PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترجمه فارسی رمان Lords Of the Sith

H.A.M.I.D
2020/02/10, 21:19
http://s6.picofile.com/file/8387796218/lords.jpg

نویسنده: Paul S. Kemp (https://www.google.com/search?safe=active&sxsrf=ACYBGNRIpdmiCb9MsoYJSGIQ3B6efVVkmg:158135679 2863&q=Paul+S.+Kemp&stick=H4sIAAAAAAAAAOPgE-LVT9c3NEzOSy4ot6wyVeLSz9U3MDIrzDDK0pLJTrbST8rPz9Yv L8osKUnNiy_PL8q2SiwtycgvWsTKE5BYmqMQrKfgnZpbsIOVEQ C-lbd8TQAAAA&sa=X&ved=2ahUKEwiSjpuPxcfnAhXOSBUIHfdBDssQmxMoATAlegQID xAK)
سال انتشار:2015
تعداد جلد: یک
خلاصه داستان:
8 سال پس از این که جنگ کلون ها(Clone Wars) کهکشان را ویران کرد، جمهوری دیگر وجود ندارد و امپراطوری به قدرت رسیده است. مردی که به عنوان امپراطور حکومت می کند، مخفیانه یکی از اربابان سیث است، به همراه شاگرد قدرتمند خود، دارث ویدر (Darth Vader)، و منابع وسیع ماشین جنگی امپراطوری اش، کهکشان را تحت تسلط سفت و سخت خویش قرار داده است.
مخالفت ها سرکوب، و آزادی تبدیل به یک خاطره شده است. و تمام آنها هم به نام نظم و صلح. ولی هر از چندگاهی، تکه های کوچکی از مقاومت شروع به شعله گرفتن و سوختن می کند، ولی هیچکدام به گرمای جنبش ریلوثِ آزاد که توسط چَم سیندُلا (Cham Syndulla) رهبری می شود نیستند.
حال پس از حمله های زیادی که در مقیاس کوچک علیه نیروهای امپراطوری ای که کنترل دنیای آنها را در دست داشتند انجام داده بودند، چم و مبارزان آزادی خواهش شانس خود را برای زدن ضربه ای مهلک به امپراطوری امتحان می کنند، با هدف قرار دادن مرکز و قلب آن: امپراطور پالپاتین و دارث ویدر...
ارائه از وب سایت کمیک کانتری
لینک های دانلود:
به زودی

Violet J Aron
2020/02/13, 14:45
وای خدا چقدر کتاب!!!! بی صبرانه منتطر فصل اول هستم. ولی لطفا آخرین نکرومانسر رو هم تموم کنید

marymary
2020/02/13, 15:14
این چه کاریه اخه.فکر قلب ما نیستین؟((212))چندتا کتاب؟من الان ذوق مرگم.((217))((226))((226))واقعا ممنون((122))بیصبرانه منظر ارائش هستم((112))

H.A.M.I.D
2020/02/13, 20:33
وای خدا چقدر کتاب!!!! بی صبرانه منتطر فصل اول هستم. ولی لطفا آخرین نکرومانسر رو هم تموم کنید
مترجم دیگه ای روی این کتاب کار می کنه، من صرفا ویرایشش می کنم.
نکرومنسر هم کمی ارائش کندتر میشه، مسائل کاری پیش اومده برام متاسفانه.