ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 5 از 5 نخست ... 3 4 5
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45
    شهرت
    0
    2,649
    کاربر انجمن

پایان دوران ملکوتی امتحانات!!!!!

خوب خوب خوب دیگ داریم به آخر این دوران ملکوتی نزدیک میشیم و منم گفتم به افتخارش بیام و یک چند خطی بنویسم !
    این دورانم با همه ی خوبی و ها بدی هاش و اصاب خوردیهاش داره میگذره و تابستوووووووووون میاد... روحش شاد و یادش گرامی !
    والا ما ک امسال یه درسم درست و حسابی نخوندیم خدا سال دیگ آدممون کنه!!

یادش بخیر موقه بعضی امتخانا (تاکید میکنم تعداد اندکیشون) ما جوگیر شده و طی یک مکالمه طولانی با زهرا تصمیم میگرفتیم از 6 بعداز ظهر روزی که فرداش امتحان داشتیم شروع به خوندن کنیم ...که از اونجاییکه برای من بین تصمیم و عمل یک چند ساعتی فاصله اس برا من که با امتحانای دیگ فرقی نداش!!

حالا خلاصه من همون ساعت 6 کتابمو میزدم زیربغلمو میرفتم که درس بخونم (جون خودم!!) .... خوووب وقتی به اتاقم میرسیدم در وهله ی اول چشمم به آیینه و برسم میوفتاد و بععععله دیگه ... یییییک ساعت میچسبیدم به آیینه و یه قیافه های وشمتناکی واس خودم وموهام میساختم وکلی مسخره بازی که ناگهان چشمم به ساعت میوفتاد و هی وای من یه نگاه خصمانه به آیینه مینداختم و برسم پرت میکردم یه طرف و با عزمی راسخ میرفتم درس بوخونم!!
    .
    .
    .
    هعععی بعد از اون یه خط درس میخوندم 5 دقه میرفتم تو فکر... باز دوباره یه خط میخوندم 10 میرفتم تو فکر...
    که ناگهان اون اتفاق همیشگی اتفاق میوفتاد... ینی من یه چیزی میگم شما یه چیزی میشنوین ... لامصب یکی دوبار که نبوده هر روز تکرار میشد...حالا این اتفاق چی بود؟؟ الان براتون میگم...

من نشستم جولو کتاب و غرق در افکار رنگ وارنگم که یه دفه ناگهان یه موسی کو تغی(همینه اسمش؟؟ ما ک از بچگی همین بهش میگفتیم...) حالا بگذریم یه پرنده ی از خدا بی خبر خپل خنگ کوووووور حواس پرت پیدا میشه... راست دماغشو میگیره ...و یک راست میاد میخوره به شیشه...بعدم ضایه میشه برمیگرده...

که حالا ضایه شدنش مهم نیس مهم من بدبختم که یه دفه مثه چن زده ها یه متر میپرم هوا و همه ی اجدادم جولو چشام ظاهر میشن!! هعععی والا به قول اون جوکه خدایا من نشستم دارم درس میخونم ... فسفر میسوزونم... کالری هدر میدم ... بعد تو انگیری بردز بازی میکنی؟؟ نه آخه این درسته؟؟ نه واقعا درسته؟؟
    ینی در اون لحظه اگ اون پرنده رو بیارن جولوم با دندونام پراشو میکنم ....بعععله !
    اهم اهم حالا لازم به ذکره که من در همین راستا قانونی را کشف کردم که براتون میگم!

" اگر یه وخ یه پرنده خاست با صداش بره رو مخت ... میری میبینی یه پرنده ی فنچول کوچولوئه ولی صداش از بوق کامیون هم بدتره!! .... ولی خدا نیاره اون روزی رو که یه پرنده بخاد بخوره به شیشه... صدایی نداره طفلی ولی خودش یه پا کامیونه !! "

هعععی بعله یاد بگیرین این از قوانین حاکم بر طبیعته که من کشف کردم!!
    خلاصه بریم سر موضوع خودمون... دیگ من با خودم فک میکنم میبینم خسته شدم برم یکم به فکرم استراحت بدم و بدو بدو میرم پایین!!
    و تا ساعتای 10 شب استراحت میکردم که یدفه مامان جووون آمپر میچسبوند و منم بدو بدو میرفتم کتابمو بیارم که درس بوخونم...
    اول ک تا یه نیم ساعتی غرغر میکردم که اخه این درس به چ درد من میخوره؟؟ من اینارو حفظ کنم چ خدمتی به جامعه کردم؟؟ اخه اصن اینا چین خو؟؟ و... که واویلا یدفه دیگ صبر مامانم لبریز میشد و قیافش شبیه این میشد:
    (از گفتن حرفاش معذورم!!)
    منم بعد اون مثه یه دختر خوب درسمو میخوندم و نصف کتابو همون شب نصفشم فرداش تو مدرسه قبل امتحان میخوندم... ولی فرداش تو مدرسه کسی جرئت نداش دور و بر من جیک بزنه... سرم تو کتابم بود و درس میخوندم بععععله !!
    خلاصه دیگ اینم وضعیت درس خوندن ما بود و خدارو شکر دیگ داره تموم میشن این بدبختیا و عشقمون تابستوووووون میاد...یوهووووو!!
    خوب دیگ پیشاپیش فرارسیدن کارنامه ها رو هم تسلیت عرض میکنم و پایااااان !!
    [CENTER][COLOR=#800080][SIZE=4]یه همچین حالی دارم!!!
    : ( :[/SIZE][/COLOR][/CENTER]
    شهرت
    8
    3,225
    مدیریت کل سایت

بالاخره دوره این مصیبت عظیم تموم شد! کلا به جز برای شیمی دیگه برای هیچ درسی مثل آدم درس نخوندم منتهای مراتب امروز خلاااااااااااااص شدم!!!!!!
    رفت تا سال بعد!!!! یووووووهووووووو!
    لايمكن الفرار از عشق
    شهرت
    0
    25
    کاربر انجمن
    وای فقط امیدوارم این دفاعی اسون باشه.
    ویرایش توسط Rojsaf : 2014/06/09 در ساعت 21:43
    شهرت
    0
    7,799
    کاربر انجمن
    تازه اول کاره از دوم می ریم سوم متوسته
    یا حسین همه امتحاناش نهایی
    کی میره این همه راهو
    [CENTER][SIZE=4][FONT=arial black][B]یادش بخیر[/B][/FONT][/SIZE][/CENTER]
    شهرت
    0
    2,649
    کاربر انجمن
    هععععی چ میشه کرد...
    راهیه که باید رفت...
    اوخخخ هنو یه امتحان من مونده
    ینی سخت ترین امتحان این ام آخره!
    جون آدمو میاره بالا...
    [CENTER][COLOR=#800080][SIZE=4]یه همچین حالی دارم!!!
    : ( :[/SIZE][/COLOR][/CENTER]
    شهرت
    0
    60
    کاربر انجمن
    به همه ی دوستانی که امتحاناشون تموم شد تبریک میگم.
    خوشبختانه همه هنوز زنده ایم
    دفاعی هم اونقدر که فکر میکردم سخت نبود،یه جورایی میشه گفت خیلی خوب بود،من که حال کردم.
صفحه 5 از 5 نخست ... 3 4 5
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)