ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
    شهرت
    2
    2,398
    پليس سایت

فصل ۵ و ۶ بازی تاج و تخت ساخته می شود

game-thrones.jpg

استقبال بینندگان از سریال فانتزی بازی تاج و تخت مسئولان شبکه HBO را متقاعد ساخته است که فصل ۵ و ۶ سریال را نیز بسازند .

به نقل از وستروس ، تنها چند روز پس از آغاز پخش فصل چهارم بازی تاج و تخت ، دستور ساخت دو فصل دیگر این سریال صادر شد .

رکورد شکنی خیره کننده قسمت اول فصل ۴ ام (۶٫۶ میلیون بیننده، که بیشترین میزان بیینده این شبکه را از سال ۲۰۰۷ از آن خود کرده است.) و نظر مثبت منتقدان تلویزون (Los Angeles Times این مجموعه را بهترین سریال تاریخ عنوان کرد که حتی رقیب نزدیکی هم ندارد.) مدیران شبکه HBO را مجاب کرد تا نسبت به ساخت فصل های بعدی این مجموعه که توجه های زیادی را متوجه خود کرده است، مصمم شوند. در همین رابطه خبرگزاری رسمی HBO اعلام کرد که فصل ۵ و ۶ ام نیز ساخته خواهد شد. ۸ آوریل ۲۰۱۴ لس آنجلس مایکل لومباردو رئیس شبکه HBO در پیغامی که بخشی از آن به شرح زیر است، این خبر را اعلام کرد:

“بازی تاج وتخت پدیده ای بی مانند است. David Benioff و D.B. Weiss به همراه دیگر همکاران با استعداد شان، مداوم در حال بهبود و پشت سر گذاشتن استاندارد های کارهای قبلی هستند و ما منتظر داستان های خیره کننده ی بیشتری از آن ها هستیم.”
    برای این گل قرمز نماز مرده بخوانید،مرا شمرده بخوانید...
    شهرت
    0
    881
    کاربر انجمن
    https://www.goodreads.com/book/show/18076805-untitled
    من دیگه حرفی ندارم فکرشو نمیکنه چند نفر میمیرن و نمیدونن اخر داستان چی شد هی میاد کتاب اضافه میکنه به مجموعش اول شد سه تا بعد پنج تا بعد شد هفت تا گفتیم دیگه تمومه کردش هشت تا
    [CENTER][SIZE=5][COLOR="#FF0000"]O[/COLOR]ur [COLOR="#FF0000"]D[/COLOR]emocracy [COLOR="#FF0000"]H[/COLOR]as [COLOR="#FF0000"]B[/COLOR]een [COLOR="#FF0000"]H[/COLOR]acked[/SIZE]

[IMG]http://www.thecinemaholic.com/wp-content/uploads/2015/06/mr-robot.png[/IMG]

[SIZE=5]? [COLOR="#0000FF"]A[/COLOR]re [COLOR="#0000CD"]Y[/COLOR]ou a [COLOR="#0000FF"]O[/COLOR]ne [COLOR="#0000CD"]O[/COLOR]r a [COLOR="#0000CD"]Z[/COLOR]ero[/SIZE]
    [SIZE=5]
    [COLOR="#696969"][FONT=System]fsociety#[/FONT][/CENTER][/SIZE][/COLOR]
    شهرت
    0
    149
    کاربر انجمن
    واقعن من نمیفهمم...چرا اینا وقتی میبینن یه سریال طرفدار پیدا کرده خیلی شیک نمیبندنش بذارن خاطره شه...اینجروی بهتره والاااا...
    کتابام ازسریالا بدتر...هی آدم فک میکنه این دیگه آخریشه...البته ناگفته نمونه که همین کشش ایجاد میکنه...ولی دیگه چقد؟!
    [CENTER]The [COLOR="#FF0000"]Great[/COLOR] Thing About [COLOR="#ffcc00"][FONT=Comic Sans MS]The Past[/FONT][/COLOR] Is that It Is In [COLOR="#ffcc00"][FONT=Comic Sans MS]The Past[/FONT][/COLOR][/CENTER]
    [CENTER]...The Past Is Past[/CENTER]
    [CENTER]...The [COLOR="#66cccc"][FONT=Lucida Console]Future[/FONT][/COLOR] Is Unclear[/CENTER]
    [CENTER]!Let's Just Think About [COLOR="#00ff99"][SIZE=4][FONT=Microsoft Sans Serif][B][I]PRESENT[/I][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
    شهرت
    6
    6,254
    مدیر بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.rafiei نمایش پست ها
    https://www.goodreads.com/book/show/18076805-untitled
    من دیگه حرفی ندارم فکرشو نمیکنه چند نفر میمیرن و نمیدونن اخر داستان چی شد هی میاد کتاب اضافه میکنه به مجموعش اول شد سه تا بعد پنج تا بعد شد هفت تا گفتیم دیگه تمومه کردش هشت تا
    نقل قول نوشته اصلی توسط insomniac نمایش پست ها
    واقعن من نمیفهمم...چرا اینا وقتی میبینن یه سریال طرفدار پیدا کرده خیلی شیک نمیبندنش بذارن خاطره شه...اینجروی بهتره والاااا...
    کتابام ازسریالا بدتر...هی آدم فک میکنه این دیگه آخریشه...البته ناگفته نمونه که همین کشش ایجاد میکنه...ولی دیگه چقد؟!
    مجموعه به این خوبی و سنگینی! بعد ارباب فاخرترین اثر فانتزی حماسیه (حتی بعضیا می گن بهتره )
    واقعا نمی شد تو سه جلد جمعش کرد! همینطوریشم شمارگان صفحه هر جلدش سر به فلک می زنه. چشم ادم در میاد تا هر جلدش رو بخونه (گرچه واقعا ارزش داره )
    غنای داستان به شدت زیاده
    سریالش تاپ ترین سریاله! طرفداران پروپاقرصی داره (یکیشم خودم؛ عاشق کتاب و سریالش با همم )
    دوست عزیز دوم: D سریال جوری که ستونش با کتاب یکیه. یعنی اول و پایان یکی. فقط تو این محور موازی بعضی مواقع خط سیر سریال از فیلم فاصله گرفته که از سیزن چهار و پنج شدت گرفت. با این حال هیچی از جذابیتش کم نشد. آیا این منطقیه ک چنین اثر فاخری رو سمبل کنن بره؟ وقتی می تونه به بهترین تبدیل بشه؟ من خودم صحنه هایی از سریال میخکوب بودم! دهنم باز بود. خب چرا همچین لذتی از بین بره؟ درسته می زنن همه رو می کشن: دی اما جدا خیلی هیجان انگیزه.
    الان دقیقا دیوانه ی سیزن شش هستم. انقدر که منتظر اینم همش می شینیم دوباره سریال رو نگاه می کنم: دی واقعا اگه چیز با ارزشی وجود داره، چرا براش ارزش نذاریم خب؟
    اصلا از کشش کتاب و سریال کم نشده.
    حالا قبول کنید جدا مارتین خودشم می کشت نمی تونست همچین داستان گسترده ای رو تو سه جلد ببنده. انقدر معما داره که من از هیجان فهمیدنشون ناخن می جوم (ناخنامو گرفتم اصطلاحه )
    ThundeRam
    Fire and Blood
    شهرت
    0
    149
    کاربر انجمن
    کاملا درسته باو...باور کن من خودمم یکی از طرفدارای سرسختشم(البته هنو به سیزن6 نرسیدم,قشنگتر شده؟)
    خودمم هم طرفدار سریالم هم کتابش...حرفیم که قبلا زدم برا بعضی از مجموعه ها بود که نویسندشون میمونه چجوری ادامه بدهو فق میخواد مردمو الاف کنهو الا این مجموعه که والا هر سیزن از جذابیتش کم که نمیشه هیچ بیشترم میشه!!!!
    [CENTER]The [COLOR="#FF0000"]Great[/COLOR] Thing About [COLOR="#ffcc00"][FONT=Comic Sans MS]The Past[/FONT][/COLOR] Is that It Is In [COLOR="#ffcc00"][FONT=Comic Sans MS]The Past[/FONT][/COLOR][/CENTER]
    [CENTER]...The Past Is Past[/CENTER]
    [CENTER]...The [COLOR="#66cccc"][FONT=Lucida Console]Future[/FONT][/COLOR] Is Unclear[/CENTER]
    [CENTER]!Let's Just Think About [COLOR="#00ff99"][SIZE=4][FONT=Microsoft Sans Serif][B][I]PRESENT[/I][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
    شهرت
    0
    881
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط PLUTO نمایش پست ها
    مجموعه به این خوبی و سنگینی! بعد ارباب فاخرترین اثر فانتزی حماسیه (حتی بعضیا می گن بهتره )
    واقعا نمی شد تو سه جلد جمعش کرد! همینطوریشم شمارگان صفحه هر جلدش سر به فلک می زنه. چشم ادم در میاد تا هر جلدش رو بخونه (گرچه واقعا ارزش داره )
    غنای داستان به شدت زیاده
    سریالش تاپ ترین سریاله! طرفداران پروپاقرصی داره (یکیشم خودم؛ عاشق کتاب و سریالش با همم )
    دوست عزیز دوم: D سریال جوری که ستونش با کتاب یکیه. یعنی اول و پایان یکی. فقط تو این محور موازی بعضی مواقع خط سیر سریال از فیلم فاصله گرفته که از سیزن چهار و پنج شدت گرفت. با این حال هیچی از جذابیتش کم نشد. آیا این منطقیه ک چنین اثر فاخری رو سمبل کنن بره؟ وقتی می تونه به بهترین تبدیل بشه؟ من خودم صحنه هایی از سریال میخکوب بودم! دهنم باز بود. خب چرا همچین لذتی از بین بره؟ درسته می زنن همه رو می کشن: دی اما جدا خیلی هیجان انگیزه.
    الان دقیقا دیوانه ی سیزن شش هستم. انقدر که منتظر اینم همش می شینیم دوباره سریال رو نگاه می کنم: دی واقعا اگه چیز با ارزشی وجود داره، چرا براش ارزش نذاریم خب؟
    اصلا از کشش کتاب و سریال کم نشده.
    حالا قبول کنید جدا مارتین خودشم می کشت نمی تونست همچین داستان گسترده ای رو تو سه جلد ببنده. انقدر معما داره که من از هیجان فهمیدنشون ناخن می جوم (ناخنامو گرفتم اصطلاحه )
    من طرفدرار سرسخت نغمه اتش و یخ هستم و کتاباشم میخونم ولی با این وضعیت انتشار جلد هاش که مدت زمان زیادی طول میکشه و این خیلی بده باد های زمستانی سال بعد میاد و اوایی از بهار معلوم نیست حالا معلوم نیست شاید بیشتر از هشت جلدش کنه یه ذره به وضعیتش فکرکنه شاید یا خودش بمیره یا ما بمیریم نفهمیم اخر داستان چی میشه

و در مورد خط داستانیم از اوخر فصل سوم تغییرات شروع شد نبود بانوی سنگدل و ...... که بازم جذاب شد و من تا اخر فصل پنج دنبال کردم سریال رو و منتظر سیزن 6 هستم من عاشق این سریال و کتاب هستم ولی خیلی برای انشتار هر جلد باید صبر کنیم
    ویرایش توسط Nicolas Brown : 2015/07/08 در ساعت 22:49
    [CENTER][SIZE=5][COLOR="#FF0000"]O[/COLOR]ur [COLOR="#FF0000"]D[/COLOR]emocracy [COLOR="#FF0000"]H[/COLOR]as [COLOR="#FF0000"]B[/COLOR]een [COLOR="#FF0000"]H[/COLOR]acked[/SIZE]

[IMG]http://www.thecinemaholic.com/wp-content/uploads/2015/06/mr-robot.png[/IMG]

[SIZE=5]? [COLOR="#0000FF"]A[/COLOR]re [COLOR="#0000CD"]Y[/COLOR]ou a [COLOR="#0000FF"]O[/COLOR]ne [COLOR="#0000CD"]O[/COLOR]r a [COLOR="#0000CD"]Z[/COLOR]ero[/SIZE]
    [SIZE=5]
    [COLOR="#696969"][FONT=System]fsociety#[/FONT][/CENTER][/SIZE][/COLOR]
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)