ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: قدرت خلق...

شهرت
    0
    1,043
    کاربر انجمن

Lightbulb قدرت خلق...

شاید به اینجا مرتبط نباشه ول:
    اگه خدا بهتون قدرت ساختن یه موجود زنده با تمام چیزها و قدرت هایی که دوست دارین رو بهتون میداد چی میساختین؟چرا؟بهش چه چیزایی میدادین؟
    شهرت
    0
    24
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط daren نمایش پست ها
    شاید به اینجا مرتبط نباشه ول:
    اگه خدا بهتون قدرت ساختن یه موجود زنده با تمام چیزها و قدرت هایی که دوست دارین رو بهتون میداد چی میساختین؟چرا؟بهش چه چیزایی میدادین؟
    البته نظر شخصی من اینکه خود خدا هم قدرت خلق هیچ چیزی رو نداره، چون اصلا خدایی وجود نداره که بخواد قدرتی داشته باشه
    ولی اگه فرض کنیم خدا هست و به ما عنایت بکنه..... یه انسان می ساختم که مرتکب شر و بدی نشه
    [SIZE=3] از "دالایی لاما" پرسیدم: عالى جناب، بهترین دین کدام است؟ خودم فکر کردم که او لابد خواهد گفت: «بودایى» دالایى‌لاما کمى درنگ کرد، لبخندى زد و به چشمان من خیره شد، آنگاه گفت: «بهترین دین، آن است که شما را به خداوند نزدیک‌تر سازد. دینى که از شما آدم بهترى بسازد، هر چیز که شما را دل‌رحم‌تر، فهمیده‌تر، مستقل‌تر، بى‌طرف‌تر، بامحبت‌تر، انسان دوست‌تر، با مسئولیت‌تر و اخلاقى‌تر سازد، دینى که این کار را براى شما بکند، بهترین دین است»[/SIZE]
    شهرت
    0
    1,043
    کاربر انجمن
    این حرفت یکم جای بحث داره دوست عزیز
    اینکه به وجود خدا اعتقاد داری یانه یه بحث بسیار مفصله که به همین راحتی نمیشه تو این تاپیک مطرحش کرد
    ولی در کل مخلوقت طرح خوبیه
    فقط بیچاره دیگه اختیاری تو انتخاب خوب و بد نخواهد داشت!اسمش به جای انسان میشه فرشته!
    [B][CENTER][SIZE=4][FONT=B Mitra]یادش بخیر اولین امضام...[/FONT][/SIZE][/CENTER][/B]
    [CENTER]
    [IMG]http://s6.uplod.ir/i/00646/1kolwdycsavn.gif[/IMG]

[IMG]http://s6.uplod.ir/i/00506/xqd6g29tu6wp.gif[/IMG][/CENTER]
    شهرت
    0
    2,986
    مدیر بازنشسته
    دارن Spore رو بازی کردی؟

اون بازی بهترین فرصته برای ایده گرفتن.
    [SIZE=4][COLOR=#800000][B]
    [LEFT].I don't know where I'm going, But I'm on my way [/LEFT]
    [RIGHT]Carl Sagan-[/RIGHT]
    [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER]
    [SA][IMG]http://up.vbiran.ir/uploads/18141143526292613078_photo_2015-06-26_00-26-59.jpg[/IMG][/SA][/CENTER]
    شهرت
    0
    24
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط daren نمایش پست ها
    این حرفت یکم جای بحث داره دوست عزیز
    اینکه به وجود خدا اعتقاد داری یانه یه بحث بسیار مفصله که به همین راحتی نمیشه تو این تاپیک مطرحش کرد
    ولی در کل مخلوقت طرح خوبیه
    فقط بیچاره دیگه اختیاری تو انتخاب خوب و بد نخواهد داشت!اسمش به جای انسان میشه فرشته!
    اره دیگه موضوع این تاپیک وجود خدا نبود ببخشید من یه تاپیک زدم هیچکی استقبال نکرد...
    ولی مخالف این حرف هستم که هر موجودی که نتونه کار شر بکنه اختیار نداره، مثلا خود خدا طبق فرض موجودی که اختیار داره ولی به خاطر کمال اخلاقی اش نمی تونه کار شری بکنه
    طبق فرض بهشت هم چنین جایی هست که مردم ازادانه همواره خیر رو انتخاب می کنند کسی نگفته که در بهشت انسان های بیچاره اختیاری ندارند، پس ممکنه که کسی واجد اختیار باشه بدون اینکه بتونه مرتکب شر بشه.
    [SIZE=3] از "دالایی لاما" پرسیدم: عالى جناب، بهترین دین کدام است؟ خودم فکر کردم که او لابد خواهد گفت: «بودایى» دالایى‌لاما کمى درنگ کرد، لبخندى زد و به چشمان من خیره شد، آنگاه گفت: «بهترین دین، آن است که شما را به خداوند نزدیک‌تر سازد. دینى که از شما آدم بهترى بسازد، هر چیز که شما را دل‌رحم‌تر، فهمیده‌تر، مستقل‌تر، بى‌طرف‌تر، بامحبت‌تر، انسان دوست‌تر، با مسئولیت‌تر و اخلاقى‌تر سازد، دینى که این کار را براى شما بکند، بهترین دین است»[/SIZE]
    شهرت
    0
    104
    کاربر انجمن
    چقدر بحث جالی که ادامه داده نشده...
    حتی راجع موضوع بحث هم صحبت نشده...
    اما این سوال بحث یه مشکل اساسی داره...
    چراکه تمام انسان ها اون قدرت رو دارن، فقط نمیشناسنش و اشتباه تعبیرش میکنن!
    اگر ما قدرت خلقت رو نداشتیم چیزی به نام خلاقیت به وجود نمیامد...

هر انسانی یه خالق تمام عیاره... حالا بگذریم نه هر انسانی و بعضیا استعدادشو ندارن ها... ولی هرکسی این توانایی رو داره... مهم چگونگی استفاده ازشه!
    [CENTER][COLOR=#b22222][SIZE=6]و در [/SIZE][/COLOR][COLOR=#00ff00][SIZE=6]زمانی [/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=6]که [/SIZE][/COLOR][COLOR=#ffd700][SIZE=6]نور [/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=6]حکمرانی [/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=6]می کند
    [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=6]تاریکی [/SIZE][/COLOR][COLOR=#0000ff][SIZE=6]قدرت [/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=6]می گیرد![/SIZE][/COLOR][/CENTER]
    شهرت
    0
    1,150
    تیم فنی رادیو
    خب این جالبه که خدای یکتا هرچیز درست وحسابی رو خلق کرده ومیکنه چه در دنیای ما وچه دنیاها وکهکشانهای دیگه که ما ازش بیخبریم اما...
    در واقع یک قدرت فوق العاده به ما بخشیده و اون فراتر از ساختن یک موجوده
    خداوند پر قدرت به ما قدرت ساختن یک سرنوشت رو به ما بخشیده این یعنی ساخت یک دنیا وتاثیر بر آیندگان او...
    این فوق العاده ست بهش دقت کنید یک انسان با پیچیدگی ها ی فراوان که با اینهمه پیشرفت علم هنوز نتونیستیم کامل درکش کنیم وموجودات دیگه و جهان ،این آفرینش دقیق و هنرمندانه کار یک موجود توانمدنه حالا اگر این موجود توانمند(خدا) به من قدرت بده و به اختیار خودم بذاره که خلق کنم شاید موجودی رو خلق کنم که بی نهایت پر محبت و متفکره
    اومممممم البته اینهم خلق شده وهمه یه دونه اش رو داریم:مادر
    قسم به روز در آن هنگام كه آفتاب برآید (و همه جا رافراگیرد)،

و سوگند به شب در آن هنگام كه آرام گیرد،

كه خداوند هرگز تو را وانگذاشته ....

(سوره ی ضحی_قرآن کریم)
    شهرت
    0
    1,700
    کاربر انجمن
    ترمیناتور
    اره میخوام ترمیناتورو بسازم!!
    دوس دارم!!
    [CENTER][SIZE=7](:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=6](:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=5](:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=4](:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=3]/:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=2]l:[/SIZE][/CENTER]
    [CENTER][SIZE=1]):[/SIZE][/CENTER]
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع