PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داستان کوتاه: چهره دزد ها

M!r@
2016/09/04, 15:48
سلام به همگی!
این اولین تاپیکم تو زندگی پیشتازه، امیدوارم ازش لذت ببرید.
بهتره برم سر اصل مطلب. این تاپیک حاوی اولین بخش از یک داستان کوتاه سه قسمتیه که اگه خدا بخواد قسمت های بعدی رو هم قرار می دم.
بخشی از داستان با اندکی تغییر:
هیچ کس نمی داند که آن ها از کجا آمده اند. خیلی ها بر این باورند که این موجودات اهل این سیاره نیستند. البته کسانی هم هستند، که بر این فرضیه پافشاری می کنند، که آن ها در اصل بومیان همین سیاره و موجوداتی باستانی هستند، که تصمیم گرفتند بالاخره از سایه ها خارج شوند. بعضی ها نیز باور دارند که آن ها موجوداتی ماورا الطبیعه و اهل عالم ارواح هستند. در کل فرضیه های بی شماری در مورد آن ها وجود دارد و هر صاحب نظری، ساز مخالفی با دیگری می زند. با این حال تقریبا همه در مورد دلیل آمدن آن ها مطمئن و هم رای اند. آن ها به خاطر تغذیه آمده اند!

امیدوارم بخشی که گذاشتم شما رو برای دانلود این داستان، جذب کرده باشه.
اینم از لینک (http://s6.picofile.com/file/8266232450/چهره_دزد_ها_1.pdf.html)
ببخشید که شلختس، آخه تازه کارم.
یه نکته ای رو هم باید بگم و اون اینه که، این داستان کوتاه سه بخشی مقدمه ای بر یک داستان بلند که قصد دارم بعدا بنویسم.
پس با نظرات و انتقادات خودتون، به بنده دلگرمی بدید، ممنون.

MIS_REIHANE
2016/09/04, 16:46
خسته نباشی.حتما نقدش قرار میگیره.ولی بهتر نبود تو بخش داستانی بلند میزاشتی؟ناسلامتی 20 صفحس!

M!r@
2016/09/04, 16:57
خسته نباشی.حتما نقدش قرار میگیره.ولی بهتر نبود تو بخش داستانی بلند میزاشتی؟ناسلامتی 20 صفحس!
فکر نمی کردم بیست صفحه داستان بلند به حساب بیاد. به بزرگی خودتون ببخشید.

Ajam
2016/09/04, 16:59
فکر نمی کردم بیست صفحه داستان بلند به حساب بیاد. به بزرگی خودتون ببخشید.

20 صفحه داستان بلند به حساب نمیاد اما وقتی قرار 2 بخش دیگه ام بهش اضافه بشه، احتمالا تبیدل به داستان بلند میشه!
داستان خوبی بود منتظر بقیشم

M!r@
2016/09/04, 17:10
20 صفحه داستان بلند به حساب نمیاد اما وقتی قرار 2 بخش دیگه ام بهش اضافه بشه، احتمالا تبیدل به داستان بلند میشه!
داستان خوبی بود منتظر بقیشم
خوشحالم که خوشت اومده.
در مورد اون دو بخش دیگه باید بگم خیلی کوتاه تر از بخش اولن، طوری که اگه اضافه بشن، احتمالا داستان کوتاه بمونه.