PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : love=publication

helen orsineh prospro
2019/01/05, 12:12
سلام بر همه
انتشاراتی داریم تا انشارات. هر انتشارات، سلیقه خاص و راه و روش خاص خودش رو داره.البته کیفیت خودش رو. در این اوضاع خراب قیمت کتاب، هر انتشاراتی یه رنج قیمت مخصوص خودش رو هم داره.
الان می خوایم بگیم که: کدوم انتشارات، از نظر:
قیمت:
ترجمه:
ویرایش:
نوع و کیفیت اثر:
سرعت چاپ:
و هر نکته دیگه ای. مثلا طرح جلد:)
یا نداشتن قلت املاعی :)
خود من انتشارات باژ رو ترجیح می دم. با وجود قیمتشون که مناسبه و نوع کاغذی که استفاده میکنن و از همه مهمتر، کیفیت

saeed_mindi
2019/02/13, 19:36
سلام بر همه
انتشاراتی داریم تا انشارات. هر انتشارات، سلیقه خاص و راه و روش خاص خودش رو داره.البته کیفیت خودش رو. در این اوضاع خراب قیمت کتاب، هر انتشاراتی یه رنج قیمت مخصوص خودش رو هم داره.
الان می خوایم بگیم که: کدوم انتشارات، از نظر:
قیمت:
ترجمه:
ویرایش:
نوع و کیفیت اثر:
سرعت چاپ:
و هر نکته دیگه ای. مثلا طرح جلد:)
یا نداشتن قلت املاعی :)
خود من انتشارات باژ رو ترجیح می دم. با وجود قیمتشون که مناسبه و نوع کاغذی که استفاده میکنن و از همه مهمتر، کیفیت

انتشارات چشمه

Ranger
2019/02/17, 09:49
سلام
لطفا از هر ناشر چند تا کتاب خوب معرفی کنید تا در نمایشگاه کتاب بخریم

Banoo.Shamash
2019/02/18, 13:48
انتشارات باژ، چون ترجمه شون فوق العاده س.
قیمت یکم بالاس البته. ویرایش و طراحی جلدشون هم عالیه.
کیفیت کاغذ هاشم که نگم چقد خوبه چون نور رو بازتاب نمیکنن. مجموعه های خاص و خوبی هم انتخاب میکنن. سرعت چاپشون واقعا برام عجیبه. نسبت به جاهای دیگه واقعا سریعتره. مثلا مجموعه آشیانه افسانه، مجموعه دومش رو مترجم تا جلد دوم هم ترجمه کرده ولی احتتتمالا شاید توی بهار جلد اول چاپ بشه! درحالی ک که باژ کلا تخته گاز گرفته داره هی چاپ میکنه. کتاب هاش هم خیلی به روز هستن.

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست‌ها ادغام شدند - - - - - - - - -

سلام
لطفا از هر ناشر چند تا کتاب خوب معرفی کنید تا در نمایشگاه کتاب بخریم

از انتشارات باژ، من مجموعه تغییر یافته ک سه جلدی هست و همچنین مجموعه تیمارستان رو دوست داشتم. تغییر یافته خیلی قشنگتره. پیشنهاد میکنم اول این رو بخونید.