ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
    شهرت
    6
    6,254
    مدیر بازنشسته

موج پنجم(ارائه نظرات و خرید کتاب )

سلام به دوستان عزیز پیشتازیم

فکر کنم چندتایی از شما با این کتاب آشنا باشید یا اسمش رو شنیده باشید؛
    اما گفتم شاید بقیه آشنا نباشن برای همین تصمیم گرفتم تاپیک معرفیش رو بزنم.

موج پنجم

کاور:

در این قسمت توضیحات سایت افسانه‌ها رو می‌خونیم:
    The 5th Wave نام مجموعه ی سه جلدی اثر ریک یانسی است که در ژانر علمی تخیلی پساآخرالزمانی نگاشته شده است. مجموعه عطش مبارزه، ناهمتا و اخیراً دونده هزارتو کتبی شاخص از این دست است که منتشر شده است.

فیلم موج پنجم با همین نام در دست ساخت است و در ژانویه ۲۰۱۶ میلادی اکران می شود. مراحل فیلمبرداری فیلم به پایان رسیده و در حال حاضر مراحل تدوین و Post Production خود را طی می کند.

خب من سفارش دادم هنوز نرسیده

اما افرادی که خوندن لطف کنید به این سوالات پاسخ بدید یا کتاب و ترجمه رو به باد انتقاد ( منصفانه و مفید) بگیرید؛
    کیفیت ترجمه:
    حس عمیقی که با داستان بهش رسیدید:
    نقاط ضعف و قدرت داستان:
    نفطه اوج داستان ( اگه به نظرتون داشته ) :
    میزان رضایت از توصیف‌ها:
    و در آخر از یک تا ده نمره بدید:

ویرایش توسط ThundeR : 2015/08/05 در ساعت 17:57
    ThundeRam
    Fire and Blood
    شهرت
    2
    2,398
    پليس سایت
    من این کتاب رو خوندم خیلی خیلی عالیه...هم کیفیت ترجمه خوبه...هم واقعا توصیف جدیدی از پادآرمان شهری یا همون پسا آخرالزمانی میده...توصیف جدیدی از آدم فضایی ها...نمیگم اوجش کجاست چون لو میره و جذابیتش کم میشه...به همه پیشنهاد میدم حتما این کتاب رو بخونن...از طرفی داستان از دید چندین شخصیت روایت میشه و اصلا خسته نمیشین از یه شخصیت...و اینکه واقعا همه آدم فضایی ها بدن؟؟همه شون شبیه شخصیت ای تی هستن؟؟برا این سوالا جواب های جالبی داره...یه فانتزی عالی...من 9 میدم از 10
    برای این گل قرمز نماز مرده بخوانید،مرا شمرده بخوانید...
    شهرت
    0
    1,123
    نویسنده
    نقل قول نوشته اصلی توسط khas نمایش پست ها
    من این کتاب رو خوندم خیلی خیلی عالیه...هم کیفیت ترجمه خوبه...هم واقعا توصیف جدیدی از پادآرمان شهری یا همون پسا آخرالزمانی میده...توصیف جدیدی از آدم فضایی ها...نمیگم اوجش کجاست چون لو میره و جذابیتش کم میشه...به همه پیشنهاد میدم حتما این کتاب رو بخونن...از طرفی داستان از دید چندین شخصیت روایت میشه و اصلا خسته نمیشین از یه شخصیت...و اینکه واقعا همه آدم فضایی ها بدن؟؟همه شون شبیه شخصیت ای تی هستن؟؟برا این سوالا جواب های جالبی داره...یه فانتزی عالی...من 9 میدم از 10
    گفته نشده که توی مراکز کتابفروشی پخش شده یا نه؟
    ویرایش توسط Banoo.Shamash : 2015/08/01 در ساعت 15:44
    پ.ن: درحال ایده پردازی برای داستان جدید
    .
    .
    .
    .
    وقتی منتشرش میکنم که یه قلم نوری درست و حسابی داشته باشم
    شهرت
    6
    6,254
    مدیر بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط Banoo.Shamash نمایش پست ها
    گفته نشده که توی مراکز کتابفروشی پخش شده یا نه؟

بله می تونید تو کتاب فروشی‌ها این کتاب زیبا رو تهیه کنید! اما به صورت پستی بدون هزینه پست، راحت تر به دستتون می‌رسه. حالا هر کدوم که خودتون صلاح می دونید.
    *
    لازمه این نکته رو اضافه کنم که کتاب به دست انتشارات بهداد چاپ شده.
    ThundeRam
    Fire and Blood
    شهرت
    0
    881
    کاربر انجمن
    یکی از انشتارات های خوبی که جدید اومده دو مجموعه داده بیرون دونده هزارتو و موج پنجم عالیه دمشون گرم
    [CENTER][SIZE=5][COLOR="#FF0000"]O[/COLOR]ur [COLOR="#FF0000"]D[/COLOR]emocracy [COLOR="#FF0000"]H[/COLOR]as [COLOR="#FF0000"]B[/COLOR]een [COLOR="#FF0000"]H[/COLOR]acked[/SIZE]

[IMG]http://www.thecinemaholic.com/wp-content/uploads/2015/06/mr-robot.png[/IMG]

[SIZE=5]? [COLOR="#0000FF"]A[/COLOR]re [COLOR="#0000CD"]Y[/COLOR]ou a [COLOR="#0000FF"]O[/COLOR]ne [COLOR="#0000CD"]O[/COLOR]r a [COLOR="#0000CD"]Z[/COLOR]ero[/SIZE]
    [SIZE=5]
    [COLOR="#696969"][FONT=System]fsociety#[/FONT][/CENTER][/SIZE][/COLOR]
    شهرت
    0
    7,570
    رئیس پليس سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.rafiei نمایش پست ها
    یکی از انشتارات های خوبی که جدید اومده دو مجموعه داده بیرون دونده هزارتو و موج پنجم عالیه دمشون گرم
    البته انتشارات بهداد جدید نیست ولی تا قبل از این بیشتر توی کار کتاب شعر و ... بود و صرفا با فانتزی سر و کار داشت ولی چاپ نکرده بود

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

درمورد خود کتاب هم خریدمش هنوز نتونستم بخونم ول بسی بسیار تعریفشو شنیدم و جلدذ دومشم درحال بازبینیه یعنی ترجمش کامل شده خانوم عبادی کارش سریع و خوبه
    :Its my family's house,Its my children's house

شهرت
    0
    352
    نویسنده
    سلام
    کتاب خوبیه، از خوندنش به هیچ وجه متاسف نمی شین
    شهرت
    0
    15
    کاربر انجمن
    اهم اهم ... نیازه حتما در مورد این کتاب نظر بدم

خوب خلاصه رو توی پست اول خوندین و می دونین جریان از چه قراره
    وقتی اولین بار خلاصه ای از کتاب خوندم یکم ذهنم به سمت کتاب ها و فیلم های دهه های پیش که با مضمون حمله ی آدم فضایی های چشم ورقلمبیده و کله خربزه ای رفت ولی خوب همه چیز خیلی متفاوت بود. یکی از چیزای خوب کتاب قلم خوب نویسنده بود و پرداخت شخصیت هاش. با اینکه کتاب از جانب ند شخصیت روایت می شد ولی کیفیت کار پایین نبود و به شکل ریز و دقیقی قلم های راویان داستان با هم متفاوت بود.
    من به شخصه روایت ها و شخصیت های اصلی داستان هایی رو که دختر هستن رو به طور معمول نمی پسندم. دلیلم هم اینه که اکثر این شخصیت ها دختر نیستن یعنی نقش دختر رو بازی نمی کنن دخترایی هستن که مثل پسر رفتار می کنن درواقع نویسنده اینجور پردازششون کرده تا مثلا جذاب باشن. ولی توی این کتاب یه نکته ی خیلی خوب این بود که شخصیت های دختر واقعا دختر بودن و پسر ها هم پسر و کسی نقش دیگری رو بازی نمی کرد. ( انقده بدم میاد پسره مثلا وسط یه چالش و گرفتاری میزنه زیر گریه یا مثلا دختره باباشو جلو چشاش قطعه قطعه کردن بعد بدون یه قطره اشک حدالق در ابتدا میره که همه رو بکشه و انتقام بگیره )

شخسیت کِسی فراز و نشیب های یه دختر معمولی دبیرستانی رو در ابتدا داره و بعد با اتفاقایی که براش پیش میاد و البته برخوردش با یه حادثه ی رمانتیک ( آشناییش با ایوان ) و بعد پختنگی و بالغ شدنش جالب بود و البته جستجو و خستگی ناپذیریش برای پیدا کردن برادر کوچکش در عین حال درگیر شدن با یه روابط عاطفی با ایوان خیلی برام جالب و باور پذیر بود. * دلمشغولی های یه خواهر برای پیدا کردن برادرش * و تفکرات و حرفایی که با خودش می زد و توی متن داستان باهاش برمی خوردیم

سایر شخصیت ها هم از جمله بن پریش ( زامبی ) رینگر و سایر اعضای جوخه کاملا پرداخت شده و منطقی بودن. مجال نیست به هر کدوم از این شخصیت ها پرداخت ولی همین بس که بن پریش بین پسرای داستان پرچمش بالاست. ( مرام داره جدای از اینکه خوشتیپه مثل پسرای خوشتیپ داستانا و سریالای دیگه سوسول نیست )

ایده ی موج ها هم خیلی جالب بود. در ابتدا و پس از هر موج یه اتفاق و یه فاجعه پیش می اومد. و همه منتظر موج پنجم بودن در حالی که موج پنجم چیزی نبود جز ..... ( اسپویله نمی شه گفت. )
    روابط عاطفی داستان جلف و حال به هم زن نبود. هر چند من از این بخش کتابای خارجی به شدت بدم میاد ولی موج پنجم به صورت ایده آلی رفتار کرده بود و کاملا متناسب بود.
    و کتاب هم با توجه به چیزایی به چیزایی که من خوندم بدون سانسور مجوز گرفته بود . البته کار هم بزرگسال یه به قولی یانگ آدالت بود

پایان کتاب همه چیز به یه نقطه ی پایان می رسه و البته کلی سوال درباره ی فضایی ها با توجه به افشاگریی که رینگر انجام می ده. که خواننده رو برای خوندن جلد دوم مشتاق تر می کنه ( من جلد دوم رو هم خونم فقط بگم پایان جلد دوم مثل اول نیست که همه چیز به خیر و خشی تموم بشه یه اتفاق شوکه کننده پیش میاد )

در آخر پیشنها می دم دوستانی که می خان کتابو بخرن از لینک پایین با تخفیف ویژه و ارسال رایگان بخرن. پلوتو جان لطفا لینک خرید پست اول رو هم ادیت کنید
    باتشکر

موج پنجم با سه هزارتومان تخفیف و بدون هزینه پست

هم به صورت خرید پستی و هم نقدی ( پرداخت هزینه درب منزل ) می شه کتابو سفارش داد
    شهرت
    0
    0
    کاربر انجمن
    دوستان کسی سه جلد این کتاب رو داره که خونده باشه و الان مایل به فروشش باشه؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع