جزئیات دانلود
 • ایجاد شده توسط: امیرحسین
 • ایجاد شده در: -2672-68684-01
 • ویرایش شده توسط: امیرحسین
 • ویرایش شده در: 772-01-04
 • امتیاز:
  (2 امتیازات)
جلد اول افشاگری رایریا:توطئه برای تاج و تخت(کامل) داغ

پیشگفتار

مفتخریم که بار دیگر با جلد اول از مجموعه افشاگری رایریا با عنوان «توطئه برای تاج و تخت» در خدمت شما دوستان و خوانندگان باشیم.
این مجموعه نوشته مایکل جی.سالیوان است و یکی از معروف ترین آثار این نویسنده می باشد.


این پروژه توسط دوست خوبمان مجید حسینی (مترجم اصلی) انتخاب و با همکاری فاطمه.خ مترجم خوب سری مجموعه سی و نه سرخ به عنوان همکار و همچنین ویرایشگر تطبیقی به سرانجام رسیده است.
لازم به ذکر است که این کتاب اولین کار مترجم اصلی این مجموعه به شمار می رود.
از سینا هم برای زحماتش بابت کاور و صفحه آرایی، نهایت تشکر را داریم.
همچنین از دوستانی که در سایت با نظراتشان مترجمان و گروه را در این امر یاری کردند متشکریم و از همه مهم تر از مایکل جی. سالیوان بی اندازه سپاسگزاریم که به ما اجازه داد این کتاب را ترجمه و به شما عزیزان ارائه کنیم.
در آخر امیدوارم که از خواندن این کتاب لذت کافی و وافر را ببرید.
از دوستانی که مایل به عضویت در تیم ترجمه و همکاری در زمینه کتب فانتزی،علمی تخیلی و جنایی هستند؛ خواهشمندم با این ایمیل ارتباط برقرار کنند.


با تشکر، مدیر پروژه

JuPiTeR

پاییز 1392


خلاصه: هیچ اهریمن باستانی وجودندارد که نابود نشود یا هیچ یتیمی نیست که نخواهد به عظمت برسد، جز دو مجرم و جنایتکار که در مکان و زمان نامناسب قرار داشتند؛ رویس ملبورن دزد و مزدور و شریکش، هادرین بلک واتر که برای داشتن زندگی بهتر کارهای خطرناکی برای اشراف انجام میدادند تا زمانی که برای دزدیدن شمشیر پیکرینگ استخدام شدند و خودشان را در موقعیتی پیدا کردند که آن ها را به قتل پادشاه متهم کردند. این شروع داستانی ساده و تبدیل شدن آن به یک حماسه فراگیر است که نمایانگر یک توطئه بزرگ برای سرنگونی پادشاهی کوچک است. رمز و راز باستانی با قدرت کافی برای سرنگونی امپراتوری که هستی انسان را تهدید می کند.

نویسنده: مایکل جی. سالیوان
مترجمین: MajidKingوFateme
ویراستار تطبیقی: Fateme
ویرایشگر: JohnSnowو شاعر و MajidKing
مدیر پروژه: JuPiTeR
گرافیست و صفحه آرا:Snap

توجه:در لینک کلی چند دور ویرایش شده و برخی از متن ها بلکل تغییر کرده اندبحث و گفتگو در مورد جلد اول افشاگری رایریا: توطئه برای تاج وتخت

لینک کوتاه فایل: https://www.pioneer-life.ir/library/download/504
اطلاعات دانلود
 • نویسنده: مایکل جی. سالیوان
 • زبان کتاب اصلی: انگلیسی
 • زبان فایل: پارسی
 • لینک این کتاب در انجمن: برو به تاپیک
 • وب ارائه دهنده: زندگی پیشتاز
باکس دانلود
Pioneer-life با همراه شدن و همکاری دو گروه pioneer-group و life-gate با هدف ارتقا کیفیت و خدمتی عظیم تر و منسجم تر به تمامی دوست داران کتاب‌های فانتزی در سال 1392 تشکیل شده است. پس از یک سال کسب تجربه و فعالیت هر یک از گروه‌ها در این زمینه و اقدامات فراوان آنها؛ اکنون با حضور این گروه امیدواریم بتوانیم با نیرویی جدید و روز افزون در راستای پیش برد و گسترش این هدف گام برداریم. زندگی پیشتاز توسط فناوری اطلاعات ونوس میزبانی و پشتیبانی می‌شود.
طراحی: JuPiTeR
اجرا: Mr.Sohrab