PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار نبود

spook
2013/08/13, 17:18
سلام..من خودم از این کتاب خیلی بدم میاد ...ولی واسه دوستدارانش گذاشتم..
نویسنده:هما پور اصفهانی
کاربر سایت نودهشتیا
(من فکر کنم هر چی از نودهشتیا میاد عاشقانس)

6655

قرار نبود (http://dl2.98ia.com/DVD%203/Roman/1049%20-%20Gharar%20Nabood(wWw.98iA.Com).zip)

خلاصه:

داستان درمورد دختری به اسم ترساست که دو سال پشت کنکور مونده الان منتظر جواب کنکوره .
مادر ترسا چند سال پیش فوت کرده ترسا با پدر و مادربزگش (عزیزجون) زندگی میکنه.خواهر بزرگش هم ازدواج کرده .
ترسا آرزو داره که بره کانادا و اونجا ادامه تحصیل بده ولی پدرش به دلیل تجربه ی تلخی که در رابطه با فرستادن آتوسا(خواهر ترسا)ب ه خارج داشته تحت هیچ شرایطی راضی نمیشه که ترسا رو بفرسته کانادا، به همین خاطر همین ترسا و دوستاش سعی دارند با همفکری هم راه حلی برای راضی کردن پدر ترسا پیدا کنند که موفق هم میشند ولی برای عملی شدن این راه حل یه سری اتفاقاتی میفته و شخصی وارد زندگی ترسا میشه که مسیر زندگیشو عوض میکنه، …

Fateme
2013/08/15, 23:21
قرار نبود یه کلیشه خاصه... ایده اش همون همخونه بودنه اما خب کار رو خوب پیش برده...هرچند شخضیت ارتان اصلا هرکاریش کنی نمی تونه متعلق به یک روان پزشک باشه اونم روان پزشک بالینی!!! در هر صورت اولین کار هما بوده و خب طبیعتا یه سری مشکلات خاص خودشو داره...

قرار نبود یک رمان نسبتا ایده آل گرایانه است و مخیل... اما خب طرفدار زیاد داره...

راستی توسکا جلد دوم قرار نبود نیست...فقط شخصیت های توسکا توی همون دنیایی زندگی میکنن که شخصیت های قرار نبود زندگی میکنن و برحسب اتفاق همدیگه رو میبینن...مثل ماها که توی دنیای واقعی بر حسب اتفاق با خیلیا اشنا میشیم....اما خب از اونجا که کمی هم حرف زندگی ترسا به میون میاد در حقیقت میتونید کمی از ادامه داستان زندگی ترسا رو توی توسکا متوجه بشید،همین و بس...