PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قدرت خلق...

DaReN
2013/08/14, 12:51
شاید به اینجا مرتبط نباشه ول:
اگه خدا بهتون قدرت ساختن یه موجود زنده با تمام چیزها و قدرت هایی که دوست دارین رو بهتون میداد چی میساختین؟چرا؟بهش چه چیزایی میدادین؟

sylar
2013/11/24, 12:31
شاید به اینجا مرتبط نباشه ول:
اگه خدا بهتون قدرت ساختن یه موجود زنده با تمام چیزها و قدرت هایی که دوست دارین رو بهتون میداد چی میساختین؟چرا؟بهش چه چیزایی میدادین؟
البته نظر شخصی من اینکه خود خدا هم قدرت خلق هیچ چیزی رو نداره، چون اصلا خدایی وجود نداره که بخواد قدرتی داشته باشه
ولی اگه فرض کنیم خدا هست و به ما عنایت بکنه..... یه انسان می ساختم که مرتکب شر و بدی نشه((230))

DaReN
2013/11/24, 13:35
این حرفت یکم جای بحث داره دوست عزیز
اینکه به وجود خدا اعتقاد داری یانه یه بحث بسیار مفصله که به همین راحتی نمیشه تو این تاپیک مطرحش کرد
ولی در کل مخلوقت طرح خوبیه
فقط بیچاره دیگه اختیاری تو انتخاب خوب و بد نخواهد داشت!اسمش به جای انسان میشه فرشته!:دی

Cyrus-The-Great
2013/11/24, 17:06
دارن Spore رو بازی کردی؟

اون بازی بهترین فرصته برای ایده گرفتن.

sylar
2013/11/24, 17:28
این حرفت یکم جای بحث داره دوست عزیز
اینکه به وجود خدا اعتقاد داری یانه یه بحث بسیار مفصله که به همین راحتی نمیشه تو این تاپیک مطرحش کرد
ولی در کل مخلوقت طرح خوبیه
فقط بیچاره دیگه اختیاری تو انتخاب خوب و بد نخواهد داشت!اسمش به جای انسان میشه فرشته!:دی
اره دیگه موضوع این تاپیک وجود خدا نبود ببخشید من یه تاپیک زدم هیچکی استقبال نکرد...((230))
ولی مخالف این حرف هستم که هر موجودی که نتونه کار شر بکنه اختیار نداره، مثلا خود خدا طبق فرض موجودی که اختیار داره ولی به خاطر کمال اخلاقی اش نمی تونه کار شری بکنه
طبق فرض بهشت هم چنین جایی هست که مردم ازادانه همواره خیر رو انتخاب می کنند کسی نگفته که در بهشت انسان های بیچاره اختیاری ندارند، پس ممکنه که کسی واجد اختیار باشه بدون اینکه بتونه مرتکب شر بشه.

Dark Lord
2015/08/24, 19:37
چقدر بحث جالی که ادامه داده نشده...
حتی راجع موضوع بحث هم صحبت نشده...
اما این سوال بحث یه مشکل اساسی داره...
چراکه تمام انسان ها اون قدرت رو دارن، فقط نمیشناسنش و اشتباه تعبیرش میکنن!
اگر ما قدرت خلقت رو نداشتیم چیزی به نام خلاقیت به وجود نمیامد...

هر انسانی یه خالق تمام عیاره... حالا بگذریم نه هر انسانی و بعضیا استعدادشو ندارن ها... ولی هرکسی این توانایی رو داره... مهم چگونگی استفاده ازشه!

skghkhm
2015/08/25, 18:44
خب این جالبه که خدای یکتا هرچیز درست وحسابی رو خلق کرده ومیکنه چه در دنیای ما وچه دنیاها وکهکشانهای دیگه که ما ازش بیخبریم اما...
در واقع یک قدرت فوق العاده به ما بخشیده و اون فراتر از ساختن یک موجوده
خداوند پر قدرت به ما قدرت ساختن یک سرنوشت رو به ما بخشیده این یعنی ساخت یک دنیا وتاثیر بر آیندگان او...
این فوق العاده ست بهش دقت کنید یک انسان با پیچیدگی ها ی فراوان که با اینهمه پیشرفت علم هنوز نتونیستیم کامل درکش کنیم وموجودات دیگه و جهان ،این آفرینش دقیق و هنرمندانه کار یک موجود توانمدنه حالا اگر این موجود توانمند(خدا) به من قدرت بده و به اختیار خودم بذاره که خلق کنم شاید موجودی رو خلق کنم که بی نهایت پر محبت و متفکره
اومممممم البته اینهم خلق شده وهمه یه دونه اش رو داریم:مادر((221))

Araa M.C
2015/08/25, 21:29
ترمیناتور((42))
اره میخوام ترمیناتورو بسازم!!
دوس دارم!!
((92))((92))