکرشم نمیکردم، با نایت ساید آشنا شدم، یک میلیونوم درصد هم احتمال نمیدادم اینــــــــــــــــقدر عاشق این مجموعه بشم به طوریکه.... حتی یادآوریش هم دردناکه، با چه سرعت و فلاکتی تمومش کردم از زار و زندگی افتاده بودماااا...

و حالا... توی کفش موندم چون جلد یازدهش ترجمه نشده (یا شایدم شده هرچند غیرمحتمله) خودم هم فرصت ندارم زبان اصلیشو بخونم. فایل زبان اصلیش شاید بیشتر از نیم ساله که توی دسکتاپمه |:

در مورد معرفی هم:
    داستان مردی که یه موهبتی داره و میتونه با چشم سومش هرچی بخواد پیدا کنه (و شوخ مزاج هم هس ) و مشکلاتی که سر راه این ککارآگاه وجود داره و چطور از پسشون برمیاد...
    من عاشق اتفاقات غیرمنتظره این مجموعه شدم...

برای معرفی تکمیلی، بزار بدم لینکشو پیدا کنم، میام ویرایش

https://www.pioneer-life.ir/thread834.html
    خب این لینک تاپیک نقد و امتیازدهی به همین مجموعه است. فکر میکنم خوندن نظرات بقیه مفیدتر از معرفی باشه )

پ.ن: خواستم پست قبلو ویرایش کنم، نشد...
    معذرت
    امضا:

A.Gh

والا
    شهرت
    0
    4,813
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla نمایش پست ها
    بــــــــــــــــــــه جاش خالی بود حسابی...
    ممنون بابت ایده عالیت حمزه!
    من یه کتاب سراغ دارم دوران راهنمای خوندم... فکر نکنم کسی از بچه ها خونده باشدش به موقع میپرسم ازتون!
    اولا خواهش میشه! دوما گفتم معرفی کن! سوما چون اسپم ازاده اکشال نداره!

نقل قول نوشته اصلی توسط س.ع.الف نمایش پست ها
    خب،در مورد حرف اسپم كه بنده در حد خودم انجام وظيفه كردم!
    دوم و سوم و اينا رو كه بيخيال...
    مي رسيم به دركف ماندگان!
    خب،دو مجموعه...نه،سه مجموعه هست كه واقعا هنوز تو كفشونم و منتظر و پيگير!!!!
    اولي كه خيلي وقته خبر ندارم كتاب زام بي دارن شانه!
    دومين كتاب كتاب آتش مجموعه سيپتيموس هيپه،كه معلوم نيست نشر افق داره چه غلطي مي كنه!خخخخخخخ
    سومين مجموعه مورد علاقم مجموعه كاراموز رنجره!!!!!!!همتونم مي دونين چرا!البته براش يه مترجمم معرفي كردم كه فقط زودتر بياد،شده سه چار نفر ديگه رو هم از كارو زندگي بندازم ميندازم تا ترجمه شه!!!

يه كتاب يادم رفت!!!سه گانه كوه هاي سفيد شهر طلا،سرب و بركه آتش،و منتظر اين جلدم
    كتاب وفتي سه پايه ها به زمين آمدند از جان كريستوفر(ساموئل يود) كه خيلي وقته در زير غبار خاطرات پوسيده!!!!
    هرچند فكر كنم يكي داشته باشه حالا كه گفتي يادم اومد برم سراغش!
    اولا گفتم در هر پست یک مجموعه! دوما گفتم معرفی کنید که بقیه هم برن تو کفش! سوما ممنون بابت نظر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hermion نمایش پست ها
    ناهمتا
    هنووووز ترجمه نشده جلد سه
    منم که نمیتونم بخونم خودشو
    بعد یه مجموعه ی دیگه هم هس دارمش خیلیم تو کفشم ولی حسش نیس بخونم |||
    امممم فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
    مرسی از تاپیک
    گفتم معرفی کن1 هر پست یک مجموعه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط trouble نمایش پست ها
    منم با حانی موافقممممممممممممم.....
    ناهمتاااااااااااااااااااا .....
    گذاشته مارو تو کف جلد سومششششششششش....
    اون از جلد دومش که....اینم از سومش.....چشونه اینا واقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    البته دونده هزارتورو هم دوس دارم بخونم....منتهی گیرم نمیاد....براهمین روی اوردیم به فیلمشدیگه.....همیناس دیه......معرفیم حوصله ندارم همتون میشناسین اینرو دیه....
    هر پست یکی، معرفی کنید!

نقل قول نوشته اصلی توسط mixed-nut نمایش پست ها
    واااای چه تاپیک قشنگی
    آدم میتونه بیاذ اینجا دردل کنه زاااار زاااار بزنه زیر گریه (البته نه دیگه در این حد )
    بگذریم...
    من که استعداد و مهارتی توی اسپم دادن ندارم. میرم سراغ اصل مطلب

مجموعه های زیادی هس که توی کفشون موندم. الان یکیشو میگم. بعد صبر میکنم یه نفر پست بده که پستام ادغام نشه . بقیه رو معرفی کنم پاسخ ها بره بالا.

خب.
    من وقتی دوسال پیش به طور اتفاقی به نحوی که حتی فکرشم نمیکردم، با نایت ساید آشنا شدم، یک میلیونوم درصد هم احتمال نمیدادم اینــــــــــــــــقدر عاشق این مجموعه بشم به طوریکه.... حتی یادآوریش هم دردناکه، با چه سرعت و فلاکتی تمومش کردم از زار و زندگی افتاده بودماااا...

و حالا... توی کفش موندم چون جلد یازدهش ترجمه نشده (یا شایدم شده هرچند غیرمحتمله) خودم هم فرصت ندارم زبان اصلیشو بخونم. فایل زبان اصلیش شاید بیشتر از نیم ساله که توی دسکتاپمه |:

در مورد معرفی هم:
    داستان مردی که یه موهبتی داره و میتونه با چشم سومش هرچی بخواد پیدا کنه (و شوخ مزاج هم هس ) و مشکلاتی که سر راه این ککارآگاه وجود داره و چطور از پسشون برمیاد...
    من عاشق اتفاقات غیرمنتظره این مجموعه شدم...

برای معرفی تکمیلی، بزار بدم لینکشو پیدا کنم، میام ویرایش

https://www.pioneer-life.ir/thread834.html
    خب این لینک تاپیک نقد و امتیازدهی به همین مجموعه است. فکر میکنم خوندن نظرات بقیه مفیدتر از معرفی باشه )

پ.ن: خواستم پست قبلو ویرایش کنم، نشد...
    معذرت
    خب بعدا بیا پیشم یه دوره اسپم بزارم برات! ممنون بابت نظر!

معرفی یادم رفت:
    خب اولین مجموعه ای که منو واقعا تبدیل به یک در کف مانده کرد، نارنیا(البته الان کامل خوندمش ولی سالها طول کشید تا این مجموعه رو تموم کردم!)
    اولین جلدی که من از نارنیا خوندم اسب و پسرک او! اولش فک کردم یه تک جلدیه، از کتاب خونه روستامون گرفتم کلاس دوم ابتدایی بودم و یه حقیقت اینقدر ازش خوشم اومد که به مسئول کتابخونه اینقدر التماس کردم که دادش بهم! بعدها فیلم شیر کمد و جادوگرو دیدم! و فهمیدم این یه مجموعه است! پس افتادم دنبال گرفتن کتابا!و توی یه نمایشگاه کتاب توی شهرزادگاه مادر، کتابای: خواهر زاده جادوگر، شیرکمد و جادوگر، شاهزاده کاسپین، کشتی پسید پیما و اخرین نبردو پیدا کردم! ترتیب جالبی نبود! این وسط کتاب صندلی نقره ای که جلد یکی مونده به اخره مونده بود! ولی به هر حال خریدمشون، وقتی شروع کردم به خوندن مثل معتادا از پاش بلند نمیشدم! چه دورانی بود، اول راهنمایی بودم اگه درست بگم، وقتی رسیدم به اخرین نبرد که اخرین جلده، کتابو که باز کردم دیدم جلدش اخرین نبرده، محتوا صندلی نقره ای! سالها گذشت و من همچنان تو کف این مجموعه بودم!تا این که اول دبیرستان یا شاید دوم من مجموعه کامل این کتابو بار دیگه در یک نمایشگاه کتاب در شهر زادگاه مادرم دیدم، ولی بی انصاف مسئول نمایشگاه فهمیده بود من ناجور تو کف این مجموعه ام، می گفت تکی نمی فروشم کل مجموعه با هم! هر چقدر التماس کردم فایده نداشت! و بلاخره مجبور شدم کل این کجکوعه رو بخرم تا بفهمم جلد اخر چی میشه! بعد از چک کردم تک تک جلدها و محتوا ها! من صاحب مجموعه کامل نارنیا شدم! ولی واقعا از پایانش خوشم نیومد! ولی ارزش اون همه پولو داشت که دادم و این مجموعه رو خریدم!

خب حالا معرفی کتاب: داستان در یکجهان موازی زمین می گذره، که توی هر جلد چند بچه به اونجا سفر می کنن و اتفاقای خاصی براشون می افته، توی اون دنیا که اسمش نارنیا است و مخلوق شیری به اسم اصلانه، حیوانات سخن گو، کووله ها، موجودات افسانه ای و جادو وجود داره و ... کلا کتاب خوبیه!
    [CENTER][FONT=B Koodak][SIZE=5]خودتو تغییر بده، عالم برات تغییر می کنه[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    شهرت
    4
    1,673
    سردبیر نشریه
    اسپم؟
    نمیخواممممم
    بنم میکننننن

من دنبال این خاطرات درخشان توی پروندم نیستم

راستی بزار ببینم 72 چی بود ---->
    امضا:

A.Gh

والا
    شهرت
    0
    4,813
    کاربر انجمن
    اسپم؟
    نمیخواممممم
    بنم میکننننن

اسپم چیز خوبیه!!! بنتم نمی کنن، من همش دارم اسپم میزنم کسی کاری به کارم نداره!

اسپم؟
    نمیخواممممم
    بنم میکننننن

اسپم چیز خوبیه!!! بنتم نمی کنن، من همش دارم اسپم میزنم کسی کاری به کارم نداره!

تازه بن شدن یه حسیه که خیلی خوبه!
    [/CENTER]
    شهرت
    21
    2,308
    پليس سایت
    خب من کتابایی رو میگم که به شدت در کفشونم واصن مهم نیست که ترجمه شده هست من نخوندم یا نه
    شمشیر حقیقت
    کاراموز رنجر
    سی و نه سرنخ
    یادش بخیر اول راهنمایی رو تا جلد پنجم سیپتیمیوس هیپ خوندم بقیش رو نخوندم
    تو کف ویچر
    تو کف بلگرید
    تو کف هرپاتر (همشو با فن فیکشنا جویدم ولی چی کار کنم تو کفشم )
    تو کف .......
    انقدر زیاده بخوام بگم اعصابم خورد میشه (همین الانشم خورد شده)
    و میشه تو کف تمام رمان های فانتزی خفنی که نخوندم
    من بد تو کفم
    اصن تبدیل شدم به کف
    مگه نه حمزه؟
    یه سرباز وقتی که می‌رسه به ته خط تازه تبدیل به وزیر می‌شه
    _________
    چقدر عقده نگه داشتم تو دل پیرم چقدر دویدم و فهمیدم رو تردمیلم
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع