PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیام سرخ، جلد 1 (کتاب کامل)

m_lion
2016/09/01, 09:50
سلام.
چندین ماه پیش بچه‌های بوک‌پیج، برای تمرین تصمیم گرفتن کتابی رو ترجمه کنند. حالا اون کتاب، کامل و آماده خوندنه. خوشحال می‌شیم بخونید و نظراتتون رو باما در میون بگذارید.

http://s6.picofile.com/file/8265863018/photo_2015_12_05_22_04_24.jpg

خلاصه: هفتصد سال از زمانی که انسان ها دیگر سیارات را مستعمره خود کردند، می گذرد. دررو 16 ساله و از طبقه قرمز(سرخ) است، او یکی از معدن کارانی است که در زیر سطح مریخ به عنوان بخشی از تلاش های انسانی برای تغییر سطح سیاره و قابل سکونت کردن آن، به سختی فعالیت می کند. اما دررو که به خاطر فدکاری همسر دوست داشتنی اش، ائو تحریک شده است، وقتی به خیانت طبقه حاکم یا طلایی ها پی می برد، توسط سازمانی مخفی به نام پسران آرس، مورد استفاده قرار می گیرد. قیافه اش تغییر می کند و بدنش بهبود می یابد، و به دررو مأموریت می دهند تا به دنیای طلایی ها نفوذ کند، به قدرت برسد و جامعه را از درون ویران کند. اما به همان اندازه که ورود به انستیتو، جایی که طلایی های جوان و منتخب آموزش می بییند، چالش برانگیز است، دررو متوجه می شود که بازی های جنگ آنان بیشتر از آنچه تصورش را می کرده است، خشن و مرگبار هستند.

http://www.pioneer-life.ir/library/download/933

لازم به گفتن نیست که طراحی کاور کار سینا است!
و جا داره، همین جا از امیرکسرا هم در کمک‌هایی که به ما کرده، تشکر کنیم! باشد که جبران کنیم! ;)

Have Fun!

25hamed
2016/09/01, 15:29
چجوری باید دانلود کنم((208))

azam
2016/09/02, 14:08
خستههه نباشین!
من عاشق این کتابم. فوق العاده ست. مرسی :)

m_lion
2016/09/03, 10:21
چجوری باید دانلود کنم((208))

لینک دانلود مستقیم داشت! الان هم ژوپی تو کتابخونه پیشتاز گذاشته!

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

خستههه نباشین!
من عاشق این کتابم. فوق العاده ست. مرسی :)

متشکرم! دست مترجم هاش درد نکنه!;)

admiral
2016/09/03, 11:44
تبریک!((31))
اگرچه من خودم هنوز فرصت نکردم کتاب رو کامل بخونم (فقط تیکه تیکه خوندم!((79)))
ولی کتابیه که اسمش زود سر زبون سایتای مطرح معرفی کتاب افتاد و اینکه خیلی زود به برترین فانتزی ها یکی دوسال اخیر تبدیل شد!
تشکر از همه بوک پیجی های عزیز که زحمتشو کشیدن((110))

ملکه عشق
2016/09/03, 16:55
چند جلده؟(5)

m_lion
2016/09/07, 09:08
چند جلده؟(5)
این مجموعه سه جلده. این جلد اولش بود.
البته خبرها می گن یه سه گانه دیگه هم براش داره می نویسه. که اتفاقاتش بعد از پایان کتاب سه این مجموعه است.

ملکه عشق
2016/09/07, 11:23
این مجموعه سه جلده. این جلد اولش بود.
البته خبرها می گن یه سه گانه دیگه هم براش داره می نویسه. که اتفاقاتش بعد از پایان کتاب سه این مجموعه است.

شیش جلده و تازه یکیش ترجمه شده؟
بیخیال بابا می زارم اگه کسی تصمیم به ترجمش گرفت شروع می کنم خوندن اگه هم ترجمه نشد همینو می خونم و زبان اصلیشم می خونم
در هر صورت ممنون به خاطر تایپیکت
اها یه چیزی: تصمیم دارن بقیش هم ترجمه کنن؟

m_lion
2016/09/07, 14:00
شیش جلده و تازه یکیش ترجمه شده؟
بیخیال بابا می زارم اگه کسی تصمیم به ترجمش گرفت شروع می کنم خوندن اگه هم ترجمه نشد همینو می خونم و زبان اصلیشم می خونم
در هر صورت ممنون به خاطر تایپیکت
اها یه چیزی: تصمیم دارن بقیش هم ترجمه کنن؟

اول اینکه، هنوز سه جلدش نوشته نشده! چه برسه که بخواد ترجمه شه.
دوم اینکه این کتاب قراره توسط بهداد چاپ بشه. یعنی سه جلدش ترجمه خواهد شد.
سوم، شخصا انگلیسی خوندن رو تشویق میکنم!

kianick
2017/09/11, 15:28
با تشکر از بچه‌های بوک‌پیج.
این کتاب عالی بود.
الآن هم نشر بهداد مشغول ترجمه‌اس و اواخر مهرماه قراره جلد دوم قیام سرخ، به نام مسر زرین منتشر بشه.
به شخصه با این کتاب حال کردم :دی

جلاد
2017/09/16, 14:22
خیلی کتاب خوبی بود همون اوایل که ترجمه شد دانلودش کردم و واقعا لذت بردم
اگه بخوام سه تا کتاب جالب معرفی کنم قطعا یکیش اینه دوتای دیگه هم نام باد از مجموعه شاهکش و مجموعه چرخ زمان
و واقعا بزرگترین سوال برای من اینه که چطور هنوز هیچ انتشاراتی چرخ زمان رو ترجمه نکرده