PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اخطار شدید به همه کاربران

majidking
2013/08/10, 02:12
سلام به همه ی بچه های سایت

باید این اخطار را به همه ی اعضا بدیم

کسانی که سعی در تشویش اذهان عمومی، استفاده ی نامناسب از کلمات، توهین به کاربران گرامی و باعث رنجش آنان(مخصوصا خانم ها) شوند، از سایت اخراج و مشخصات آن کاربر به پلیس سایبری داده می شود.

شاید بعضی از دوستان شاهد این بی مبالاتی ها بوده باشند . مثل امشب که کاربر omran سعی میکرد جو فروم را مسموم و بچه های اینجا را به باد توهین های بی ادبانه که باعث تخریب شخصیت کاربران گرامی، بگیرد.

این کاربر با دخالت پلیس ها و مدیر انجمن بن ( اخراج) و مشخصات او به پلیس سایبری اعلام خواهد شد.

پس از الان هشدار میدهیم کسانی که از کلمات نامناسب و بی ادبانه استفاده کنند، اخراج و گزارش خواهند شد.

+ بعضی اوقات میگویند که ما هک شده ایم. از کاربران خواهش دارم که از مشخصات شخصی خودتون حفاظت کنید چون اگر هم هک شده باشید به پای خودتون خواهد بود.

امیدوارم دیگه از این مسائل در این سایت نداشته باشیم.

smhmma
2013/08/10, 02:16
با تایید گفته های مجید اضافه می کنم
به طور کلی استفاده از هر کلمه ی کلیدی یا ادرس سایتی که باعث فیلتر سایت بشود تخلف است باعث اخطار گرفتن یا اخراج فرد خاطی می شود

Mr.Sohrab
2013/08/10, 11:57
من هم به عنوان مدیریت سایت و وبمستر بر گفته های مجید عزیز صحه میزارم و از همتون خواهش میکنم که با یه سری کارهای ناشایست زحمات تمام بچه ها و مدیرای سایت را به هدر ندید .

ممنونم .

vartan
2013/08/14, 13:42
من هم به عنوان یه آدمی که خوبیه سایتو میخوام تایید میکنم
باشد که تشکر برای منم بزنید((204))

smhmma
2013/09/09, 14:37
خوب
باید بگم براساس صلاح دید خودم
کریتوس از زیر ذره بین پلیس دراومد
واخطارم دیگه نداره
امتیازم وللش
پلیس سایبری هم نیاز نیست
چون به طور دائم اخراجش کردم حال کنه
دیگه این چیزا نبینم
هم خیلی حرفای زشتی زد
هم بعد به مدیرا توهین کرد
و ما نیازی به همچین ادمایی نداریم

لرد ولدمورت
2013/09/09, 14:42
ایول بچه کوچولوی لپ قرمز ناز((110))

Cyrus-The-Great
2013/09/09, 14:42
این جور آدما فقط و فقط باید بن بشن. از طریق آی پی هم باید بن بشن چون به راحتی یه ای دیگه میسازن.

smhmma
2013/09/09, 14:44
به منی حسین؟؟؟؟
البته علیرضا

لرد ولدمورت
2013/09/09, 14:49
بلـــــــــــــــــــــــ ـه. آواتارتو می گم.

Cyrus-The-Great
2013/09/09, 14:52
حسین، امیر حسین الان اعصاب معصاب نداره تورم بن میکنه ها!! :دی

لرد ولدمورت
2013/09/09, 14:56
باشه. چرا مگه چی گفتم. من که جیک و جیک می کنم برات / سایتو تمیز می کنم برات/ بزارم برم؟

nepton
2013/09/09, 14:57
می گم رفتن روی اعصاب مهسان در دحد روانی کردنش هم اخطار و اخراج داره؟؟؟

parsaj
2013/09/09, 15:12
سوال.من بعضی از کلمه ها رو مثل بدبخت شدم و اینجور چیزارو بدون قصد توهین استفاده میکنم ونمی خوام به کسی هم بی احترامی کرده باشم.استفاده بکنم؟

smhmma
2013/09/09, 15:14
اقا سلاام
ممنون حسین جان قربونت

رو اعصاب مهسان نرو نپتون
بدبخت شدم این جور کلمات مشکلی نداره داداش

nepton
2013/09/09, 15:14
آخه چرا خیلی حال می ده((42))

Mr.Sohrab
2013/09/10, 12:57
هر دم از این باغ بری می رسد. ((104))((104))((104))

این چه وضعشه ::مگه نگفتم تحت هیچ شرایطی از این کارها نکنید. دوباره چند روز نبود داستان دراوردین؟؟

ممنون از مدیرا بابت رسیدگی

smhmma
2013/09/10, 13:09
سهراب جان دوتا ادم جدید داستان در اوردن به بقیه که ربطی نداره داداش
شما ریلکس ریلکس ریلکس تر
خخخخخخخخخخ خدا رو شکر بودیم و درست شد

smhmma
2013/09/10, 13:37
خوب یه ادم دیگه وارد انجمن شد که بدلیل این که حتی نام کاربریشم خیلی زشت بود نمی نویسمش
اخراج دائم شد
و سهراب که اومد به پلیس سایبری گزارش می شه

Mr.Sohrab
2013/09/10, 13:39
شخصی که با ای پیه Fake 141.0.9.117 و نام کاربری 12345 الان در سایت هستند برای پیگیری های بیشتر و پیدا کردن ای پی اصلی مورد بررسی قرار گرفتند .

من برام جالبه هدف این ادم ها چیه

smhmma
2013/09/10, 13:44
واقعاً
من تنها چیزی که به ذهنم می رسه سعی در فی..ر کردن سایته همین
چیز دیگهای به ذهنم نمی رسه

youra
2013/10/21, 01:15
برادر ، یه مرامنامه از قوانینی که در صورت عدم رعایت موجب اخطار و بن شدن می شه ارایه بده، تا کاربران روشن بشند.چون بیشترشون حتی نمی دونند، چی به چیه و جون من مرامنامه رو به صورت ساده بنویس ،نری حرفه ای بنویسی ، چون ما با مجرمای حرفه ای سایبری طرف نیستیم بلکه با یه عده که می خوان باحال بازی در بیارند، طرف هستیم.

JuPiTeR
2013/10/21, 09:31
برادر ، یه مرامنامه از قوانینی که در صورت عدم رعایت موجب اخطار و بن شدن می شه ارایه بده، تا کاربران روشن بشند.چون بیشترشون حتی نمی دونند، چی به چیه و جون من مرامنامه رو به صورت ساده بنویس ،نری حرفه ای بنویسی ، چون ما با مجرمای حرفه ای سایبری طرف نیستیم بلکه با یه عده که می خوان باحال بازی در بیارند، طرف هستیم.

توی بخش قوانین فک کنم همچین چیزی پیدا بشه؟!

smhmma
2013/10/21, 15:47
فرزندم فک کنم که قوانین طوری هستن که همه بتونن به راحتی بفهمن ولی هرجاش رو به نظرت ناواضح اومد بگو درستش کنم
گفتم که انتقاد پیشنهاد به قوانین وارده هرکی می خواد به صورت خصوصی بهم بگه ولی عمومی خیلی خوب نیست بگید
همین ممنون

Cyrus-The-Great
2013/10/21, 18:29
ژوپی یه پیشنهاد.

توی vb یه بخش هست که با فعال کردن اون و وارد کردن یه سری از واژه ها تو لیست سیاه، هرجا که اون کلامات به کار برن به جاشون * میزاره. تو نسخه انگلیسی مکانش اینجاست:
Admincp>setting> censorship options
پیداش کن و یه لیست از کلمات ممنوعه درست کن.

اگه dog رو فی-لتر کنی هر جا که این سه کاراکتر با هم بیان جاش * میزاره. یعنی اگه بنویسی mdoged مینویسه m***ed.

JuPiTeR
2013/10/21, 22:14
ژوپی یه پیشنهاد.

توی vb یه بخش هست که با فعال کردن اون و وارد کردن یه سری از واژه ها تو لیست سیاه، هرجا که اون کلامات به کار برن به جاشون * میزاره. تو نسخه انگلیسی مکانش اینجاست:
Admincp>setting> censorship options
پیداش کن و یه لیست از کلمات ممنوعه درست کن.

اگه dog رو فی-لتر کنی هر جا که این سه کاراکتر با هم بیان جاش * میزاره. یعنی اگه بنویسی mdoged مینویسه m***ed.
من خودم به این فکر کرده بودم و حتی یه لیست هم تهیه کرده بودم ولی همونطور که میدونی بعضی از فحش ها به یچیز دیه میچسبن و یه حرف دیه تشکیل میدن مثه همین سگی که مثال زدی
بخاط همین منصرف شدم
ولی یه حرف رو گزاشتم توش فیلتر! اگه درست بنویسیش اینجوری میشه

JuPiTeR
2013/10/21, 22:17
فرزندانم(آقاجون باتو هم هستم)شماها دیه چرا؟؟؟اینجا جایه اسپمه؟؟؟ نمیتونین بیان یاهو و همینا رو به من انتقال بدین؟؟؟؟؟؟؟؟