PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنگامی که باران پیانو مینوازد

Araa M.C
2016/08/13, 19:58
سلام رفقا، حالتون خوبه؟!
پیرو همون برنامهٔ قبلی اینبار یه کتاب کمی متفاوت تر از یک نویسنده نسبتا مشهور رو معرفی می‌کنیم. حقیقتش ابتدای کار دوست نداشتم این کتاب رو معرفی کنم به دو دلیل، 1. این سبک از نوشتن و داستان و درکل مینیمال های عاشقانه مخاطب های خودش رو داره و ممکنه برای دیگران جالب نباشه حتی غیرقابل تحمل و ناراحت کننده هم باشه! 2.اون هایی که مخاطب این نویسنده هستن و یا این سبک رو دوست دارن قطعا با این کتاب آشنا هستن پس اصلا دلیلی نداره که معرفیش کنم.
ولی در نهایت! کتاب بر من پیروز شد، همیشه اینجور نیست!
http://92.50.2.210/database/BookImages/94/94510147.jpg
سعادت نداشتم هیچ‌وقت نویسنده رو ملاقات کنم (: دورادور و خب در ارتباط با یکسری دوستان مشترک آشنایی بسیار کمی باهاشون دارم (:
و پیج اینستاگرامشون رو هم دنبال میکنم و به شما هم پیشنهاد میکنم که دنبالشون کنید و کاملا مشخصه نویسنده قابلی هستن.
کتاب مجموعه ای از مینیمال های عاشقانه (من میگم عاشقانه ولی شما باور نکن (: ) هست و از نظر ادبی برای مینیمالیست ها خیلی میتونه جالب باشه، اصن این سبک مینیمال خیلی جالبه ها! به ویژه توی نقاشی.
کتاب رو میتونید از کتابفروشی سر کوچه با مبلغ 6500 تومن در 96 صفحه تهیه کنید یا به فروشگاه انتشارات نظری توی شهرتون مراجعه کنید (:
همین دیگه.
پ.ن: یک کتاب جدید هم از ایشون در پروسه دریافت مجوز و تالیف هست که احتمالا بعد از منتشر شدن معرفیش میکنم (: ... البته، احتمالا (:

Hermion
2016/08/13, 21:54
عالیه روزبه معین
اون کتابشون هم که هنوز مجوز نگرفته تیکه هایی که خودشون تو چنلشون قرار دادن که فوق العادس!
منتظر اومدنش هستم
ممنون از تاپیک

پ.ن: ژانر رو درست کن

Sepehr.Dejavou
2016/08/15, 14:04
روزبه معین بی نظیره))):

Araa M.C
2017/04/26, 16:35
به این تایپک نا مربوطه ولی لینک زیر رو بخوانید حتما:
صف هفت ساعته علاقه‌مندان کتاب زیر باران و تگرگ/«قهوه‌ی سرد آقای نویسنده» رکورددار شد | خبرگزاری ایلنا (http://www.ilna.ir/بخش-فرهنگ-هنر-6/482428-صف-هفت-ساعته-علاقه-مندان-کتاب-زیر-باران-تگرگ-قهوه-سرد-آقای-نویسنده-رکورددار-شد)