PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ویراستار برای نویسندگان سایت

momo jon
2017/08/05, 15:17
((215))سلااااااااااااااااااا اام((215))
((217))خبر خوب برای نویسندگان سایت((217))
((62))آیا از غلط املایی خسته شدید؟((62))
((62))از کمبود خواننده به خاطر اشکالات نگارشی چطور؟((62))
((52))راه حل مشکل شما پیش ماست((52))

هر نویسنده ای نیاز داره که یک ویراستار برای متنش داشته باشه
همونطور که از اسم تاپیک هم مشخصه این تاپیک برای درخواست شما عزیزان درست شده
فقط یک بار درخواست بدید
در اسرع وقت به درخواستتون رسیدگی میشه
در پستتون مشخص کنید داستان کوتاه است یا بلند
اگه داستان بلنده به صورت هفتگی میخواین اراعش بدین یا هر زمان که خودتون مشخص میکنید ولی حتما داخل پستتون اشاره کنید

در صورتی که جزئیات خواسته شده در پست شما نباشد به درخواستتون رسیدگی نمی شود

کاربرانی که سر رشته ای از ویراستاری دارن و میخوان در این امر کمک کنند در لینک زیر درخواست بدن تا فایل تست براشون ارسال بشه:)
فراخوان ویراستاران-ورود ویراستاران قدیمی اجباری (http://forum.pioneer-life.ir/thread2094-7.html)
ویراستاران قبل درخواست پست اول رو بخونید
:)

amirrezaaa
2017/08/06, 15:33
من ویراستار میخوام. داستانم بین 150تا 120 صفحه هست نمیدونم بلنده یا کوتاه و هر زمانی که بنویسم منتشرش میکنم

momo jon
2017/08/06, 16:37
من ویراستار میخوام. داستانم بین 150تا 120 صفحه هست نمیدونم بلنده یا کوتاه و هر زمانی که بنویسم منتشرش میکنم
سلام
سلینا Celaena Sardothien@ مسئول ویراست کتاب شماست بعد از نوشتن فصل، قبل انتشار، برای من تو پیام خصوصی داستان رو بفرستید
:)

psnd
2017/08/08, 01:13
سلام.
وای وای! من چقدر منتظر این تاپیک بودم! خیلی ممنونم برای رسیدگی به این موضوع.
داستان من بلنده. احتمالا بیشتر از پنجاه فصله و به صورت هفتگی گذاشته می شه. بیست و شش فصلش رو هم گذاشتم و به شدت به یک ویراستار نیاز دارم. اسم مجموعه داستانم تاجه جلد اول هزارتو. خیلی ممنون بازم.

momo jon
2017/08/08, 10:41
سلام.
وای وای! من چقدر منتظر این تاپیک بودم! خیلی ممنونم برای رسیدگی به این موضوع.
داستان من بلنده. احتمالا بیشتر از پنجاه فصله و به صورت هفتگی گذاشته می شه. بیست و شش فصلش رو هم گذاشتم و به شدت به یک ویراستار نیاز دارم. اسم مجموعه داستانم تاجه جلد اول هزارتو. خیلی ممنون بازم.
سلام:)
کیانیک @kianick مسئول ویراست کتاب شماست بعد از نوشتن فصل، قبل انتشار، برای من تو پیام خصوصی داستان رو بفرستید

amiraa
2017/08/09, 12:50
سلام . امیر هستم .داستانم نسبتا بلند هست ینی 120 -130صفحه هست از هفته بعد روز شنبه فصل ها رو مینویسم

momo jon
2017/08/09, 12:57
سلام . امیر هستم .داستانم نسبتا بلند هست ینی 120 -130صفحه هست از هفته بعد روز شنبه فصل ها رو مینویسم

سلام:)

سارا @julia مسئول ویراست کتاب شماست بعد از نوشتن فصل، قبل انتشار، برای من تو پیام خصوصی داستان رو بفرستید

AMIR-FIRE
2017/12/16, 15:46
سلام امیر هستم به یک عدد ویراستار با حوصله ترجیحا آقا نیاز مندیم . داستانم هم بلند هست و فصل هاش هم کوتاه مینویسم تا ویراستار اذیت نشه.

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست‌ها ادغام شدند - - - - - - - - -

ببخشید اسپل میدم. الان من تو ام یا تو منی یا فقط یک شباهت اسمی هست؟

momo jon
2017/12/22, 12:47
سلام امیر هستم به یک عدد ویراستار با حوصله ترجیحا آقا نیاز مندیم . داستانم هم بلند هست و فصل هاش هم کوتاه مینویسم تا ویراستار اذیت نشه.

ببخشید اسپل میدم. الان من تو ام یا تو منی یا فقط یک شباهت اسمی هست؟

سلام روز خوش
در اسرع وقت رسیدگی میشه :)

AMIR-FIRE
2018/02/21, 17:31
سلام روز خوش
در اسرع وقت رسیدگی میشه :)

ببخشید ولی الان من دو ماه هست که درخواست دادم ولی هنوز هیچکس رو معرفی نکردین . الان باز منتظر بمونم ؟

momo jon
2018/02/21, 23:05
ببخشید ولی الان من دو ماه هست که درخواست دادم ولی هنوز هیچکس رو معرفی نکردین . الان باز منتظر بمونم ؟
گفتم که خودم ویراستاری کتابتون رو انجام میدم پیام خوصوصی برام بفرستید فایل رو :)

AMIR-FIRE
2018/02/22, 09:02
گفتم که خودم ویراستاری کتابتون رو انجام میدم پیام خوصوصی برام بفرستید فایل رو :)
مرسی خیلی ممنون

Abbas14.12.5
2019/01/01, 15:42
سلام
من یه رمان نوشتم به ویراستار نیاز دارم.
چند جلده به احتمال زیاد سه جلد بشه.
جلد اولش رو نوشتم که هشت فصل شد.

هاریون
2019/07/19, 21:49
من برای داستانم ویراستار میخوام (داستان بلند هست و هر وقت بتونم ارائه میدم) momo jon

هاریون
2019/07/20, 18:02
من برای داستانم ویراستار میخوام (داستان بلند هست و هر وقت بتونم ارائه میدم) momo jon

جواب نمیدین؟؟

momo jon
2019/07/21, 12:40
من برای داستانم ویراستار میخوام (داستان بلند هست و هر وقت بتونم ارائه میدم) @momo jon (https://forum.pioneer-life.ir/member1699.html)

سلام فصل ها رو برام تو خصوصی یا یه ایدی تلگرام @maras76 ارسال کنید

سلام
من یه رمان نوشتم به ویراستار نیاز دارم.
چند جلده به احتمال زیاد سه جلد بشه.
جلد اولش رو نوشتم که هشت فصل شد.

سلام فصل ها رو برام تو خصوصی یا به ایدی تلگرام @maras76 ارسال کنید

هاریون
2019/07/22, 16:44
سلام فصل ها رو برام تو خصوصی یا یه ایدی تلگرام @maras76 ارسال کنید

سلام فصل ها رو برام تو خصوصی یا به ایدی تلگرام @maras76 ارسال کنید

من زیاد تو کار کردن با چت خصوصی خوب نیستم میشه به ایمیلم پیام بدید؟؟pmorteza181@gmail.com