PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پایان هری پاتر

لرد ولدمورت
2013/08/08, 12:41
سلام

به نظرتون پایان هری پاتر خوب بود؟

جنگ آخرش رو دوس داشتین(من ساعت 2 نصفه شب خوندم)؟

کلا هری پاتر خوب بود؟

مرسی

filagond
2013/08/08, 13:00
نه اصلا. یه پایان باشکوه تر رو انتظار داشتم. حرف هایی که هری پاتر به ولدمورت زد اصلا خوب نبود. هر چی باشه ولدمورت لرد سیاهه. بعد اسنیپ واقعا مظلومانه کشته شد.

sasan2012
2013/08/08, 14:02
کلا یکی از بدترین پایان ها تو کتاب ها بود من دوست داشتم هم هری هم ولدومرت می مردن اصلا نه دعوایی حسابی نه حماسه ای نه چیزی اصلا به نظر میومد رولینگ برای پایان هری پاتر هیچ برنامه نداشت

Paneer
2013/08/08, 15:04
به نظر من می تونست جلدش ادامه داشته باشه اسنیپ نباید اون طوری می مرد حداقل بدست یکی از پرفسورها کشته می شد یا مثلا هرمیون یا رون می تونستن کشته بشن تو این داستان اما داستان یک پایان معمولی و خسته کننده داشت.((230))((230))

Scarlet
2013/12/24, 15:02
به نظر من پایانش کلا خوب بود.اگه یهویی هری خیلی قدرتمند میشد که بخواد ولدمورتو شکست بده غیر منطقی بود به نظر من قشنگ بود که شخصیت اصلیشو عوض نکرد و با همون تواناییاش همون عشقه دامبلدور بازی را برد.
ولی اخرش دوست داشتم درباره اینده هری یه چیزایی معلوم بشه مثلا شنل نامرئی را به کدوم یکی از بچه هاش میده؟یا حتی شغل هری بالاخری آرور میشه یا نه و این چیزا دیگه

master
2013/12/24, 18:00
رولینگ محافظه کارانه داستانو تموم کرد.
مرگ اسنیپ نقطه قوت قسمت آخر بود.
(به نظر من)

sylar
2013/12/24, 19:17
خیلی وقته که خوندم، خیلی یادم نیست پایان خوبی داشت، ولی به نظر من یه ایرادی داشت که شخصیت هایی که باید تو طول هفت کتاب می مردن همه زنده نگه داشته شدند تا سرشون تو جلد هفتم بریده بشه! اسنیپ ساده مرد، درسته لرد سیاه قوی بود ولی اسنیپ هم کم کسی نبود. بقیه مثل لوپین و... خیلی نامشخص و مبهم مردند. اینجور ناگهانی کشتن همه زیاد جالب نبود.

M.Mahdi
2013/12/24, 19:30
پایانش خوب بود ، اینکه بعضیا میگن پایانش ساده بود خوب ولدمورت آخرش به خاطر حماقت خودش کشته شد ( که ابر چوبدستی رو مال خودش میدونست ) به نظرم رولینگ میخواست بفهمونه که شخصیت منفی داستان هم میتونه یه مرگ ساده و حقیرانه داشته باشه و خبری از مرگ حماسی در کار نبود ..... اما نباید انتظار پایان حماسی میداشتیم ، اگه کتاب دارک فانتزی بود یا تو زمانای قدیم بود آره ، اما از یه کتاب ماورایی در دنیای مدرن چطور انتظار دارید یه حماسه خلق بشه ؟ البته پایانش نسبت به هم سبکای خودش خیلی هم عالی بود .

در مورد کاراکتر ها هم به نظرم تاثیری که مرگ سیریوس و دامبلدور و لوپین و تانکس و اسنیپ و فرد ( فرد بود یا جرج ؟((200))) داشت ، مرگ هرمیون یا رون نداشت . مرگ اسنیپ هم به دست ولدمورت نشون میداد که ولدمورت علی رغم اینکه هی دم از وفاداری میزد اما این وفاداری بین یاراش یک طرفه بود و خودش ارزشی برای بقیه قائل نیست .

Percy Jackson
2013/12/24, 19:33
با وجود روند عالی داستان آخرش یه ذره خراب کرد که تقریبا کل زحمتاش ریخت بهم.
ما دوست داریم داستان با هیجان تموم بشه و اون مقل داستان کلاسیک تمومش کرد.انگار که بگه «و اونا تا آخر عمر با خوشی و خوشبختی زندگی کردند.» من که به نظرم مسخرست.
باید با شکوه تر و پر محتواتر تموم میشد.

shiny
2013/12/24, 20:10
اخرش نسبتا خوب تموم شد...
ولی من دلم واسه اسنیپ سوخت... گناه داشت
کل زندگیش مثه بدبختا بود

argotlam
2013/12/24, 20:16
به نظر منم خوب تموم شد، اون همه آدم مردن دیگه چرا می خواین بقیشون رو هم بکشین!

azam
2013/12/25, 18:26
داستانش به طور کلی خوب بود، من دوستش داشتم، ولی پایانش اصلا خوب نبود میشد بهترم تموم کرد

Arkantoos
2014/01/12, 14:37
واقعا انتظار همچین پایانی رو نداشتم ، خیلی ضعیف بود ...
لرد ولدمورت با اون همه قدرت و دانش از یه بچه مدرسه ای شکست خورد ...
یه سری میگن خوب شد که هری یهو قدرت پیدا نکرد و با همون قدرت عشق ولدمورت و شکست داد ، حرف شما قبول ولی این دیگه خیلی کشکی کشکی تموم شد ((66))
در کل اصلا از قسمت اخرش راضی نبودم و به نظرم تنها نقطه قوتش همون مرگ اسنیپ بود ((89))

Nina-kh
2016/06/11, 22:42
من اولین بار 10 سالم بود(یا 9 سال)که پایانشو خوندم...یه کلمه میخوندم...دو دقیقه ازهیجان نفس نفس میزدم:|
ولی هری پاتر تموم نشده و (همون طور که همه میدونن) پسر نفرین شده قراره بیاد:)
هرچند رولینگ فعلا قصد داره فیلم نامه رو بنویسه و اول بدن فیلمشو بسازن..واین خیلی افتضاحه:|
صبر کنیم ببینیم چی میشه..

MIS_REIHANE
2016/06/11, 23:17
هری پـــــــــــــاتر خیلی خوب بود.یکی از رویا انگیز ترین کتابایی بود که خوندم
پایانش کمی ضعیف بود ولی چیزی از خوبیاش کم نکرد
به نظرم خیلی خیلی کتاب خوبو جالبی بود
خسته نباشی