ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرتون در مورد کاور جلد دو؟

رأی دهندگان
85. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عالی شده

68 80.00%
  • خوبه

16 18.82%
  • بد نیست

0 0%
  • نیاز به کار بیشتر داره

1 1.18%
صفحه 1 از 22 1 2 3 11 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 220

جلد اول سفیر کبیر: قدرت ذهن

• نویسنده کتاب: س.فتحی
    • ژانر: فانتزی
    • دنبال کننده: 83
    • ایجاد شده در: 2013/08/02
    • فرستنده،نویسنده کتاب است
    • دارای خلاصه و کاور

سفیر کبیر
    جلد اول: قدرت ذهن

پیشگفتار:
    آن هنگام که آخرین بازمانده از دو قوم باستانی زاده می شود، آخرین پیشگویی به حقیقت می پیوندد. سرنوشت تغییر می کند و دروازه های آینده به روی محارم بسته می شوند. حقیقتی تلخ شکل می گیرد، در آن هنگام حقیقت شکلی تازه به خود می گیرد. در آن دم که خود را در دنیایی ناشناخته می بیند، دنیایی پر از شگفتی و خیال انگیز... که هر کاری در آن ممکن است، پس به واسطه قدرتی ناخواسته قدرتی را می دزدد. در آن دم تقدیر همگان عوض می شود و سیاهی ...

• جلد یک و نیم و تا حدودی جدا

سلام
    خوبید؟ در مورد داستان اینکه نیاز هست یه جلد هم مرتبط و هم جدا نوشته بشه که یه چیزایی رو روشن کنه، چون با توجه به زاویه دید ، محدودیت دارم و نمی تونم یه سری از حقایق رو روشن کنم. البته خیلی راحت میشه توجیه کرد اما مسائلی هست که با توجه به اتفاقات جلد اول نیاز هست یه توضیحاتی داده بشه. همینجا نظرتون رو در مورد کاور بگید، این پیشگفتار هم که دیگه تابلو هست. البته تکه ای از داستانه مثل سفیر کبیر، حتما در مورد جادوگر ریشه و کاور نظر بدید، ممنون.

آنگاه که دوران کهن خاتمه و دوران نو آغاز شود و ماه قدیم در آغوش ماه جدید ناپدید شود. آخرین فرمان منتِس اجرا خواهد شد، دروازه های سرنوشت برای آخرین بار به روی محارم گشوده خواهند شد و آینده در مسیر پر از ابهام قرار خواهد گرفت. آنگاه که وارث میراث کهن انتخاب شود، فَتوم برای آخرین بار بیدار خواهد شد تا جدال آخر زمان را نظارگر باشد. جدالی خونین میان بازماندگان روی خواهد داد، در حالی که تقدیر در آخرین سپیده دم سرخ رقم خواهد خورد.

پیشگفتار:
    چه کسی باور می‌کرد که یک مرگ به چنین فاجعه عظیمی بدل شود، خون ریخته شده بر زمین مهم‌ترین راز این دنیا را آشکار کرده بود. زمین و زمان به لرزه درآمده بود، باید به کسی خبر می‌دادم، اربابان فراموش‌شده، باشکوهی باستانی از زندان ابدی خود آزاد و از میان شکافی که در پهنه آسمان ایجاد و امتداد آن به زمین می‌رسید، به‌سوی دنیاهای بی‌کران رهسپار شده بودند؛ اما بی‌آنکه خود بدانند، نیرویی مخوف و اهریمنی با زیرکی آنان را همراهی می‌کرد. شاید هم آن‌ها، آن نیرو را همراهی می‌کردند. مطمئن نبودم، تنها اطمینانم بوی مرگی بود که در فضا پیچیده شده بود. گویی خالق تباهی آزادشده بود. به درون تاریکی زل زده بودم و وقتی او از آن میان خارج شد، نفسم بند آمد. او ... خشایار بود.
    توجه: در مورد کاور و همینطور ذهنیتتون در مورد پیشگفتار نظر بدید. البته یه نکته، این متن و کاور رو هر کجا دیدید همون جا تو همون سایت نظر بدید. ممنون. فصل اولم برای پنج شنبه هفته بعد، طبق گفته های قبلی. تشکر از پست اول یادتون نره. همچنین روی قسمت خوانده ام پست اول کلیک کنید تا در صورت بروز رسانی مطلع بشید. ممنون.

1. فصل بعدی در کار نخواهد بود، همانطور که گفتم اول جادوگر ریشه بعد آوای مرگ؛ پس اگر خواستید فصل رو نخونید.
    2. هر کسی گفت سینا می خواد فصل بذاره و اینکه فصل بهش دادم؛ اصلا باور نکنید.
    3. کسانی که از اعتمادم سوئ استفاده کنند، خب خودشون ضرر می کنند.
    4. از کسانی که کمک کردن هم تشکر می کنم.
    5. داخل سایتم آپ نکنید، لینکش رو چون قرار نیست فصل بعدی در کار باشه.
    6. در آخر هم امیدوارم از این فصل لذت ببرید.

فصل اول

تصاویر پیوست شده

snnxycwo.jpg  

ویرایش توسط M.A.S.K : 2015/06/18 در ساعت 05:19
  1. 89
    شهرت
    0
    739
    وبمستر
    دوستان هر کی کاور جلد اول و لینک مابقی فصول را داره بده اضافه کنیم به پست اول .
    طفلی به نام شادی دیریست گم شده است .
    با چشم های روشن براق با گیسویی بلند به بالای آرزو .
    هر کس از او نشانی دارد ما را کند خبر .
    این هم نشان ما :
    یک سو خلیج فارس سوی دگر خزر .
    شهرت
    4
    7,179
    مدیریت کل سایت
    کاور +فصول پایانی به پست اول اضافه شد
    شهرت
    0
    122
    نویسنده
    به نظر من خیلی قشنگه بهتره بخونیدش چون خیلی داستانه باحالیه

کتاب دوم هم شاید به زودی بیاد
    شهرت
    0
    739
    وبمستر
    ژوپیتر جان ممنونم .

من تا فصل 67 خوندم ولی حوصلم دیگه سر رفت باور کنید. تقریبا 5 برای مجبور شدم از اول این کتاب را بخونم .

راستی بچه ها اگه می تونید اجازش را از سینا بگیرید که کل فصول را ادغام کنیم و حجمش را پایین بیاریم و بزاریم رو سایت خودمون هم .
    این هم نشان ما :
    شهرت
    0
    122
    نویسنده
    من اخبارو میگیرم

خبری شد میگم
    شهرت
    4
    7,179
    مدیریت کل سایت
    خواهش میشه
    من خودم چندین بار این کتاب رو خوندم
    منتظریم سینا لینک کلی رو بده آخه میخواد تغییراتی توش بده بعد بخونیم دربارهی جلد دومش هم اینجایچیزایی گفته
    ویرایش توسط lionheart : 2013/08/02 در ساعت 18:48
    شهرت
    0
    720
    مدیر انجمن
    سلام
    یه تبریک همینجا بگم و بعد برم. همین ادغام سایت و وبلاگ رو( امیدوارم که سایت روی روال بی افته و با شتاب پیش بره)
    در مورد داستان، نه کسی لینک کلی نذاره، متاسفانه من وقتی به اون صورت ندارم که روی داستان بذارم. برای همین مجبور شدم، بین دو گزینه نوشتن داستان(کتاب جدید و جلد دوم این مجموعه )و ویرایش و بازنگری کلی جلد یک، یکی رو انتخاب کنم. در مورد حوصله سر رفتن، سهراب جان منم باشم کتابی رو 5 بار بخونم که عمرا بخونمش. چی بگم...
    نوع نوشتن به صورت فصل فصل شاید شما ها رو اذیت کرده باشه اما منو بیچاره کرد، بعضی از این فصل ها رو نزدیک بیست بار خوندم، به حدی که که خودم ازشون بدم می اومد. در هر صورت اگر وقت بشه یک ماه ضربتی روش وقت بذارم و بازنگری کنم. البته نه الان....پس فعلا بی خیال لینک کلی بشید. همین لینک ها رو فعلا داشته باشید تا بعد.
    ویرایش توسط snap : 2013/08/07 در ساعت 10:48
    شهرت
    0
    739
    وبمستر
    ممنونم سینا جان

ناراحت نشیا . داستان خیلی مهیجه ولی خداییش چون وقفه می افتاد یادم می رفت و مجبور میشدم از اول بخونمش .

ولی خیلی ذهنت بیسته داداش . عالی
    این هم نشان ما :
    شهرت
    4
    7,179
    مدیریت کل سایت
    سلام
    یه تبریک همینجا بگم و بعد برم. همین ادغام سایت و وبلاگ رو( امیدوارم که سایت روی روال بی افته و با شتاب پیش بره)
    در مورد داستان، نه کسی لینک کلی نذاره، متاسفانه من وقتی به اون صورت ندارم که روی داستان بذارم. برای همین مجبور شدم، بین دو گزینه نوشتن داستان(کتاب جدید و جلد دوم این مجموعه )و ویرایش و بازنگری کلی جلد یک، یکی رو انتخاب کنم. در مورد حوصله سر رفتن، سهراب جان منم باشم کتابی رو 5 بار بخونم که عمرا بخونمش. چی بگم...
    نوع نوشتن به صورت فصل فصل شاید شما ها رو اذیت کرده باشه اما منو بیچاره کرد، بعضی از این فصل ها رو نزدیک بیست بار خوندم، به حدی که که خودم ازشون بدم می اومد. در هر صورت اگر وقت بشه یک ماه ضربتی روش وقت بذارم و بازنگری کنم. البته نه الان....پس فعلا بی خیال لینک کلی بشید. همین لینک ها رو فعلا داشته باشید تا بعد.
    ممنون بابت تبریک
    منتظر جلد دوم هم هستیم اونم از نوع بیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ صبرانه اش

صفحه 1 از 22 1 2 3 11 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 220

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع