ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
    شهرت
    0
    514
    نویسنده

کلیات تیم صوتی

به نام سین (س) که جدیدا کار همون سلامو برای آدمای شرینگار و خسته و داغون (
    شهرزاد می تونه نمونه ای از این افراد باشه ) ایفا می کنه .
    همه مدلی سلام کرده بودم گفتم ایندفعه به سبک این دسته از افراد سلام کنم بعله ...

نه که فن بیانم خوبه و خوب می تونم تفهیم کنم حالا چه با خشونت چه با روی دوستیو مهربونی
    باز فرستادنم تا یه سری نکته های جدید براتون توضیح بدم .
    خب توجه ها همه به من اون ردیف آخر چتونه می زنید تو سر هم گوش کنید دیگه ...
    امروز قرار راجع به
    سیستم کلی تیم صوتی پیشتاز صحبت کنیم بگیم چه پروژه هایی در دست داریم و چه پروژه هایی در آینده به برنامه کاریمون اضافه می شه ...
    در اینجا از حضار گرامی اجازه می خوام تا راجع به تک تک بخش های تیم صوتی صحبت کنم :

بخش اول : رادیو پیشتاز

متن مخفي!

هدف اصلی
    رادیو پیشتاز به خاطر قدرتی که داره انتخاب شده ... قدرتش چیه ؟؟؟... میکروفوناشه صدای گوینده هاشه بله صدای گوینده های رادیو یوخده بلند تر از بقیه اس بنابراین می تونن به راحتی صداشونو به گوش مسئولین عزیز برسونن و ما نیز شاهد تغییرات و پیشرفت هامون باشیم .

و اما
    هدف دومش شاد نگه داشتن شما دوستان و تقدیم انرژیِ قلمبه قلمبه به شما دوستان .از کاربرداشم اینه که شما هنگام ورزش در پارک ها(ترجیحا ساعت شیش تا هفت صبح) میتونین صدای شاد و انرژی بخش دوستان گویندمونو گوش کنید البته به شخصه قسمت داستان های کوتاهشو برای قبل خواب انتخاب میکنم تا خواب آروم و بی دردسری داشته باشم کلا رادیوی ما میتونه قاطی زندگیتونم بشه کلا یه سرگرمیه سالمه به قول بزرگترا.

و اما
    هدف سوم قدر دانی از نویسنده ها و مترجما و ویراستار هایی هست توی انجمن می بینیم ولی درس حسابی نمی تونیم از خجالتشون در بیایم ... بعله بعله دوستانی از ردیف وسط می گن پست می زنیم براشون که باید بگم اونا بدرد خودتون می خوره با این بروبچ خسته الان مثلا شما فک کردین کسی کامل این پستو میخونه؟؟ ... جواب خییرررررررررررررههههه ... خلاصه یه قدر دانیه درس حسابی داریم براشون ...

و اما یه
    هدف کوچول موچول که نقش برادر کوچیکه ی این اهدافو بازی می کنه که البته به مهمیه اهداف بالاس بله کار این داداش کوچیکه حفظ همبستگی خانواده پیشتاز و تشویق دوستان به فعالیت بیشتر در بخش های مخصوص خودشونه ... و همیشه مثل سایتمون پیشتاز باشن ... و اما می رسیم به قسمت خوشمزه کار که یه جمله ی معروفه : با ما قدم به دنیای فانتزی بگذارید توش راه بروید و حسش کنید ، دیگه قرار نیست فقط بخونیدش ...

بخش دوم : پارازیت

متن مخفي!

هدف : این قسمت قراره به کتاباتون جون بده و بزاره با زبون خودشون حکایتشونو تعریف کنن یا به زبون ساده می تونین کتاب های خودتونو صوتی کنین با کمک این پست یا اگه می خواین کارتون سکرت باشه یهو نمایان بشه می تونین خصوصی کنین داستاناتونو
    پارازیت کتاب صوتی مخصوص پیشتاز که سعی می شه هر هفته یک فصل از این کتاب در اختیار شما عزیزان قرار بگیره .
    برای اطلاع از داستان های ثبت شده و وضعیت ارائه اون ها به خود پست پارازیت مراجعه کنین . وقت ندارم تو کلاسمون از برنامه کاریِ بخش های مختلف بگم براتون وقت کمه شمام خسته هستین ، زیاد شه نمی خونین خخخخخخ

پارازیت

بخش سوم : نما و آوا

متن مخفي!

هدف :
    ( یه لیوان آب خنک بی زحمت کف کردم ... آره قربونت تو همون لیوان شیشه ایه ) بعله می گفتم اما می رسیم به قسمت نماوا که یک بخش خفن و پر زحمته که قطعا به خوبیم ازش استقبال می شه اگه جمعیت خسته به حداقل خودش برسه ... این قسمت قراره دیگه سنگ تموم بزاره توی ترویج فرهنگ کتاب خوانی . قراره از تک تک آثار های بزرگ و به یاد ماندنی تیزر درس کنیم و شمارو جوگیر کنیم که بخونیدش و اگه احیانا کسی کنارتون بود که یا شما خسته بودین حال نداشتین قشنگ دعوتش کنین به کتاب خونی یا حالا خودش حرف حساب تو کتش نمیرفت این لینکای تیزرارو بهش بدین خودش یهویی ترغیب میشه ... مثه اراگووووووون که خیلی کار قشنگ و تمیزی از آب در اومد و همه رو متحیر کرد جا داره از دوستان گوینده و عوامل میکسو پشت صحنه تشکر کنم .

نما و آوا

خب قسمت تدریس تموم شد می ریم که برنامه کلاسیارو بهتون بدم ... آخ ببخشید جدول پست های رادیورو بهتون بدیم ... یه لحظه فک کردم آق معلمم ...

توضیحات کلیات پست های رادیو برای استفاده بهتر و بهینه تر :

بخش مسابقات
    عضو گیری ها
    بخش های اطلاعاتی
    بخش ارایه پروژه ها
    میکرفون آتشین(تابستان)
    کلیات تیم صوتی

(بخش راهنمایی )

معرفی گویندگان

(فایل فلش | کلیک کنید )‌
    پارازیت (فصل اول)
    پارازیت (فصل دوم)
    پارازیت (فصل سوم)

نماوا

(ارائه ی تیزر های صوتی )

پارازیت

(ارائه فصول کتاب صوتی )

کلیه گروه های زیر نظر تیم مدیریت :

گروه های تلگرام :

تیم گویندگان و نویسندگان
    تیمارستان گوینده گان

گروه های انجمن :

رادیو پیشتاز

و اما دیگه داریم نزدیک می شیم به زنگ تفریح آخرین حرفامم بگمو رفع زحمت کنم این پست ما بهش می گیم پست مادر ( خخخخخ ) هر بخشی اضافه بشه هر مسابقه ای اضافه بشه توی این پست هم اضافه میشه ... یعنی ظاهر و باطن تیم صوتی همینه که اینجا می بینید
    و اینکه روی هر لینک کلیک کنید وارد همون قسمت می شین یعنی اینجا لابیه لینکاس .
    بزنید روی آسانسورهای ساختمان اصلی رادیو
    طبقه مخصوص خودتون پیاده شین .
    البته برای عضویت حتما باید به یکی از اعضای تیم مدیریت درخواستتونو بگین و توی بخش مورد نظرتون هم اعلام بکنین که علاقه دارین توی اون بخش عضو بشین.

شادو پیشتاز باشید .

ویرایش توسط shery : 2015/10/07 در ساعت 19:03 دلیل: اسم نما و آوا رو ویرایش کردم :دی
    Don't feel sorry for losing something
    .you didn't have and will never have
    feel sorry for someone who didn't
    .see your worth and never will
    شهرت
    0
    2,286
    تیم فنی نشریه
    پست کلیات تیم صوتی اضافه شد .

http://up.vbiran.ir/uploads/43091140...1406543666.gif

سخن بزرگان : وقتی میمیرید نمیفهمید مردید ...بیشعور بودن هم همینطوریه پس بیشعور نباشید.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)