ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: @@@@@@@@@@@@

شهرت
    0
    2,567
    مدیر ارشد

Lightbulb @@@@@@@@@@@@

به یه مسئله ی زیبا دقت کردین؟؟؟من از اعضای قدیمی نیستم...ولی تو آخرین لحظاتی که اونا بودن و میومدن حظور داشتم..هرچند کم رنگ...چرا الان اون حالت قبل نیست؟؟؟ چرا این جور تاپیک های ناراحتی..عذرخواهی..شرمندگی.. سخنان مزخرف(واقعا مزخرف)..حرفای ناراحتی...و و و هی داره زیاد میشه؟؟؟ چرا هروقت حرفی زده میشه یکی به خودش میگیره؟؟؟چرا هر روز یکی داره میره..اینا نمیرن..به خیال خودشون میرن...من مطمئنم همیشه اینجان...خود این بابا اکانتی میخواست بدون باکس و غیره..پس یعنی چی؟؟؟ یعنی اینجاس دیگه؟؟؟نمیشه از این سایت رفت..اینجا کلاس عمومی نیس که اومدیم دو کلمه حرف شد رفتیم...اینجا جاییکه بقیه ی جاها رو بهش ترجیح دادیم...جایی که بهش علاقه داریم...پس هممون میایم..یکیش من ...مصمم به رفتن بودم..دیدم نمیشه..یه پامو اینجا به زور بستن..یکیش مدیری که همیشه میگن پنج سال میخواست بره..مطمئنا اونم بازم میاد...کسی نمیتونه اینجارو ول کنه..ولی اصل قضیه تو رفتارامونه...رفتارایی که باعث ناراحتی خودمونو بقیه میشه..من کسی نیستم و در جایگاهی نیستم که بخوام اینارو بگم...ولی میگم...چون خسته شدم از اینکه جرقه رو من زده باشم و بقیه هی ادامه بدن...یه بار بانو لیلی حرف جالبی زدن..خیلی عاقلانه...دقیق کلمات یادم نیست..ولی مفهومی که من استناد کردم این بود...شوخی بیش از حد...صمیمیت بیش از حد..شکستن حرمتا و غیره..باعث میشه در زمان های ناراحتی همچین مشکلاتی پیش بیاد..این درد جمع تازه ی زندگیه پیشتازه...تو اون جمع قبلی این مشکلات نبود..بوده باشم خیلی کمتر بوده نسبت به ما..چرا؟؟ چون حفظ حرمت و ادب مهم ترین چیز بوده..همونطور که گفتم من در حدری نیستم اینارو بگم..چون خودم جرقه ی این رفتارا رو زدم...ولی خیلی دوس دارم دوباره حال سایت به اون روزای بهاری و پیشتازش برگرده...الان پیشتازه...ولی مطمئنا این اسب تک شاخمون که هرکدوم از ما یه عظو از اونیم..الان خستس..زیاد سر حال نیست...یه سری از اعضا خودشون کار میکنن...یه سری مثل من نا هماهنگی ایجاد میکنن..یه سری به حال این افراد افسوس میخورن ولی خب..اونام که عاقلای مان نمیان تا دوباره اینجا ترمیم بشه...این تاپیک رو میزنم چون لازم میدونستم زده بشه...و در عرض دو روز حظف میکنم...در واقع به قول حانی یه جور عذا داریه عمومیه..ولی خب لازم دونستم این حرفارو یه بار به خودم و دوستای عزیز که با من و بعد من اومدن بگم..و از قبلیا عذر خواهی کنم...چون من یکی با وجود اینکه خیلی خستم از سایت ولش نمیکنم...اصلا

موفق و پیشتاز باشین
    ویرایش توسط M.A.S.K : 2014/09/21 در ساعت 09:03
    در پس هر تاریکی نوریست ، نوید روشنایی

آنگاه که سرنوشتم تغییر کند

من آن را دوباره خواهم ساخت ؛ با قدرتم

چرا که قدرت از آن من است

آنگاه که درهای سرنوشت بسته شوند

تنها من محرم خواهم بود

ای دست های ناپیدای سرنوشت

من شمارا به مبارزه میطلبم
    شهرت
    0
    784
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus-The-Great نمایش پست ها
    اشتباه منظورمو برداشت کردی پیام. نگرفتی چی گفتم. نمیگم چون دعوا شده منم نمیام. قهر که نکردم. من فقط گفتم مسائل اخیر ور و اشتیاق منو برای فعالیت کم کرده. همین. فقط گفتم یکم از انجمن دلسرد شدم.
    علیرضا من حرفتو فهمیدم گفتی حوادث اخیر اشتیاقتو کم کرده منم گفتم که این نباید انطوری باشه این مثل این میمونه یه معلم تو کلاسش جند تا دعوا دیده وجون دعوا دیده بگه دیگه اشتیاق برا درس دادن ندارم یه مثاله من میگم فقط که این موضوعات جه تو اینجا جه تو مدرسه جه تو دانشگاه جه سره کار پیش میاد بحثی بشه دعوایی پیش بیاد همونطروم که قبلش توضیح دادم ادمای متفاوتی تو سایتن افکار عقاید و جیزای دیگه که کم و بیش متفاوتند میگم فقط که این نباید باعث کم اشتیاقی باشه و یا بزرگ نمایی بشه دعوا پیش میاد جند روز بعد همه فراموش میکنن بعضیا گفتن قبلا مثلا تو پایونیر بهتر بودن که یجوری شاید اینطوری باشه جون تعداد کم تر بشه اینجا باز تره تعداد کاربرا بیشتره و به همون مناسبت حوادث و جیزای دیگه متفاوت و به همون نسبت بیشتر کله حرفم این بود که اینقدر سخت نگیرین بگین که سایت بد شده یا مثلا اشتیاقمون کم تر شده بابا ادم میاد جند دقه سایت وقت تلف کنه تموم بشه پیه کارش حالا شاید دعوا هم پیش بیاد من خودم بنم الان خخخخخخخخخخخخخخخخ برا خودمم پیش اومده دیگه اتفاقایی هستش که میوفته بعدا خودش درست میشه راحت بگیریم قضا رو کله حرفم همین بود دیگه
    شهرت
    0
    7,570
    رئیس پليس سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط pmirzad نمایش پست ها
    علیرضا من حرفتو فهمیدم گفتی حوادث اخیر اشتیاقتو کم کرده منم گفتم که این نباید انطوری باشه این مثل این میمونه یه معلم تو کلاسش جند تا دعوا دیده وجون دعوا دیده بگه دیگه اشتیاق برا درس دادن ندارم یه مثاله من میگم فقط که این موضوعات جه تو اینجا جه تو مدرسه جه تو دانشگاه جه سره کار پیش میاد بحثی بشه دعوایی پیش بیاد همونطروم که قبلش توضیح دادم ادمای متفاوتی تو سایتن افکار عقاید و جیزای دیگه که کم و بیش متفاوتند میگم فقط که این نباید باعث کم اشتیاقی باشه و یا بزرگ نمایی بشه دعوا پیش میاد جند روز بعد همه فراموش میکنن بعضیا گفتن قبلا مثلا تو پایونیر بهتر بودن که یجوری شاید اینطوری باشه جون تعداد کم تر بشه اینجا باز تره تعداد کاربرا بیشتره و به همون مناسبت حوادث و جیزای دیگه متفاوت و به همون نسبت بیشتر کله حرفم این بود که اینقدر سخت نگیرین بگین که سایت بد شده یا مثلا اشتیاقمون کم تر شده بابا ادم میاد جند دقه سایت وقت تلف کنه تموم بشه پیه کارش حالا شاید دعوا هم پیش بیاد من خودم بنم الان خخخخخخخخخخخخخخخخ برا خودمم پیش اومده دیگه اتفاقایی هستش که میوفته بعدا خودش درست میشه راحت بگیریم قضا رو کله حرفم همین بود دیگه
    تا حدی حرفت درسته پسرم ولی اینکه همیشه باید یک حدودی رعایت بشن تا همه چیز عالی پیش بره
    این فقط برای ما نیست
    همون کسی که یه محدودیت هایی رو حتی خودجوش رعایت ی کنه در اخر خودش خیلی بیشتر لذت می بره
    نه بقیه
    من خودم خیلی وقتا اشتباهاتی داشتم مخصوصا توی این سایت
    به خاطر خیلی عوامل داخلی و خارجی ولی من حق نداشتم به خاطر اینکه یه عامل خارجی حتی شاید در حد مرگ یه عزیز(مثال بود فقط)بیام توی سایت و ناراحتی و عصبانیتم رو خالی کنم
    وقتی میام اینجا می تونم درددل کنم
    به صورت مثبت بروز بدم غم و ناراحتیمو
    نه اینکه سر بقیه خالی کنم
    این خودش یه جور محددیته
    یا خیلی چیزای دیگه
    ولی باعث می شه خود طرف بهتر خالی بشه
    جر و دعوا هم نشه
    وقتی یکی میاد اینکارو می کنه بعد که جر شد عصبانیت و ناراحتی خودشم تشدید می شه
    خیلی وقتا هم یه پسری می خواد غیرتی بودن خودش رو نشون بده یه رفتاری ناشایست می کنه
    خیلی وقتا به جای کلمات خوب و محبت امیز که ناخوداگاه باعث می شن افراد روحیشون مهربان و دوستانه بشه(حداقل در همون زمان) از کلمات خشن و یا بی احساس یا بحث های شدیدا جدال برانگیز استفاده می شه که خصومت رو واقعا افزایش می ده
    خیلی از این چیزا اگر رعایت بشه برای خود بچه ها بهتر می شه
    خود من که ماشالا اینقدر دوستان خوب و عزیز دارم و اینقدر تعدادشون زیاد هست که ابدا مشکلی نداشته باشم و هرچقدر هم جر و دعوا باشه برام ناراحتی پیش نیاد
    ولی اینو برای خودتون می گم
    من نیازی ندارم
    ولی شمایی که فعالیت تفریحی دارید براتون خیلی با ارزشه
    هرکس بتونه خیلی محبت امیز رفتار کنه می تونه بقیه رو ترغیب کنه که باهاش محبت امیز برخورد کنن
    و اینجوری تمام این جامعه ی کوچک به سمت و سوی خوبی کشیده می شه
    می فهمید چی می گم؟؟
    هرکس از خودش شروع کنه
    کم کم می بیند خیلی به همون جامعه ی ارمانی که فک می کند امکانش نیست نزدیک شدید
    چون اینجا فضای مجازی هست
    هرچند خیلی از امکانات واقعیت رو نداره اما خیلی از مشکلات اونجا رو هم نداره
    ادما می تونن خیلی بهتر با هم کنار بیان
    خیلی فضا صمیمانه تر باشه
    خیلی مشکلات کمتر باشه
    مطمئن باشید می شه
    فقط تلاش نیاز داره
    :Its my family's house,Its my children's house

شهرت
    0
    5,842
    معاون سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Cyrus-The-Great نمایش پست ها
    اشتباه منظورمو برداشت کردی پیام. نگرفتی چی گفتم. نمیگم چون دعوا شده منم نمیام. قهر که نکردم. من فقط گفتم مسائل اخیر ور و اشتیاق منو برای فعالیت کم کرده. همین. فقط گفتم یکم از انجمن دلسرد شدم.
    خب ميدونى درك ميكنما...
    ولى بايد قبول كرد وقتي جمعيت چند برابر شده نسبت به پارسال مشكلاتم همون قدر زياد ميشه...
    Some girls watched Beauty and The Beast and wanted the prince
    I watched it and wanted the library
    متن مخفي!

شهرت
    0
    7,570
    رئیس پليس سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hermion نمایش پست ها
    خب ميدونى درك ميكنما...
    ولى بايد قبول كرد وقتي جمعيت چند برابر شده نسبت به پارسال مشكلاتم همون قدر زياد ميشه...
    مطمئنا جمعبت بیشتر خیلی تاثیر گذاره ولی باید حتما به این هم توجه کرد که حتی جمعبت بیشتر هم تا یه حد خاصی می تونه این وعیت رو توجیه کنه
    هرچند من فک می کنم کسانی که درک می کنن مشکلات انجمن رو و براش دلسوزی دارن و می خوان حل بشه دقیقا باید فعالیتشون رو بیشتر کنن و الگوی دیگران باشن نه اینکه کمتر بیان و دلسرد بشن ولی برام این حرف که بعضیا دلسرد شدن کاملا قابل درکه
    و جای سرزنش چندانی نیست

شهرت
    0
    2,567
    مدیر ارشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط smhmma نمایش پست ها
    تا حدی حرفت درسته پسرم ولی اینکه همیشه باید یک حدودی رعایت بشن تا همه چیز عالی پیش بره
    این فقط برای ما نیست
    همون کسی که یه محدودیت هایی رو حتی خودجوش رعایت ی کنه در اخر خودش خیلی بیشتر لذت می بره
    نه بقیه
    من خودم خیلی وقتا اشتباهاتی داشتم مخصوصا توی این سایت
    به خاطر خیلی عوامل داخلی و خارجی ولی من حق نداشتم به خاطر اینکه یه عامل خارجی حتی شاید در حد مرگ یه عزیز(مثال بود فقط)بیام توی سایت و ناراحتی و عصبانیتم رو خالی کنم
    وقتی میام اینجا می تونم درددل کنم
    به صورت مثبت بروز بدم غم و ناراحتیمو
    نه اینکه سر بقیه خالی کنم
    این خودش یه جور محددیته
    یا خیلی چیزای دیگه
    ولی باعث می شه خود طرف بهتر خالی بشه
    جر و دعوا هم نشه
    وقتی یکی میاد اینکارو می کنه بعد که جر شد عصبانیت و ناراحتی خودشم تشدید می شه
    خیلی وقتا هم یه پسری می خواد غیرتی بودن خودش رو نشون بده یه رفتاری ناشایست می کنه
    خیلی وقتا به جای کلمات خوب و محبت امیز که ناخوداگاه باعث می شن افراد روحیشون مهربان و دوستانه بشه(حداقل در همون زمان) از کلمات خشن و یا بی احساس یا بحث های شدیدا جدال برانگیز استفاده می شه که خصومت رو واقعا افزایش می ده
    خیلی از این چیزا اگر رعایت بشه برای خود بچه ها بهتر می شه
    خود من که ماشالا اینقدر دوستان خوب و عزیز دارم و اینقدر تعدادشون زیاد هست که ابدا مشکلی نداشته باشم و هرچقدر هم جر و دعوا باشه برام ناراحتی پیش نیاد
    ولی اینو برای خودتون می گم
    من نیازی ندارم
    ولی شمایی که فعالیت تفریحی دارید براتون خیلی با ارزشه
    هرکس بتونه خیلی محبت امیز رفتار کنه می تونه بقیه رو ترغیب کنه که باهاش محبت امیز برخورد کنن
    و اینجوری تمام این جامعه ی کوچک به سمت و سوی خوبی کشیده می شه
    می فهمید چی می گم؟؟
    هرکس از خودش شروع کنه
    کم کم می بیند خیلی به همون جامعه ی ارمانی که فک می کند امکانش نیست نزدیک شدید
    چون اینجا فضای مجازی هست
    هرچند خیلی از امکانات واقعیت رو نداره اما خیلی از مشکلات اونجا رو هم نداره
    ادما می تونن خیلی بهتر با هم کنار بیان
    خیلی فضا صمیمانه تر باشه
    خیلی مشکلات کمتر باشه
    مطمئن باشید می شه
    فقط تلاش نیاز داره
    پس فک کنم نتیجه نهایی برا همه معلوم شد و مشخص؟؟؟ نظر شما چیه؟؟؟ شروع کنیم به انجام رفتار های صحیح تا برسیم به این وضعیت مطلوب یا هنوز باید منتظر ادامه ی بحث باشیم؟؟؟ رییس پستتو نقل قول کرم برا دلیل ...منظورم به تو نیست...میگم تموم کنیم بره یا هنوز بحث ادامه داره؟؟؟

البته پیشنهاده ها...چون احساس کردم یکم خیلی کشیده شد......

نزنیما به من ربطی نداره...شما تیم مدیریت تا صب حرف بزنین به ما چه؟؟؟
    ویرایش توسط M.A.S.K : 2014/09/24 در ساعت 19:42
    در پس هر تاریکی نوریست ، نوید روشنایی

آنگاه که سرنوشتم تغییر کند

من آن را دوباره خواهم ساخت ؛ با قدرتم

چرا که قدرت از آن من است

آنگاه که درهای سرنوشت بسته شوند

تنها من محرم خواهم بود

ای دست های ناپیدای سرنوشت

من شمارا به مبارزه میطلبم
    شهرت
    0
    2,986
    مدیر بازنشسته
    فکرکنم به انداره کافی حرفای دلمونو زدیم. حالا خود دانی.
    [SIZE=4][COLOR=#800000][B]
    [LEFT].I don't know where I'm going, But I'm on my way [/LEFT]
    [RIGHT]Carl Sagan-[/RIGHT]
    [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER]
    [SA][IMG]http://up.vbiran.ir/uploads/18141143526292613078_photo_2015-06-26_00-26-59.jpg[/IMG][/SA][/CENTER]
    شهرت
    0
    1,487
    کاربر انجمن
    دوستان گفتن همه چیزو
    فقط من یه نکته ی کلیدی اضافه کنم
    البته شاید یه پرسش!
    اون حرفو مهسان نزده بود آیا؟؟؟؟؟؟؟
    [FONT=andale mono, times][SIZE=5]سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست
    به سوی نور که باشی؛
    سایه ها در پس تواند...[/SIZE][/FONT]
    شهرت
    0
    7,570
    رئیس پليس سایت
    بله بحث رو تموم می کنیم و من با قفل کردن تاپیک این کارو می کنم و به اندازه کافی گفتیم
    ایشالا عملی بشه
    کدوم حرفو مهسان نزده بود زهرا؟؟
    توی پیغام بازدید کنندگان جواب بده بهم

صفحه 3 از 3 نخست 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع