ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16
    شهرت
    1
    3,905
    مدیر گرافیک

اسلندرمن ....مرد بلند و باریک !

خوب درود ! نمیدونم قضیه اسلندر من ( slender man ) رو شنیدین موضوع درباره همین آقای بلند و باریکه !

عاقا اول بگم من بهش اعتقاد ندارما ! بعدا حرف در نیاد

خوب داستان از جایی شروع شد که توی یه مسابقه فتوشاپ اینترنتی یه یارویی شخصیتی خلق میکنه با قد بلند ، لاغر اندام و صورتی سفید و بدون چشم و بینی و دهن ! و البته خیلی خوش پوش با کت و شلوار و کراوات ! مثل عکس بالا که میبنید ! خوب تا اینجاش خیلی معمولی بود ولی چند وقت دیه سرو کله این موجود که اصطلاحا اسلندر من ( مرد بلند و باریک ) بهش گفته میشه توی آلمان پیدا شد ! و

حدودا 2 یا 3 عکس از این مرد وجود داره که متخصصین ( از جمله پلیس آلمان ) تائید کردن که اصله و فوتوشاپ نیست.مسئله از اونجا شروع شد که عکسی که واسه جشنواره فرستاده شد اصل بود و به همین خاطر از جشنواره کنار گزاشته شد.ولی یک هفته بعد تمام اون بچه ها که در عکس بودن دونه دونه کشته شدن. اسلندرمن در هرعکسی دیده بشه یعنی تمام اون افراد که در عکس هستن به شکل فجیع نابود میشن.

این یارو انگار زورش فقط به بچه ها رسیده ( ) خودشو به بچه ها نشون میده و اونا رو دچار یه بیماری روانی یا روان پریشی همچین چیزی میکنه ......... بعد بچه خودش خود به خود میره سمت جنگل و این آقا اسلندر منه هم سلاخیش میکنه ! ( حالا چی گیرش میاد نمیدونم )

گزارش رسمی پلیس راهنمایی رانندگی برلین: چیزایی که دوربین های مدار بسته خیابون هاشون ثبت کردن.

در 3 ماه گذشته 18 کودک مشاهده شدن که با لباس خواب با عبور از خیابان مذکور به سمت جنگل های جنوب غربی رفتن.هیچ یک از 16 کودک ذکر شده به خانه بازنگشتن و جز افراد گمشده به حساب میان.

تحقیقات پلیس حدود 3 هفته بعد که به ساخت مستندی به همین نام هم ختم شد وحشتناک بود.هر 16 کودک به طرز فجیعی کشته شده بودن.همه در جنگل سلاخی شده بودن.اما نقطه مشتکر بین تمام مقتولین این بود که سلندرمن در حداقل 1 عکس اونا حضور داشته .توضیحاتی که والدین این کودکان ارائه دادن به این شرحه:

سلندرمن در اوون عکسا نبوده .ما این عکسو بارها و بارها دیدیم.مطمئنیم که نبوده.این تازه تو عکس ظاهر شده.

دوستان فاجعه زمانی رخ میده که امار قتل کودکان در سال 2010 در المان شروع به رشد میکنه.و تمام این مقتولین هم ابتدا به سمت همون جنگل مذکور رفته و صبح سلاخی شده پیدا میشن.

پلیس برای تحقیقات بیشتر کمپی رو در اون جنگل مستقر میکنه ولی متاسفانه نه در اون شب قتلی اتفاق میافته و نه سلندرمن پیدا میشه.بلکه این ردپا سلندرمن در اتش سوزی کوکستانی در شهر برلین پیدا میشه.

لازم به ذکره این قاتل فعلا حالت منفعلانه ای رو به خوشد گرفته و تقریبا بعد از 1 سال از یادها رفته.ولی اولین گزارش دیده شدن سلندرمن مربوط به قتل عام 24 کودک در کودسکتانی در شهر برلین میشه در سال 1954

اولین بازگشت او هم مربوط به همون جشنواره ای بود که گفتم.ولی در همون عکسی که سلندرمن بود 15 کودک دیگه هم بودن.که متسفانه 5 روز بعد دونه به دونه اون ها در نقاط مختلف المان به طرز فجیعی کشته شدنی

خوب دوستان در این قسمت نگاهی میکنیم به گفته های والدین قربانیون با یک سری عکس دیگه.

روز 14 ژولای 2010 گفته های والدین قربانی 6 ساله جسیکا .

پدر: 2 هفته پیش قرار بود جسیکا رو به جشن تولد یکی از دوستانش ببرم.در جشن همه چی خوب بود.و در اون جا چندین عکس هم گرفتم.شب که به خونه رگشتیم .جسیکا دچار بی خوابی شده بود.اما مثل همیشه نبود .نه کابوسی دیده بود نه از چیزی میترسید بلکه چشم هاش باز بود.ساعت 3 صبح اومد اتاق ما و گفت که نمیتونه بخوابه و طبق معمول هم ما اون رو روی تخت خودمون خوابوندیم.اما مسئله این بود که اون نتوسنت تا صبح بخوابه و چشم هاش باز بود.این قضیه تا چند روز بعد ادامه داشت و حتی کم حرف تر هم شده بود.اما 2 شب پیش دیگه حتی غذا هم نمیخورد و حرف های نامربوط میزد.ولی اواخر شب یهو حالش خوب شد شروع کرد به ورجه وورجه کردن و اصرارا داشت که سر جای خودش بخوابه و همینطور هم شد.اما ساعت 4 صبح بود که متوجه شدم در خونه بازه وقتی رفتم دیدم جسیکا نیست و رفته. من به پلیس خبر دادم و امروز هم که خبر قتل اون منتشر شد.

یکی از نکات قابل توجه در مورد این قتل ها اینه که پلیس بعد از برسی های خودش روی اجساد این مسئله رو مطرح کرده که:

تمام اجساد بدون دخالت شئ تیز یا اسلحه گرم کشته شدن و اگر بخوایم مسئله رو دقیق تر بگیم یعنی با نیروی بازو.اکثر قربانی ها از وسط نصف شده بودن.و نقطه مشترک بین همه اون ها جای بازوی رشته ای قدرتمندیه که روی گلوی قربانیان مونده.

اما یکی از نکات بسیار قابل توجه اینه که کسانی که در این جنگلا کشته میشن همه جنازه هاشون روی درخت اویزون میشه.یعنی تمامی اجساد روی شاخه های بلند درخت(نزدیک به نوک )اویزون شدن.

جالب اینه که پدر مادر جسیکا گفتن ما مطمئنیم که وقتی عکس گرفتیم مرد کت وشلوار پوش تو عکس نبوده ولی بعد از مدتی تو عکس پدیدار شده !

در سال 1998 هم جمعی دوستانه به این جنگل میرن.اون ها پس از گرفتن عکس متوجه حضور فردی با کت و شلوار در این عکس میشن و همین باعث میشه اون ها بترسن.و قاعدتا راه بازگشت رو انتخاب میکنن.اما یکی از این دوستان به سرعت به توی جنگل فرار میکنه .و خوب دوستانش هم سعی میکنن اون رو از این عمل باز دارن.ولی اون در مه ناپدید میشه.به گفته دوستانش .جسد تکه تکه شده اون روی یکی از شاخه های بلند درخت پیدا میشه.

خوب خلاصه گفتنی زیاده درباره اسلندر من من دیه قناعت میکنم !

چند تا عکس واقعی :

عاقا این عکسه نقاشیا واقعیه ها از تو جنگل پیداش کردن ! یه یارویی اسلندر من رو میبینه و سریع این نقاشیا رو میکشه در وصف اسلندر من و میچسبونه به تنه درختا .... هیچی دیه ... جسدشو پیدا کردن

این یکی معروف ترین عکسیه که از اسلندر من هست .... گرچه خیلی غیر طبیعیه !

خوب مقاله تموم شد ! دوستانی که برای مسافرت به شمال میرن سلام گرم ما رو به اسلندرمن برسونن .... مرتبم پشت سرتونو نیگا کنید
    ویرایش توسط M.Mahdi : 2014/08/03 در ساعت 12:23
    [LEFT][INDENT=2].If Plan A didn't work, the alphabet has 25 more letters[/INDENT]
    [/LEFT]
    شهرت
    1
    3,905
    مدیر گرافیک
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    خداییش داداش من از این قد بلندتره
    اگه کچل بود می شد همین یارو تازه ترسناک تر
    این یارو مرده بیاد نیروگاه از دکب لرق آویزونش می کنن
    این اسلندر من سه متره ! داداش تو هم همینقدره عایا ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BOOKBL نمایش پست ها
    عکسی چیزی داری بده من با فتوشاپ میندازم رو عکست از دستت راحت شیم.

تو عکس نیست ولی بعد ظاهر میشه ؟؟؟؟
    مطمئنن ی چیزی هستش. من ی بار شنیدم تو ی بیمارستان هرکس رو تخت 11 بوده میمیره. همه فکر میکردن روح و جن و .......... هستش.
    نگو وقتی نظافتچی می خواسته می خواسته اتقو جارو برقی کنه سیم دستگاه های تخت 11 رو از پریز می کشیده

چگونه این موجود را بکشیم ؟؟؟

مرحله 1 عکسشو تو فتوشاپ باز میکنی
    مرحله 2 یه کپی تو فتوشاپ ازش میگیری
    مرحله 3 حالا دو مرد قد بلند داریم
    مرحله 4 به یکیش یکم حالت مرموز میدیم ( کم رنگش می کنیم مثلا بعد یکم از ابزار بلور و...... می تونید برای ساختن مه و یکم مهو شدن و در نتیجه مزموز شدن استفاده کنید )
    مرحله 5 عکسو چاپ می کنید
    مرحله 6 می چسبونید به دیوار همون جنگله
    مرحله 7 فردا مرد قد بلند از وسط نصف شده از شاخه درخت آویزون شده پیدا میشه

خخخخخ چه ربطی به داستان نظافت چیه داشا

خخخخخخ ایول چه تکنیکی بود ! ولی چسبوندن عکس به دیوار جنگل رو از کجا گفتی دقیقا ؟ لزوما نباید اونجا باشه که

فقط یه چیزیو در نظر نگرفتی ....... احتمال کمی وجود داره که وقتی ازش عکس گرفیت اونقدر زنده باشی تا فتوشاپ کار کنی
    [LEFT][INDENT=2].If Plan A didn't work, the alphabet has 25 more letters[/INDENT]
    [/LEFT]
    شهرت
    2
    1,907
    نویسنده
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.mahdi نمایش پست ها
    این اسلندر من سه متره ! داداش تو هم همینقدره عایا ؟؟

خخخخخ چه ربطی به داستان نظافت چیه داشا

خخخخخخ ایول چه تکنیکی بود ! ولی چسبوندن عکس به دیوار جنگل رو از کجا گفتی دقیقا ؟ لزوما نباید اونجا باشه که

فقط یه چیزیو در نظر نگرفتی ....... احتمال کمی وجود داره که وقتی ازش عکس گرفیت اونقدر زنده باشی تا فتوشاپ کار کنی
    لازم نیست من ازش عکس بگیرم که.
    همون عکس بالای صفحه عالیه.
    آخه جنگل خونشه.
    گفتم بچسبونیم به دیوار جنگل ببینه از قدرتش بر علیه خودش استفاده کردم و من چقدر باهوشم بعدش دیگه همه یاد بگیرن سربهسر ماها نزارن. ی راه دیگم هست بندازیمش تو نیروگاه.
    اگه هروقت دوربین هست چیزی پیدا نمی کنن خوب همیشه دوربین بزارن درس میشه دیگه.
    خودتو اذیت نکن. زندگی کوتاهه. اما عوض بقیه رو اذیت کن. خیلی حال میده.
    شهرت
    0
    1,060
    کاربر اخراجی
    برادر من گناه داره من میگم بهش رحم کنیم نندازیمش تو نیروگاه
    بندازیمش آذری چارمردونی جایی
    دروازه ری
    اصلن صفاییه براشکافیه
    شهرت
    21
    2,308
    پليس سایت
    شما دیگه کی هستید؟
    کهک و سلفچگون واسش بسه
    ولی خیلی بچه کشته رو اعصابه
    بندازیمش چال کاظم
    دیگه چیزی ازش باقی نمونه
    حسابی هم زجر کش میشه
    از خاطره ها هم پاک میشه
    یه سرباز وقتی که می‌رسه به ته خط تازه تبدیل به وزیر می‌شه
    _________
    چقدر عقده نگه داشتم تو دل پیرم چقدر دویدم و فهمیدم رو تردمیلم
    شهرت
    0
    1,060
    کاربر اخراجی
    نه تو داری زیادی تند میری!!!
    من که بهت گفتم میندازیمش چارمردون یا دم حرم واسش کافیه
    دیگه چل کاظم باید اونایی رو بندازی که میلیونی آدم کشتن
    شهرت
    1
    3,905
    مدیر گرافیک
    ممنون از اسپم
    [/LEFT]
صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع