PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اراده سیال (ارائه فصل ۱۹)

Amin_jalali_el
2017/06/04, 02:00
http://s8.picofile.com/file/8308026950/2E.jpg

ویراستار: momo jon
تایپیست: sina ghoolami فصل 1-13 / نیمه شب فصل 14-...

طراح کاور و صفحه آرایی: M.mahdi

درباره داستان :
هزاران سال پیش مجمعی از خردمندان از تمام نژاد های هوشمند سرزمین اوراسا توانستند قدرت چشمه ی خورشید را مهار زنند و با آن قدرت ، بهشتی روی زمین بوجود آورند ، رها از هر گونه سیاهی و تباهی. اما زمزمه حتی در بهشت زمین هم بگوش طمعکاران میرسید. زمزمه ای که به شنوندگانش وعده ی خدایی میداد. پس طمعکارترینشان فریب زمزمه را خورد و پلیدی در نهان در وجودش رشد کرد و بلاخره دستانش را به خون یک به یک یارانش آلود. و زمانی که یگانه صاحب قدرت چشمه شد ، مانند خدایی خونریز در اوراسا طلوع کرد و در آنی بهشت خرم را به جهنمی از حرص و آز تبدیل کرد. پس آنگاه چهار سوار از جهنمی که خود ساخته بود بر علیهش شوریدند و به زیرش کشیدند ، زیرا که چشمه خورشید در دستان سیاهی پایدار نماند.
آنگاه که روح چشمه از چنگال سیاهی آزاد شد ، پنج قفل استوار بر خود نهاد تا دوباره هرگز هیچ طمعکاری به قدرتش دست نیابد و همچنین پنچ کلید برای پنج قفل ساخت ، زیرا که قفل بدون کلید استوار نماند.
چهار کلید به چهار سوار فاتح داده شد تا نماد پادشاهیشان باشد. کلید قفل اول ، جواهر سیاه به برادر بزرگتر، پانترا داده شد تا برایش خردمندی به ارمغان آورد. کلید قفل دوم ، جواهر سرخ به برادر کوچکتر ، گلارین داده شد تا زینت بخش شمشیرش باشد. کلید قفل سوم ، جواهر سبز ، نماد ارتباط ، به الریو داده شد باشد که برای صلح بکوشد. کلید قفل چهارم ، جواهر بنفش به دستان روکاروس سپرده شد تا رازهای اعماق را بر نژادش روشن گرداند. کلید قفل آخر ، جواهر آبی ، تنها جواهری که هنوز به روح چشمه متصل بود انتخاب شد تا در زمان سرگردان شود و در طلوع دوباره سیاهی به دنبال ناجی بگردد‌.
باشد که هرگز پنج کلید در یک دست قرار نگیرند که صاحب آن دست تباه شود و تباهی به همراه آورد.

12014

(http://bkpr.ir/12014)

غریبه ی آسمانی
2017/06/04, 02:56
قسمت اول رو خوندم و خیلی عالی بود. با اینکه موضوعش فعلا ساده بود ولی توصیفات و روانی فوق العاده داستان من رو به خودش جذب کرد. فقط بهتر بد توی حرف زدن انقدر خط نیم ذاشتی و واقعا اسمشون رو می گفتی. مثلا: کالین گفت:
یا
الکساندرا گفت:
اینطوری فهمیدن اینکه چه کسی داره چی می گه راحت تره، مخصوصا زمانی که چندیدن نفر در کنار هم باشن.
خیلی عالی بود
موفق و سربلند باشی

Amin_jalali_el
2017/06/04, 02:59
ممنون. در ادامه سعی میکنم بهتر بشه

j.s.m
2017/06/04, 03:19
ایده جالبیه داستان رو هم خوب پیش میبری. فقط یه نکته ای که یکم اذیت میکنه اینه که یکم شخصیت ها رو کم توصیف میکنی. نمیدونم چطور بگم ولی روی توصیف شخصیتها و فضای دهکده و مردم و مکانها کار کنی خیلی عالی مشه. از جو داستان خوشم اومد. از اینکه زیاد طولش ندادی و یه راست رفتی سر اصل مطلبم خوشم اومد. ادامه بده منتظریم((5))((221))

Amin_jalali_el
2017/06/04, 07:20
ممنون. حتما در ادامه لحاظ میشه

ghoghnous13
2017/06/04, 13:19
سلام.
ای کاش در حد یکی دو خط شخصیت‌های داستان رو توصیف میکردی تا ی تصویر داشته باشیم ازشون. تا حتی تصور خواننده از دهکده هم به خودش بستگی داره.
بعد این مادلین کیه؟ پدر و مادر جان کجان؟ اگر قراره بعدا بگی حداقل ین اشاره ای می کردی مثلاً " جان مدتها بود پدر و مادرش را ندیده بود" یا " دل جان برای خانواده‌اش تنگ شده بود". از این حرفا دیگه.
بعد سن و سال این بچه‌ها چقدره؟ توی چه حیطه ای طبقه بندی میشن؟ ازشون توقع چه چیزی رو میشه داشت؟ و ...
بازم بود اما حوصله نبود.
راستی، زودتر بنویس که میخوام بدونم داستان به کجا قراره برسه. یادت نره ها.((99))

mixed-nut
2017/06/04, 13:25
سلام دوست عزیز پیشتازی،
ممنون که داستانت رو با ما به اشتراک گذاشتی :)
به نظرم ریتم خوبی داشت، نه اونقدر سریع که نفهمیم چی شد، نه اونقدر آهسته که حوصله مون سر بره.
خیلی تمیز نگارش شده بود. به ندرت غلط املایی دیده میشد و فکر میکنم سه چهارتا بیشتر ندیدم.
من نقد بلد نیستم، فقط یه سری نکات کوچیکی که به ذهنم رسید رو میگم، اگر به نظرت منطقی اومدن یه فکری به حالشون بکن :)

- نکته اول در مورد توصیفاته، توصیفاتت کم نیست، ولی کافی هم نیست، برای مثال:
توی قسمت اول که در حال دویدن روی پشت بوم ها هستن، یهو به سمت بیرون دهکده به راه میفتن!
گیج کننده ست؛ آیا ایستادن؟ آیا از روی پشت بوم ها پایین اومدن؟ آیا در حال دویدن میرن بیرون دهکده یا راه رفتن؟
منظورم یه سری توصیفات ریزه که به تجسم داستان کمک بیشتری میکنه.

- لطفا ابتدای هر فایلت، مشخصات بنویس، مثل اسم کتاب، شماره ی فصل، نام نویسنده، یا حتی لینک به تاپیک در انتهای فایل.
اینجوری سازمان یافته تر میشه.

- توی قسمت دوم، صفحه دوم:
ترجیح میده نصف دهکده رو دور بزنه تا از کنارش رد "نشه".
یا
ترجیح میده نصف دهکده رو دور بزنه تا "این که" از کنارش رد بشه.

- قسمت سوم، صفحه دوم:
باورم نمیشه تا چند وقت دیگه یه ارتش واقعی رو از نزدیک میگفتم؟
ظاهرا فعلش اشتباه شده.

- جای خالی ویرگول به شدت توی کل قسمت ها دیده میشه.
در کل خیلی تمیز و مرتب نوشته شده بود و به ندرت غلط نگارشی دیده میشد، ولی خیلی عالی تر میشد اگر یه ویراستار دستی به سر و روی فایل ها بکشه.
یا اگر امکانش بود، یه گرافیست براش صفحه آرایی ترتیب بده.

- آخرش هم نفهمیدم این بچه ها چند سالشونه، با کی زندگی میکنن و از این قبیل اطلاعات.
البته شاید دارم عجله میکنم و در آینده به این موضوعات هم پرداخته بشه :)

- راستی هر فصل جدیدی که توی پست اولت اضافه میکنی، یه پست هم این پایین بزن با مضمون "فلان فصل اضافه شد" تا تاپیک بالا بیاد و ما هم خبردار بشیم.

در کل داستان خوبیه، از خوندنش لذت بردم و منتظر ادامه ش هستم.
موفق باشی ((48))

Amin_jalali_el
2017/06/04, 15:52
درست میگین. اما فکر میکنم خیلی از ابهامات جلوتر رفع بشه. مخصوصا فصل پنجم که دواقع شروع کتابه. چهار فصل اول مقدمه بود

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

اشکالاتی گفتین درسته. متاسفانه دفعه اولمه از امکانات سایت استفاده میکنم زیاد آشنایی ندارم. سعی میکنم یاد بگیرم. اگر امکان آپلود مستقیم روی سایت بود عالی میشد. الان هم نسخه اصلاح شده ی چهار فصل اول و فصل جدیدو یکجا میزارم

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

فصل اول تا چهارم اصلاح و فصل پنج اضافه شد.
full (http://s8.picofile.com/file/8296819618/full.pdf.html)

fatemeh.s
2017/06/07, 14:43
سلام. یه سوال کتابت چند فصل خواهد بود؟

Amin_jalali_el
2017/06/07, 15:32
هنوز مشخص نکردم. من هم همراه داستان جلو میرم.
البته استقبال انقد کمه که الان فصل بعدی حاضره اما انگیزه تایپ کردنشو ندارم

momo jon
2017/06/07, 17:06
سلام داستان جالبیه ممنون که به اشتراک گذاشتین
نمیدونم تصور منه یا واقعا فونتش درشته، بهتره که 14 باشه سایز متن
یکمم مشکلات ویراستاری داره که در این مورد اگه کمکی بتونم بکنم خوشحال میشم((48))

julian
2017/06/07, 19:40
سلام دانلود کردم ولی انقدر کتاب نصفه و نیمه نخونده دارم که فکر نکنم تا مدتی وقت خوندنش پیدا کنم
ولی از تعریف هایی که بقیه دوستان کردن مطمئنا باید کتاب خوبی باشه
فقط ازتون میخوام به این زودی ها انگیزتون کم نشه برای ادامه دادن چون معمولا کتابهای فانتزی باید مدتی بگذره تا جا بیفتن و خواننده هاشون زیاد بشه
و د آخر ممنون بابت زحماتتون

girl of wind
2017/06/08, 11:11
درود
داستان خوب و جالبیه و تا اینجا که منو واقعا جذب کرده. ممنون به اشتراک گذاشتیش((122))
امیدوارم ادامه بدی. به شدت منتظر فصل های بعدیم

Amin_jalali_el
2017/06/09, 11:36
ممنون از نظراتتون. درمورد ادامه دادن کتاب هم قول منو دارین که مطمئنا ادامه پیدا میکنه

ghoghnous13
2017/06/09, 18:52

سلام. اگر منظورت اینجاس ما میخونیم کتابت رو فقط بهمون وقت بده. و برای دل خودت بنویس. ی ذره توی سایت چرخ بخور و با بچه ها دم خور شو و به تاپیکت دعوتشون کن. الانم فصل امتحاناته و بچه ها درگیرن. صبور باش.

Amin_jalali_el
2017/06/09, 23:48
سلام. اگر منظورت اینجاس ما میخونیم کتابت رو فقط بهمون وقت بده. و برای دل خودت بنویس. ی ذره توی سایت چرخ بخور و با بچه ها دم خور شو و به تاپیکت دعوتشون کن. الانم فصل امتحاناته و بچه ها درگیرن. صبور باش.

درست میگین. خیلی ممنون از حمایتتون

ghoghnous13
2017/06/11, 13:54
سلام. بالاخره فصل جدید رو خوندم((200))
شوک لحظه ای خوبی بود به خصوص اینکه بدون هیچ مقدمه ای اتفاق افتاد. اما به نظرم صحنه ی به این قشنگی رو میتونستی خیلی بیشتر توضیح بدی. اتفاقایی که برای آدمای مختلف تو اون حالت افتاد رو میشد به مطلب اضافه کرد. اینجور مواقع مثلا نویسنده میگه " گویی دنیا روی دور آرام افتاده بود و جان همه چیز را به وضوح میدید آقای .... روی زمین افتاد و..." از این حرفا دیگه. بعد به نظرم این اتفاق میخواد ابتدای ورود جان به زندگی جدیدش و راه جدیدش باشه پس میشد ی ذره مرموزترش کرد.
بازم میگم؛ همۀ اینا نظر منه و ارزش محتوایی نداره((200))نوشته برای شماست و هرجوری دلت بخواد میتونی جلو ببریش و مطمئن باش من یکی میخونمش.
راستی زودتر ادامه بده داستان رو ، ولش کنی مثل مرغ بی جون میشه برات. دیدم که میگم((82))
موفق باشی

Amin_jalali_el
2017/06/11, 20:38
سلام. بالاخره فصل جدید رو خوندم((200))
شوک لحظه ای خوبی بود به خصوص اینکه بدون هیچ مقدمه ای اتفاق افتاد. اما به نظرم صحنه ی به این قشنگی رو میتونستی خیلی بیشتر توضیح بدی. اتفاقایی که برای آدمای مختلف تو اون حالت افتاد رو میشد به مطلب اضافه کرد. اینجور مواقع مثلا نویسنده میگه " گویی دنیا روی دور آرام افتاده بود و جان همه چیز را به وضوح میدید آقای .... روی زمین افتاد و..." از این حرفا دیگه. بعد به نظرم این اتفاق میخواد ابتدای ورود جان به زندگی جدیدش و راه جدیدش باشه پس میشد ی ذره مرموزترش کرد.
بازم میگم؛ همۀ اینا نظر منه و ارزش محتوایی نداره((200))نوشته برای شماست و هرجوری دلت بخواد میتونی جلو ببریش و مطمئن باش من یکی میخونمش.
راستی زودتر ادامه بده داستان رو ، ولش کنی مثل مرغ بی جون میشه برات. دیدم که میگم((82))
موفق باشی

ممنون
درواقع همونطور که توی دنیای واقعی وقتی اتفاق بزرگ و شکه کننده ای برامون رخ میده بشدت سردرگم و بی دقت میشیم نسبت به خیلی چیزا اما بعدا کم کم متوجه میشیم داخل ذاستانم سعی میکنم همینطور باشه.
و مثل همیشه جواب سوالات در فصلهای بعدی منتظرتونه

Amin_jalali_el
2017/06/12, 04:15
ارائه فصل ششم اراده سیال

فصول بعدی با کمی تاخیر قرار داده میشود

Amin_jalali_el
2017/07/13, 19:25
دوستان از تأخیری که ایجاد شد معذرت میخوام. بزودی فصل جدیدو قرار میدم

Amin_jalali_el
2017/07/16, 23:53
فصل هفتم کتاب اراده سیال ارائه شد.
منتظر نظراتتون هستم

ghoghnous13
2017/07/17, 12:24
دوستان از تأخیری که ایجاد شد معذرت میخوام. بزودی فصل جدیدو قرار میدم

سلام. من که باید فصل جدید اومد برم قبلیا رو دوباره بخونم. همه چی یادم رفته((85))

Amin_jalali_el
2017/07/17, 13:43
سلام. من که باید فصل جدید اومد برم قبلیا رو دوباره بخونم. همه چی یادم رفته((85))

معذرت. درگیر درس و دانشگاه بودم

alikh1377
2017/07/17, 18:13
سلام فصل جدید رو خوندم واقعا خوب بود از نظر صفحه آرایی هم بهتر شده بود ولی اگه یکم اندازه فونت رو کوچکتر بکنی بهتره اگه میشه فصل هارم یکم پرو پیمون تر بگیر تا شروع می کنی به خوندن زود تموم میشه.

Amin_jalali_el
2017/07/18, 18:38
سلام فصل جدید رو خوندم واقعا خوب بود از نظر صفحه آرایی هم بهتر شده بود ولی اگه یکم اندازه فونت رو کوچکتر بکنی بهتره اگه میشه فصل هارم یکم پرو پیمون تر بگیر تا شروع می کنی به خوندن زود تموم میشه.

سلام. ممنون. حتما لحاظ میشه. البته هرفصل بیانگر یک ماجرای خاص و عبور از یک مرحله است. اگربخوام به زور کشش بدم بی مایه بنظر میرسه. البته با پیش رفتن داستان ماجرا های بیشتر و درنتیجه فصول طولانی تر خواهیم داشت. همینجا از همه دوستانی که خوندن و خوششون اومده درخواست میکنم که به بقیه پیشتازی ها و علاقه مندان فانتزی هم پیشنهادش کنن. هرچقدر استقبال بیشتر بشه انگیزه من برای سریعتر نوشتن هم بیشتر میشه.

ghoghnous13
2017/07/18, 21:44
خوب خوب خوب. فصل جدید رو خوندم؛ خیلی بهتر از قبل شده و داره جالب میشه. زودتر بقیشم بنویس

Amin_jalali_el
2017/07/19, 01:15
خوب خوب خوب. فصل جدید رو خوندم؛ خیلی بهتر از قبل شده و داره جالب میشه. زودتر بقیشم بنویس

ممنون. مثل همیشه لطف داری

Lord_SaM@N
2017/07/20, 20:40
به نظر میاد جالب باشه من اونو تو بیستم قرار دادم حتما میخونمش
موفق باشی

Amin_jalali_el
2017/07/21, 21:50
به نظر میاد جالب باشه من اونو تو بیستم قرار دادم حتما میخونمش
موفق باشی

ممنون. امیدوارم خوشتون بیاد

Elesar
2017/07/24, 22:49
سلام. میشه یه نفر که خونده یه خلاصه دربارش توضیح بده ببینم بخونم یا نه؟ بچه ها پیشنهادش کردن ولی چیزی دربارش توضیح ندادن

Amin_jalali_el
2017/07/29, 19:11
ارائه فصل هشتم اراده سیال

alikh1377
2017/07/31, 13:01
این فصل خیلی بهتر شده بود هم حجمش بیشتر بود و هم از لحاظ جمله بندی بهتر بود صفه آراییش هم که دیگه عالی بود بنظرم اگه وقت کردی فصول قبل رو هم با همین صفحه آرایی و فونت ارائه بده در کل دمت گرم.((46))

zkmk
2017/07/31, 15:05
سلام
خیلی باحال بود بقیه اشو کی میذارین؟((72))

Amin_jalali_el
2017/08/02, 16:49
این فصل خیلی بهتر شده بود هم حجمش بیشتر بود و هم از لحاظ جمله بندی بهتر بود صفه آراییش هم که دیگه عالی بود بنظرم اگه وقت کردی فصول قبل رو هم با همین صفحه آرایی و فونت ارائه بده در کل دمت گرم.((46))

ممنون. کار صفحه آرایی فصلای قبل درحال انجامه. بزودی یه لینک کلی از ده فصل اول میزارم.

ghoghnous13
2017/08/03, 10:47
سلام. کار خوبی کردی که از مومو کمک گرفتی، کارش توی ویرایش خوبه.
داستانت داره شکل و ظاهر می‌گیره، خیلی بهتر نسبت به قبل شده. امیدوارم که ادامش بهتر و بهتر بشه.

Amin_jalali_el
2017/08/03, 18:58
سلام
خیلی باحال بود بقیه اشو کی میذارین؟((72))

سلام. خیلی ممنون. تازه اول کتابه. سعی میکنم هر هفته فصل جدید بزارم. البته سعی������

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست‌ها ادغام شدند - - - - - - - - -

سلام. کار خوبی کردی که از مومو کمک گرفتی، کارش توی ویرایش خوبه.
داستانت داره شکل و ظاهر می‌گیره، خیلی بهتر نسبت به قبل شده. امیدوارم که ادامش بهتر و بهتر بشه.

سلام‌. تشکر از حمایتت. امیدوارم همینطور باشه. بشدت به منتقد احتیاج دارم ولی نمیدونم چرا کسی نقد نمیکنه.
البته کار ویراستار و تایپیستم که نقد برنمیداره. خخخخ
کار خودمو نقد کنید

ghoghnous13
2017/08/04, 00:26
برو سراغ nobody. مدیر نقد و ایم حرفاست. اون باید برنامۀ نقد رو بریزه((99))

kianick
2017/08/04, 01:25
سلام. خیلی ممنون. تازه اول کتابه. سعی میکنم هر هفته فصل جدید بزارم. البته سعی������

سلام‌. تشکر از حمایتت. امیدوارم همینطور باشه. بشدت به منتقد احتیاج دارم ولی نمیدونم چرا کسی نقد نمیکنه.
البته کار ویراستار و تایپیستم که نقد برنمیداره. خخخخ
کار خودمو نقد کنید

امممم. سلام.
به خاطر یه سری موضوعات قرار شد هر کی میخواد کارش نقد شه اعلام کنه.

momo jon
2017/08/04, 17:38
سلام
داستان جالبیه و داره جذاب تر هم میشه.
خیلی خوب توصیف میکنی
روند داستان عالیه

Amin_jalali_el
2017/08/05, 16:36
امممم. سلام.
به خاطر یه سری موضوعات قرار شد هر کی میخواد کارش نقد شه اعلام کنه.

خوب دارم اعلام میکنم دیگه...

سلام
داستان جالبیه و داره جذاب تر هم میشه.
خیلی خوب توصیف میکنی
روند داستان عالیه

سلام. ممنون. تایپ و صفحه آرایی شما بهترش کرده

kianick
2017/08/05, 17:16
خوب دارم اعلام میکنم دیگه...

سلام. ممنون. تایپ و صفحه آرایی شما بهترش کرده

تایپیک داره دوست عزیز. تایپیک داره.
ولی من تو تیم اعلام کردم. منتظر باشید.

The Holy Nobody
2017/08/05, 20:54
درخواست شما مبنی بر نقد داستان در دستور کار تیم نقد قرار گرفت.
بسته به نیاز شما بزودی منتقد مناسب معرفی خواهد شد.
اگه منتقد خاصی مد نظرتون هست به من پیام خصوصی ارسال کنین

Amin_jalali_el
2017/08/07, 16:59

ممنون. منتقد خاصی نمیشناسم

نیمه شب
2017/08/16, 11:11
فصل جدید رو نمی زاری

Amin_jalali_el
2017/08/16, 18:42
فصل جدید رو نمی زاری

بخاطر تأخیر معذرت میخوام. فصل جدید یکم طولانی بود. نوشتنش تموم شده چند روز آینده آماده میشه

Amin_jalali_el
2017/08/17, 02:18
برای جبران کم کاریم قسمت درباره داستانو براتون مینویسم. قرار بود افسانشو با لینک کلی ده فصل اول بزارم ولی حالا یه قسمتشو همینجا میزارم

Amin_jalali_el
2017/08/29, 19:25
بلاخره فصل نهم، طولانی ترین فصل تا الان آپلود شد. بخاطر تاخیر زیاد معذرت میخوام. واقعا منتظر نظراتتون هستم

Lord_SaM@N
2017/08/31, 10:25
به احتمال زیاد تا اخر امروز یا نهایتا تا فردا کاورهایش اماده میشود

poiu
2017/08/31, 13:07
فصل دهم رو کی می زاری

Amin_jalali_el
2017/08/31, 18:45
به احتمال زیاد تا اخر امروز یا نهایتا تا فردا کاورهایش اماده میشود

ممنون. کارت عالیه

فصل دهم رو کی می زاری

سلام. بزودی

فصل دهم رو کی می زاری

تعیین تاریخ دقیق سخته چون گاهی نوشتن خیلی سخت میشه

دوستانی که خوندین کتابو، خواهشا نظر بدین حتی اگه خوشتون نیومده. چون برای بهتر شدن کارم به نظراتتون احتیاج دارم. ممنون

fatemeh.s
2017/08/31, 23:35
سلام. فصل نهم رو خوندم و باید بگم که واقعا متنت نسبت به اول خیلی خیلی بهتر شده و امیدوارم که به زودی فصل های بعد رو بنویسی و ما خواننده ها رو دلشاد کنی:)

Amin_jalali_el
2017/09/01, 18:55
سلام. فصل نهم رو خوندم و باید بگم که واقعا متنت نسبت به اول خیلی خیلی بهتر شده و امیدوارم که به زودی فصل های بعد رو بنویسی و ما خواننده ها رو دلشاد کنی:)

سلام. ممنون لطف دارین. سعیمو میکنم

Amin_jalali_el
2017/09/02, 17:53

سلام. من هنوز منتظرم. خبری نشد؟

The Holy Nobody
2017/09/02, 19:46
توی تاپیک هماهنگی اعلام کردم. کمی صبور باشید. تیم نقد در حال کمی تغییر و تحولاته

darkman
2017/09/08, 18:22
تو یه جمله
کارت عالیه((46))

Amin_jalali_el
2017/09/09, 02:10
تو یه جمله
کارت عالیه((46))

ممنون. همین الان انگیزه شروع فصل ده رو بهم دادین

poiu
2017/09/09, 20:13
مگه فصل دهم رو شروع نکردی

Amin_jalali_el
2017/09/10, 16:54
مگه فصل دهم رو شروع نکردی������

چرا. قسمت اولش تموم شده قسمت دومو شروع کردم.

نیمه شب
2017/09/21, 22:06
سلام خبری از فصل جدید نیسن

Amin_jalali_el
2017/09/22, 23:23
سلام خبری از فصل جدید نیسن

سلام. بخاطر تاخیر معذرت میخوام.
بزودی لینک کلی ده فصل اول همراه اولین کاور کتاب و صفحه آرایی اختصاصی کتاب ارائه میشه

Amin_jalali_el
2017/09/25, 14:31
کاور اول کتاب ، کار عالی آقا محمد مهدی مدیر گرافیک ارائه شد

Amin_jalali_el
2017/09/25, 19:36
کاور اول کتاب ، کار عالی آقا محمد مهدی مدیر گرافیک ارائه شد

منتظر نظراتتون درباره کاور داستان هستم

alikh1377
2017/09/26, 08:20
کاور عالیه فقط اگه میشه یه تصویر بزرگتر بزار تا بهتر بشه جزئیات رو دید.

Amin_jalali_el
2017/09/27, 23:47
کاور عالیه فقط اگه میشه یه تصویر بزرگتر بزار تا بهتر بشه جزئیات رو دید.

بزودی همراه فصل ده قرار میگیره

fatemeh.s
2017/09/28, 10:39
کاور واقعا خوبه فقط ایکاش کیفیتش بالاتر می بود.
ممنون از زحماتت و بیصبرانه منتظر فصل بعدی هستم:d

Amin_jalali_el
2017/09/28, 11:12
کاور واقعا خوبه فقط ایکاش کیفیتش بالاتر می بود.
ممنون از زحماتت و بیصبرانه منتظر فصل بعدی هستم:d

با کیفیتش سنگین بود نتونستم آپ کنم روی سایت. همراه لینک ده فصل اول میزارمش. ممنون از حمایتتون

Amin_jalali_el
2017/09/30, 16:53
بلاخره فصل ده همراه کاور و صفحه آرایی جدید آماده شد. منتظر نظراتتون هستم.

alikh1377
2017/09/30, 20:31
خیلی عالی بود هرچی داستان جلوتر میره زیباتر میشه از لحاظ نگارشی هم پیشرفت خیلی زیادی داشتی که بابتش بهت تبریک میگم و در مورد کاور و صفحه آرایی هم باید بگم که به یکی از بهترین ها تبدیل شدی راستی یه پیشنهادی برات دارم اگه میتونی کتابت رو توی انجمن بوک پیج و دریم رایز هم قرار بده تا هم خوننده هات بیشتر بشن وهم اینکه تعداد نظرات بالا بره که خودش باعث رو حیه گرفتن میشه در ضمن گروه نقد پوک پیچ هم در کنار گروه نقد زندگی پیشتاز میتونه کمک خوبی باشه.

Amin_jalali_el
2017/10/01, 09:05
خیلی عالی بود هرچی داستان جلوتر میره زیباتر میشه از لحاظ نگارشی هم پیشرفت خیلی زیادی داشتی که بابتش بهت تبریک میگم و در مورد کاور و صفحه آرایی هم باید بگم که به یکی از بهترین ها تبدیل شدی راستی یه پیشنهادی برات دارم اگه میتونی کتابت رو توی انجمن بوک پیج و دریم رایز هم قرار بده تا هم خوننده هات بیشتر بشن وهم اینکه تعداد نظرات بالا بره که خودش باعث رو حیه گرفتن میشه در ضمن گروه نقد پوک پیچ هم در کنار گروه نقد زندگی پیشتاز میتونه کمک خوبی باشه.

ممنون. بهتر شدن کار بخاطر همکاری دوستان پیشتازیه. درمورد پیشنهادتون هم حتما فکر میکنم

darkman
2017/10/01, 17:31
دمت گرم
خیلی خوب بود منتظر بقیشم((76))

Amin_jalali_el
2017/10/01, 21:58
دمت گرم
خیلی خوب بود منتظر بقیشم((76))

ممنون. بزودی

fatemeh.s
2017/10/18, 01:41
سلااام بر نویسنده گرام.
نویسنده جان فصل بعدی رو نمیزاری؟:d

zkmk
2017/10/22, 16:47
من کتابتو خیلی دوست داشتم
خیلی قشنگ بود
تورو خدا ادامه بدیا
نری به امید خدا!
من منتظر فصلای بعدی ام

Amin_jalali_el
2017/10/23, 19:41
حتما ادامه میدم. بزودی

darkman
2017/11/01, 13:20
سلام چه خبر از داستان؟
((77))

Amin_jalali_el
2017/11/12, 20:40
سلام. فصل یازده آمادس هفته آینده آپلود میشه

fatemeh.s
2017/11/14, 21:29
خیلی ممنون
بی صبرانه منتظرم((122))

Amin_jalali_el
2017/11/17, 00:03
دوستان از اینجا ریتم داستان یکم تند تر پیش میره. در واقع داستان تازه شروع شده. دوستانی که به این کتاب علاقه دارین لطف کنید به بقیه هم معرفی کنید. هر چی تعداد خواننده ها بالاتر بره انگیزه من هم برای سریعتر نوشتن بیشتر میشه.

نیمه شب
2017/11/25, 03:20
این هفته هم گذشت دوست من
امید وارم فصل جدید رو به زودی ببینم

Amin_jalali_el
2017/11/27, 18:22
این هفته هم گذشت دوست من

معذرت میخوام از همتون. سعی میکنم سریعتر پیش برم ازین ببعد

این هفته هم گذشت دوست من

ارائه فصل یازده: اراده سیال(بلاخره حاضر شد)

Amin_jalali_el
2017/11/28, 02:31
منتظر نظراتتون درباره این فصل هستم

zkmk
2017/11/29, 15:03
من تا فصل ده خوندم
یازده رو هم تازه دان کردم
عاشق داستان شدم
امیدوارم زود تموم نشه
و البته یه پایان عالی داشته باشه((200))

Amin_jalali_el
2017/11/30, 01:12
من تا فصل ده خوندم
یازده رو هم تازه دان کردم
عاشق داستان شدم
امیدوارم زود تموم نشه
و البته یه پایان عالی داشته باشه((200))

ممنون لطف دارین. به بقیه هم معرفی کنید

نیمه شب
2017/12/01, 06:40
من دیروز خوندمش
وفکر کنم که یکی از شخصیت های مورد علاقم رو پیدا کردم
این نامه ای که نوشت محشر بود
بچه رو همین اول کاری انداخت جلو گرگا
کل ده فصل اولت یه طرف این یه فصلم یه طرف
امیدوارم فصل بعدی هرچه زود تر بیاد بیصبرانه منتظر ادامش هستم

میشه بگی فصل بعدی کی میاد

امیدوار باشیم که به این زودی میاد یا نه

Amin_jalali_el
2017/12/01, 12:50
من دیروز خوندمش
وفکر کنم که یکی از شخصیت های مورد علاقم رو پیدا کردم
این نامه ای که نوشت محشر بود
بچه رو همین اول کاری انداخت جلو گرگا
کل ده فصل اولت یه طرف این یه فصلم یه طرف
امیدوارم فصل بعدی هرچه زود تر بیاد بیصبرانه منتظر ادامش هستم

میشه بگی فصل بعدی کی میاد

امیدوار باشیم که به این زودی میاد یا نه

نصفشو نوشتم. تا آخر این هفته تموم میشه. دیگه بقیش دست تایپیست و ویراستاره. درضمن ممنون از نظر خوبت که بهم انگیزه داد.حالا بین اینهمه شخصیت چرا کایبرن؟ خخخ

نیمه شب
2017/12/02, 07:32
این فصل رو سه بار خوندم نسبت به فصول لولیه پیش رفتتون چشمگیری بود

نیمه شب
2017/12/10, 08:36
سلام
فصل جدید نمی زاری

Amin_jalali_el
2017/12/12, 18:49
این فصل رو سه بار خوندم نسبت به فصول لولیه پیش رفتتون چشمگیری بود

ممنون لطف داری

سلام
فصل جدید نمی زاری

آماده اس فصل بعدی‌ . بزودی آپلود میشه

نیمه شب
2017/12/17, 10:43
سلام ما منتظریم
پس فصل کی میاد

poiu
2017/12/18, 18:31
یه ساله که هروز میام اینجا بخاطر فصل 12 ولی نمی زاریش دیگه پیر شدم

Amin_jalali_el
2017/12/18, 23:26
یه ساله که هروز میام اینجا بخاطر فصل 12 ولی نمی زاریش دیگه پیر شدم������������

معذرت((225))
همین امشب یا فردا آپلودش میکنم

Amin_jalali_el
2017/12/19, 12:46
معذرت((225))
همین امشب یا فردا آپلودش میکنم

فصل دوازده آپلود شد. منتظر نظراتتون هستم

zkmk
2017/12/20, 00:17
آی
بالاخره اومد
برم بخونم از خماری دربیام

Amin_jalali_el
2017/12/20, 11:42
آی
بالاخره اومد
برم بخونم از خماری دربیام

ببخشید دیر شد

darkman
2017/12/22, 14:42
سلام
داستانت عالی داره پیش میره نوشته هات بهتر شدن هیجانشم بیشتر شده
از همین الان منتظر قسمت بعدش هستم و تا اخرم پاتم ، داستان خوبی در اومده((201))
فقط یه سوال الان داری مینویسی اخرشم تو ذهنت داری ؟اخه یه همچین سبکی نوشتن باعث میشه هی وسط کار ایده های حدید جور شه
تنها ترسم اینه برسیم فصل 30 بعد یهو معلوم شه یه پایان مشخص نداره یا خودت از جایی که داستان بهش رسیده خوشت نمیاد و نمیخوای ادامه بدی داستان نصفه این سبکی زیاد داشتیم
یه توضیح کوچولو برا برنامه هات بدی ممنون میشم((225))

Amin_jalali_el
2017/12/22, 20:02
سلام
داستانت عالی داره پیش میره نوشته هات بهتر شدن هیجانشم بیشتر شده
از همین الان منتظر قسمت بعدش هستم و تا اخرم پاتم ، داستان خوبی در اومده((201))
فقط یه سوال الان داری مینویسی اخرشم تو ذهنت داری ؟اخه یه همچین سبکی نوشتن باعث میشه هی وسط کار ایده های حدید جور شه
تنها ترسم اینه برسیم فصل 30 بعد یهو معلوم شه یه پایان مشخص نداره یا خودت از جایی که داستان بهش رسیده خوشت نمیاد و نمیخوای ادامه بدی داستان نصفه این سبکی زیاد داشتیم
یه توضیح کوچولو برا برنامه هات بدی ممنون میشم((225))

نگران نباشید در اون مورد. غیر از اینکه پایانش مشخصه تا چند فصل آینده وقایع با جزئیاتش توی ذهنمه. حتی دیالوگا یا شخصیتایی که قراره وارد بشن.

darkman
2017/12/25, 22:17
ایول پس موفق باشی
منتنظریم ((226))

Amin_jalali_el
2017/12/26, 20:57
درحال حاضر درگیر پروژه پایان نامه ام شدم ممکنه طول بکشه یکم. پیشاپیش معذرت میخوام

mahdi es
2017/12/28, 18:35
خیلی جالبه ممنون

Amin_jalali_el
2017/12/29, 22:21
خیلی جالبه ممنون

خواهش میکنم. خوشحالم که خوشتون اومد

saeed_mindi
2017/12/30, 03:19
من چگونه دانلود کنم؟ 😀 لینک مشکل داره گویا

این کتاب یک اثر هنری و من نمیتونم فقط بهش داستان, این فرای داستان هایی هست که معمولا کسی میتونه بنویسه. اول داستان با پارکور شروع میشه که نمیدونم خودتون پارکور کار بودین یا اینکه فقط با یک حس نوشتید!! چون بنده که پارکور کار هستم به شدت درکش کردم. از توصیفات موچک داستان واقعا نمیشه ایراد گرفت,. مهم ترین چیز اینکه این کتاب با ایده هایی نوشته شده که تا جایی که ممکن بوده در خلاقانه ترین حالت ممکن باشه و داستان واقعا خودآگاهی بیشتری نسبت به داستان های معمول داره من هنوز کامل نخوندم این نظراتو میدم ولی اطمینان دارم وسواسی که خرج این کتاب میکنید شمار و به یه آثر هنری کاملا متفاوت میرسونه. 🙏🙏

Envelope
2017/12/31, 19:18
خب من رکورد شکستم و هفت صفحه خوندم. مقدمه رو نخوندم چون جذبم نکرد شرممده ولی خوب نوشته شده بود. به ایده کاری ندارم و یه راست می رم سر نوع قلم.

اول از همه یه تبریک برای نویسنده. قلمش ثبات داره. یعنی پخته شده. و یه خبر بد دارم که: وقتی ظرف گلی توی کوره ناقص پخته بشه می شه شبیه یه قلم پخته اما ناقص. شما خو می نویسی، خیلی هم خوب می نویسی اما به طور خلاصه، اولا جزئیات رو ول کردی، دوما ابهام داره قلمت، سوما بعضی جمله بندی ها خوب نیستن، چهارما تناسب رعایت نشده، پنجما ترتیب رعایت نشده، ششما، تناقض وجود داره. تناقض هایی که عقل ردشون می کنه.

خب حالا یه توضیح مختصر بدم.
خب شما مختصر توضیح دادی. همون اول گفتی روی پشت بام می دوه و سقف های خونه ها پوشالی ان. تموم. هیچ چیز دیگه ای نگفتید. اینکه خونه کجاست الکساندرا کیه اصلا چرا داره می دوه. همه چیز توی هاله ای از ابهام قرار داره. انگار حتی خودتون هم تصویر درست رو نداشتید یا اگه داشتید، نتونستید به طور کامل انتقال بدید به خواننده. نتونستید اون قالب رو در بیارید.

دو: به قبلی مربوطه. وقتی توصیفات نباشند (بیاین راحت باشیم، نبودند)، جزئیاتی در کار نیست. این دو کنار هم میان و اگه نباشن تصویر توی ذهن خواننده ساخته نمی شه. تونستید فضارو(حال و هوا داستان رو) به صورت دست و پا شکسته انتقال بدید اما من خوانتده تصویر درستی از وقایع نداشتم. قسمت دعوا خوب بود اما قبلش من هیچی نفهمیدم.

سه: خب بعضی جمله بندی ها خوب نبودن. این دیگه توضیحی نمی خواد و در ویرایش رفع می شه.

چهار: تناسب، به معنای ایجاد نسبتهایی از ترکیب مونولوگ و دیالوگ و فضاسازی و ایناست. خب شما طوری رعایت نکردید که خواننده سردرگرم نشه. می دونید هر نویسنده ای، نسبتهای نانوشته ای برای داستان نویسی داره که خب خواننده ازش بی خبره. اینها توی بطن قلم هستن مثلا مارتین اونقدر توصیف می کنه که آدم حالش بد می شه. یعنی من حالم بد می شه باز شما توصیفاتت کم بودن مونولوگ ها خیلی کوتاه و واقعا ناکارآمد و دیالوگ ها، دیالوگ ها خوب بودن. تونسته بودید فقط قسمت های هیجانی که فکر می کنم سر نوشتن خودتون هم هیجان داشتید، خوب تصویر بسازید که باز هم هاله کمرنگ ابهام اونرو پوشونده بود. در کل این تناسب هارو بهتره دوباره برای خودتون مشخص کنید.

ترتیب، توی متن مهمه. یعنی من نمی تونم بیام بگم آره من اول داستان میام بدون هیچ توصیفی از فضای داستان می گم بهترین دونده روستا هستم. هنوز فضاتوی ذهن خواننده ساخته نشده شما میای اطلاعات می دی؟
از این به بعد با مورد شیش ترکیب می کنم.
اولا اینکه وقتی از دختره جدا شد، و دوید دختر هیچ واکنشی نشون نداد و پسره هم مونولوگی نداشت(تلفیق مورد پنج و شش). دوما، پسره تنه می زنه و اون پخش زمین می شه!( مورد ششم، تناقض). و بعد، می گید که پسر گرفتار روی زمین، خودش رو آزاد می کنه و بعد بلند می شه. آخه مگه فیلم هندیه پسره افتاده بازم پاش روی سینشه و فرد کتک خور پاش رو بر می داره تا آزاد کنه. نمی دونم من که اینجوری گرفتمشگ در کل بد نبود ابهام داشت با دو سه بار یا حتی بیشتر بازنویسی درست می شه.

امیدوارم نویسنده ناراحت نشه به هر حال قصد بدی نداشتم. فقط می خواستم اشکال ها رفع بشن تا یه داستان بی نقص ارائه کنه. شرمندتم حاج امین پایان نامه کار.

mixed-nut
2017/12/31, 19:34
خسته نباشی امین، دست مریزاد
من چندوقتی نبودم، از داستانت عقب افتادم، ولی الان شروع کردم به خوندنش.
امیدوارم حسابی غافلگیرم کنی :)

پ.ن: تا جایی که من خوندم، با نقد آقای پاکت نامه موافقم. داستانت خیلی قشنگه، فقط توروخدا عجله به خرج نده. داستانت رو پرملات کن، یه جوری که احساس کنیم دقیقا همونجاییم!
منتظر ادامه ش به شرط پیشرفتت هستیم ((221))

Amin_jalali_el
2017/12/31, 20:07
من چگونه دانلود کنم؟ لینک مشکل داره گویا

این کتاب یک اثر هنری و من نمیتونم فقط بهش داستان, این فرای داستان هایی هست که معمولا کسی میتونه بنویسه. اول داستان با پارکور شروع میشه که نمیدونم خودتون پارکور کار بودین یا اینکه فقط با یک حس نوشتید!! چون بنده که پارکور کار هستم به شدت درکش کردم. از توصیفات موچک داستان واقعا نمیشه ایراد گرفت,. مهم ترین چیز اینکه این کتاب با ایده هایی نوشته شده که تا جایی که ممکن بوده در خلاقانه ترین حالت ممکن باشه و داستان واقعا خودآگاهی بیشتری نسبت به داستان های معمول داره من هنوز کامل نخوندم این نظراتو میدم ولی اطمینان دارم وسواسی که خرج این کتاب میکنید شمار و به یه آثر هنری کاملا متفاوت میرسونه.

خیلی لطف دارین. خوشحالم که خوشتون اومده

خب من رکورد شکستم و هفت صفحه خوندم. مقدمه رو نخوندم چون جذبم نکرد شرممده ولی خوب نوشته شده بود. به ایده کاری ندارم و یه راست می رم سر نوع قلم.

اول از همه یه تبریک برای نویسنده. قلمش ثبات داره. یعنی پخته شده. و یه خبر بد دارم که: وقتی ظرف گلی توی کوره ناقص پخته بشه می شه شبیه یه قلم پخته اما ناقص. شما خو می نویسی، خیلی هم خوب می نویسی اما به طور خلاصه، اولا جزئیات رو ول کردی، دوما ابهام داره قلمت، سوما بعضی جمله بندی ها خوب نیستن، چهارما تناسب رعایت نشده، پنجما ترتیب رعایت نشده، ششما، تناقض وجود داره. تناقض هایی که عقل ردشون می کنه.

خب حالا یه توضیح مختصر بدم.
خب شما مختصر توضیح دادی. همون اول گفتی روی پشت بام می دوه و سقف های خونه ها پوشالی ان. تموم. هیچ چیز دیگه ای نگفتید. اینکه خونه کجاست الکساندرا کیه اصلا چرا داره می دوه. همه چیز توی هاله ای از ابهام قرار داره. انگار حتی خودتون هم تصویر درست رو نداشتید یا اگه داشتید، نتونستید به طور کامل انتقال بدید به خواننده. نتونستید اون قالب رو در بیارید.

دو: به قبلی مربوطه. وقتی توصیفات نباشند (بیاین راحت باشیم، نبودند)، جزئیاتی در کار نیست. این دو کنار هم میان و اگه نباشن تصویر توی ذهن خواننده ساخته نمی شه. تونستید فضارو(حال و هوا داستان رو) به صورت دست و پا شکسته انتقال بدید اما من خوانتده تصویر درستی از وقایع نداشتم. قسمت دعوا خوب بود اما قبلش من هیچی نفهمیدم.

سه: خب بعضی جمله بندی ها خوب نبودن. این دیگه توضیحی نمی خواد و در ویرایش رفع می شه.

چهار: تناسب، به معنای ایجاد نسبتهایی از ترکیب مونولوگ و دیالوگ و فضاسازی و ایناست. خب شما طوری رعایت نکردید که خواننده سردرگرم نشه. می دونید هر نویسنده ای، نسبتهای نانوشته ای برای داستان نویسی داره که خب خواننده ازش بی خبره. اینها توی بطن قلم هستن مثلا مارتین اونقدر توصیف می کنه که آدم حالش بد می شه. یعنی من حالم بد می شه باز شما توصیفاتت کم بودن مونولوگ ها خیلی کوتاه و واقعا ناکارآمد و دیالوگ ها، دیالوگ ها خوب بودن. تونسته بودید فقط قسمت های هیجانی که فکر می کنم سر نوشتن خودتون هم هیجان داشتید، خوب تصویر بسازید که باز هم هاله کمرنگ ابهام اونرو پوشونده بود. در کل این تناسب هارو بهتره دوباره برای خودتون مشخص کنید.

ترتیب، توی متن مهمه. یعنی من نمی تونم بیام بگم آره من اول داستان میام بدون هیچ توصیفی از فضای داستان می گم بهترین دونده روستا هستم. هنوز فضاتوی ذهن خواننده ساخته نشده شما میای اطلاعات می دی؟
از این به بعد با مورد شیش ترکیب می کنم.
اولا اینکه وقتی از دختره جدا شد، و دوید دختر هیچ واکنشی نشون نداد و پسره هم مونولوگی نداشت(تلفیق مورد پنج و شش). دوما، پسره تنه می زنه و اون پخش زمین می شه!( مورد ششم، تناقض). و بعد، می گید که پسر گرفتار روی زمین، خودش رو آزاد می کنه و بعد بلند می شه. آخه مگه فیلم هندیه پسره افتاده بازم پاش روی سینشه و فرد کتک خور پاش رو بر می داره تا آزاد کنه. نمی دونم من که اینجوری گرفتمشگ در کل بد نبود ابهام داشت با دو سه بار یا حتی بیشتر بازنویسی درست می شه.

امیدوارم نویسنده ناراحت نشه به هر حال قصد بدی نداشتم. فقط می خواستم اشکال ها رفع بشن تا یه داستان بی نقص ارائه کنه. شرمندتم حاج امین پایان نامه کار.

خیلی ممنون از نقد خوبتون. امیدوارم بتونم ازش استفاده کنم. وهمچنین امیدوارم وقتی بیشتر خوندین از داستان هم ابهامات برطرف بشه تاحدی و هم دوباره داستانو نقد کنید تا متوجه ادامه اشتباهاتم بشم. خیلی لطف کردین. تشکر

خسته نباشی امین، دست مریزاد
من چندوقتی نبودم، از داستانت عقب افتادم، ولی الان شروع کردم به خوندنش.
امیدوارم حسابی غافلگیرم کنی :)

پ.ن: تا جایی که من خوندم، با نقد آقای پاکت نامه موافقم. داستانت خیلی قشنگه، فقط توروخدا عجله به خرج نده. داستانت رو پرملات کن، یه جوری که احساس کنیم دقیقا همونجاییم!
منتظر ادامه ش به شرط پیشرفتت هستیم ((221))

ممنون که دوباره شروع کردین به خوندن. امیدوارم براتون جذاب باشه.

Envelope
2017/12/31, 20:08
خیلی لطف دارین. خوشحالم که خوشتون اومده

خیلی ممنون از نقد خوبتون. امیدوارم بتونم ازش استفاده کنم. وهمچنین امیدوارم وقتی بیشتر خوندین از داستان هم ابهامات برطرف بشه تاحدی و هم دوباره داستانو نقد کنید تا متوجه ادامه اشتباهاتم بشم. خیلی لطف کردین. تشکر

خواهش میکنم جناب جلالیان. ایول به نقد پذیری! حتما دوباره نقد می کنم.

نیمه شب
2018/01/12, 11:07
سلام
فصل جدید نمیزاری

darkman
2018/01/12, 14:22
سلام یه نقد کوچولو
مرگ مادلین و اثراتش روی جان رو نشون دادی
ولی به نظر من با وجود مدت کمی که گذشته حیفه جان فراموشش کنه یا فقط گاهی اسمش بیاد
مادلین میتونه یه شخصیت کلیدی برای ارتباط بیشتر با جان باشه یا حتی انگیزش برای قوی تر شدن (البت داستان پدر و مادرش رو قبول دارم )
جان رو این زن بزرگ کرده پس
نقد من:اگه گاهی یه جمله فلش بک به سمت مادلین باشه و روابطش با جان رو عمیق تر به تصویر بکشه قشنگ میشه چون یه داستان عالی بالاتر از بخش فانتزی به
روابط هم توجه میکنه حتی در نوشته های روولینگ هم در اواخر قابل حس بود
(اگه یه جایی یکم پرت نوشتم یا غلط املایی داشتم شرمنده وقت ندارم بخونمش دوباره تا ترتمیز و یکدستش کنم)
ارزوی موفقیت((58))

Amin_jalali_el
2018/01/12, 23:19
سلام
فصل جدید نمیزاری

سلام. شرمنده فعلا درگیر امتحانات پایانترمم

سلام یه نقد کوچولو
مرگ مادلین و اثراتش روی جان رو نشون دادی
ولی به نظر من با وجود مدت کمی که گذشته حیفه جان فراموشش کنه یا فقط گاهی اسمش بیاد
مادلین میتونه یه شخصیت کلیدی برای ارتباط بیشتر با جان باشه یا حتی انگیزش برای قوی تر شدن (البت داستان پدر و مادرش رو قبول دارم )
جان رو این زن بزرگ کرده پس
نقد من:اگه گاهی یه جمله فلش بک به سمت مادلین باشه و روابطش با جان رو عمیق تر به تصویر بکشه قشنگ میشه چون یه داستان عالی بالاتر از بخش فانتزی به
روابط هم توجه میکنه حتی در نوشته های روولینگ هم در اواخر قابل حس بود
(اگه یه جایی یکم پرت نوشتم یا غلط املایی داشتم شرمنده وقت ندارم بخونمش دوباره تا ترتمیز و یکدستش کنم)
ارزوی موفقیت((58))

سلام. ممنون از نقدتون. به این نکته هم توجه میشه.ولی من اصراری به سریع پیش رفتن ندارم. شخصیت من راه درازی درپیش داره. وقت برای شناختنش زیاد دارین

nazar.z
2018/01/14, 03:05
سلام
درهفته آند فصل میذارید؟؟

Amin_jalali_el
2018/01/14, 20:47
سلام
درهفته آند فصل میذارید؟؟

سلام. نه متأسفانه. درگیر امتحانات و پروژه آخر ترمم.

Amin_jalali_el
2018/02/02, 21:27
سلام دوستان. از تأخیر پیش اومده معذرت میخوام. ارائه فصل جدید تا هفته آینده

kianick
2018/02/03, 15:11
آخ جوووووووون!
منتظرم.
فقط به شرطی می‌بخشم که زود تر فصل‌ها رو بذاری :دی

Amin_jalali_el
2018/02/04, 01:49
آخ جوووووووون!
منتظرم.
فقط به شرطی می‌بخشم که زود تر فصل‌ها رو بذاری :دی

همه ی سعیمو میکنم

zkmk
2018/02/06, 18:07
باید دوباره از اول بخونمش
یادم رفت قضیه چی بوده؟!!((225))

Mahdi mmj
2018/02/07, 03:36
منتظریم((122))

نیمه شب
2018/02/09, 03:25
منتظروم
منتظریم
منتظر

نیمه شب
2018/02/09, 08:51
سلام
چی شد
فصل نمیاد

Mahdi mmj
2018/02/09, 12:02
چی شد فصل نمیدی

Amin_jalali_el
2018/02/09, 12:10
فصل سیزده آپلود شد. از همه دوستان بابت تأخیر معذرات میخوام.

alikh1377
2018/02/09, 16:36
سلام من به عنوان اولین نفر دانلود کردم برم بخونم ببینم با این بچه بیچاره چه کردی.((102))

alikh1377
2018/02/09, 17:55
دوباره سلام رفتم خوندم اومدم باید بگم که مثل فصل های قبل عالی بود فقط یه چیزی منو اذیت میکنه اونم اینه که وقتی داشتن توی محوطه میگشتن خیلی بی دیالوک و اتفاق بود قشنگ معلوم بود که نویسنده قصد داره یه جوری فضای کمپ رو توصیف کنه که بخودی خود بد نیست ولی وقتی اینطوری یهویی وبی مقدمه اتفاق میفته یکم تو ذوق میزنه دیگه... همین دیگه خیلی عالی بود با اون قسمت پیرمردشم خیلی حال کردم امید وارم فصل بعدی رو زودتر بدی بخونیم که همین الانم صبرم براش تموم شده راستی اگه مقدوره یکم فصلارو پرو پیمون تر بگیر اینطوری میمونه لای دندون دیگه به شکم نمیرسه تا میخوای شروع کنی میبینی تموم شده.((5))((5))((5))((5))

Amin_jalali_el
2018/02/09, 18:12
سلام من به عنوان اولین نفر دانلود کردم برم بخونم ببینم با این بچه بیچاره چه کردی.((102))

سلام اولین خواننده فصل سیزده بعد از خودم و ویراستار تایپیست عزیز. امیدوارم خوشت بیاد و نظر بدی

[QUOTE=alikh1377;105499]دوباره سلام رفتم خوندم اومدم باید بگم که مثل فصل های قبل عالی بود فقط یه چیزی منو اذیت میکنه اونم اینه که وقتی داشتن توی محوطه میگشتن خیلی بی دیالوک و اتفاق بود قشنگ معلوم بود که نویسنده قصد داره یه جوری فضای کمپ رو توصیف کنه که بخودی خود بد نیست ولی وقتی اینطوری یهویی وبی مقدمه اتفاق میفته یکم تو ذوق میزنه دیگه... همین دیگه خیلی عالی بود با اون قسمت پیرمردشم خیلی حال کردم امید وارم فصل بعدی رو زودتر بدی بخونیم که همین الانم صبرم براش تموم شده راستی اگه مقدوره یکم فصلارو پرو پیمون تر بگیر اینطوری میمونه لای دندون دیگه به شکم نمیرسه تا میخوای شروع کنی میبینی تموم شده.((5))((5))((5))((5))[/QUOTE
ممنون از نظر خوبت. نکاتی که گفتیو حتما رعایت میکنم.

ایمن
2018/02/10, 10:44
ممنون از فصل جدید ولی بعد این همه مدت چندتا فصل میدادین خوب میشد..............

Amin_jalali_el
2018/02/11, 18:12
ممنون از فصل جدید ولی بعد این همه مدت چندتا فصل میدادین خوب میشد..............

ببخشید دیگه. وقتم محدود بود

Amaj
2018/02/16, 06:42
سلام و درود
من تازه همشودانلود کردم و اینقد که ماشالله قلمت خوب بود و جذاب بود تموم شد..منتظر فصل جدیدم به شدت
به امید خدا یکم که سرم خلوت شه یه نقدی هم برات میزارم
موفق باشی

girl of wind
2018/02/22, 00:30
درود
فصل های10به بعد رو تازه خوندم و باید بگم که عالیه. اصلا فکر نمیکردم داستان اینطور پیش بره....
امیدوارم با قدرت پیش بری و زیاد منتظرمون نذاری!
سپاس برای داستان عالیت@};-@};-
همیشه پیروز باشی

Amin_jalali_el
2018/02/23, 21:10
درود
فصل های10به بعد رو تازه خوندم و باید بگم که عالیه. اصلا فکر نمیکردم داستان اینطور پیش بره....
امیدوارم با قدرت پیش بری و زیاد منتظرمون نذاری!
سپاس برای داستان عالیت@};-@};-
همیشه پیروز باشی

ممنون. حتما تلاشمو میکنم

نیمه شب
2018/03/09, 07:48
سلام
فصل جدید رو نمیذاری

نیمه شب
2018/03/15, 15:31
سلام
خبری از فصل جدید نیست
این هفته میزاریش یا نه
اگه یه خبر بدی ممنون میشم

نیمه شب
2018/03/20, 18:19
سال گذشت خبری نیه
حلا کتاب هچی خودت بیا یه چیزی بوگو دلمو وابو
((54))

alikh1377
2018/03/21, 16:44
سلام اومدم یاد آوری کنم که عیدی ما یادت نره یه چهار پنج تا فصل بده یه حالی بکنیم.

ایمن
2018/03/22, 11:33
وقتی فاصله زیاد می افته بین ارایه فصل ها استقبال کم میشه روتین هرهفته یا دوهفته فصل ها میومد استقبالم زیاد میشد

نیمه شب
2018/04/06, 08:45
عیدم که گذشت نمی خوای عیدی مارو بدی

fatemeh.s
2018/04/06, 16:00
ما عیدی میخوایم یالا((72))

Arya
2018/04/09, 09:14
چرا هیچ کسی جواب نمیده؟؟؟
بعدی کی میاد؟

نیمه شب
2018/04/17, 07:43
فروردین هم تموم شد کجای حاجی

نیمه شب
2018/04/23, 09:37
الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست
الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست

الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست
الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست

الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست
الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست

الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست
الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست

الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست
الو الو
الو الو
کسی نیست
جوابی نیست

نیمه شب
2018/05/04, 23:54
سلام
کسی خبری از نویسنده داره
این کتاب ادامه داده میشه یا نه
بگید که من هی نیام دیگه
فقط یه کلمه بگید ادامه نمیدید که ما هی سر نزنیم

نیمه شب
2018/05/09, 11:31
مثل اینکه این کتابم به جمع کتب مرحومه مغفوره پیوسته
برای شادی روح تمام کتب ناتمام صلوات

گل بانو
2018/05/14, 15:07
نویسنده عزیز پس کی بقیه داستان رو میذارین تو سایت؟

نیمه شب
2018/09/25, 10:58
سلام
میشه فقط یه کلمه بگی ادامه میدی یا نه
منتظر بمونیم یا که کلا بریم

اگه کوچک ترین احترامی برای خواننده ها قاعلی جواب بده

Arya
2018/09/25, 17:07
راست میگه عزیز من
این کتاب ادامه نداره؟؟

Arya
2018/10/20, 22:06
این داستان هم به جمع نیمه‌کاره‌ها اضافه شد؟
اگه داستان خوبی نبود اینقدر ناراحت کننده نبود.
چرا...

Amin_jalali_el
2018/11/04, 19:19
سلام
میشه فقط یه کلمه بگی ادامه میدی یا نه
منتظر بمونیم یا که کلا بریم

اگه کوچک ترین احترامی برای خواننده ها قاعلی جواب بده

سلام. من برای تک تک خواننده هام حتی اونایی که خوششون نیاد احترام قائلم. چون وقت با ارزششونو برای خوندن داستان من استفاده میکنن. و این کتاب هم ادامه داره. فقط مدتیه توان نوشتن نداشتم. بزودی دوباره شروع میکنم.

این داستان هم به جمع نیمه‌کاره‌ها اضافه شد؟
اگه داستان خوبی نبود اینقدر ناراحت کننده نبود.
چرا...

ممنون از حمایتتون. حتما ادامه میدم

نیمه شب
2018/11/04, 22:05
سلام. من برای تک تک خواننده هام حتی اونایی که خوششون نیاد احترام قائلم. چون وقت با ارزششونو برای خوندن داستان من استفاده میکنن. و این کتاب هم ادامه داره. فقط مدتیه توان نوشتن نداشتم. بزودی دوباره شروع میکنم.

ممنون از حمایتتون. حتما ادامه میدم

سلام
خیلی خوشحالم که جواب دادید
امیدوارم مشکلاتتون هرچه زود تر رفع بشه و با قوای بیشتر از قبل جلو بیاید
لطفا اگر مشکلی پیش اومد قبل از این که برید به ما هم بگین تا نگران نشیم

دوستدارشما
عاشق کتاب

nazar.z
2019/01/30, 22:13
منتظر بازگشتتون هستیم((48))

نیمه شب
2019/02/02, 22:07
دیدم تایپیک اومده بالا گفتم فصل جدید اومده

Amin_jalali_el
2019/02/07, 22:01
فصل جدید آماده تایپه. بازم شرمنده همتونم...

alikh1377
2019/02/08, 10:26
ایول اگه اینطوری برم یه بار از اول بخونم یکم یادم رفته
فقط یه چیزی بعد این همه وقت فقط یه فصل بابا نامردیه بیا یه 10 20 فصل بده جیگرمون حال بیاد.

Arya
2019/02/08, 18:25

دشمنت شرمنده
پس با کارد و چنگال منتظر یه فصل حجیم هستیم.

نیمه شب
2019/02/11, 17:52

سلام
کی فصل رو میزاری

tereyon
2019/02/11, 21:23
سلام.امیدوارم دوباره ادامه داستانت وروایتت خیلی خوبه.البته شخصیت اولت جالب توجه .منتظریم

Amin_jalali_el
2019/02/12, 23:48
سلام
کی فصل رو میزاری

سلام. متاسفانه ارتباطم با تایپیست فصلای قبلی قطع شده. فعلا تایپیست ندارم. اگه خودتون میتونید یا کسی رو میشناسید که مایل به همکاری باشه معرفی کنید

نیمه شب
2019/02/13, 00:08
سلام. متاسفانه ارتباطم با تایپیست فصلای قبلی قطع شده. فعلا تایپیست ندارم. اگه خودتون میتونید یا کسی رو میشناسید که مایل به همکاری باشه معرفی کنید

سلام چند صفحه ست
واین که دست نویسه
اگه بتونم تایپش میکنم
ایدی تلگرامم : sorna0-0@
سرعت تایپم زیاد نیست ولی از هیچی بهتره
اگه میخوای یه پیام بده

Arya
2019/02/24, 08:13
سلام
تایپیست پیدا شد؟
به امید خدا کی فصل میاد؟

Amin_jalali_el
2019/03/04, 21:08
ارائه فصل 14 اراده سیال.

Arya
2019/03/05, 07:49
بالاخره اومد

Amin_jalali_el
2019/03/05, 14:13
ببخشید ک که دیر شد. سعی میکنم از الان هر هفته یه فصل بزارم

Arya
2019/03/05, 18:14
عالی بود
و منتظر ادامه‌ش هستم
چند شنبه‌ها منتظر باشیم؟؟

tereyon
2019/03/05, 19:58
اخ جون بالاخر اومد .امیدوارم همینطور ادامه بدی.داستانت عالیه

alikh1377
2019/03/06, 20:09
ارائه فصل 14 اراده سیال.عالیه بعد از مدت ها انتظار بالاخره شد که بشه((5))
رفتم همه فصلای قبلو از اول خوندم دوباره خیلی جاهاش یادم رفته بود ولی این فصل اخرت خیلی عالی بود مهمترین علتشم این بو که بالاخره برای خودش یه هدفی تایین کرد من اصلا از این داستانایی که طرف بدون هیچ هدفی فقط توی داستان بر میخوره خوشم نمیاد درسته الان هدفش خیلی بزرگ نیست ولی اینکه حداقل میخواد شروع کنه به اینکه خودش برای خودش تصمیم بگیره بنظر من شخصیت بهتری ازش میسازه در کل فصل عالی بود امیدوارم فصل بعدیو زودتر برسونی که هممون در انتظاریم((48))

EEBI.b
2019/03/15, 20:04
خیلی عالی بود
خیلی مرموزانه و غافل گیر کننده بود

Arya
2019/03/19, 10:30
ببخشید ک که دیر شد. سعی میکنم از الان هر هفته یه فصل بزارم

از این هفته شروع میشه؟
چند شنبه میاد؟

zkmk
2019/03/19, 23:10
خیلی خوب بود
ان شا ا... این هر هفته یه فصل برقراره دیگه؟

alikh1377
2019/03/20, 15:47
اقا عیدی ما یادت نره ها منتظر یه فصل پرو پیمون هستیم((5))

Amin_jalali_el
2019/04/01, 01:22
سلام دوستان. فصل پونزده رو گذاشتم. از هرکس که میخونه میخوام نظرشو درباره این فصل بگه. خیلی برام مهمه. ممنون

tereyon
2019/04/01, 02:11
سلام.خسته نباشی.این فصل عالی بود.نثرت طراحی مبارزه و فضاسازیت عالی بود .فقط اینکه کوتاه بود وزمانبندی فصلها ثابت نیست.کاش زمان خاصی رو ارائه بدی تا اینجوری خواننده بتونن خودشونو هماهنگ کنن تا هیجان خونندش بیشتر بشه.موفق باشی.ادامه بده.

Arya
2019/04/03, 03:54
فصل عالی بود
همین الان تمومش کردم
از هیجان خوابم نمی‌بره
بعدیش کی میاد؟

EEBI.b
2019/04/03, 19:15
در این فصل بیشتر به شخصیت و قدرت اون پرداختی و اون توانا و سخت کوش نشون دادی و بهش سلاح دادی وترسش رو ازش گرفتی

اما بهش هدف رو هنوز ندادی
اون الان فقط چون عقب نمونه تلاش میکرد و بعد از مبارزش الان شخصیتش تجلی و با احترام شده باید کم‌کم بهش هدفش رو یادآور شی

Aref_
2019/04/05, 10:43
من الان برای داستانت تو سایت ثبت نام کردم خیلی عالیه فقط اگه میشه برای فصل های دیگه یه تاریخ مشخص کن

EEBI.b
2019/04/07, 20:48
خیلی وقته که برا فصل جدید منتظرم
لطفا زمانی رو براش مشخص کن

Amin_jalali_el
2019/04/08, 14:05
سلام دوستان ممنون از نظراتتون. خودمم دوست دارم یه تاریخ دقیق مشخص کنم ولی الان واقعا امکانش نیست.
اگر دوست دارین توی روند داستان کمکم کنین لطفا داستانو نقد کنین. بدون نقد از طرف شما امکان پیشرفت برای من وجود نداره. ممنون

ایمن
2019/04/10, 18:44
استقبال کمک نیس از بس سر کار رفتن
بچه ها و چشم به راه موندن برا هر کتابی و نا منظم بودن آپلود برا همینه فک میکنی استقبال کمه

EEBI.b
2019/04/12, 13:50
فصل 15 رو که نقد کردم
حالا فصل جدید پلیز

رمانت واقعا ارزش و جنبه پیشرفت و ادامه و خواندنش رو داره و نثر رمانت واقعا زیبا و چشم نوازه
و دل هر خواننده ای رو به تپش می اندازه

همان طور که خواننده بعد از خوندن کتاب باید نظر یا نقد خودش رو بنویسد و نقاط قوت و ضعف داستان رو هم می تواند به نویسنده بگوید و اینچنین داستان ادامه پیدا میکند
و همچنین اقای امین جان شما هم باید فصل دهی مرتب تری داشته باشید

Dark_rider
2019/04/12, 15:09
اولا سلام ضمنا تشکر از نویسنده خوش قلم و پر طرفدار
اولا نکته منفی ک باید اشاره کنم اینکه تاریخ و زمان مشخص برای فصول جدید تعیین نشده ک باعث میشه طرفدار و کسایی که داستان و دنبال میکنند سر در گم شده و نسبت به ادامه این راه دو طرفه کمتر علاقه و اشتیاق داشته باشن، دوما شخصیت اصلی داستان به نظر من بع یک باره داره قدرت میگیره اونم با گذشته نه چندان خاصی ک داشت اما بع هر حال امیدوارم بازم شاهد ادامه داستان با قدرت تمام باشیم

لازمه بگم فقط به خاطر داستان جذاب و زیبا شما ثبت نام کردم ((229))

Amin_jalali_el
2019/04/12, 16:49
اولا سلام ضمنا تشکر از نویسنده خوش قلم و پر طرفدار
اولا نکته منفی ک باید اشاره کنم اینکه تاریخ و زمان مشخص برای فصول جدید تعیین نشده ک باعث میشه طرفدار و کسایی که داستان و دنبال میکنند سر در گم شده و نسبت به ادامه این راه دو طرفه کمتر علاقه و اشتیاق داشته باشن، دوما شخصیت اصلی داستان به نظر من بع یک باره داره قدرت میگیره اونم با گذشته نه چندان خاصی ک داشت اما بع هر حال امیدوارم بازم شاهد ادامه داستان با قدرت تمام باشیم

لازمه بگم فقط به خاطر داستان جذاب و زیبا شما ثبت نام کردم ((229))

ممنون از نظراتتون. واقعا انگیزه میدین.
درباره شخصیت اصلی هم باید بگم هنوز یک هزارم قدرتی که لازم داره رو هم بدست نیاورده...

Dark_rider
2019/04/12, 16:51
فصل جدید کی میاد؟ ((5))

EEBI.b
2019/04/12, 20:55
خیلی زیرکانه و ناگهانی بعد از حرف های نویسنده این سوال رو پرسیدی
و نویسنده رو غافل گیر و متعجب کردی

smhmma
2019/04/13, 18:33
سلامممم

خب خب چیزای نسبتا خوبی از این داستان شنیدم.
امیدوارم واقعا خوب باشه
و امیدوارم ادامه بدی چون خوندن بقیه منوط به ادامه دادن نویسندس... خواننده کم تجربه نکرده کتابی که چند فصلشو خونده بعد یهو نویسنده ولش کرده... واسه همین تا وقتی نویسنده نشون نده هرجوری شده ادامه میده، خواننده نمیاد بخونه.
من برم یکم داستان رو بخونم😁👍🏻

Dark_rider
2019/04/13, 21:57
خیلی وقته که برا فصل جدید منتظرم
لطفا زمانی رو براش مشخص کن

M,B
2019/04/16, 03:47
سلام,اول تبریک میگم ب نویسنده عزیز,قلم قوی داری,و واقعا بااینکه توی این 15فصلی ک گزاشتی نکته ی اوج داستان توی فصل اخر بوده ولی ب علت کشش خوب داستان مخاطب مجاب میشه ک حتما ادامه فصول رو بخونه,فقط نکته ای ک باید بگم اینه که من از چهره ی شخصیتها هیچ تصویر واضحی توی ذهنم ندارم واگه یه وقتی رو صرف توصیف شحصیتها هم کنی عالی میشه,ک حداقل زمانی ک.داری راجب عملکرد جان یا میراندیر یا باقی شخصیتها توضیحی داده میشه مخاطب تصویر واضحی رو توی ذهنش از اون فرد مجسم کنه,مابقی داستان بنظرم اوکی بود,قلم قوی,,توصیفات داستان از محیط اطراف خیلی خوب و کشش قوی داستان,همه از نکات مثبت هستن,و البته یه نکته ای ک خیلی از نویسنده ها بهش توجه نمیکنن زمان بندی واس داستانه,
وقتی داستانی زمانی مشخص واسه ارائه فصول نداره مخاطب سرگردون میشه,هر روز میادچک میکنه ولی میبینه ک فصلی ارائه نشده,تا یه مدتی ک هی میاد و میبینه خبری نشده,بعد از مدتی از داستان و نویسنده ناامید میشه و گمان میکنه ک داستان نیمه کاره رها شده و دیگه تمایلی برای پیگیری پیدا نمیکنه, ولی وقتی نویسنده زمان تعیین کنه, حالا میخواد هر چندروز یکبار باشه یا اصن هفته ای یا 2هفته ای یا..... مخاطب دیگه میدونه چ تایمی منتظر داستان باشه و یه امیدی توی دلش داره ک داستان رها نشده و ادامه داره,
اینم نکته ای بود ک بسیار مهمه و خوبه ک نویسنده هامون مدنظر بگیرنش ,,مطمئن باشین ک نتیجه بخشه و موجب جذب مخاطب میشه,برای نویسنده ی خوبمون ارزوی موفقیت دارم,

و یه نکته ای ک یکی از دوستان عنوان کردن مبنی بر اینکه شخصیت داستان خیلی زود داره قدرتمند میشه,
بنظرم 15 فصل و حدود 100خورده ای صفحه یعنی دیگه وقتش رسیده ک شخصیت اصلی یه حرکتی از خودش نشون بده, منکه انچنان قدرت نامتعادلی حس نکردم ,واقع بینانه اصن قدرتی هنوز تو وجودش ایجادنشده, جز مهارت شمشیر زنیش ک دیگه واقعا بعداز اینهمه مدتی ک توی اردوگاه تحت آموزشه وچندوقتم بصورت خصوصی و پنهانی داره توسط اون پیرمرده آموزش شمشیرزنی پیشرفته میبینه دیگه اینجای داستان منطقیه ک مهارت شمشیرزنیش شکوفا بشه, من حداقل زودتر از اینا منتظر عملکرد مثبت جان بودم, .

lord of philosophy
2019/04/16, 06:18
به نظر من هم خوبه فقط باید نه فقط در توصیف شخصیت ها بلکه در توصیف مکان ها نیز بیشتر بپردازی و احساسات شخصیت ها رو هم به شکلی بیان کنی بهتر میشه

Hossain
2019/04/21, 16:43
سلام
داستان واقعا عالیه ولی فصل جدید چی شد((200))

EEBI.b
2019/04/28, 09:12
هنوز منتظرم

EEBI.b
2019/05/01, 06:26
دیگه داره صبرم لبریز میشه

Arya
2019/05/01, 10:09
باز نویسنده غیب شد.
فصل کی میاد؟

lord of philosophy
2019/05/12, 13:14
فصل 16 را کی قرار می می خوای بزاری

Amin_jalali_el
2019/06/15, 15:18
سلام دوستان. فصل جدید آماده اس. بعد از تایپ و ویراستاری روی سایت قرار میگیره.
((هرچقدر بخاطر تاخیر عذرخواهی کنم کافی نیس. پس فقط امیدوارم ازین فصل لذت ببرید.))

Arya
2019/06/16, 08:30
منتظریم.
چند صفحه‌ست؟
کی میاد؟😍

nabeghh
2019/06/18, 11:15
سلام بر دوستان
نویسنده عزیز فصل جدید رو کی میفرستید؟ بسیار مشتاق فصل جدید هستیم.
لطفا زود فصل را برسانید.
باتشکر

Amin_jalali_el
2019/07/03, 19:22
سلام دوستان. فصل جدید آپلود شد. لینک دانلود از پیشتازان کتاب

اراده سیال – پیشتازان کتاب (http://bkpr.ir/12014)

EEBI.b
2019/07/04, 09:05
واقعا عالی خیلی وقته منتظرشم

Arya
2019/07/05, 10:19
🤩🤩At loooong last

lord of philosophy
2019/07/12, 07:06
خیلی ممنون

Violet J Aron
2019/07/12, 11:35
این داستان فوق العادس یجورایی آدم حس میکنه داره شاهکش رو میخونه. واقعا قلم محشری دارید((5))

Arya
2019/07/12, 12:13
فصل بعدی کی میاد؟؟؟؟؟
مردیده شدیم از انتظار.

lord of philosophy
2019/07/13, 07:24
سلام تاریخی برای فصل بعدی اعلام نمی کنید ؟

Arya
2019/07/29, 16:53
۵ روز مونده تا یک ماه شه
فصل پیشکش
یه جواب بده بدونیم هستی

Violet J Aron
2019/07/29, 23:23
فصل بعد نیومد؟ آقا داستان یادمون رفت!(5)

ایمن
2019/08/02, 10:03
استقبال هست شما بزار

lord of philosophy
2019/08/02, 16:19
شاه کش که واقعا عالی بود حالا بزارید ببینیم کوئوت این داستان چجوری از اب در میاد راتفوس شش ساله میگه دارم کتاب سومو می نویسم امیدوارم این داستان هم مثل اون نشه

Amin_jalali_el
2019/09/15, 02:53
سلام دوستان. اول از همه میخوام ازتون تشکر کنم که در تمام این مدت با اینهمه تاخیر در ارائه فصل ها همچنان تاپیک رو بالا نگه داشتین و منتظر موندین. بعد هم از همتون بخاطر بی نظمی در ارائه فصل ها معذرت میخوام. علت این تاخیر آخری هم این بود که میخواستم چند فصل ازتون جلو بیفتم تا بتونم یه برنامه منظم برای ارائه فصل های بعدی بچینم. فصل هفده رو همین امشب روی سایت پیشتازان کتاب آپلود میکنم و لینک کوتاهشو اینجا قرار میدم. فک میکنم این فصل طولانی ترین فصل این کتاب تا الان باشه
و امیدوارم خوشتون بیاد. درباره زمان ارائه فصل ها هم ازین ببعد طبق زمان بندی مشخص فصلای جدیدو ارائه میدم. در آخر هم میخوام یه معمای کوچیک مطرح کنم که طبق استقبال شما در جواب دادن به این معما زمان بندی فصلارو تعیین میکنم. هرچی استقبال بیشتر باشه انگیزه منم بیشتر و زمان ارائه فصلا کوتاهتر میشه.
معما: اگه یادتون باشه توی فصل یازده زمانی که جان تازه وارد اردوگاه شد و همراه شش کارآموز دیگه آزمون ورودی رو پشت سر گذاشت یکی از کارآموزای همراهش به نام دینا کشته شد. کم کم وقتشه که قاتلو پیدا کنیم.. میخوام سعی کنید یه راه برای پیدا کردن قاتل دینا پیدا کنید. طبق اونچه که توی فصل یازده خوندین تئوری هاتونو مطرح کنین. (پیشنهاد میکنم برگردین فصل یازده رو بخونین و به جزئیات دقت کنین). فراموش نکنین هرچی استقبال بیشتر باشه انگیزه منم برای سرعت دادن به کار بیشتر میشه. بازم از همتون ممنونم

فصل هفده رو از اینجا دانلود کنید

lord of philosophy
2019/09/18, 08:01
واقعا خوب بود. ممنون از نویسنده گرامی

Violet J Aron
2019/09/18, 20:41
خسته نباشید واقعا. خیلی عالی بود. دیالوگ ها و حوادث خیلی جالب و جذاب هستن.
خوش به حالتون که انقدر کارتون خوبه.
ولی آخر این فصل یکم عجیب نبود؟ گانت اجازه داد جان پیششون بشینه و تک تک حرفاشون رو گوش کنه. حتی آخرش هم بهش هشدار نداد که باید دهنت رو بسته نگه داری. نمی ترسید جان بره بقیه رو باخبر کنه؟
راستی واسه ی ماجرای قتل اون دختره باید برم فصل رو دوباره بخونم. به محض این که چیزی به ذهنم رسید میام و مطرح میکنم.

lord of philosophy
2019/09/20, 14:10
خسته نباشید واقعا. خیلی عالی بود. دیالوگ ها و حوادث خیلی جالب و جذاب هستن.
خوش به حالتون که انقدر کارتون خوبه.
ولی آخر این فصل یکم عجیب نبود؟ گانت اجازه داد جان پیششون بشینه و تک تک حرفاشون رو گوش کنه. حتی آخرش هم بهش هشدار نداد که باید دهنت رو بسته نگه داری. نمی ترسید جان بره بقیه رو باخبر کنه؟
راستی واسه ی ماجرای قتل اون دختره باید برم فصل رو دوباره بخونم. به محض این که چیزی به ذهنم رسید میام و مطرح میکنم.
نه گانت به پیرمرد اعتماد داشت پس به اعتماد پیرمرد به جان هم اعتماد کرد . مثلا امده بود که پیرمرد را بکنه همه کاره

Arya
2019/09/21, 13:04
زمانبندی این قتل‌ها با حمله‌ی دشمن، نشونه‌ی جاسوس بودنشه
برای ردوبدل کردن دستورها و اخبار باید یه راه ارتباطی جادویی باشه.
قتل‌ها وقت خواب انجام میشه و جان هم که نمی‌خوابه
تو این یه هفته کمپ موقعی که آگاهیش رو گسترش میده
یه حرکت مشکوک می‌بینه، یکی یه جایی میره موقعی که همه خوابن، یا اون نور طلاییه غیب میشه و بعدا ظاهر میشه، یا از طلایی به یه رنگ دیگه تبدیل میشه
اینا محتمل ترین حالات ممکنه که همچین قاتلی در بره.
و البته این قاتله باید با اون گروه قاتلای دشمن ارتباط داشته باشه.

Amin_jalali_el
2019/09/30, 16:53
فصل هجده آپلود شد
از پیشتازان کتاب دانلود کنید

lord of philosophy
2019/10/03, 21:25
سلام خیلی هم خوب فقط من یک نکته بگم ، توی تمام فصلا داستان از دیدگاه یک نفر گفته می شه و به زندگی بقیه شخصیت های فرعی پرداخته نمی شه ، این که بازگویی خاطرات نیست . بعد به شخصیت های دیگه داستان وجود و شخصیت داده نمی شه مثلا استاد ها را با نام استاد صدا می شه ما اصلا نمی دونیم استاد ها کین اگه دیالوگ های توی داستان را هم بیشتر کنی خیلی بهتر می شه کیفیت داستانت
ممنون

Amihzz
2019/10/16, 20:05
داداش هر ماه یک فصل میزاری؟؟؟

hacker20
2019/10/21, 08:46
داداش هر ماه یک فصل میزاری؟؟؟منم با این کاربر عزیز موافقم لطفا زمان تقریبی ارائه فصول را اعلان کنید

lord of philosophy
2019/10/21, 15:33
سلام گفتین هر دو هفته یکبار فصل جدید می دین چی شد ؟

Arya
2019/11/11, 20:05
خبری نشد؟؟؟
هیچکی نیست؟

Amin_jalali_el
2020/01/03, 12:51
سلام دوستان. فصل نورده توی پیشتازان کتاب آپلود شد.. منتظر نظراتتون هستم
اراده سیال - پیشتازان کتاب (http://bkpr.ir/12014)

سید
2020/01/06, 14:00
سلام ممنون
موفق باشید

سید
2020/02/28, 01:07
سلام
امین ادامه بده
شما می تونی
کاری که من از پسش بر نمیام رو شما انجام بده
نوشتن
موفق باشی

سید
2020/03/01, 20:19
سلام جناب نویسنده
نمیخوای به انتظار پایان بدی و ادامه داستان رو بنویسی
منتظر ادامه داستان هستیم

son of zeus
2020/03/04, 09:19
سلام . پس چرا دیگه فصل جدید نمیاد؟؟؟ بخدا ماهم درک می کنیم که کار مشغله زیاده.من خودم از 6 صبح تا 6شب سر کار هستم . ولی حیفه این کتاب رو ادامه ندین.این کتاب بسیار زیبا هستش .حتی فضا و شخصیتش ها از هری پاتر هم بهتر هستند.تنها چیزی که باعث میشه بعد از 12ساعت سر کار بودن انرژی و امید داشته باشم همین داستان شما و بقیه نویسنده های ایرانی هست . بنظرم هیچی اعتیاد آورتر از داستان های فانتزی و تخیلی نیست چون ذهن انسان رو از مشکلاتش در دنیای بیرون برای چند دقیقه هم که شده دور می کنه . وهمون چند دقیقه لذت بخش ترین دقایق زندگی هستند . من خودم می خواستم داستانی بنویسم ولی به دلیل مشغله های ذهنی وکاری نتوانستم .ولی از شما خواهش می کنم همون چند لحظه ی لذت بخش رو هم ازما نگیرید.لطفا ادامه فصل هارا زود تر بنویسید . و مشکل دیگر آنکه شما گفته بودید استقبال بسیار کم است ولی بنظر من شما کاملا در اشتباهید من و بچه هایم و کل مدرسه ی بچه هایم کتاب شمارا می خوانند (طبق گفته ی پسر هایم)و باید به شما بگویم این فقط یک مدرسه است و من به شما قول می دهم ده ها مدرسه همانند این در حال خواندن کتاب شما هستند . ولی اگر منظور شما نطر دادن در بارهی کتاب شما است باید بگویم خودم به شخصه زمانی که یک فصل جدید میاید از خوشحالی و شور وشعف فقط دانلودش می کنم و سریع می خوانمش و نطر دادن یادم میرود ولی اگر این کار باعث دلسردی شما شده من از طرف همه معذرت می خواهم وبه شما می گویم کتاب شما بهترین کتاب دنیاست . بگذریم حالا که به لطف ویروس کرونا وقت اضافه ی بیشتری داریم((111))((111))((111)) لطفا فصل های بیشتری تا قبل از عید بعنوان عیدی به ما بدهید .((66))((66))((66))((111))

و از طرف همه ، از شما بخاطر این دقایق لذت بخشی که برای ما بوجود آورده اید تشکر میکنم

lord of philosophy
2020/03/13, 21:20
سلام پس فصل بعد چی شد

سید
2020/03/13, 23:57
سلام
نتیجه معلومه دیگه
وقتی افرادی که استعداد نویسندگی دارند
کتاب نمی نویسند باید دری وری های افراد بی استعداد رو خوند
شما که استعدادت خوبه باید ادامه بدی
هرکس منو بشناسه میدونه بی دلیل از کسی تعریف نمی کنم

هاریون