ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    شهرت
    0
    739
    وبمستر

Lightbulb نقد آواتار اعضای سایت

در این تاپیک آواتار اعضای سایت را نقد و بررسی میکنیم .

فقط توجه داشته باشید که توهین نکنید .

اول پستتون دقیق و با یه رنگ دیگه مشخص کنید نقدتون مربوط به کدوم یک از اعضا هست . .

ممنون
    طفلی به نام شادی دیریست گم شده است .
    با چشم های روشن براق با گیسویی بلند به بالای آرزو .
    هر کس از او نشانی دارد ما را کند خبر .
    این هم نشان ما :
    یک سو خلیج فارس سوی دگر خزر .
    شهرت
    0
    1,358
    کاربر انجمن
    galexy

مهسان یا گلکسی حواستون به اره برقیش باشه

این نقد از خیلی جهات با نقد های قبلی
    متفاوته چرا که این نقد برعکس نقد های عالی و درجه یک بنده که براساس
    امضای کاربران نیمه محترم سایت نوشته می شد این نقد براساس آواتار یکی از
    کاربران تازه به سایت رسیده با نام مهسان و نام کاربری گلکسی نوشته شده و
    قراره پرده از رازی بزرگ در حد شرلوک شلغم برداره.

اولین قسمت این نقد مربوطه به اون
    فنجونی که درون آواتار می بینید شاید در نگاه اول به نظر یک فنجون کاملا
    معمولی برسه اما در پس اون دسته زیبا راز های زیادی نهفته هست و من از اون
    جایی که مدتی رو به عنوان دست یار با شرلوک شلغم کار کردم و یاد گرفتم نگاه
    شکاک و دومی را داشته باشم متوجه شدم که در این آواتار فنجون استعاره از
    اون ضرب المثل معروف فیل و فنجون هست. پس نتیجه می گیریم که این جا یک فیل
    هم حضور داشته ولی توسط فتوشاپ از تصویر حذف شده.

حالا اون فیل رو توی ذهنتون نگه دارید چرا که با اون حسابی کار خواهیم دارشت.

همون طور که می بینید در گوشه سمت
    راست توصویر ی خرگوش با زاویه بسیار زیادی به فنجون تکیه داده است که هیچ
    موجود زنده ای با استخوان های سالم چنین انعطافی نداره پس نتیجه می گیریم
    که در اینجا یک قتل صورت گرفته و یک نفر با فیل از روی اون خرگوش رد شده و
    تمام استخوان های اون خرگوش رو له کرده پس این عکس نشانگر یک جنایت بزرگ
    هست.

در دامه عکس حتما همگی متوجه یک دختر کوچک درون اون فنجون شده اید و
    همون طور که همه می دونید فقط یک انسان با اون اندازه در جهان وجود داره و
    اون هم بند انگشتی هست و از تونجایی که مهسان از این آواتار استفاده کرده
    می شه نتیجه گرفت که اون درواقع همون بند انگشتی هست و در این جنایت دست
    داشته و مهره اصلی کیه؟؟؟

یادتونه در اول نقد از یک فیل اسم
    بردم و در قسمت دوم از له شدن مقتول توط فیل نام بردم این کلمه فیل شما رو
    به یاد شخص خاصی نمی اندازه؟.... یکم فکر کنید....

درسته غزل یکی از اعضای سایت کهمدت
    طولانی خودش رو از انظار پنهان می کرد و اطلاعات زیادی از اون در دست نبود
    همون کسی که ادعا می کنه تا به حال یک فیل رو از نزدیک ندیده ولی نام
    کاربریش رو فیل گذاشته و او کسی هست با له کردن اون خرگوش اون رو به قتل
    رسونده و و عموی اون بانی خرگوشه رو عزا دار کرده.

آیا نا باید در قبال چنین جنایتی از طرف این رو جنایتکار و تروریست بین المللی ساکت بنشینیم؟

آیا وقت اون نیست که به مقابله با این فساد و قتل و عام بپردازیم؟

من دیگه حرفی ندارم از این که به صحبت های گوش دادید متشکرم
    شهرت
    8
    1,806
    نویسنده
    سلام بر کسانی که منو میشناسن، نمیشناسن، دراینده میشناسن.(عجب حرفی زدم مگه میشه کسی منو نشناسه؟!!!)
    خب از اونجایی که دیدم شخص اول نقد در سایت یعنی نپتون متواری شده پس همت کردم و گفتم از توانایی تیکه اندازیم در کار نقادی استفاده کنم (به کوری چشم دشمنا)
    خب اینم اولین نقد
    نقد اواتار @BOOKBL

canvas.jpg
    من نقد اواتار دوست عزیزمون رو با رنگش شروع میکنم.

رنگ سبز در پس زمینه سیاه که معمونا برای نشان دادن شومی یک چیز میباشد مانند چشمان سبز یک گربه سیاه که در شب می درخشند.

پس تا اینجا فهمیدیم که این اواتار نشانگر این میباشد که بنیامین عزیز خودش را فرد شومی میداند.

حال میرسیم به شکل شخصیتی که در اواتار نشان داده شده است.

با یک نگاه میتوان فهمید که این شکل، شکلی از یک موجود شیطانی است که در پایین نشان داده شده است که در حال ساخته شدن از تکه های سنگ میباشد، واین امر خود نمایانگر ناقص بودن این موجود میباشد.

اما باکمی توجه میتوان فهمید که سر این موجود از تنه اش فاصله دارد و در هوا معلق است، که نشان دهده ناپیوستگی این موجود میشود.

اگر بتوانید بیشتر دقت کنید میبینید که سر این حیوان دارای دوشاخ و صورتی به شکل بز میباشد که همگان میدانند که یکی از معروف ترین نماد هی شیطان پرستی نماد سر بز میباشد.

از ان جایی که اطراف این موجد که خود به رنگ سیاه است حاله ای سبز رنگ وجود دارد و حالهی سبز رنگ برای مقدس نشان دادن یه ک چیز است پس میتوان نتیجه گرفت که این موجود موجودی مقدش نشان داده شده است.

با توجه به ارتباط اواتار هر شخص با اعتقداتش میتوان نتیجه گرفت که بنیامین عزیز یک شیطان پرست است

این حرف با دلایلی اثبات میشود.

1از رنگ اواتار فهمیدیم که اواتار یک موجود نحس را نمایش میدهد

2با توجه به این که شیطان پرستان اعتقاد دارند که وقتی شرایط برای ظهور شیطان فراهم شد شیطان ظهور میکند و از کامل نبودن شخصیت درون اواتار میتو این را فهمید که هنوز شرایط برای ظهور شیطان فراهم نشده و در حال فراهم شدن است.

3 اگر به این توجه کرده باشید که این شیطان از سنگ ساخته میشود که از فشرده شدن خاک بوجود می اید و اینکه انسان نیز از خاک افریده شده است پس میتوان فهمید که این سنگ ها همان انسان ها اند که سخت و خشن شده اند و در حال بوجود اوردن شیطان اند(یعنی همان شیطان پرستان که در حال فراهم کردن شرایط مناسب برای ظهور شیطان اند.)

4 با نشان دادن نماد بز بیش از پیش اطمینان میابیم که این موجود همان شیطانی است که از ان سخن میگوییم.

5 با ایجاد حاله ی سبز به دور شیطان ان را موجودی مقدس نشان داد اند و دیگران را تشویق به پرستش ان میکنند.

اینها همه نمایانگر اعتقادات صاحب اواتار اند .
    پس من به شما توصیه میکنم که گول این موجود شیطان پرست را نخورید و در صورد دیدنش به سرعت او را بکشید زیرا او یک کافر است.

پ.ن:نپتون حالا میفهمم... .
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خ
    ویرایش توسط AVENJER : 2014/05/09 در ساعت 01:21
    چهار چیز بر صاحبان خرد از امت من لازم است :شنیدن دانش, حفظ آن, انتشار آن, و به کار بستن آن.
    حضرت محمد (ص)

بر روی زمین چیزی بزرگتر از انسان نیست و در انسان چیزی بزرگتر از فکر او.
    همیلتون

من تنها یک چیز می‌دانم و آن اینکه هیچ نمی‌دانم.
    سقراط

شهرت
    8
    1,806
    نویسنده
    درخواست نقد اواتار یه تایپیک جداگانه داره
    چهار چیز بر صاحبان خرد از امت من لازم است :شنیدن دانش, حفظ آن, انتشار آن, و به کار بستن آن.
    حضرت محمد (ص)

همیلتون

سقراط

شهرت
    8
    1,806
    نویسنده
    دوستان اگر درباره نقدتون نظری دارید اینجا اسپم ندید
    برید اینجا:
    برسی نقد های انجام شده( نقد اشخاص)
    حضرت محمد (ص)

همیلتون

سقراط

شهرت
    5
    854
    کاربر انجمن
    نقد آواتار PLUTO

مدیر ارشد سایت ^_^

آواتار :

اول از همه اینکه این عکس خوشگل باشه زشت باشه به هر حال من ازش خوشم نمیاد !!!!!

دوم دررابطه با رنگش .. خب رنگ آبی و هم خانواده هاش جزو رنگای آرامش بخشن و معمولا بیشتر افراد خواه یا نا خواه رنگ آبی رو دوست دارن ... منم عشق آبیم ^_^
    در رابطه با رنگ نارنجی هم می تونم بگم من از نارنجی متنفرم ^_^ البته با عرض پوزش ^_^

تصویر یه کلاغو نشون میده که روی یه شاخه نشسته .. زبونش بیرونه و چشاش هم لوچه پس نتیجه می گیریم که این کلاغ فلک زده به احتمال زیاد یه چیزی تو سرش خورده که باعث شده قیافش اینجوری بشه و من احتمال میدم جارو باشه ^_^ یه ایرادی هم داره .. اینکه دور سرش از این پرنده ها هس می چرخن ! از اونا نداره برای نشون داده گیج و منگی

خب این کلاغ از اونجا که استعاره از مجید جان یا همون پلوتو هستش پس نتیجه میگیریم که تو سر مژژژژید به احتمال زیاد یچی خورده .. و من به شدت احتمال میدم تنبیه شده ! ^_^

همین دیگه

PLUTO@
    ویرایش توسط Nari : 2015/06/15 در ساعت 17:40
    این مدل قربون صدقه‌ها هست میگن عشق کی بودی تو. اول خاقانی گفته:
    از گُلِ سرخ رسته اى، نرگسِ دسته بسته اى
    نرخِ شکر شکسته اى، پسته دهانِ کیستى؟
    شهرت
    0
    1,249
    گرافیست
    اواتار منو نقد کنین
    اواتار ناری:
    شرمنده ولی یه حالیه
    اما مو های لخت خوشکلی داره
    اما مثه سکشت خرده هاست که دارن بد بخت می شن
    اما در کل یه حالت قشنگی داره
    اما اون ناری کنارش اگه نبود بهتر بود
    یه حالت جالبی داره
    (الان من دارم می گم بده یا خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فهمیدین به منم بگین)
    از من هم نقد کنین
    به احترام آرزو های بر باد رفته ام سکوت می کنم
    بلند تر از فریاد

زنده باد زندگی پیشتاز
    شهرت
    0
    1,150
    تیم فنی رادیو
    سلام به همگی
    خب به نظرم آواتار هرکس بیانگر احساسش و برگرفته از طرز تفکرشه!
    ((عجب جمله ای گفتم!))
    در کل بچه ها لطفا از عکس هایی استفاده کنید که حس خوبی رو در دیگر کاربرا ایجاد کنه .واقعا ناراحت کننده ست که بعضی ها عکس های زننده ونامناسب میذارن بدون درنظر گرفتن محیط واینکه با این کار باعث ایجاد فضای ناراحت کننده برا دیگران میشن!
    بعضی ها هم دیدین آواتارشون رو که میبینیم زیر چشم هامون چروک میفته و خنده رو لبامون میاد، به نظرم این جور آدم ها همونهایی هستن که اگه باهاشون روبرو بشین هم حس خوب و مهربونی دارن!
    قسم به روز در آن هنگام كه آفتاب برآید (و همه جا رافراگیرد)،

و سوگند به شب در آن هنگام كه آرام گیرد،

كه خداوند هرگز تو را وانگذاشته ....

(سوره ی ضحی_قرآن کریم)
    شهرت
    8
    1,806
    نویسنده
    سلام و درود
    خوبید؟ خوشید؟ سلامتید؟ و از این حرفا
    امیدوارم همتون از امتحانات خلاص شده باشید و قدم به درون تابستون گذاشته باشید
    الان خدمتتونیم با:

اولین نقد تابستون

خب

خب
    خب
    هم اکنون نقد اواتار وحیییییییییییییدددددددددد دد
    img_۲۰۱۵۰۴۲۷_۱۱۱۲۵۷.jpg

این اواتار از سه جهت نقد میشه 1.رنگ 2.شخصیت داخل اواتار 3.پشت پرده
    1- رنگ:
    در این اواتار بیشتر از رنگ‌های تیره استفاده شده که معمولا هنگام ناراحتی و یا مرگ شخصی از مورد استفادهقرار می‌گیرد پس وحید یا از موضوعی بسیار غمگین است و یا یکی از نزدیکانش به رحمت خدا رفته است؛ از انجایی که این بشر حرف در دهانش باقی نمی‌ماند و اگر کسی از نزدیکانش فوت شده بود الان خواجه حافظ شیرازی هم از ان خبردار شده بود پس حتما از چیزی ناراحت است.
    این ناراحتی می‌تواند گند زدن در امتحانات پایان سال، فراق یار، له شدن شخصیت توسط کسی و یا منع شدن از چیزی باشد.
    از طرفی این بشر خرخوان می‌باشد پس گزینه‌ی گند زدن در امتحانات حذف می‌گرد؛ فراق یار نیز به موجب اینکه این بشر به کسی وفا ندارد (اگر قبول ندارید بروید ادلیستش را چک کنید) حذف می‌گردد زیرا اگر یاری وی را ترک کند دویار دیگر به یارانش افزوده می‌شوند و در این زمینه هیچ کمبودی برایش باقی نمی‌ماند؛ له شدن شخصیت وی نیز بارها صورت گرفته و مشاهده شده که او اصلا ککش هم نمی‌گزد که شخصیت او را در چرخ گوشت نهاده و یک چرخ، دوچرخ، سه چرخ یا حتی چهار چرخ بنمایند و به همین دلیل که ایشان برای شخصیت خود سر سوزنی نیز ارزش قائل نیست این مورد حذف می‌گردد و اما منع شدن از چیزی...
    یک ثانیه بیندیشید... چه چیزی انقدر ارزش دارد که شما به دلیل منع شدن از ان اینگونه دچار ضربه روحی شوید و به افسردگی مبتلا گردید؟ موبایل؟ کامپیوتر؟ لپتاپ؟ نه ...هیچکدام و همه... لحظه ای تامل باعث می‌شود دریابیم چیزی که همه‌ی اینها بدون ان هیچ و پوچ می‌گردد چیزی نیست مگر مودم که حضورش حیاتیست و اگر چند روز از کسی منع گردد موجب نابودی روحیه وی می‌گردد. پس از قسمت اول نقد درمی‌یابیم که مودم وی توسط والدینش و به دلیل بی‌اعتمادی ایشان به روابط فرزندشان ضبط گردیده است که کاری بسیار پسندیده می‌باشد.
    2- شخصیت داخل اواتار:
    مطمعنا شما هم چیزی را که من در این تصویر می‌بینم می‌بینید. مردی که ماسکی را از روی صورت خویش برداشته است و چهره‌اش را نمایان ساخته است مردی که حالت چهره‌اش اندوه درونیش را نشان می‌دهد، مردی که می‌خواهد به شما بگوید ان چیزی که می‌بینید او نیست؛ یا موجود پلیدی که در سیاهی پنهان گشته است و نقاب شخصیتی پاک و درستکار بر چهره‌اش زده است و اکنون درحال نشان دادن چهره‌ی واقعی خویش و لبخند مزحکه امیز زدن به شمایی که از روی ظاهر او، او را موجودی درستکار پنداشته بودید است.
    پس دو برداشت می‌توان کرد یا وحید می‌خواهد به ما بگوید ان‌چیزی که از او می‌بینیم خودش نیست بلکه نمایی از وی می‌باشد که تحریف شده است؛ و یا می‌خواهد بگوید شخصی که نقاب او را بر چهره زده است خود او نیست و شخص دیگری با نقاب او وارد سایت شده است.
    از انجایی که ما چنان شخصیت پاک و رستگاری از وی مشاهده ننمودیم پس نمی‌توان گفت شخصیتش در سایت تحریف شده و به قول فرنگیان فیک می‌باشد پس فقط می‌توان گفت که اکانت او توسط اشخاص دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد.
    3- پشت پرده:
    با تجزیه و تحلیل قسمت های قبلی نقد به این سوالات برمی‌خوریم که: 1- او چگونه به اینترنت وصل شده است وقتی والدینش مودم را ضبط کرده‌اند؟ 2- او چرا این اواتار را انتخاب کرده و به دیگران نشان داده است که کس دیگری درحال استفاده از اکانت او می‌باشد؟ 3- اگر کس دیکری از اکانت او استفاده می‌کند پس وحید چگونه این اواتار را برای اکانتش ثبت کرده است؟ و در اخر 4- چه کسی از اکانت او استفاده می‌کند؟
    خب جواب تمامی سوالات را یکجا می‌گویم که قاطی نکنید....اگر پدر و مادر شما چیزی را ضبط کنند ایا برای همیشه ان را نگه می‌دارند؟ جواب قطعا خیر است زیرا فرزندان چنان به انان التماس می‌کنند که حداکثر تا یک هفته وسایل فرزندان در نزد والدین محفوظ می‌ماند پس حتما وحید ساعت‌های طولانی در نزد والدینش گریه و زاری کرده است تا انان این وسیله ارزشمند (مودم(ره)) را به او باز گردانده‌اند ولی مگر می‌شود پدر و مادری چیزی را بدون شرط به فرزندشان باز گردانند؟ ابدا... همیشه شرطی این میان وجود دارد و با توجه به مورد وحید و شک والدینش قطعا شرط انها این است که هنگامی که وحید در حال استفاده از وسایل مذکور می‌باشد انها نیز بر او نظارت کنند و این یعنی گاهی ممکن است چیزها و یا درخواست‌هایی که از وحید مشاهده می‌گردد از طرف خودش نباشد و به خواسته والدینش باشد تا ما را بیازمایند و ببینند فرزند دلبندشان با چگونه افرادی معاشرت می‌کند. پس وحید با انتخاب این اواتار می‌خواهد به شکلی ظریف به شمایان بفهماند که کارهایتان را دربرابر او کنترل کنید تا او دچار دردسر نگردد.
    حال به دلایل منطقی‌ام توجه کنید:
    1. انطور که همگان می‌دانید یا شاید نمی‌دانید وحید راست دست است... اکنون به اواتار بنگرید... متوجه شدید؟ شخص درون اواتار با دست راستش ماسک را برداشته است پس خیلی ریز به ما می‌فهماند که این خود وحید است که درحال نمایان ساختن پشت پرده می‌باشد.
    2. درخواست های مکرر وی برای دسترسی بیشتر در سایت نشانه‌ی واضح دیگری است که ما را به یقین می‌رساند والدین او می‌خواهند دست بازتری برای تجسس در کار اعضای سایت با نیت اگاهی از شخصیتشان انان داشته باشند وگرنه خود وحید چه نیازی به این‌گونه دسترسی‌های اضافه‌ای دارد؟؟؟؟؟
    نتیجه‌گیری کلی: ما از این نقد نتیجه می‌گیریم که شخصی که اکنون ما به عنوان وحید می‌‌شناسیم فقط نیمی وحید می‌باشد و نیمه‌ی دیگر والدین وحید می‌باشند پس باید دربرابر او از لحن‌های زشت که باعث به دردسر افتادن این بنده‌ی حقیر خداوند می‌شود استفاده نکنیم و همچنین تمامی دسترسی های او و مقام‌هایش را از این موجود بستانیم تا نتواند در کار دیگران دخالت کند و از همین تریبون به والدینش می‌گوییم که از احساس مسئولیت شما نسبت به فرزندتان تشکر می‌کنیم ولی باید به شما اطلاع دهیم که در این سایت چشمان تیزبینی نظاره‌گر افراد می‌باشند پس ما را چهارپا فرض نکنید و بروید دوستان ناباب بیرون خانه فرزندتان را چک کنید نه دوستان مجازی او را که در یک سایت بسیار فرهنگی فعالیت می‌کنند و از هر جهت نمونه‌اند...
    فمن الله توفیق

پ.ن:دوستان اگر درباره نقدتون نظری دارید اینجا اسپم ندید
    برید اینجا:
    برسی نقد های انجام شده( نقد اشخاص)
    حضرت محمد (ص)

همیلتون

سقراط

شهرت
    0
    1,358
    کاربر انجمن
    من نپتون بزرگ. بزرگ منتقدان و مایه ی سربلندی سایت در میان منتقدان جهان که همه در برابر نقدهایم
    عاجز و درمانده اند برای یک نقد حماسی و بی سابقه در تاریخ سایت بازگشته ام.(هرچند با این نقد بازگشتم زیاد طول نمی کشه)

آخه یکی نیست بگه بازی بازی با دم شیر هم بازی

بگذریم...

حتما فکر می کنید با نوشتن این نقد دارم گور خودم رو می کنم ولی باید بدونید که اما وظیف ی انسانی حکم می کنه که شما رو در جران

اتفاقات پی رو بگذارم تا از یک نسل کشی بزرگ جلوگیری کنم.

اول از همه باید فرد مورد نقد رو معرفی کنم

من برای نقد سراغ ترسناک ترین عضو سایت رفتم که مطمئنم همتون می شناسید

و شخص مورد نقد من کسی نیست جز

قاتل اسپمرها

بن کننده ی غیر فعالان

و قانون گذار ارشد حزب دیکتاتورها

.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ژوپیتر

ندیدید؟؟؟

باشه یکم بزرگتر می نویسم ولی فقط یکم چون ممکنه خودشم ببینه

ژوپیتر

boy,_blue.jpg

من زیاد دوست ندارم از خشونت صحبت کنم چون زیاد میونه ای با خشونت ندارم در وصف ژوپیتر هم همین چیز زیادی لازم نیست بگم

فقط کافیه نگاه سر و تشنه به خون آواتارش رو ببینید.

آخرین باری که همچین خشکی رو در نگاه ژوپیتر دیدم دایناسور ها بن کل منقرض شدن x_x

و دیدن دوباره این نگاه فقط یک دلیل می تونه داشته باشه و اون اینه که قصد داره تمتم اعضای ساید رو منقزض کنه

که البته من هم بهش حق می دم

نود درصد اعضای سایت غیر فعالن

اسپم بیداد می کنه

و کسی برای قوانین پشیزی ارزش قائل نیست

دلم برای ژوپیتر سوخت

اما الان وقت برای دلسوزی نداریم

به زودی خشم ژوپیتر بر سر سایت نازل می شه

به همه توصیه می کنم هر چه سریع تر برای نجات جان خودشون سایت رو ترک کنن و به سایت هایی نظیر:

افسانه ها، دوران اژدها و دیگر سایت های فعال در عرصه ی کتاب پناهنده بشن تا این عذاب بر سر سایت نازل بشه و بره.

بعد از اون باید فکری به حال سایت بکنیم و دوباره اون رو از میان ویرامه ها بسازیم

من پیشنهاد می کنم شورش کنیم و ژوپیتر رو عزل کینم و بعد هم با یک رای گیری کاملا عادلانه منو به جای ژوپیتر مدیر سایت بکنیم

نگران سهراب و علیرضا هم نباشید من خودم باهاشون صحبت می کنم

محمد حسین هم که طرف خودمه مگه نه؟

نه؟

واقعا؟

مگه ما همشهری نیستیم؟

بیخیال بعدا راجع بهش صحبت می کنیم.

خلاصه من می شم مدیر و سایت به خوبی و خوشی تا ابد یه کار خودش ادامه می ده.

ژوپیتر هم به المپوس تبعید می شه

پایان

راستی بچه ها اگه دیگه منو ندیدید بدونید ؤوپیتر سرم رو کرده زیر آب و اون دنیا می بینمتون

فعلا برم یک جا قایم شم تا اب ها از آسیاب بیافته فعلا

@JuPiTeR
    تصاویر کوچک فایل پیوست تصاویر کوچک فایل پیوست boy,_blue.jpg  
    ویرایش توسط JuPiTeR : 2015/06/23 در ساعت 04:41 دلیل: گذاشتن عکس با کیفیت و بزرگ
    برای دریافت فصول کتاب های [SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]مسابقات عطش[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][SIZE=2] و[/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] جلد پنجم آشیانه افسانه[/B][/COLOR][/SIZE] به صورت اسکن به وبلاگ من مراجعه کنید

[CENTER][URL]http://nepton13.rozblog.com/[/URL][URL="http://nepton-blog.persianblog.ir/posts"]

[/URL]
    [/CENTER]
    [sa][CENTER][IMG]http://s5.picofile.com/file/8129557034/ERT.jpg[/IMG][/CENTER]
    [/sa]
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)