ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

صفحه 3 از 14 نخست 1 2 3 4 5 13 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 132
    شهرت
    0
    760
    تایپیست

چ کتابی رو دارین میخونین؟

سلام رفیقا!
    بگین ببینم چ کتابی رو دارین میخونین؟
    ی خلاصه ی کوچیکم بگین.ن در حد اسپویل.
    بنده!همین دیشب من پیش از تو رو تموم کردم (: عالی بود دوستان عالی عالی!ینی چقد بگم عالی بود!معرکه!
    درمورد ی پسر از چهار قسمت فلج.ب اسم ویل.و ی دختر 26 ساله ب اسم لوئیزا.لوئیزا از کار بی کار میشه.و دنبال کار.بعدشم ک میره به عنوان پرستار خونه ی ویل.و هزار و یک ماجرای عاشقانه و عالی.حتمن بخونین.
    اصلا حسین جنس غمش فرق میکند.
    شهرت
    0
    14
    کاربر انجمن
    سلام.
    دو هفته اول فرودین امسال ، دو جلد از کتابای جو جو مویز: من پیش از تو - من پس از تو رو خوندم و تموم کردم. از جلد دومش بیشتر راضی بودم تا ج اول که خیلی بدجوری حالمو گرفت... کلا قشنگترین رمان خارجی بود که خوندم.
    حالا هم چند روزه خوندن کاراموز رنجر رو شروع کردم. و الان هم جلد دومشم.هم سبک و فضا سازیش عالیه هم ترجمه روانی داره.. شخصیت قوی هالت و ویل و زندگی ساده ی رنجرها خیلی برام جالب و دلنشینه.
    خیلی عاشق رنجرم.. اگه کسی کتابی تو مایه های رنجر و نینجا میشناسه خیلی ممنون میشم معرفی کنه. مخصوصا اینجا که یه عالمه کتاب هست و نمی دونم چطوری بگردم...
    شهرت
    0
    197
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MIS_REIHANE نمایش پست ها
    سلام رفیقا!
    بگین ببینم چ کتابی رو دارین میخونین؟
    ی خلاصه ی کوچیکم بگین.ن در حد اسپویل.
    بنده!همین دیشب من پیش از تو رو تموم کردم (: عالی بود دوستان عالی عالی!ینی چقد بگم عالی بود!معرکه!
    درمورد ی پسر از چهار قسمت فلج.ب اسم ویل.و ی دختر 26 ساله ب اسم لوئیزا.لوئیزا از کار بی کار میشه.و دنبال کار.بعدشم ک میره به عنوان پرستار خونه ی ویل.و هزار و یک ماجرای عاشقانه و عالی.حتمن بخونین.
    دو جلدی پیش از تو و پس از تو
    عالیه

سرها
    ميغلتند
    شهرت
    9
    121
    تایپیست
    الان در لیستم پارسیان و من. نغمه یخ و اتش. کارآموز رنجر
    S.D.B

اسمم هم مثل خودم یک برنده
    والا

شهرت
    0
    63
    bys
    مترجم
    الان دارم گرگ سفید جلد دهم از مجموعه حماسه ی درنای دیوید گمل رو می خونم
    واقعا با نثر گمل و اینه که شخصیت های اصلیش انسان هایی هستن از دوران جوانی و اوجشون فاصله گرفتن و ناخواسته وارد داستان میشن حال می کنم
    به همه توصیه می کنم این مجموعه رو بخونید
    شهرت
    0
    104
    کاربر انجمن
    والا بیشتر کتاب ها رو قبلا خوندم کتاب خوبا که دارن فصلی میان میذارم تموم شن بعدا البته چندتا از جدید ها رو شروع کردم ولی ضعیف بودن نصفه کاره ول کردم
    درواقع یک کتاب که 5 سال پیش نوشتم رو دارم ویرایش و کاملش میکنم و چون چندتا کتاب بد خوندم فهمیدم یک سری تغییرات کلی براش لازمه احتمالا تا عید بعدی کامل شه بعدش هفته 2 فصل میذارم اینجا در همون حین رو جلد بعدی کار میکنم فک کنم خیلی خوب بشه
    شهرت
    0
    1,022
    کاربر انجمن
    هیچکس مثه من نمیتونه چنتا کتابو با هم بخونه ^_^

1. شروع کردم به دوباره خوندن دریای زمین چون انیمه اشو دیدم. و الان فصل دو جادوگرم. در مورد یه جادوگریه به اسم گد از وقتی که بچه اس تا وقتی جادوگر اعظم میشه و بعدم که قدرتشو از دست میده و.... خیلی فضای دنیاشو دوست دارم. به خصوص اینکه جادوگراش ظاهر شرقی دان و مو مشکین ^_^

2. میخواستم هشت زامبی دارن شان رو بخونم دیدم هیچی یادم نیست رفتم از اول و الانم صفحه دوم کتاب پنجشم بچه. در مورد بی اسمیته که یه دختره خله که زامبی میشه و به خاطر یه واکسن عقلش بر میگرده هرچند ایمان دارم در انتها بد تموم میشه ولی میخونم دیگه. منتظرم تا به جاهای جدیدش برسه.

3. تا صفحه 134 کتاب اول فرقه اساسین ها رنسانس رو هم خوندم که در مورد اتزیوئه که همه میشناسنش. یه جوون ایتالیاییتو قرن پونزده که میخواد انتقام پدر و برادرای مرده اشو بگیره. داستان جالبه ولی کلن زیاد با خود کتاب حال نمی کنم.

4. اوای فاخته رولینگ تا صفحه 55 خوندم که در مورد کورمون استرایک یه کاراگاه خصوصیه که برادر دوست قدیمیش که باور داره خواهش که یه مدل معروف بودهخ خودکشی نکرده و کشتنش. فعلن خیلی معمولی جلو میره.

5. پنج نغمه رو هم تازه شرو کردم یه دفعه رفتم رو ترجمه چاپ شده و به زور جلو میرم جدا از اینکه اسما خنده داره برام. نفمه رو هم که همه میشناسن دیگه. هر چند اگه همه نمیشناختنم نمی تونستم داستانشو بگم ^_^

6. تازه جلد اول نیکولاس فلامل رو تموم کردم در مورد یه خواهر برادر دوقلوئه که اتفاقی وارد دعوای بین جاودانه ها و باستانیان سر یه کتاب قدیمی میشن. یه کم زیادی همه چی داره واسه دوقلو دست به دست هم میده ولی بد نیس.

7. صفحه 29 کتاب اول پتش خوارگرم. داستان هنوز شروع نشده و یه کم گنگه. کلن همه جا داره اشوب میشه ومعلوم نیس چرا.

8.دو سه روز پیش هم حدود بیست صفحه از تیمبوکتو خوندم . ولی فعلن اولویتش واسه ادامه دادن خیلی کمه. داستان از زبون سگه یه مرد مریضه که میترسه اگه صاحبش بمیره چی به سرش میاد.

تازه الان کنکوریم و کم کتاب میخونم وگرنه باید تا فردا مینوشتم ^_^
    [IMG]http://www.upsara.com/images/z12q_imagine_sticker.jpg[/IMG]
    شهرت
    0
    760
    تایپیست
    خب خب! ی کتاب جدیدو میخوام شرو کنم.
    سلام بر ابراهیم اسم ی کتاب دوران دفاع مقدسه که یکی از دوستای عشقولیم معرفی کرد و اینا.
    این سبکو تا حالا نخوندم.خاطرات ی شهید.مثل اینکه خیلی کول بوده
    دیگه همین دیگه فردا شروعش میکنم. قرار بود بزارم بعد امتحانام ولی نتونستم بگیرم خودمو دیگه ^___^
    اصلا حسین جنس غمش فرق میکند.
    شهرت
    0
    963
    کاربر انجمن
    سلاااااااااااااااام ^___^
    من بعد از سالها به سایت برگشتم ^____^
    راستش تلگرام ما رو اسیر خودش کرده نمیزاره بیایم سایت ^____^
    خب خب،من دیروز شروع کردم به خوندن جلد یک آخرین شاگرد و چونکه هنوز یه فصل کامل هم ازش نخوندم نظر خاصی راجبش ندارم ولی کتاب خوبی به نظر میاد ^____^
    پ.ن:تابستون ایشالا بیشتر میام فعلا امتحان تیزهوشان و امتحانای خود مدرسه و درس و مشق(البته بی انصافی نکنم کتاب و تلگرام و انیمه هم منو اسیر کردن ^___^)دست و بالمو بستن اینجا زیاد نمیام ^___^
    پ.ن2:اگه کاریم داشتین تو تلگرام ولو میباشم بیاید تلگرام سراغمو بگیرین ((:
    [CENTER][COLOR=#000000][FONT=tahoma]یه روزی شاد شاد می‌شیم، بارون می‌شیم باد می‌شیم، یه روزی ما رفیق می‌شیم، شوخ می‌شیم شفیق می‌شیم! ایشالااااا ! ایشالااااا ![/FONT][/COLOR]
    [/CENTER]
    شهرت
    4
    1,673
    سردبیر نشریه
    چه کتابی میخونم؟
    کتاب درسی

ولی گذشته از اون، دوجین فصل از شمشیر حقیقت خوندم
    لطفا بگین که بعدا قراره جالبتر بشه چون تا اینجاش که هیچ کششی نداشته
    امضا:

A.Gh

والا
    شهرت
    2
    1,885
    معاون سایت
    نقل قول نوشته اصلی توسط mixed-nut نمایش پست ها
    چه کتابی میخونم؟
    کتاب درسی

ولی گذشته از اون، دوجین فصل از شمشیر حقیقت خوندم
    لطفا بگین که بعدا قراره جالبتر بشه چون تا اینجاش که هیچ کششی نداشته
    خیلی بیتربیتی یعنی واقعا هرچی بگم کم گفتم
    بذار چندتا فحشم بدم پس دلم خنک شه
    سنی بیردانه چوخ یاشاسین
    فقط برای کشف #nobody ها زنده هستم و نفس میکشم!
صفحه 3 از 14 نخست 1 2 3 4 5 13 ... آخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 132

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع