ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19
    شهرت
    0
    739
    وبمستر

Post ارزیابی تیم مدیریت اصلی سایت

دوستان عزیز با توجه به تاپیک نظر شما در مورد زندگی پیشتاز که جواب های قابل تاملی را داره درخواست دارم ازتون هر انتقادی و نظری که در مورد چهار مدیراصلی سایت به تفکیک دارید بگید.

این بار جون همتون را خود من تضمین میکنم. هر چقد دلتون می خواد انتقاد کنید و نقاط ضعف و قوت هر کدوم از مدیرها را بگید.

دوست دارم تاپیک پرباری بشه که بتونیم ازش در راستای ارتقای سایت استفاده کنیم.

منتظر همتون هستم.

هسته اصلی مدیریت سایت:

Mr.Sohrab
    Morteza
    Jupiter
    Lionheart
    طفلی به نام شادی دیریست گم شده است .
    با چشم های روشن براق با گیسویی بلند به بالای آرزو .
    هر کس از او نشانی دارد ما را کند خبر .
    این هم نشان ما :
    یک سو خلیج فارس سوی دگر خزر .
    شهرت
    8
    1,806
    نویسنده
    Mr.Sohrab:
    مدیر بسیار عالی هستش و در راستای اینکه سایت به اینجا برسه تلاشای زیادی کرده ولی همون طور که بقیه بچه ها هم میگن توی تایپیک های غیر رسمی کمتر شرکت میکنه و به همین دلیل خیلی از بچه های سایت خیلی خوب نمیشناسنش

Morteza:
    یکی از بچه های گل سایته که توی قسمت ترجمه کتا با من بیشتر دیدمش و مثل سهراب اون هم کمتر توی دیده و کسی نمیبینتش زیاد

Jupiter:
    امیرم که همه میدونن دیگه یکی از اون مدیراییه که بین بچه ها زیاد میبینیمش و صمیمی تره و بیشتر با بچه های سایت قاتی میشه و همچنین برای حفظ نظم سایت خیلی تلاشش میکنه.

Lionheart:
    مدیر خیلی خوبیه

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

Mr.Sohrab:
    مدیر بسیار عالی هستش و در راستای اینکه سایت به اینجا برسه تلاشای زیادی کرده ولی همون طور که بقیه بچه ها هم میگن توی تایپیک های غیر رسمی کمتر شرکت میکنه و به همین دلیل خیلی از بچه های سایت خیلی خوب نمیشناسنش

Morteza:
    یکی از بچه های گل سایته که توی قسمت ترجمه کتا با من بیشتر دیدمش و مثل سهراب اون هم کمتر توی دیده و کسی نمیبینتش زیاد

Jupiter:
    امیرم که همه میدونن دیگه یکی از اون مدیراییه که بین بچه ها زیاد میبینیمش و صمیمی تره و بیشتر با بچه های سایت قاتی میشه و همچنین برای حفظ نظم سایت خیلی تلاشش میکنه.

Lionheart:
    مدیر خیلی خوبیه
    چهار چیز بر صاحبان خرد از امت من لازم است :شنیدن دانش, حفظ آن, انتشار آن, و به کار بستن آن.
    حضرت محمد (ص)

بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او.
    همیلتون

من تنها یک چیز می‌دانم و آن اینکه هیچ نمی‌دانم.
    سقراط

شهرت
    0
    3,431
    کاربر انجمن
    هميشه بايد قدران كساني بود كه بي منت و چشم داشت بهت نيكي مي كنن.از همگي ممنونم.كار همگي درسته.دمتون گرم
    شهرت
    0
    1,171
    ویراستار
    Mr.sohrab : زحمت زیادی واسه پروتابل و فضای سایت کشیده . شاید در انجمن ها دیده نشه یا پستاش کم شده باشه اما اگه کارش داشته باشی زود میاد فکر کنم جادوگره

Morteza : واسه ترجمه خیلی زحمت کشیده . بیشتر میره جامعه مجازی تا بیاد انجمن ، امیدوارم موفق باشی خیلی گلی

Jupiter : با احترام به تمام مدیران عزیز و زحمت کش فکر کنم اگه ژوپی نباشه نظارت یر مطالب و محتوای سایت بر باد میره پس 70 درصد جذابیت سایت رو مدیون زوپی هستیم

Lionheart : زیاد نمیشناختمش اما وقتی کیبرد داغ مهدی اومد آشنایی کامل پیدا کردیم خیلی بچه باحالی است من که دوست دارم بیرون از سایت هم با مهدی دوست باشم ( مهدی جان ما نمیگیم مثل زوپی بیا سایت فقط مثل سهراب نیا)
    " به سراغ من اگر می آیید
    نرم و آهسته بیایید ، مبادا که ترک بردارد ،
    چینی نازک تنهایی من "
    شهرت
    0
    739
    وبمستر
    نقل قول نوشته اصلی توسط AVENJER نمایش پست ها
    Mr.Sohrab:
    نظر لطفه شماست دوست گل و خوبم . (نمیدونستم آقا پسری یا دختر خانم) تمام سعیم را میکنم بیشتر بیام . من اول اسفند میرم آموزشی دوره و احتمالا دو ماهی نباشم ولی بعدش سعی میکنم بیشتر بیام . امیدوارم من را ببخشید دوستان گلم .

نقل قول نوشته اصلی توسط smajids نمایش پست ها
    Mr.sohrab : زحمت زیادی واسه پروتابل و فضای سایت کشیده . شاید در انجمن ها دیده نشه یا پستاش کم شده باشه اما اگه کارش داشته باشی زود میاد فکر کنم جادوگره
    وظیفمه داداش مجید گلم . خدایییش همییییییییییییییییییییشه دوس داشتم حتی اگه شده واسه یه ساعت جادوگر باشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط JuPiTeR نمایش پست ها
    خب من افتتاحش میکنم
    اول سهراب:زحمت زیاد میکشه و نگران سایته ولی کم پیدا میشه و خیلی تو بحث ها شرکت نمیکنه
    بهتره یکم به بکس نزدیک تر بشه
    سلام داش امیر گلللللللللللللللللللللللل لللللللللللللللللللل .
    خیلی مخلصیم داداش خوبم. نگرانی از شماست سعی میکنم بیشتر بیام تو سایت .

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaveh نمایش پست ها
    Mr.sohrab :زحمات زیادی برای سایت می کشن...
    اما به دلیل اینکه در بحث ها شرکت نمی کنن،کم تری کسی ایشونو می شناسه و قدردانی می کنه...
    نظر لطف شماست عزیزجان. سعی میکنم تو بحث ها شرکت کنم . ولی مشکل اینه بحث هایی که علمی باشه و موضوع دار را خیلی دوس دارم و مطمپن باید اگه چیزی باشه حتما من میام توشون شرکت می کنم. مثلا بحث در مورد ماورا و یا جادو البته به صورت علمی .

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus-The-Great نمایش پست ها
    اه ه ه ه ... خب حالا که اینطوره..

Mr.Sohrab خیلی ضحمت کشیده و میکشه برای سایت. کلا آدم مهربونیه. تردید نمیکنه. شوخی ( به وقتش ) نداره. کلا وبمستر کاملیه. فقط یه مشکل کوچوبو داره اونم سربازیشه...
    قربونت برم داداش. وظیفمه انجام میدم . سربازی نگو دلم اتیش میگیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.mahdi نمایش پست ها
    سهراب

عین آواتارشه بیشتر میاد در تاریکی دوباره در افق محو میشه ! از پ خ هایی که دادم به ایشون فهمیدم خیلی صمیمیه با برو بچ ولی فعالیت نمیکنه که اینو نشون بده ! من موندم چجوری تاپ پستر شده از وقتی یادمه پسته غیر رسمی ندیدم ازش
    ای بابا این افق با من عقد اخوت بسته مگه ادم میتونه با وجود دوستان گلی مثل شما صمیمی نشه . خیلی مخلصیم . مخلص همه بچه های سایت .

نقل قول نوشته اصلی توسط Fateme نمایش پست ها
    سهراب: خب والا چند وقتی بود از نظرها پنهان شده بود الان بالاخره بعد از چندین وقت ازش پستی دیدیم روحمون شاد شد البته خب درگیره و خبراش میرسه خرده ای نمیشه بهش گرفت ولی به هرحال ما خوشحال میشیم بیشتر تو انجمن ببینیمش...اون اولا تو تابستون بودش الان دیگه نیست... باشد که او را بیشتر ببینیم...البته خدایش جای کاراش و زحماتش برای پرتال و انجمن توی اون ده روزی اینایی ک انجمن رو بسته بودی جای تشکر فراوان داره...
    اجی جان شما بزرگواری. ایشالا سعی میکنم بیشتر در خدمتت باشم .
    طفلی به نام شادی دیریست گم شده است .
    با چشم های روشن براق با گیسویی بلند به بالای آرزو .
    هر کس از او نشانی دارد ما را کند خبر .
    این هم نشان ما :
    یک سو خلیج فارس سوی دگر خزر .
    شهرت
    0
    727
    نویسنده
    من به غیر از یکی از افراد تیم مدیریت تقریبا همه رو می شناسم.
    ولی میدونم که هر چهار دوست عزیزمون چه پشت پرده و چه جلو دارن تمام تلاششون رو می کنن تا سایت بهتر از قبل بشه و فضای دوستانه تری برای همه ایجاد بشه.
    من انتقادی ندارم و فقط می تونم بگم که دستتون واقعا درد نکنه و خسته نباشید.
    یکی از بزرگترین لذت های زندگی اینه که از خواب بیدار بشی و ببینی باز هم فرصت خوابیدن داری.
    چارلی چاپلین
    شهرت
    0
    647
    نویسنده
    من. مهدی و مرتضی رو نمیشناسم خیلی.از دور دیدم مهدی رو تو لایف گیت..مرتضی رو هم از ترجمه ها خیلی خوبش میشناسم.ولی آقا سهراب و امیر حسین جان رو خو اصن ماهن.حیف که سهراب جان سربازیه و گرنه اولین کسی که فنم رو نشونش میدادم سهراب جان بود.امیر حسین هم که پایونییر گروپ آشنایی داشتم و کلی دعای خیرم پشت سرشه.بس که سطح زبان کارآموز بالاس.یعنی نمیشه غیر ترجمش لو خوند.دست همه مدیرای عزیز رو میبوسم و چاکر همشون هستم.فقط سهراب جان این سربازیو تموم کن بیا پیشمون
    حاصل آخرین درگیری قلب و مغز من،
    یه اشتباه خوب بود.
    شهرت
    0
    113
    کاربر انجمن
    همه ی مدیرا عالی هستن هرچند من همه رو نمیشناسم
    اما همین که سایت زندگی پیشتاز بهترین سایت ترجمه و ارائه ی کتاب تو ایران هست (از نظر من) همین نشون میده که تیم مدیرت چقدر عالیه
    یه چیز دیگه میخواستم بگم یه جور درخواسته
    اگه میشد یه تالار بزارید برای عکس شخصیت ها به این صورت که هر کتابی که ارائه میشه توی اون تالار یه تایپک براش بزارن
    و در مورد عکس شخصیت ها رای گیری کنن البته عکس کارتونی رو نمیگما منظورم اشخاص زنده
    [COLOR=#800000][FONT=courier new][SIZE=5]اينجا زمين است رسم ادم هايش عجيب است
    اينجا گم که ميشوي به جاي اينکه دنبالت بگردند
    فراموشت ميکنند به همين سادگي[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=courier new][SIZE=5]

[IMG]http://www.axgig.com/images/42516005560173943761.jpg[/IMG]
    [/SIZE][/FONT][/COLOR]
    شهرت
    0
    1,558
    مدیر آپلود
    عاقا من چرا اینجا هیچی نگفتم ؟ همیشه فک می کردم اینجا پست دادم خب عب نداره الان نظر خودمو می گم.

سهراب : اقا سهراب که به نظر من نیاز به ارزیابی ندارهیه وبمستر درجه یک که واقعا از جون و دل برا سایت تلاش کرده. فقط حیف که جدیدا سرش شلوغه نمیاد انجمن پست ( اسپم ) بزنه . به نظر من واقعا جای خالیش حس می شه. راستی یه چیز تو مایه های پدر سایتم هستش

ژوپیتر : امیرم که دیگه اکثراً باهاش اشنا هستین، برا فروم و کارای ترجمه خیلی تلاش می کنه. ولی این بشرم کل فعالیت صحبتیش ( اسپمیش ) تو تلگرامه که واقعا حیفه. اصن جای خالی امیر تو صحبت ها و مطالب فروم خیلی حس می شه. امیرم یه چیز تو مایه های پسر ( جانشین ) پدر سایته

مرتضی : داداش مرتضی رو هم که ما زیاد ندیدم، کلا این بشر بیشتر فعالیتاش پشت پردس و ملت با مدیریت پروژه 39 سرنخ می شناسنش. ایشونم باید فعالیت های جلو پردشو زیاد تر کنه هر چند می دونم که نمی رسه بیاد و کلی کار داره و این حرفا مرتضی هم یه چیزی تو مایه های عموی سایته

لاین هارت ( مهدی ) : اقا مهدیم که بیشتر از مرتضی پشت پردستو یه بار درست حسابی ندیدیمش داداش یکم بیشتر بیا لاقل ما ببینیمت هیچی دیه اهان راستی عاقا مهدیم مث دایی سایته ( ازون دایی هایی که خارجن و اصن سالی یه بار ایران نمیان )

در کل تیم مدیریت باید بیشتر خودشونو نشون بدن تو سایت تا ملت بشناسنشون. پس لدفن پدر سایت ( @Mr.Sohrab ) پسر پدر سایت ( @JuPiTeR ) و دایی سایت ( @lionheart ) و عموی سایت ( @morteza ) لطفا بیشتر تو انجمن فعالیت کنین

و این بود ارزیابی من از تیم مدیریت سایت فرهنگی هنری، داستانی زندگی پیشتاز
    خدا نبود، شد. پَ میشه اگه تو هم نباشی... .
    شهرت
    0
    1,123
    نویسنده
    سهراب
    با عرض معذرت نمیشناسمتون ولی میدونم خیییلی زحمت کشیدین

مرتضی
    حتی اسمشون رو هم نشنیدم. ولی میدونم خیلی زحمت کشیدن

لاینهارت
    من با عرض پوزش شمارو هم نمیشناسم ولی میدونم ک شماهم ب جای خود زحمات زیادی برای سایت کشیدین

ژوپیتر
    اینجا نمیگم چه نظری درموردش دارم بیاد پی وی تلگرام جوابشو میدم.

نتیجه اخلاقی
    قدران مدیران زحمتکش باشین
    نتیجه کلی
    اینطور ک معلومه لازم نیست گفته بشه ک چقدر برای سایت زحمت میکشن

یه پیشنهاد افتضاح
    ی تاپیک هم بزنین ک بچه ها بگن چه پرتال جدیدی باز بشه مثل پیشنهاد عالی طلایی جان درمورد عکس شخصیت ها

انتقاد
    بیشتر با بچه ها باشین لطفا

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

سهراب
    با عرض معذرت نمیشناسمتون ولی میدونم خیییلی زحمت کشیدین

مرتضی
    حتی اسمشون رو هم نشنیدم. ولی میدونم خیلی زحمت کشیدن

لاینهارت
    من با عرض پوزش شمارو هم نمیشناسم ولی میدونم ک شماهم ب جای خود زحمات زیادی برای سایت کشیدین

ژوپیتر
    اینجا نمیگم چه نظری درموردش دارم بیاد پی وی تلگرام جوابشو میدم.

نتیجه اخلاقی
    قدران مدیران زحمتکش باشین
    نتیجه کلی
    اینطور ک معلومه لازم نیست گفته بشه ک چقدر برای سایت زحمت میکشن

یه پیشنهاد افتضاح
    ی تاپیک هم بزنین ک بچه ها بگن چه پرتال جدیدی باز بشه مثل پیشنهاد عالی طلایی جان درمورد عکس شخصیت ها

انتقاد
    بیشتر با بچه ها باشین لطفا
    پ.ن: درحال ایده پردازی برای داستان جدید
    .
    .
    .
    .
    وقتی منتشرش میکنم که یه قلم نوری درست و حسابی داشته باشم
صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)