ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
    شهرت
    0
    4
    کاربر انجمن

١٢ حقیقت درباره DeadPool که شاید ندانید

DeadPool شخصیت طنز و دوست داشتنی مارول است که بازی آن در ژوئن سال ۲۰۱۳ ساخته شد و اخیراً فیلم آن در سال ۲۰۱۶ بر روی پرده‌های سینما رفته است. بسیاری از شما DeadPool را می‌شناسید اما چقدر از جزئیات پشت پرده این کاراکتر دوست داشتنی اطلاعات دارید؟

در ادامه با ۱۲ حقیقت جالب درباره‌ی DeadPool با دنیای بازی همراه باشید.

۱۲. در ابتدای خلقت این شخصیت، خصوصیات ظاهری او تا حد زیادی به (Deathstorke (Slade Wilson در دی سی کمیک شبیه بود؛ به همین خاطر سازندگان، برای شوخی، نام Wade Wilson که شبیه به Slade Wilson است را به او دادند.

۱۱. Wade Wilson از سرطان رنج می‌برد؛ او در طی یک اتفاق قدرت‌ترمیم بخشی بالایی به‌دست آورد که باعث می‌شد سلول‌های سرطانی و عادی او نا میرا شوند و البته باعث می‌شد تا پوست بدن او حالت چروکیده و ناخوشایندی به خود بگیرد.

۱۰. Wade Wilson نام DeadPool را وقتی که تحت آزمایش بود اختیار کرد.Deadpool یا استخر مرگ، محلی بود که در آن نگهبانان به قمار می‌پرداختند و در آن بر سر اینکه کدام یک از نمونه‌های تحت آزمایش زودتر خواهد مـُرد شرط بندی می‌کردند.

۹. DeadPool از آن دسته شخصیت‌ها است که دیوار چهارم را می‌شکند؛ دیوار چهارم اصطلاحاً به دیوار فرضی‌ای بین بازیگر و تماشاگر/خواننده گفته می‌شود و در اکثر فیلم‌ها، تئاترها، کمیک و… بازیگر حق شکستن آن و برقراری ارتباط با تماشاگر را ندارد.DeadPool نیز تا سال ۱۹۹۰ این حق را نداشت و برای اولین بار در این سال دیوار چهارم را شکست و با خواننده به طور مستقیم ارتباط برقرار کرد.

۸. به DeadPool به خاطر پر حرف بودن و پر چانگی لقب مزدور وراج (Merc with a mouth) را داده‌اند.

۷. در فیلم DeadPool، وِید دوست دختری ساده دارد. اما در کتاب‌های کمیک، Vanessa Geraldine که به تغییر شکل دادن مشهور است و به عنوان CopyCat شناخته می‌شود با DeadPool آشنا شده و عاشق او می‌شود. وِید پس از این که گمان می‌کند سرطان در حال کشتن اوست ونسا را ترک می‌کند.

۶. DeadPool دستیاری شبیه به رابین با نام Weasel دارد که نام اصلی او Jack Hammer است. آن‌ها اولین بار وقتی همدیگر را ملاقات کردند که DeadPool اشتباهاً در زمان به عقب بازگشت و جک دوران دبیرستان خود را سپری می‌کرد. وِید می‌دانست که جک می‌تواند در تعمیر ماشین زمان خود به او کمک کند اما او حاضر به اینکار نبود؛ بنابراین DeadPool خود را به جای پیتر پارکر (مرد عنکبوتی) جا زد و کاری برای جک نزد نورمن آزبُرن دست و پا کرد. او سپس نورمن آزبُرن را قانع کرد که جک معتاد است و به مواد مخدر اعتیاد دارد. جک اخراج شد و این باعث شد زندگی او با جرم و جنایت پیوند بخورد و آن موقع بود که همکاری Weasel و DeadPool در ساخت اسلحه و تجهیزات آغاز شد!

مطلب مشابه ◄ PS Vita هنوز زنده است، به‌روز رسانی 3.68 منتشر شد
    ۵. یک بار Weasel کاری انجام داد که تا به حال انجام نداده بود و DeadPool انتظار آن را از Weasel نداشت؛ او در زمان سفر کرد و به خانه‌ی DeadPool در سانفرانسیسکو رفت. او در آنجا زندانی‌ای پیدا کرد که بعداً متوجه شد صاحب خانه و الگوی DeadPool به عنوان یک مادر است! او گاهی او را در اتاقی پر از اجسام تیز به نام جعبه نگه می‌داشت و هیچ‌وقت درِ آنجا را قفل نمی‌کرد چون خانم صاحب‌خانه هیچ‌وقت سعی بر فرار نداشت.

۴. DeadPool عاشق «مرگ» است! عشقی مانند عشق بین ۲ انسان… او اولین بار مرگ را هنگامی که تحت آزمایشات مختلف بود ملاقات کرد و از قضا مرگ، خانم زیبایی بود!…

۳. سیستم ترمیم بدن DeadPool به او این قابلیت را می‌دهد که قسمت‌هایی از بدن که قطع یا کنده می‌شوند را دوباره با بدن پیوند زده و مثل قبل کند. در یکی از شماره‌های کمیک DeadPool، اعضای بدنی که او نگه داری می‌کرد با هم پیوند خوردند و شخصیتی به نام Evil DeadPool را به وجود آوردند.

۲. بدترین نقطه ضعف DeadPool …. بچه گربه‌ها هستند! این طور به نظر می‌آید که او به گربه‌ها حساسیت دارد.

۱.DeadPool درواقع غذای «چیمی چانگا» را دوست ندارد. او فقط از تلفظ اسم این غذا خوشش می‌آید و گفتن این کلمه را دوست دارد.
    ویرایش توسط sir m.h.e : 2018/05/03 در ساعت 08:35
    شهرت
    4
    1,673
    سردبیر نشریه
    حقیقت شماره‌ی ١٢.۵

طرفداران فیلم ددپول در انتظار قسمت دوم آن پوسیدند!
    امضا:

A.Gh

والا
    شهرت
    0
    100
    کاربر انجمن
    جالب بود.
    من چند تایی از کمیک های ددپول رو خوندم و بعضی از این نکته هارو می دونستم. با این حال فیلمش رو ترجیح می دم، رایان رینولدز واقعا داره خوش می درخشه تو این نقش و من عاشق اون شوخی ها و ارجاعات بامزه و دیوار چهارم شکستنای هوشمندانه شدم. قسمت دوم هم که تا چند وقت دیگه میاد و تریلر آخری میگه که حتی بهتر از قست اوله، هر چند خیلی نمیشه به تریلر ها اعتماد کرد!
    [SIZE=5]
    هر چه از دست می رود بگذار برود...
    چیزی که به التماس آلوده باشد نمی خواهم...
    [COLOR=#ff0000]هرچه باشد...حتی زندگی...[/COLOR][/SIZE]
    شهرت
    0
    111
    کاربر افتخاری
    امیدوارم در انتقام جویان شاهد حضورش نباشیم !
    شهرت
    0
    17
    کاربر انجمن
    فیلم قسمت دوم ددپول منتشر شد (البته کیفیت پایین)
    شهرت
    0
    1,123
    نویسنده
    نقل قول نوشته اصلی توسط Petyr Baelish نمایش پست ها
    امیدوارم در انتقام جویان شاهد حضورش نباشیم !
    اتفاقا من منتظرم که ددپول هم جزو ۶۳ کاراکتری باشه که قراره توی فیلم جنگ ابدیت بازی کنن.
    خیلی دوست دارم بدونم اگر تانوس رو ببینه چیکار میکنه
    پ.ن: درحال ایده پردازی برای داستان جدید
    .
    .
    .
    .
    وقتی منتشرش میکنم که یه قلم نوری درست و حسابی داشته باشم
    شهرت
    21
    2,308
    پليس سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط Banoo.Shamash نمایش پست ها
    اتفاقا من منتظرم که ددپول هم جزو ۶۳ کاراکتری باشه که قراره توی فیلم جنگ ابدیت بازی کنن.
    خیلی دوست دارم بدونم اگر تانوس رو ببینه چیکار میکنه
    امتیاز ساخت فیلم برای کاراکتر ددپول و تقریبا همه ایکس من‌ها برای کمپانی فاکسه و تا وقتی که قراردادش با مارول تموم نشه یا امتیازش رو پس نده به مارول، مارول نمیتونه توی فیلمایی که برای شخصیتای دیگه‌ش میسازه اینا رو بیاره پس انتظار دیدنش رو نداشته باشید
    یه سرباز وقتی که می‌رسه به ته خط تازه تبدیل به وزیر می‌شه
    _________
    چقدر عقده نگه داشتم تو دل پیرم چقدر دویدم و فهمیدم رو تردمیلم
    شهرت
    0
    0
    کاربر انجمن
    واقعا منم امیدوارم توی انتقام جویان نیاد.
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع