ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17
    شهرت
    0
    138
    کاربر انجمن

انیمه ای خاطره انگیز،دیجیمون !

انیمه ای که احتمالا همه ی ما دهه 60 یا و دهه 70 یا باهاش خاطره ها داریم
    عمو فردوستوی این برنامه پخش میشد
    دیجیمون
    یادتونه وقتی تبدیل میشدن صداشون میرفت تو دوره بلوغ دو رگه میشد ؟؟
    آگامون عشق من بود
    [CENTER][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]حالا من ماندم و من ....گیتارو،سیاگارو تنهایی[/FONT][/SIZE]

[IMG]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRV3TyRTEctCDnFSA91UA6XzCxZ_4E6f4kyOPwgKd7LweCuQHiqYQ[/IMG][/CENTER]
    شهرت
    1
    3,905
    مدیر گرافیک
    یافتممممممممم

دانلود سه فصل این انیمه ( هر فصل حدود 50 قسمت که رو هم میشه 150 قسمت )

لینک : http://download.ir/59985/%D8%AF%D8%A...%DB%8C-%D9%85/
    [LEFT][INDENT=2].If Plan A didn't work, the alphabet has 25 more letters[/INDENT]
    [/LEFT]
    شهرت
    0
    68
    کاربر انجمن
    انیمه ی دیجیمون چهار سری داره سری اولش رو اینجا معرفی میکنم

Info:HERE
    عناوين ديگر
    "Digimon" (Brazil)
    "Digimon" (Italy)
    "Digimón" (Spain)
    "Digimon 02" (USA)
    "Digimon 03" (USA)
    "Digimon Frontier" (Japan)
    "Digimon Tamers" (Japan)
    "Digimon: Season 3" (USA)
    اطلاعات
    ژانرها: اکشن(action), خیالپردازی(fantasy), ماجراجویانه(Adventure), پسرانه(Shounen), کمدی(Comedy)

نوع : سریال

رده بندی سنی :7+

تاريخ اکران :
    Mar 7, 1999 تا Mar 26, 2000

تعداد قسمت*ها :
    54

مدت زمان نمایش :
    30 دقیقه
    خلاصه انیمه

ديجي*مون*ها از درون تخم*هايي به*نام تخم ديجي (Digi Egg) زاده مي*شوند. آن*ها به وسيله*ي پروسه*ي تکامل ديجيتال (Digivolution) بالغ مي*گردند. در اين حالت رفتارشان عوض شده، تمايلات خاص پيدا مي*کنند و قدرتشان افزايش مي*يابد. با اين حال آثار تکامل ديجيتال دائمي نيست و غالب اوقات ديجيمون تکامل يافته پس از نبرد يا در هنگام ضعف نيرو به حال نخست برمي*گردد. با اين که برخي از رفتار ديجي*مون*ها حيوان-مانند است ولي در بسياري از موارد مانند قدرت تکلّم آن*ها از زيرکي و فراست انساني بهره مي*برند. آن*ها مي*توانند به وسيله ديجي وايس*هاي شريکان انساني*شان تکامل ديجيتالي يابند. در برخي موارد، مانند سري نخست، مربّي ديجيمون مجبور است چيزهايي مانند آويز (crest)ها و نشان (tag) ها را بيابد تا ديجيمون*اش بتواند پس از مرحله*ي مگا (Mega) به مرحله*ي بالاتر برود.نخستين آنامي ديجيمون چرخه*ي زندگي ديجيمون*ها را معرّفي کرد: آن*ها به وجود مي*آيند ولي در شرايط طبيعي از بين نمي*روند زيرا که از اطّلاعات (data) ساخت*يافته تشکيل گرديده*اند. ديجي*مون*هاي پير و ديجي*مونهايي که زخم*هاي مهلک برداشته*اند در هنگام مرگ به بيت (bit) هاي اطّلاعات تجزيه مي*گردند. اين اطّلاعات اگر به وسيله*ي ديجي*مون غالب جذب نگردد در يک چرخه*ي ققنوس*وار دوباره به صورت يک تخم ديجي فشرده شده و به شهر شروع ابدي بازمي*گردد و در آن*جا اگر به آرامي نوازش شوند، دوباره از آن يک ديجي*مون نوزاد به دنيا مي*آيد. ديجي*موني که اين*گونه احيا مي*شود ممکن است قسمتي يا همه*ي خاطرات زندگي گذشته*اش را به*يادبياورد (مانند آنگه*مون (Angemon) در سري نخست ديجي*مون). هم*چنين اگر اطّلاعات ديجي*موني به طور کامل نابود گردد، او خواهد مرد (مانند حادثه*ي تونل زيرزميني در سري سوم ديجي*مون مربّيان ديجي*مون (Digimon Tamers).
    شهرت
    0
    0
    کاربر انجمن
    فصل پنج و شش هم اومده
    Season five: digimon data squad
    Season six: digimon fusion battles
    شهرت
    0
    0
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vartan نمایش پست ها
    نه.دیجیمون بودن
    در واقع با اتصال شبکه های دیجیتالی دنیایی موازی با دنیای ما به وجود اومد به نام دنیای دیجیتال که دیجیمون هام ساکن این دنیا بودن دیجیمون های بد ویروس و دیجیمون های خوب ویروس کش ها هستن.تا کنون 10 فصل و به اندازه موهای سرتون سینمایی و بازی از این ساخته شده راستی اون دیجیمونه امش اگامون نیست آگومونه(دیجیمون مخفف کلمه هیولای دیجیتالیه)

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست‌ها ادغام شدند - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط arwen نمایش پست ها
    انیمه ی دیجیمون چهار سری داره سری اولش رو اینجا معرفی میکنم

Info:HERE
    عناوين ديگر
    "Digimon" (Brazil)
    "Digimon" (Italy)
    "Digimón" (Spain)
    "Digimon 02" (USA)
    "Digimon 03" (USA)
    "Digimon Frontier" (Japan)
    "Digimon Tamers" (Japan)
    "Digimon: Season 3" (USA)
    اطلاعات
    ژانرها: اکشن(action), خیالپردازی(fantasy), ماجراجویانه(Adventure), پسرانه(Shounen), کمدی(Comedy)

نوع : سریال

رده بندی سنی :7+

تاريخ اکران :
    Mar 7, 1999 تا Mar 26, 2000

تعداد قسمت*ها :
    54

مدت زمان نمایش :
    30 دقیقه
    خلاصه انیمه

ديجي*مون*ها از درون تخم*هايي به*نام تخم ديجي (Digi Egg) زاده مي*شوند. آن*ها به وسيله*ي پروسه*ي تکامل ديجيتال (Digivolution) بالغ مي*گردند. در اين حالت رفتارشان عوض شده، تمايلات خاص پيدا مي*کنند و قدرتشان افزايش مي*يابد. با اين حال آثار تکامل ديجيتال دائمي نيست و غالب اوقات ديجيمون تکامل يافته پس از نبرد يا در هنگام ضعف نيرو به حال نخست برمي*گردد. با اين که برخي از رفتار ديجي*مون*ها حيوان-مانند است ولي در بسياري از موارد مانند قدرت تکلّم آن*ها از زيرکي و فراست انساني بهره مي*برند. آن*ها مي*توانند به وسيله ديجي وايس*هاي شريکان انساني*شان تکامل ديجيتالي يابند. در برخي موارد، مانند سري نخست، مربّي ديجيمون مجبور است چيزهايي مانند آويز (crest)ها و نشان (tag) ها را بيابد تا ديجيمون*اش بتواند پس از مرحله*ي مگا (Mega) به مرحله*ي بالاتر برود.نخستين آنامي ديجيمون چرخه*ي زندگي ديجيمون*ها را معرّفي کرد: آن*ها به وجود مي*آيند ولي در شرايط طبيعي از بين نمي*روند زيرا که از اطّلاعات (data) ساخت*يافته تشکيل گرديده*اند. ديجي*مون*هاي پير و ديجي*مونهايي که زخم*هاي مهلک برداشته*اند در هنگام مرگ به بيت (bit) هاي اطّلاعات تجزيه مي*گردند. اين اطّلاعات اگر به وسيله*ي ديجي*مون غالب جذب نگردد در يک چرخه*ي ققنوس*وار دوباره به صورت يک تخم ديجي فشرده شده و به شهر شروع ابدي بازمي*گردد و در آن*جا اگر به آرامي نوازش شوند، دوباره از آن يک ديجي*مون نوزاد به دنيا مي*آيد. ديجي*موني که اين*گونه احيا مي*شود ممکن است قسمتي يا همه*ي خاطرات زندگي گذشته*اش را به*يادبياورد (مانند آنگه*مون (Angemon) در سري نخست ديجي*مون). هم*چنين اگر اطّلاعات ديجي*موني به طور کامل نابود گردد، او خواهد مرد (مانند حادثه*ي تونل زيرزميني در سري سوم ديجي*مون مربّيان ديجي*مون (Digimon Tamers).
    اسمش آنگمون نیست انجمونه
    شهرت
    0
    88
    کاربر انجمن
    درباره ی تاپیک
    ویرایش توسط غریبه ی آسمانی : 2023/09/04 در ساعت 18:19
    شهرت
    0
    0
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط غریبه ی آسمانی نمایش پست ها
    اصلا صدای تبدیل Warp Evolve یا در زبان ژاپنی Warp Shinka بهترین صدای تبدیل جهان بود.
    باید بگم من عاشق دیجیمون های عروسکی هستم، دیجیمون مورد علاقم Etemon هست و بعد از اون Antilamon اگه اسمش رو درست گفته باشم.
    فصل اول دیجیمون یه حماسه ی واقعی بود، فصل دوم خیلی ضعیف شد و فصل سوم یه پیشرفت خوبی نصبت به فصل دوم کرد ولی هنوز از فصل اول کمتر بود، از فصل سوم به بعد که دیگه زدن تو کار کارت بازی دیگه دنبالش نکردم چون زدن نابودش کرد. بهترین فیلم ها هم Our War Game و Hurricane Touchdown بودند.
    وقتی که پوسر Digimon Adventure tri رو دیدم خیلی ذوق زده شدم ولی باید بگم که ای نسریال جدید یک شکست واقعا واقعا وحشتناک برای دیجیمون بود.
    این بنیان ها رو رعایت نکردند:
    1- اندازه مهم نیست Level مهمه.
    2- قدرت نمی زدند، مثل Gia Force ,و خیلی قدرت های دیگه، فقط همینطوری همدیگه رو کتک می زدن.
    3- اصلا حرف مرف نداشت و همش می گفتن اِه، آه، اَه و نصف فیلم در سکوت و اِه اِه گفتن گذشت.
    4- از دست دادن حافظشون که واقعا بر فنا داد داستان رو.
    5- یارو نویسندش می خواسته یه موجود جدید وارد کنه همینطوری الا بختکی اومد گفت آره اینم یکی از بچه های منتخب شده هست
    دیجیمون فقط فصل 1 و 3 و فیلماش قشنگ بود و البته بازی پلی استیشن 2 ش که من از Emulater برای بازی کردن استفاده کردم
    برو فصل6روببین با نام:
    Digimon Fusion

کجای اون بد بود خیلی هم باحال بود

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست‌ها ادغام شدند - - - - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط غریبه ی آسمانی نمایش پست ها
    اصلا صدای تبدیل Warp Evolve یا در زبان ژاپنی Warp Shinka بهترین صدای تبدیل جهان بود.
    باید بگم من عاشق دیجیمون های عروسکی هستم، دیجیمون مورد علاقم Etemon هست و بعد از اون Antilamon اگه اسمش رو درست گفته باشم.
    فصل اول دیجیمون یه حماسه ی واقعی بود، فصل دوم خیلی ضعیف شد و فصل سوم یه پیشرفت خوبی نصبت به فصل دوم کرد ولی هنوز از فصل اول کمتر بود، از فصل سوم به بعد که دیگه زدن تو کار کارت بازی دیگه دنبالش نکردم چون زدن نابودش کرد. بهترین فیلم ها هم Our War Game و Hurricane Touchdown بودند.
    وقتی که پوسر Digimon Adventure tri رو دیدم خیلی ذوق زده شدم ولی باید بگم که ای نسریال جدید یک شکست واقعا واقعا وحشتناک برای دیجیمون بود.
    این بنیان ها رو رعایت نکردند:
    1- اندازه مهم نیست Level مهمه.
    2- قدرت نمی زدند، مثل Gia Force ,و خیلی قدرت های دیگه، فقط همینطوری همدیگه رو کتک می زدن.
    3- اصلا حرف مرف نداشت و همش می گفتن اِه، آه، اَه و نصف فیلم در سکوت و اِه اِه گفتن گذشت.
    4- از دست دادن حافظشون که واقعا بر فنا داد داستان رو.
    5- یارو نویسندش می خواسته یه موجود جدید وارد کنه همینطوری الا بختکی اومد گفت آره اینم یکی از بچه های منتخب شده هست
    دیجیمون فقط فصل 1 و 3 و فیلماش قشنگ بود و البته بازی پلی استیشن 2 ش که من از Emulater برای بازی کردن استفاده کردم
    برو فصل6روببین با نام:
    Digimon Fusion

کجای اون بد بود خیلی هم باحال بود
    [IMG]http://s9.picofile.com/file/8301839568/Omnimon.jpg[/IMG]
    شهرت
    0
    88
    کاربر انجمن
    بذارین یه خلاصه بگم.
    ویرایش توسط غریبه ی آسمانی : 2023/09/04 در ساعت 18:18
صفحه 2 از 2 نخست 1 2
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 , از مجموع 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع