ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

کتاب: قتل کیارش

قتل کیارش

• نویسنده کتاب: مژگان زارع
    • ژانر: رمنس
    • دنبال کننده: 0
    • ایجاد شده در: 2014/10/07
    • دارای خلاصه و کاور
    • تک جلدی
    ghatle-kiarash.jpg

نام کتاب: قتل کیارش
    نویسنده: مژگان زارع کاربر نودوهشتیا
    خلاصه:

کیارش دولتشاه، در یک میهمانی خانوادگی به قتل می رسد. تمام مدارک نشان می دهند قاتل، دختر نگهبان خانه است اما واقعیت چیز دیگریست…

قسمتی از کتاب:

متن مخفي!
    آرزوها و خواسته های من خیلی هم بزرگ نیستند. راستش شاید هم بزرگ باشند، یعنی ملیحه می گوید همین هایی که تو می خواهی، خیلی ها حتی توی خواب هم جرات ندارند بهش فکر کنند و من فکر می کنم راست می گوید. ترنم می گوید آدم خودش است که خواسته ها و آرزوهایش را بزرگ و کوچک می کند. او هم راست می گوید. مثلاً این که من آرزو دارم یک خانه نقلی خوشگل برای خودمان داشته باشیم و بابا هم یک پراید داشته باشد با اوضاعی که من تا حالا باهاش زندگی کرده ام خیلی بزرگ نیست. ولی اگر وضع زندگی ام را بی خیال بشوم، یعنی جایی که توش زندگی می کنم و آدم هایی که کنارشان زندگی می کنم را بی خیال بشوم و فقط خودم و بابا محمدعلی و مامان اعظم را ببینم آن وقت خیلی زیادی بزرگ به نظر می رسند. آن قدر که حتی توی خواب هم جرات نکنم بهش فکر کنم. تازه از این ها بزرگ تر هم هستند. یکیش همین که فکر کنم یکی مثل کیارش از من زیادی خوشش بیاید یا نه اصلاً عاشقم بشود.
    سرم را تکان دادم تا این فکرهای مسخره که همیشه همراهم هستند و هیچ راهی هم برای خلاص شدن ازشان ندارم را پاک کنم. نگاهی به آسمان آبی و صاف انداختم و با جزوه تند تند خودم را باد زدم. حالا این آرزوها مهم نبودند، مهم میهمانی آخر هفته است که نمی دانم بروم یا نروم. ناهیدجون لطف کرده البته به نظر خودش و من را هم قابل دانسته بنشینم توی میهمانی و من کلی هیجان دارم چون دو سالی می شود که اجازه ندارم توی میهمانی هایشان باشم. نگاهی به ساعتم انداختم و سعی کردم توی سراشیبی کوچه تند راه بروم. نه آن قدر تند که نتوانم توی سرازیری تعادلم را نگه دارم نه آن قدر یواش که به کلاس دکتر طهماسبی نرسم. امروز راحت می شدم، یعنی حداقل یک هفته راحت بودم تا بعد دوباره بیفتم به خرخوانی برای امتحان های پایان ترم.
    بوق مورانویی که از رو به رو با سرعت جلو می آمد مجبورم کرد بکشم کنار و زیرلبی فحشی هم به راننده ی وحشی اش بپرانم. قلبم مثل همه ی این وقت ها به گاپ گاپ افتاده. با دست هایی که بیشتر به خاطر عصبانیت به لرزش افتاده اند. جزوه را همان طور لوله شده چپاندم توی کوله پشتی ام و با انگشت چشمِ بچه های ترسان ولی هنوز خوشگلِ آویزان به زیپ کیفم را ناز کردم: می دونم خیلی وخشی بود. وخشی گری هم جزو کلاسشون حساب می شه آخه
    - کلاسِ کی اون وقت؟
    چشم هایم از روی عروسک ها سر خوردند روی جفت کفش های چرم جلوی رویم و قوس برداشتند روی پاهای کشیده و بالا آمدند تا برسند به کراوات سورمه ای رنگ بته جقه که به نظرم اصلاً به صاحبش نمی آمد و بعد توی چشم هایی که نگاه کردن مستقیم توش را هیچ وقت یاد نمی گرفتم و تازه فرار کردن ازش را این روزها بیشتر دوست داشتم: سلام آقای دولتشاه
    منتظر جواب سلام نبودم،آن هم از آدمی که وسط کوچه داشت من را به خاطر توهین به بالا و پایین خانواده اش سین جیم می کرد.
    - داشتی می رفتی مهد؟

امممم مژگان زارع یه نویسنده ی افتخاریه....ینی کتاب چاپ شده داره.....رماناشم خیلی طرفدار داره....خیلی همه تعریف می کنن...ولی من الان رسیدم صفحه ی 300-400 (حدودا یک سومشو خوندم) کششو از دست داده برام....ولی شما بخونین شاید دوست داشته باشین

قتل کیارش PDF

1. 9
    شهرت
    5
    854
    کاربر انجمن
    رمانشو منم دارم میخونم
    رمان معمایی هست ... و میتونم بگم محشره
    حتما بخونینش
    این مدل قربون صدقه‌ها هست میگن عشق کی بودی تو. اول خاقانی گفته:
    از گُلِ سرخ رسته اى، نرگسِ دسته بسته اى
    نرخِ شکر شکسته اى، پسته دهانِ کیستى؟
    شهرت
    0
    1,377
    کاربر انجمن
    حانی عاشقونم قاطیشه؟؟؟اگه قاطیشه تاچه حد؟؟؟؟؟؟؟بگو اگه میزانش کم بود منم دان کنم بخونم
    [CENTER]ای اهل حرم میر و علمدار نیامد......
    سردار حسین سید و سالار نیامد.....
    [/CENTER]
    شهرت
    5
    854
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط trouble نمایش پست ها
    حانی عاشقونم قاطیشه؟؟؟اگه قاطیشه تاچه حد؟؟؟؟؟؟؟بگو اگه میزانش کم بود منم دان کنم بخونم
    اره عاشقونه هم قاطیشه ولی خب کم ... ینی به حد لازم ... بیشتر رمان دور و ور حل معما میخرچه ... راستی اینم بگم ! پسر بزرگ خانواده در حالی که زن داره عاشق دختر سرایدارشونه ! ... بخونش محشره !
    شهرت
    0
    1,060
    کاربر اخراجی
    نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس.ح نمایش پست ها
    اره عاشقونه هم قاطیشه ولی خب کم ... ینی به حد لازم ... بیشتر رمان دور و ور حل معما میخرچه ... راستی اینم بگم ! پسر بزرگ خانواده در حالی که زن داره عاشق دختر سرایدارشونه ! ... بخونش محشره !
    بهله اسپویل کردی رفت که خواهر
    لو دادی خوشم نیومد از داستانش
    شهرت
    5
    854
    کاربر انجمن
    نقل قول نوشته اصلی توسط MaRs نمایش پست ها
    بهله اسپویل کردی رفت که خواهر
    لو دادی خوشم نیومد از داستانش
    خخخخ
    نه اتفاقا اینی که گفتم از همون اول داستان مشخصه پس نمیشه گفت لو دادن در ضمن این چیز پیشه پا افتاده ایه ... قضیه ی اصلی داستان مربوط به قتل کیارشه
    بعدم من اینو نگفتم که بدت بیاد
    مهرداد که پسر اوله عاشق شادی بوده درواقع از همون اول ... قبل از ازدواج ... ازدواجش با زنش هم کاری بوده ... با اینکه هنوزم عاشق شادیه ولی داره با این که زن داره کنار میاد ... البته زنش هم همچین ادم درستیم نیستا !
    به هر حال شاید از این قسمتش خوشت نیاد ولی معمای قتل کیارش عالیه ... من موندم نویسنده چه مخی داشته که این همه معمارو کنار هم چیده ! چون از هرکسی بر نمیاد این همه هوش و ذکاوت و معما توی نوشته گنجوندن
    شهرت
    0
    113
    کاربر انجمن
    رمان خوبیه
    من خیلی ازش خوشم اومد
    عاشقانه هاش هم بچگانه نیست
    چون معمایی پلیسی هست باید با جزییات میبود واسه همین زیاد شده اما به نظر من باز هم از کشش رمان کم نشده
    اول رمان از مهرداد خوشم نیومد اما هر چی داستان جلو میره بیشتر بهش حق میدی بابت احساسش و رفتار و کاراش
    [COLOR=#800000][FONT=courier new][SIZE=5]اينجا زمين است رسم ادم هايش عجيب است
    اينجا گم که ميشوي به جاي اينکه دنبالت بگردند
    فراموشت ميکنند به همين سادگي[/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=courier new][SIZE=5]

[IMG]http://www.axgig.com/images/42516005560173943761.jpg[/IMG]
    [/SIZE][/FONT][/COLOR]
    شهرت
    0
    18
    کاربر انجمن
    قشنگه برای مخاطبان خاص کسای که معما دوست دارن عاشقونه هاش خیلی کم ولی جذاب
    شهرت
    0
    760
    تایپیست
    لینک خرابه
    اصلا حسین جنس غمش فرق میکند.
    شهرت
    0
    4
    کاربر انجمن
    به تمامی افراد میشه شک کرد جز قاتل اصلی من خودم یه جدول درست کردم که مثلا زودتر کشف کنم!به نتیجه نرسید.
    رمان قشنگیه و اگر بخوایم با رمان هایی که دوستان می نویسن و در سایت های مربوطه قرار می دن مقایسه کنیم سطح بسیار بالایی داره مخصوصا که کلیشه نویس جدیدا بسیار شده در نتیجه رمان قابل احترامیه
    [CENTER][B]به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستی یک شمع روشن کن.[/B][/CENTER]
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع