PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پابوت || داستان گروهی!

admiral
2016/08/03, 16:26
سلام
خب درباره ی اسم تاپیک ((3))
اگه یک درصد فکر کردین کتاب جدیده باید بگم سخت در اشتباهید! ((3))((204))
پابوت مخففه! پیشنهاد، انتقاد، بحث و تبادل نظر!((204))
خب اول از همه ازتون میخوام یه لیست بنویسید! میدونید که 4 قسمت از داستان گروهیمون گذشت! و تقریبا یه چندماهی (براساس برآورد من 6 یا 7 ماه براساس برآورد بقیه 9 ماه!) ما توی داستان گروهی بودیم! میخوام بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟
اگه برگردین عقب بازم شرکت میکنید؟
نمیکنید؟ چرا نه؟
اگه برگردی عقب چه قدرتی انتخاب میکنی؟ و اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟
خوبیها و بدیهای داستان گروهی؟
میدونم از دست من که ناراحتین همه حتما ((3)) ولی نظرتون درباره دوتا ناظر دیگه چیبود؟ (انتقاد و پیشنهاد به اونا)
همین سوال بالا درباره من؟ کارم خوب بود؟ بد بود؟ چیکار کنم بهتر بشه؟
اصلا داستان چطور بود؟ از یک تا 10 بهش نمره بدین!
بنظرتون داستان ادامه داشته باشه یا نه؟
فکر میکنید پایان داستان بهتر از شروعش بود یا برعکس؟
اصلا شما بودین از ابتدا تا انتهای داستانو چجوری پیش میبردین؟ (حداقل 2 خطر برای خسته های سایت! و حداکثر 6 خط برای اونای که دل پری دارن! محمدجواد توروخدا بیش از 6 خط نشه فقط((3)))
پایان داستانو چجوری تموم میکردین؟
توقعتون چیبود؟ یعنی فکر میکردین آخرش چی میشه؟ انتظار همچین پایانی رو داشتید یا نه؟ (فقط قسمت آخر رو در نظر نگیرید همه قسمتا رو بگید)
کدوم قسمتو بیشتر از همه دوست داشتید؟
اگه بگم ادامه داستان دست شما کتاب دومو چجوری شروع میکنی؟
نظر درباره عکسهای اینستاگرام داستان؟ و کانال داستان با هنرنمایی سه تفنگدار؟((107))
درباره کاور کتابها؟

و در آخر کلی سوال دیگه هست که میخوام بدونم ولی میدونم تنبلی میکنید پس همینا رو جواب بدین فعلا ولی اینو بدونید که اینجا هرچه دل تنگت میخواهد بگو هم داره! ایناها دقیقا همین پایینه ببینش:

هرچه میخواهد دل تنگت بگو (پیشنهادی انتقادی بحثی دعوایی یا هرچیزی آزاده! بالاخره سطل زباله هم برای همین روزا اختراع شده دیه! ((3))((3))((3))((3)) شوخی کردم میخونم همه صحبتاتونو!)
بفرمایید:

mixed-nut
2016/08/04, 02:25
یاخدا
یاابلفضضضضض
((225))
خب

به نام خدا

- چه حسی داشتید؟
+ خب اولش که من اصرار داشتم یه نقش معمولی کوچولو موچولو بدین من نویسندگیم صفره و اینا. ولی بعد که شروع به نوشتن کردم خیلی به خودم امیدوار شدم. درواقع داستان گروهی بهم کمک کرد تا به این باور برسم که من هم میتونم بنویسم، تمرین لازم دارم. از خوندن داستان لذت میبردم. از این که ببینم بچه ها چی توی مغزشون میگذره و چه تخیلات و فانتزی هایی دارن لذت می بردم. یکی از بهترین فعالیت های سایت بود به نظرم.

- اگه برگردین عقب بازم شرکت میکنید؟
+ آره. حتما. احتمالا حتی با اعتماد به نفس بیشتر و پست های بیشتر.

- اگه برگردی عقب چه قدرتی انتخاب میکنی؟
+ اممم. مطمئن نیستم بخوام قدرت دیگه ای انتخاب کنم. درواقع چیزی به ذهنم نمیرسه. ولی فکر میکنم این نابینا بودن یه کم دست و پامو بسته بود. سر توصیفات بدبخت میشدم و دست به دامان سرماها. میدون جنگ که بماند...

- و اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟
+ علتشو که گفتم. هم کسب تجربه، هم شناخت، هم فور فان :)

- خوبیها و بدیهای داستان گروهی؟
+ خوبی هاش این بود که شرکت برای عموم آزاد بود. و این که ناظرای عزیز حسابی پاسخگو بودن. لازمه بازم به تجربه و اینا اشاره کنم؟
بدی هاش که نمیدونم بدی داشت یا نه یا اصلا اینایی که میگم بدی حساب میشن یا چی... (چقدر یا:|) خود من اولین مشکلی که داشتم این بود که اون اوایل نمیدونستم سیر داستان چیه و چه اتفاقاتی باید توی داستانم بگنجونم. موضوع دیگه ای که به ذهنم میرسه این بود که توی فصول اول همه ی اتفاقات معمولی بودن و داستان سیر خیلی ملایمی داشت و یهو افتاد روی دور تند. اون اوایل جز معرفی خودمون و شناخت قصر اتفاق شاخی نیفتاد((225)) و این که کاش حجم نوشته های بچه ها یه میانگین مشخصی داشت. مثلا یکی ده بند نوشته بود و یکی دیگه دو بند. توی اون فایلی که pdf کردید هم داستانا بر اساس نویسنده ها مرتب شده که یه کم آدم رو گیج میکنه چون خواننده انگار خودش باید فلش بک بزنه (شایدم من اینطور حس کردم، اگر اشتباه میکنم ببخشید :دی) دیگه موردی به ذهنم نمیرسه.

- نظرتون درباره دوتا ناظر دیگه چیبود؟
+ دوتا ناظر دیگه کیا بودن؟!!! o_0
خوب بود دوستان ((48)) خداقوت و دستتون درد نکنه :)

- کارم خوب بود؟ بد بود؟ چیکار کنم بهتر بشه؟
+ من انتقادی ندارم. چه میدونم((225))
دست شما هم درد نکنه و ممنون کلی ((48))

- اصلا داستان چطور بود؟ از یک تا 10 بهش نمره بدین!
+ آی لاو ایت که.
نمره نمیدوم ولی با اختلاف کمی بعد از نایت ساید در رتبه دوم قرار داره.

- بنظرتون داستان ادامه داشته باشه یا نه؟
+ بله :دی

- فکر میکنید پایان داستان بهتر از شروعش بود یا برعکس؟
+ به نظر من اواخرش بهتر بود. هیجانش بیشتر بود چون.

- اصلا شما بودین از ابتدا تا انتهای داستانو چجوری پیش میبردین؟
+ حالا که اصرار داری من یه نقدی بیان کنم :دی
حانیه اجازه نداد ارواح پیشتازی ها برن به دنیای ارواح چون نگهبانش بود و ارواح برگشتن، درست.
سوال اینجاست روح اونایی که جسمشون ذوب، لهیده و پورد شده بود دقیقا کجا برگشتن؟((225))
سوال دوم این که چطور در عرض دوسال اون همههههه خرابی رو تعمیر کردن آدما که حالا یه قصر جدید هم داشتن؟
من از سیری که داستان از ابتدا تا انتها طی کرد راضی ام (البته کاش اون اوایل هم هیجانش بالا میبود) احتمالا اگه من بودم روی تمرین ها و آمادگی هامون بیشتر تمرکز میکردم. مثل تربیت یه ارتش. و این که خیلی عجیب بود که هیچ ردی از دولت و سیاست توی داستان نبود. منظورم اینه که for god's sake، یه مشت آدم عجیب غریب توی یه آپارتمان ویرانه رفت و آمد کنن و هیچی به هیچی؟!

- پایان داستانو چجوری تموم میکردین؟
+ من از پایانش راضی هستم (غیر از اون یکی دوتا خلاء بالایی که اشاره کردم) راستی اونجا که امیرحسین مُرد رو فکر میکنم باید بیشتر توصیف میکردی از اوج ناامیدی و فلاکت و اینا، ناسلامتی همه فکر میکردیم نگهبان ایشونه.

- توقعتون چیبود؟ یعنی فکر میکردین آخرش چی میشه؟ انتظار همچین پایانی رو داشتید یا نه؟
+ فکر نمیکردیم برگشته باشیم به دنیای خودمون. فکر میکردیم داستان قراره در یه دنیای دیگه ادامه پیدا کنه یا یه همچین چیزایی.
فکر میکنم شعار رو باید به all men must die and then return تغییر بدیم.

- کدوم قسمتو بیشتر از همه دوست داشتید؟
+ قسمت های طنز رو ((42)) والااااا
ولی من از اون قسمت شیطانی شدن مجید خیلی خوشم اومد. ضربه ی مهلکی بود.

- اگه بگم ادامه داستان دست شما کتاب دومو چجوری شروع میکنی؟
+ چمدونم رو میبندم و شبانه قاچاقی از مرز خارج میشم :|
خو این چه کاریه؟:دی
هیچ ایده ای ندارم، شرمنده

- نظر درباره عکسهای اینستاگرام داستان؟
+ عکسها که با مشورت خودمون انتخاب شدن و مرتبط با قدرت هامون، پس فکر میکنم خوب بودن.

- کانال داستان با هنرنمایی سه تفنگدار؟http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%2869%29.gif
+ فقط میتونم بگم ((42))((42))((42))((46))

- درباره کاور کتابها؟
+ خیلیم عالی

- سخن آخر
+ خسته شدم :(
جایزه ی من کو؟!

و من الله توفیق

admiral
2016/08/04, 09:04
یاخدا
+ حالا که اصرار داری من یه نقدی بیان کنم :دی
حانیه اجازه نداد ارواح پیشتازی ها برن به دنیای ارواح چون نگهبانش بود و ارواح برگشتن، درست.
سوال اینجاست روح اونایی که جسمشون ذوب، لهیده و پورد شده بود دقیقا کجا برگشتن؟((225))
سوال دوم این که چطور در عرض دوسال اون همههههه خرابی رو تعمیر کردن آدما که حالا یه قصر جدید هم داشتن؟
من از سیری که داستان از ابتدا تا انتها طی کرد راضی ام (البته کاش اون اوایل هم هیجانش بالا میبود) احتمالا اگه من بودم روی تمرین ها و آمادگی هامون بیشتر تمرکز میکردم. مثل تربیت یه ارتش. و این که خیلی عجیب بود که هیچ ردی از دولت و سیاست توی داستان نبود. منظورم اینه که for god's sake، یه مشت آدم عجیب غریب توی یه آپارتمان ویرانه رفت و آمد کنن و هیچی به هیچی؟!

+ من از پایانش راضی هستم (غیر از اون یکی دوتا خلاء بالایی که اشاره کردم) راستی اونجا که امیرحسین مُرد رو فکر میکنم باید بیشتر توصیف میکردی از اوج ناامیدی و فلاکت و اینا، ناسلامتی همه فکر میکردیم نگهبان ایشونه.

- توقعتون چیبود؟ یعنی فکر میکردین آخرش چی میشه؟ انتظار همچین پایانی رو داشتید یا نه؟
+ فکر نمیکردیم برگشته باشیم به دنیای خودمون. فکر میکردیم داستان قراره در یه دنیای دیگه ادامه پیدا کنه یا یه همچین چیزایی.
فکر میکنم شعار رو باید به all men must die and then return تغییر بدیم.

+ قسمت های طنز رو ((42)) والااااا
ولی من از اون قسمت شیطانی شدن مجید خیلی خوشم اومد. ضربه ی مهلکی بود.

+ چمدونم رو میبندم و شبانه قاچاقی از مرز خارج میشم :|
خو این چه کاریه؟:دی
هیچ ایده ای ندارم، شرمنده

+ عکسها که با مشورت خودمون انتخاب شدن و مرتبط با قدرت هامون، پس فکر میکنم خوب بودن.

- کانال داستان با هنرنمایی سه تفنگدار؟http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%2869%29.gif
+ فقط میتونم بگم ((42))((42))((42))((46))

- درباره کاور کتابها؟
+ خیلیم عالی

- سخن آخر
+ خسته شدم :(
جایزه ی من کو؟!

و من الله توفیق

سلام! خب اول تشکر بابت نظرات قشنگت!
اما چون چندتا سوال پرسیدی( خصوصا دوست نداشتم سوال دومو بپرسی ولی دیگه چه کنم مجبورم لو بدم!)
آممم درباره حانیه من فکر میکردم واضح بود تو داستان... پیدایش انسان از اول دست شخص یا حتی خدا هم نبود...درواقع عبور از دروازه اینکارو میکرد کسی ک وارد دنیای مردگان بشه دروازه جسمشو نگه میداره و فقط روحش میگذره(فیلتره) و برعکس هرکی خارج بشه خود بخود تجسم پیدا میکنه... حانیه فقط مسول اینه ک کسی بی اجازه وارد و خارج نشه و قدرتای خودشو داره(دیگه پیشتاز نیست)
درباره سوال دوم! همون ک نمیخواستم بپرسی باید بگم من از اولش روی اینکه جادو و جادوگر نداریم؛ اصرار داشتم برای این بود ک "اگه" قسمت دومی درکار باشه همشون تو قسمت دوم میان اجازه بدین بیشتر از این بازش نکنم فقط بدونید اگه تا الان پیشتازارو فقط موجودات قصر میشناختن و ارتش تاتادوم، خب متاسفانه دیگه اینجوری نیست!

درباره سوال سوم ک چرا تمرین نظامی نداشتیم: حتما الان یادت نیست، علتش این بود ک میخواستیم حمله زامبیا غیرمنتظره باشه و ما سخت باور باشیم که درطی سالها صلح و صفا سست شدیم!

درباره شعار هم کاملا حق باتوعه! من گفتم all men must die و عمل هم کردم! ولی نگفتم ک نمیتونن برگردن! :دی

جایزه ات بزودی ^_^ محفوظه و یادم هم نمیره!

JuPiTeR
2016/08/04, 11:08
- چه حسی داشتید؟
+ حس جالبی بود، اینکه شخصیت ساختیم برای خودمونف حرص تو رو در اوردیم و تو هم حرص ما رو در اوردی:)

+ صد در صد.

+ از قدرتم راضی بودم

+ بخاطر حسش جالبش:))

+ خوبیاش این که حس جالبی میداد و بدیش هم اینکه حال نوشتن نداشتم بنویسم داستانام رو وگرنه الآن بجای تو من اختتامیه رو میزدم و همه رو میکشتم، چه وعضشه همه رو زنده کردی؟:|

+ لیلا و شهرزاد؟ من که با اونا در مورد داستانم در ارتباط نبودم همش با خودت بود

+ همین که همه رو نکشتی خیلی بد بود

+ می‌تونست بهتر باشه اگه همه مثل آدم می‌نوشتن داستاناشون رو، هفت خوبه فکر کنم

+ به همین سبک نه، زیادی حرص میخوری موهات سفید میشه. چندتا نویسنده باشن که وظیفه نوشتن چندتا از شخصیت‌ها با اونا باشه.

+ والا من حوصله‌‎ام نکرد کل داستان‌ها رو بخونم ولی شروعش یه هیجان تازه‌ای داشتف شروع رو بیشتر دوست داشتم

+ به احتمال زیاد اصلا پیش نمی‌رفت

+ همه رو می‌کشتم و می‌نشستم با محمدحسین و مجید پاستیل می‌خوردیم

+ باید همه میمردن

+ مرگ پنی:)

+ به نام خدا. بمب باران شد و تمام ساختمان خراب شد و همه مردن. تمام.

+ خوب بودن

+ لوس:)

- درباره کاور کتابها؟
+ کاوری که محمدمهدی زد، ماموریت انجام شد رو بیشتر دوست داشتم:))(لازمه بازک بگم همه رو باید می‌کشتی؟)

- سخن آخر
+ ولم کن:((

azam
2016/08/04, 16:06
سلام!

+ میخوام بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟
عالی بود! اولین بار بود که یکم اعتماد به نفس درمورد اینکه منم میتونم یه چیزایی بنویسم پیدا کردم.

+ اگه برگردین عقب بازم شرکت میکنید؟
نمیکنید؟ چرا نه؟

نمیدونم به خاطر کنکورم احتمالا نه((62))

+ اگه برگردی عقب چه قدرتی انتخاب میکنی؟ و اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟

همین قدرتو. عاشق همین قدرتم. :دی

+ خوبیها و بدیهای داستان گروهی؟
خوبی که زیاد داره:دی پس از خوبی هاش میگذرم و میرم سراغ بدی هاش :دی
انسجام محتوایی نداشت. زیادی شاخ و برگ اضافی داره. دلیلش اینه که بیشترمون نمیدونستیم چارچوب اصلی داستان چیه. لااقل اگه یه ذهنیت کوچیکی از روند داستان بهمون میدادی شاید یکم بهتر میشد.
و همینطوری که عذرا اشاره کرد محتوای نوشته ی بچه ها خیلی نامرتب بود و از نظر من خیلی کم بود. اگه فصل بندی در نظر بگیریم بهتر نبود نوشته ی هرکسی یه فصل حساب بشه؟ :دی
+ میدونم از دست من که ناراحتین همه حتما
((3))
ولی نظرتون درباره دوتا ناظر دیگه چیبود؟ (انتقاد و پیشنهاد به اونا)
اونارو خودت باید نظر بدی دیگه :دی ما زیاد با اون دوتا ناظر دیگه درارتباط نبودیم که بتونیم چیزی بگیم :دی

+ همین سوال بالا درباره من؟ کارم خوب بود؟ بد بود؟ چیکار کنم بهتر بشه؟
عالی!

+ اصلا داستان چطور بود؟ از یک تا 10 بهش نمره بدین!

با ارفاق 5((62)) :دی

+ بنظرتون داستان ادامه داشته باشه یا نه؟
ادامه :دی

+ فکر میکنید پایان داستان بهتر از شروعش بود یا برعکس؟
شروعش، شروعش یه شور و هیجان دیگه داشت. ولی آخرش هم خوب بود.

+ توقعتون چیبود؟ یعنی فکر میکردین آخرش چی میشه؟ انتظار همچین پایانی رو داشتید یا نه؟ (فقط قسمت آخر رو در نظر نگیرید همه قسمتا رو بگید)

واقعا انتظارشو نداشتم :| همه چیو یادمون رفته؟ :| (ببینم ریتای من کو؟! :| )

+ کدوم قسمتو بیشتر از همه دوست داشتید؟
گروهبندی و ماموریتامون :دی

+ اگه بگم ادامه داستان دست شما کتاب دومو چجوری شروع میکنی؟

همراه با ریتا((94))

+ و در آخر کلی سوال دیگه هست که میخوام بدونم ولی میدونم تنبلی میکنید پس همینا رو جواب بدین فعلا ولی اینو بدونید که اینجا هرچه دل تنگت میخواهد بگو هم داره! ایناها دقیقا همین پایینه ببینش:

هرچه میخواهد دل تنگت بگو (پیشنهادی انتقادی بحثی دعوایی یا هرچیزی آزاده! بالاخره سطل زباله هم برای همین روزا اختراع شده دیه!
((3))((3))((3))((3))
شوخی کردم میخونم همه صحبتاتونو!)

ریتای من کو؟! :ffff:

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

یه سوال! یه جا نوشته بودی منو فاطمه به زودی از دانشگاه فارغ التحصیل میشیم، بعدش یه جای دیگه نوشته بودی فاطمه باید حدود 18-19 سال داشته باشه((62)) چجوریه که فاطمه ی تقریبا نوزده ساله داره به زودی از دانشگاه فارغ التحصیل میشه؟ :دی

admiral
2016/08/05, 10:50
سلام!

خوبی که زیاد داره:دی پس از خوبی هاش میگذرم و میرم سراغ بدی هاش :دی
انسجام محتوایی نداشت. زیادی شاخ و برگ اضافی داره. دلیلش اینه که بیشترمون نمیدونستیم چارچوب اصلی داستان چیه. لااقل اگه یه ذهنیت کوچیکی از روند داستان بهمون میدادی شاید یکم بهتر میشد.
و همینطوری که عذرا اشاره کرد محتوای نوشته ی بچه ها خیلی نامرتب بود و از نظر من خیلی کم بود. اگه فصل بندی در نظر بگیریم بهتر نبود نوشته ی هرکسی یه فصل حساب بشه؟

با ارفاق 5((62)) :دی

+ توقعتون چیبود؟ یعنی فکر میکردین آخرش چی میشه؟ انتظار همچین پایانی رو داشتید یا نه؟ (فقط قسمت آخر رو در نظر نگیرید همه قسمتا رو بگید)

واقعا انتظارشو نداشتم :| همه چیو یادمون رفته؟ :| (ببینم ریتای من کو؟! :| )

ریتای من کو؟! :ffff:

سلام
آره قبول دارم خیلی بچه ها اون اوایل نامرتب مینوشتن و اینا ولی کم کم هماهنگ شدن... او اوایل خیلی حرص میدادن ولی بعدش دیگه دستشون اومد!
5 کمه :foreveralone::cry::sadtrollface::ghdgir::okay:

ای بابا ریتات زنذه شده دیگه مثله پنی!
کشتی منو میگم زنده شد...
اصلا ریتات تکامل پیدا کرده مثه حانیه، ریتات از سوسک به ساس(کنه، شپش یا هرچی دوست داری) تغییر کاربری داده و الان لای پشمای پنیه و داره خونشو میمکه :troll::happyforeveralone::pftch:((229))

kiya
2016/08/05, 14:16
چه حسی داشتید؟
+عالی . من نویسنده قوی نیستم اما این که با بقیه یه هدف اشتیم واسم قشنگ بود حتی دور دوم که میخواستم بمیرم بازم دو به شک بودم چون جو داستانو واقعا دوست داشتم((72))

و تازه اولین دلیل اشنایی من با خیلی از بچه های سایت شد ینی اگه نبود من مطمعنا الان شاید به جز محمد و ته تهش هادی هیچ کیو نمیشناختم

+ نمدونم شاید شاید شاید نه چون یادمه من دی ماه تازه واسه کنکور شروع کردم به خوندن بعد گفتم 4 روز اخر ماهو استراحت کنم و وقتی دیدم داستانه گفتم بزا این چهار روز این کارو کنم هر دفعه که میخواستم واسه کنکور بخونم میگفتم این دست که داستان گروهی تموم شد شروع میکنم و کنکور تموم شد اما داستان نه و کلا درسی که واسه کنکور خوندم شد هونی که تو دی ماه خوندم شاید اصن دی ما اون 4 روزم به خودم آبانس نمیدادم((72))((72))((72))

+حقیقتش از اولم قدرت واسم مهم نبود همین دور هم بودنش کافی بود
+ :)

+ خوبیهاش گروهی بودن و سیر جالبش بود ولی بدیش این بود که واقعا اولش یه سردرگمی بدی وجود داشت

+ والا لیلا که عالی با ناظر دیگه ام برخوردی نداشتم:)

+ http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(191).gif

+ نسبت به داستان گروهی بودنش 9
- بنظرتون داستان ادامه داشته باشه یا نه؟صد در صد
+ بله :دی

+ راند 3 که گروهی بود یه خاطره خوبی تو ذهنم با وحید و رضا و جواد و سارا موند با اینکه بدترین گروه شدیم ولی حال داد((72))

+به نظرم سیرش خوب بود فقط سرعت بچه ها کند بود باید یه قانونی میزاشتی که مثلا هر 5 روز یه بخش 3 صفحه ای از داستانتونو بزارین چون همه ول میکردن میچسبیدن دیقه اخر

+ از پایانش راضیم غیر منتظره بود ولی میتونستی چند بخشم به جنگ یا بحثی بین حانیه و مجید اختصاص بدی قبلش که احتمالا با شناختی که تو این مدت نسبت به به ها پیدا کردم قشنگ میتونست باعث شه داستان یه سه ماهه دیگه باز بمونه((72))

+فکر میکردم اخرش پنی با یه سیگار برگ ظاهر شه یه پک بزنه با یه نگاه خسته زل بزنه به دوربین بعد مجید بره بهش تعظیم کنه و از این کارا که نشون بده ارباب شیطانیه بعدم پنی رو به دوربین بگه یا بیبی ددز دی اند بعد صفحه تاریک شه((72))

+ قسمتایی که چند نفر هماهنگ میکردن به یه داستان به پردازن ه تو بخش 1 چند جا بود تو بخش 2 هم خودتو لیلا انجام دادی.

+ احتمالا با صحبتای کسرا برای دوباره توضیح دادن اوضاع یا اینکه دوباره اتفاقای عجیبی میفته که توضیحی ندارن واسش یا مثلا یه رمزی دوباره کشف میشد مثلا رمز 4 امپراطور یه چیز خاص بود که حالا معلوم میشه البته یه ایده ام هس که با یه جنگ یا بحث بین حانیه و مجید شروع شه و حانیه لازم ببینه که ما برگردیم به کار((231))

+ من هنوزم میخوام عکس ال یا ان تو دث نوت میزاشتم

+ کانال داستان عالی

- درباره کاور کتابها؟
+ عالی

- سخن آخر
+ دمت گرم خیلی اذیت شدی ولی طاقت آوردی

Magystic Reen
2016/08/05, 17:18
+ میخوام بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟
بسی خوب بود و حال داد ^_^
+ اگه برگردین عقب بازم شرکت میکنید؟
نمیکنید؟ چرا نه؟

حتمن شرکت میکنم
+ اگه برگردی عقب چه قدرتی انتخاب میکنی؟ و اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟

همین قدرتمو. اول خیلی دوستش نداشتم ولی بعد کم کم خیلی دوستش داشتم ^_^ توی دور دوم خیلی فعال نبودم یعنی افتاد توی یکی از دوره های غیب شدنم از اینترنت و منم حوصلم نیومد کامل بخونم و الان فک میکنم چه حیف شد :)

اوایل یه کم اشفته بود، خودم از همه بدتر ولی بعدش که ماموریت و اینا بود خوب شد ^_^ اخرشم یه کم زیادی همه پی به خوبی تموم نشد؟ :(
+ میدونم از دست من که ناراحتین همه حتما ولی نظرتون درباره دوتا ناظر دیگه چیبود؟ (انتقاد و پیشنهاد به اونا)
من کلن خیلی تو فاز نبودم :) نظری ندارم
+ همین سوال بالا درباره من؟ کارم خوب بود؟ بد بود؟ چیکار کنم بهتر بشه؟
خیلی خوب

6

+ بنظرتون داستان ادامه داشته باشه یا نه؟
تو همین دنیا با شخصیتهای جدید
+ فکر میکنید پایان داستان بهتر از شروعش بود یا برعکس؟
وسطاش از همه بهتر بود ^_^

معذرت ولی فراموشی یه کم زیادی سرهمبندی اومد به نظرم اینکه درس عبرت بشه بهتر نیس؟
+ کدوم قسمتو بیشتر از همه دوست داشتید؟
ماموریت
+ اگه بگم ادامه داستان دست شما کتاب دومو چجوری شروع میکنی؟

این که همه یهو به یاد بیارن

+ و در آخر کلی سوال دیگه هست که میخوام بدونم ولی میدونم تنبلی میکنید پس همینا رو جواب بدین فعلا ولی اینو بدونید که اینجا هرچه دل تنگت میخواهد بگو هم داره! ایناها دقیقا همین پایینه ببینش:

هرچه میخواهد دل تنگت بگو (پیشنهادی انتقادی بحثی دعوایی یا هرچیزی آزاده! بالاخره سطل زباله هم برای همین روزا اختراع شده دیه!
((3))((3))((3))((3))
امیدوارم ادامه داشته باشه

Harir-Silk
2016/08/05, 18:04
میخوام بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟
عالی بود. اگه بهت بگم گاهی توی داستان غرق می شدم دروغ نگفتم. حس خوبی بود. داشتن یه هدف مشترک با چند نفر دیگه، و ذوق و اشتیاق دسته جمعی!

بله بی شک. و بهتر. و با تجربه بیشتری که توی این مدت پیدا کردم. یه چیزایی یاد گرفتم.

نمیکنید؟ چرا نه؟
اگه برگردی عقب چه قدرتی انتخاب میکنی؟ و اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟
پیشگویی قدرت مورد علاقم نیست. اما می دونم اگه به عقب برمی گشتم باز هم همین رو انتخاب می کردم. چون مناسب ترین قدرت برای من بود. و درباره قسمت دوم سوالت، بالاتر جوابتو داشتم. علاوه بر اون، خیلی خوش گذشت. حتی اون دعواهای کوچیک بینش.

ایده ها و تخیلات چندین نفر، که با هم ترکیب میشه و یه چیز خیلی خوب میسازه. ضمن اینکه داستان گروهی، خیلی به پرورش قلم هامون کمک کرد. همه سعی کردیم بهتر از قبل بنویسیم. و اینکه خیلی از کسایی که هیچ وقت به نوشتن فکر هم نکردند، اینجا دست به قلم شدن و بهمون نشون دادند که استعدادش رو دارند. امیدوارم ادامه بدند. بدی های داستان گروهی هم، تفاوت نثرها، بی توجهی خیلی ها به قوانین، مشکلات نگارشی خیلی ها، علاقه به راه خود را رفتن و... بود.

میدونم از دست من که ناراحتین همه حتما ((3))
من از دستت ناراحت نیستم اصلا. به بهترین شکل عمل کردی و ممکن بود هرکسی جای تو بود خیلی وقت پیش شکست می خورد. تو خیلی مسلط و عالی کنترل کردی. تو و دو ناظر دیگه...اونا هم کلی زحمت کشیدند و به شیوه ای خستگی ناپذیر این داستان رو به اینی که الان هست رسوندند. دمتون گرم.

چرا قبل اینکه بپرسی جواب میدم؟ ای بابا. علاوه بر اون نکاتی که گفتم، چیکار کنی کارت بهتر شه؟ رو اعصابت کار کن:) گرچه به نسبت خیلی ها اعصابت وضعش خوبه، اما بهتر بشه خوب تره:)

فکر می کنم شیش و نیم تا هفت منصفانه باشه.

بله. خیلی بله. مهم نیست که من جزوش باشم یا نباشم، مهم نیست که حضورم چطوریه، ولی لطفا ادامش بده. خیلی دوست دارم ادامش بدی.
فکر میکنید پایان داستان بهتر از شروعش بود یا برعکس؟ شروع بهتری داشت.

اصلا شما بودین از ابتدا تا انتهای داستانو چجوری پیش میبردین؟ (حداقل 2 خطر برای خسته های سایت! و حداکثر 6 خط برای اونای که دل پری دارن! محمدجواد توروخدا بیش از 6 خط نشه فقط((3))
)
خخخ
تو بخش پخش شدن ویروس تو جهان، یه پایگاه می زدیم و مقدار زیادی از انسان ها زنده می موندند. ما تو پایگاه با ویروس زامبی می جنگیدیم. با تحقیقات زیاد یه پادزهر میساختیم که زامبی هارو بازیابی کنه. هممون سازمان یافته شده تر می شدیم و با زامبی ها مبارزه می کردیم و انسان های بیشتری رو نجات می دادیم. جالب نمی شد؟ شاید هم کلیشه ای باشه.

نابودی زامبی ها، و شروع ساخت دنیا. یعنی، الان همه جا ویرونست، یه بخشی از جمعیت انسانی نجات پیدا کرده و حالا باید دنیا رو از نو بسازه!

توقعتون چیبود؟ یعنی فکر میکردین آخرش چی میشه؟ انتظار همچین پایانی رو داشتید یا نه؟ (فقط قسمت آخر رو در نظر نگیرید همه قسمتا رو بگید)
هیچ انتظاری نداشتم راستش. البته یادمه یه بار بهت گفتم حدس می زنم همه زنده شن، اما چون روشش اشتباه بود گفتی اشتباهه:) و درباره بقیه قسمت ها هم باید بگم نه اصلا انتظارشو نداشتم، مخصوصا نابودی قصر. کاملا شوکه شدم!

بخش اول.

برگشتن حافظه بقیه به صورت آهسته، برگشت جو.. مجید، اونم درحالی که اکثر بچه ها هنوز توانایی هاشون برنگشته.

نظر درباره عکسهای اینستاگرام داستان؟ و کانال داستان با هنرنمایی سه تفنگدار؟http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(69).gif کانال داستان خیلی خوب بود:) عکس ها نه...یعنی می تونم بگم حداقل عکس من می تونست بهتر باشه.

درباره کاور کتابها؟
فوق العاده. هرچی راجبشون بگم کم گفتم. محشر بودن! آفرین:)

Banoo.Shamash
2016/08/05, 21:25
خب اول از همه ازتون میخوام یه لیست بنویسید! میدونید که 4 قسمت از داستان گروهیمون گذشت! و تقریبا یه چندماهی (براساس برآورد من 6 یا 7 ماه براساس برآورد بقیه 9 ماه!) ما توی داستان گروهی بودیم! میخوام بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟

+واقعا برام یه حس جالب بود! اینکه تصور کنی بیشتر از ده یا بیست نویسنده در سن های مختلف، دارن همکاری میکنن و یه کتاب رو مینویسن! تقریبا تونستم اون حسی که نویسنده های ۳۹ سرنخ داشتن رو حس کنم! :دی ♥ واقعا واقعا واقعا جالب بود
+اممممم... به احتمال زیاد بله‌‌♥
نمیکنید؟ چرا نه؟
+اگر نخوام کنم، احتمالا بیکاری بیشتری رو خواهم داشت:|
اگه برگردی عقب چه قدرتی انتخاب میکنی؟
+ راستش چیزی ک اولای داستان منو شگفت زده کرد، این بود ک هر قدرتی ک از توی هر کتابی ب شما میگفتم، میگفتی ک رزرو شده! :| اون موقع بود ک به خلاقیت فوق العاده نویسنده هامون پی بردم:|
قدرتی ک انتخاب میکنم احتمالا قدرت ملکه سرخ رو انتخاب میکردم:دی
و اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟
+ اینکه اگر قدرتم عوض شد، داستان رو از دید قدرتی ک دارم بنویسم:)
+خوبی های داستان، حس خوب همکاری و در عین حال دیدن سبک نوشتن و ایده های نویسنده ها بود:دی و همینطور اینکه داستانتو مینوشتی اما نمیدونستی که قراره در آخر چ بلایی سرت بیاد و شما چه سورپرایزی برامون آماده کردی:دی :|
بدی داستان... راستش بعضی جاهاش ک خیلی کند پیش میرفت دیگه واقعا کسل کننده میشد:| و همینطور اینکه وقتی ک این داستان جلد های مختلف داره، ای کاش ک اول هر جلد ب جز جلد آخر، میگفتین ک جریان داستان چطوریه و ب نویسنده ها بگین ک روال داستانشون رو چطور پیش ببرن. با اینکه شهرزاد یه راهنمایی هایی کرد توی تاپیک هاش اما ب نظرم بازم کافی نبودن و اطلاعات لازم رو برای پیش بردن روال داستان رو نداشتیم:|
+ دادا بعضی وقتا اصن اعصاب نداریا:دی
لیلا و شهرزاد اگر اشتباه نکنم؟ ^_^ شهرزاد ک وظیفه ش رو به نحو احسن انجام داد و توی جلد اول اطلاعاتی درمورد قصر و اینکه برخورد هامون جطوری باشه، مث برخورد کردن با فسیل، خوب بود.
لیلا هم... که... :)) یادم نمیره ک دادا گفته بودی گروه لیلا ک منو فاطمه و شلغم و نگین باشیم، آخر همه داستان رو مینویسیم و هرکدوم فقط ۲ خط بنویسیم. ب لیلا ک اینو گفتم، ی جوری غیرتی شد ک من هیچوقت از یادم نمیرع:)) فک کنم عصبانی بود ازینکه چرا باس دو خط بنویسیم:دی
+کارت ک خوب بود دادا:دی فقط همون راهنمایی درمورد روال داستان و اعصاب نداشتنای یهوییتو و.... :دی
+من ب نظر بقیه کار ندارم.... نمره ش هس ۹/۷۵ ک همون میشه ۱۰ :دی
+ادامه داشته باشه اما جان خودت انقد دردسر نداشته باشه:|
+ به نظر من ک هم پایان هم شروع داستان، بهتر از تیکه های کسل کننده وسطش بود:دی ♥

اصلا شما بودین از ابتدا تا انتهای داستانو چجوری پیش میبردین؟ (حداقل 2 خطر برای خسته های سایت! و حداکثر 6 خط برای اونای که دل پری دارن!
+من خلاقیت تو رو ندارم دادا ک بخوام شروع و پایانش رو طور دیگه بنویسم:) همینی ک هست، عالی بود♥
+چیزی ک من نفهمیدم این بود ک چ بلایی سر مجید خیر ندیده اومد؟ :| یا اینکه تاتادومیا کجا بودن؟
+ من فکر میکردم الانه بریم با ی مشت موجود اهریمنی زشت سیاه شاخدار چشم باباقوری بریم بجنگیم:دی و اینکه فکر میکردم مجید هم برای احضار این موجودات، ب معجونی ترکیب از همه قدرت های وجودی پیشتازی ها احتیاج داره. مثلا عنصر وجودی من ک کریستاب بود رو میخواست یا عنصر وجودی نگین ک آتش بود رو میخواست و برای همین، گیر می آورد ما رو، عنصر وجودی رو از حلقوممون میکشید بیرون:| و بعد ما رو میکشت:دی
+تیکه آخر آخر:دی ♥
+همینی ک گفتم توی سوال یکی مونده ب قبلی:) :دی معجون و اینا
پ.ن: من تو ذهنم ی اتفاقای خفن واس خودمو لیلا ساخته بودمآآآآآ:| و همینطور ساختن ی شمشیر ک تو تلگرام بهت میگم چطور ساخته بشه ک رییس تاتادومیا رو لیلا بزنه بکشه^_^ :دی ♥♥♥
نظر درباره عکسهای اینستاگرام داستان؟
+ از عکسم خوشم نیومد:( البته اونی ک گذاشتی برام خوب بود ولی برا قدرت من عکس کلا نایاب بود:(

و کانال داستان با هنرنمایی سه تفنگدار؟((107))
+ منم با اسم #بتول_بانو براشون محتوا تولید میکنم:دی و امیدوارم فاطمه۲ دوباره بهم نگه پنیر مؤنث :|
درباره کاور کتابها؟
+کاور کتاب آخر ک واقعا ترکونددددد:دی 0___0 عاشقش شدم
و در آخر کلی سوال دیگه هست که میخوام بدونم ولی میدونم تنبلی میکنید پس همینا رو جواب بدین فعلا ولی اینو بدونید که اینجا هرچه دل تنگت میخواهد بگو هم داره! ایناها دقیقا همین پایینه ببینش:

هرچه میخواهد دل تنگت بگو (پیشنهادی انتقادی بحثی دعوایی یا هرچیزی آزاده! بالاخره سطل زباله هم برای همین روزا اختراع شده دیه! ((3))((3))((3))((3)) شوخی کردم میخونم همه صحبتاتونو!)
بفرمایید
خدا قوت:) امیدوارم توی همه مراحل زندگیت مثل همین کتاب ک با موفقیت پیش رفت، موفق باشی:) (با در نظر نگرفتن اعصاب خوردی هایی ک داشتی :| )

پ.ن: دادا دیدی آخرش اسم منو از شمش تبدیل کردن ب نرجس؟ :( من بهشون گفتمممم:( خواهش توی ویرایش ها تغییرشون بدین ب شمش. البته با تشکر از مهسان؟ ک اسمم رو درست نوشت توی داستانش:)♥

.AvA.
2016/08/06, 00:53
خب سلام
حسم درباره اش این بود ک می تونم بگم عالی بود و همیشه دبم می خواست ی همچسن اتفاقی توی سایت بیوفته با توجه ب شکستی ک هم ک با یکی دیگه از اعضای سایت واسه داستان نوشتن داشتیم...

البته انتقاد زمان شروعش افتضاح بود من ب خاطر زمان شروعش اصلا نمتونستم اونجوری ک دلم می خواست داستان رو بخونم چرا زمانش بد بود چون دقیقا امتحانای میان ترم بود و بعدش ترم ....
پیشنهادم اینه ک حتما اگه اصلاحاتی می خواد انجام بدین و ححححححتما پی دی اف کنین حتما چون ی سری از جمله خودم ک می خوان بخونن نمی تونن یا با مشکل مواجه می شن
اگه برگردیم عقب البته با ی داستان جدید حتما شروع می کنم و سعی می کنم نقش مو بهتر بازی کنم و فعال تر باشم اما حتما میام
قدرتمو اتش یا یخ انتخاب می کردم ((5))
خوبی و بدی رو من نمی تونم بگم چون کامل نخوندم هنوز ولی خب ی جورایی من پارسال از سایت ب دلایلی زده شدم برا همین خب چیکار کنم ی جوری بود برام ی جدری ک خب هم دوست داشتم هم نداشتم
کارت حرف نداشت ب نظر من کاری رو شروع کردی و ب پایان رسوندی ک خیلی انتظارشو می کشیدم
عکس انستاگرامو دوست داشتم هودم بسازم ولی خب خوب بود دستت درد نکنه :)
در کل عالی بود من برای وسط و اهر داستان نمی تونم قضاوت کنم حریر می تونه قضاوت کنه((200))((5))
اما خسته نباشی رویای ی سال پیش منو واقعی کردی واقعا خسته نباشی و همیشه از این ایده ها داشته باشی((200))((200))((200))
در کل نمره کتاب ب نظر من ۸ یا ۷ و هفتادو پنجه

امیر کسری دوستت داریم((87)) امیر کسری دوستت داریم((207))

f.s
2016/08/06, 02:01
بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟
+ فوق‌العاده بود. این که با ی گروه کار کنی و بقیه رو بشناسی. و اینکه به خودم دوباره امیدوار شدم که میتونم بنویسم و اگه تلاش کنم بهتر میشم!
+ حتما شرکت میکنم و ایندفعه فعالتر!
+ قدرتمو دوست داشتم و صدالبته میشد بیشتر روش کار کرد. :)
اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟
+ به دلایل بالا و اینکه بعدا که بهش فکر کردم دیدم میتونست خیلی بهتر باشه.
+ خوبیاش: کار گروهی. نویسندگی کسایی مثه من که کلا نمینوشتن. فان. و اینکه ی چیز جدید بود و خوب!
بدیاش: کار، مخصوصا اون اوایل، اصلا شیرازه نداشت! و اینکه خیلیا از جمله خودم کاملا تازه‌کار بودیم!
میدونم از دست من که ناراحتین همه حتما ((3)) ولی نظرتون درباره دوتا ناظر دیگه چیبود؟ (انتقاد و پیشنهاد به اونا)
+ خب من بیشتر با شهرزاد کار کردم که البته طبیعیه چون تو گروهش بودم و باید بگم که عالی بود و واقعا دیدم که همه تلاششو کرد! :)
+ اولا اصلا از دست ناراحت نیستم. (چرا باشم؟! با داستانت خیلی بهم خوش گذشت!) دوما کار خوب بود البته همونطور که بچه‌ها گفتن ی نمه بی‌اعصاب بودی! =)
+من بهش 8 میدم چون واقعا جای بهتر شدن داشت!
+ آره، حتما، صددرصد ( برای تاکید بیشتر!)
+ شروعش خوب بود. پایانشم خوب بود. ولی بنظرم وسطش بهتر بود! :)
اصلا شما بودین از ابتدا تا انتهای داستانو چجوری پیش میبردین؟ (حداقل 2 خطر برای خسته های سایت! و حداکثر 6 خط برای اونای که دل پری دارن! محمدجواد توروخدا بیش از 6 خط نشه فقط((3)))
+ نمیدونم، من همینجوری که بودو دوست داشتم و اینکه الان فعلا خلاقیت و تخیلم تعطیله! ((10))
+ جدا پایانش یکم ی جوری بود! ولی فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه!
+ صراحتا اعلام میکنم که اصلا انتظارشو نداشتم! (خیلی مرگ دراماتیکی داشتم:(( ) :))
+ وسط داستان: ماموریتا و اینا دیگه!
+ نو کامنت!
نظر درباره عکسهای اینستاگرام داستان؟ و کانال داستان با هنرنمایی سه تفنگدار؟((107))
+ اینستا خیلی خوب بود. کانال فوق‌العاده بود. کلی خندیدیم و روحمان شاد گشت! =))
درباره کاور کتابها؟
+ کاورها هم یکی از یکی بهتر بودن! :)
و در آخر کلی سوال دیگه هست که میخوام بدونم ولی میدونم تنبلی میکنید پس همینا رو جواب بدین فعلا

+ خوشحالم که انقدر خوب ذات ما رو ( وشاید هم ذات خودتو) میشناسی :دی
ولی اینو بدونید که اینجا هرچه دل تنگت میخواهد بگو هم داره! ایناها دقیقا همین پایینه ببینش:

بفرمایید

حرف خاصی ندارم. فقط خوشحالم که اینکارو شروع کردی، خوشحالم که صبور بودی و ازت ممنون. :)

AVENJER
2016/08/06, 02:30
سلامممممممم
هعی چه زود گذشت
هعی یادش به خیر اون اولاش که کله امیر کسرا رو سر قدرت و این چیزا خوردم
هعیییییییییییییی

خب اول از همه ازتون میخوام یه لیست بنویسید! میدونید که 4 قسمت از داستان گروهیمون گذشت! و تقریبا یه چندماهی (براساس برآورد من 6 یا 7 ماه براساس برآورد بقیه 9 ماه!) ما توی داستان گروهی بودیم! میخوام بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟ حس خیلی خوبی بود که تو یه کار تیمی همراه با دوستای عزیزم شرکت کردم :دی
اگه برگردین عقب بازم شرکت میکنید؟صد درصد
نمیکنید؟ چرا نه؟...
اگه برگردی عقب چه قدرتی انتخاب میکنی؟ و اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟ایجاد توهم دوست دارم. چون خوش گذشت
خوبیها و بدیهای داستان گروهی؟ از خوبیاش که نمیشه گفت ریا میشه ولی بدیاش یکی این بود که بعضی جاها یکی یه چیزی مینوشت بعد یکی دیگه یه چیز دیگه ای مینوشت که با اون قبلیه هماهنگی نداشت...
میدونم از دست من که ناراحتین همه حتما ((3)) ولی نظرتون درباره دوتا ناظر دیگه چیبود؟ (انتقاد و پیشنهاد به اونا) کچلشون کردم؟!((62))کچلشون نکردم؟!http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%28179%29.gif نمیدونم ولی دمشون گرم خوب مُردم خخخخخخخخخ ولی واقعا خسته نباشن خیلی زحمت کشیدن
همین سوال بالا درباره من؟ کارم خوب بود؟ بد بود؟ چیکار کنم بهتر بشه؟ بد بود. مشاوره میشه پنج تومن...خخخخخخخخخخخخخ .... خسته نباشی و امیدوارم دیگه جی او تی نبینی با روحیه‌ت سازگار نیست
اصلا داستان چطور بود؟ از یک تا 10 بهش نمره بدین!8و 25
بنظرتون داستان ادامه داشته باشه یا نه؟ معلوووووووووووووووووووووو ممممممممممممممممممممممممم هههههههههههههههههههه ادامه داشته باشه
فکر میکنید پایان داستان بهتر از شروعش بود یا برعکس؟ برعکس ترجیحا
اصلا شما بودین از ابتدا تا انتهای داستانو چجوری پیش میبردین؟ (حداقل 2 خطر برای خسته های سایت! و حداکثر 6 خط برای اونای که دل پری دارن! محمدجواد توروخدا بیش از 6 خط نشه فقط((3))) دو خطططططططططططط؟؟؟؟؟؟؟؟ هعیییییییییییییییییییییی.. .. قسمتای قبل از ماموریتا رو یکم بیشتر کشش میدادم و ا ملت میخواستم توی سه بخش اول قدرتا و خصلتای شخصیتای داستانیشونو یکم بیشتر تشریح کنن...
پایان داستانو چجوری تموم میکردین؟والار موگولس((51))
توقعتون چیبود؟ یعنی فکر میکردین آخرش چی میشه؟ انتظار همچین پایانی رو داشتید یا نه؟ (فقط قسمت آخر رو در نظر نگیرید همه قسمتا رو بگید) توقعی که نبود فقط امید داشتیم یه نفر لااقل زنده بمونه که الحمدلله موند
کدوم قسمتو بیشتر از همه دوست داشتید؟قسمت قبل از ماموریت
اگه بگم ادامه داستان دست شما کتاب دومو چجوری شروع میکنی؟بعد از کلاس همینطور تو راهروها داشتم راه میرفتم که یهو دیدم امیر کسرا رو زمین افتاده و یه حوضچه از خون دورش بوجود اومده، نزدیکتر که شدم دیدم تو یه دستش یه چاقوهه و توی دست دیگه‌ش قلبش که از سینه درش اورده
نظر درباره عکسهای اینستاگرام داستان؟ و کانال داستان با هنرنمایی سه تفنگدار؟http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20%2869%29.gifگودد
درباره کاور کتابها؟عالییییییییییییییی یی ولی به جان خودت یکم کم ربط بودن

بفرمایید: یادته اون اولا هر قدرتی که بهت گفتم گفتی نه؟ آی عَم عَوِنجر ((51))((218))

Leyla
2016/08/06, 03:27
خب اول از همه ازتون میخوام یه لیست بنویسید! میدونید که 4 قسمت از داستان گروهیمون گذشت! و تقریبا یه چندماهی (براساس برآورد من 6 یا 7 ماه براساس برآورد بقیه 9 ماه!) ما توی داستان گروهی بودیم! میخوام بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟ ++ هیجان، اعتماد به نفس، تخریب شخصیت ( :|)، تحسین (نوشته های بچه ها) و غیره :-؟
اگه برگردین عقب بازم شرکت میکنید؟ نمیکنید؟ چرا نه؟ ++بخاطر مسائلی که پیش آوردم نه
اگه برگردی عقب چه قدرتی انتخاب میکنی؟ و اینکه اگه بازم شرکت میکنی به چه علت؟ ++همون قدرت بی قدرتی که گفتم... کلا شخصیت لیلا از اول تا آخر داستان با قدرتش مشکل داشت.
خوبیها و بدیهای داستان گروهی؟ خوبیاش: ++همون طور که گفتم برای مدتی فعالیت سایت رو بیشتر کرد، بهتر با هم آشنا شدیم و نوشتن داستان لذت خاص خودشو داره، بدیاشم که بچه ها گفتن :)
ولی نظرتون درباره دوتا ناظر دیگه چیبود؟ (انتقاد و پیشنهاد به اونا) ++شری که دمش گرم :)
همین سوال بالا درباره من؟ کارم خوب بود؟ بد بود؟ چیکار کنم بهتر بشه؟ ++دستت درد نکنه
اصلا داستان چطور بود؟ از یک تا 10 بهش نمره بدین! ++5، اولش طولانی آخرش سمبل :|
بنظرتون داستان ادامه داشته باشه یا نه؟ ++حتما ادامه داشته باشه
فکر میکنید پایان داستان بهتر از شروعش بود یا برعکس؟ ++از نظر فعالیت اولش مسلما
اصلا شما بودین از ابتدا تا انتهای داستانو چجوری پیش میبردین؟ (حداقل 2 خطر برای خسته های سایت! و حداکثر 6 خط برای اونای که دل پری دارن! محمدجواد توروخدا بیش از 6 خط نشه فقط((3))
) ++آلردی سد
پایان داستانو چجوری تموم میکردین؟ ++همین بهترین بود
توقعتون چیبود؟ یعنی فکر میکردین آخرش چی میشه؟ انتظار همچین پایانی رو داشتید یا نه؟ (فقط قسمت آخر رو در نظر نگیرید همه قسمتا رو بگید) قبل از اینکه بفهمم نه واقعا
کدوم قسمتو بیشتر از همه دوست داشتید؟ ++ماموریت
اگه بگم ادامه داستان دست شما کتاب دومو چجوری شروع میکنی؟ ++همونطور که گفتم
نظر درباره عکسهای اینستاگرام داستان؟ و کانال داستان با هنرنمایی سه تفنگدار؟http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(69).gif ++اوایل عکسا عالی بودن بعد... خوب هر کس یه سلیقه ای داره دیگه... (آخه تاف؟ فنتزی فور؟ =__=)

درباره کاور کتابها؟ ++عالی

هرچه میخواهد دل تنگت بگو (پیشنهادی انتقادی بحثی دعوایی یا هرچیزی آزاده! بالاخره سطل زباله هم برای همین روزا اختراع شده دیه! ((3))((3))((3))((3))
بفرمایید:

++خسته نباشی تجربه خیلی خوبی بود :)

Dark 3had0W
2016/08/06, 19:15
سلام

خواستم بگم که متاسفانه پایان داستان یه جورایی کلیشه ای بود و انتظار داشتم که خلاقیت بیشتری به خرج بدی. بابت زحمات ممنون. کاری که کردی برا هممون خیلی ارزش داشت. و حتی اون پایان هم از ارزشش کم نکرد.
تشکرات فراوان
جواد دارک سایدر
پ.ن: آخرش من تو اون زمانه گیر کردم.همه مردن به جز من بدبخت که اونجا گیر افتادم.مگه اینکه ایده داشته باشی برای جلد بعد

نمیدونم چرا هر چی به کاراکترم فکر میکنم یاد اون فیلم من یک افسانه ام که درباره یه پلیسه ای بود که تنها توی یه شهر پر از زامبی مونده بود میوفتم

باید دربارش بنویسم

آخرشم هشتگ میذارم
#من_یک_افسانه_ام

M.A.S.K
2016/08/07, 10:11
با سلام و درودی فراوان بر روح پاک آن حضرتان پیشتازی و دو صد لعنت بر تاتادومیای نامرد ... جا داره همینجا کمی لعن و نفرین نثار روح و جان این عزیزان : استاد آیین .. افسر امت آیین ... افسر امت عملی ... نویسنده های کتاب مزخرف آیین و بقیه دست اندرکاران گرامی جز مسئولین عزیز آموزشگاه و استاد فنی باحالمون بکنم

با وجود دیرکرد ب خاطر این مصیبت های وارده بر این جانب -_- منم پاسخ میدم :

! میخوام بگید چه حسی داشت این داستان گروهی بهتون چه حسی داد؟

یه حس فوق العاده که اگه ب خاطر یهوسری مشکلات نبود یکی از زیباترین تجربه های سایت بود واسم

اگ بزاری چرا ک ن ^_^
من عاشق داستانم

همین قدرت خودم ولی اول از همه ک بعضیا انقدر گیر ندن -_-

بدی ک ندیدم ولیکیه داستان فوق العاده جذاب و هیجان انگیز بود...همگی باهم پیش بردیمش و نشون دهنده ی جمیع فانتزی هایی هست ک ما تو ذهنمون داریم

میدونم از دست من که ناراحتین همه حتما ولی نظرتون درباره دوتا ناظر دیگه ؟

از تو ناراحت؟ 0_o
دوتا ناظر دگ؟0_o
کارت ک عالی بود مخصوصا نظارتت رو داستان..ولی کاش بیشتر نرم خو میبودی -_- برای بهتر شدنش تصمیم بگیر ادامه بدیم داستانو ^_^

به قول یه عزیز : عای لاو ایت که

معلومه بی صبرانه منتظر و مشتاق ادامشم

شروع داستان برای من جالب تر بود ولی یه نکته ای بود ک ما انسجام زمانی نداشتیم تو شروع هرکس از زمان های مختلفی اونده بود

اصلا شما بودین از ابتدا تا انتهای داستانو چجوری پیش میبردین؟
همینطوری ک خودت پیش بردی

مرسی کسرا ایده ی فوق العاده و زیبایی بود...امیدوارم بازم همچین مواردی باشه و این بار بهتر شرکت کنیم ((100))

Hermion
2016/08/10, 10:47
- چه حسی داشتید؟
حس جالبی بود :))‌ مخصوصا یه قسمت هایی از داستان که حاشیه بود ولی خوش می‌گذشت =))
مثه اون قسمت کافی شاپه

آره

نمیدونم....احتمالا یه چیز تهاجمی یا دفاعی این دفعه

دوست دارم از قسمت حاشیه ها و خنده ها بیشتر بنویسیم....ما رو که خوب درگیر می‌کرد :))

بچه ها رو دور هم جمع می‌کنه و باعث میشه بعضیا باورشون به خودشون بیشتر بشه
انسجام نداره

- دوتا ناظر دیگه چیبود؟
چی؟o_o

بد نبود چون دفعه اوله یه کمی مشکل طبیعیه

هممم به عنوان داستان گروهی اگه بخوام بهش نمره بدم شاید ۵-۶
ولی به طور کلی کمتر میشه

بد نیست ادامه هم داشته باشه، ولی برا برنامه ریزیش بیشتر وقت بزار

مطمئنا شروعش

نظری ندارم

عمرا اینطوری نمیشد

ابدا :|

همون قسمت کافی شاپه :))

بازم نظری ندارم

نزار دهنمو باز کنم -ـ-

کانال بی مصرفی بود

- درباره کاور کتابها؟
عالی

- سخن آخر
ممنون از همه بچه‌ها و خودت

smhk
2016/12/20, 12:35
سلام ....
من براي بار اول از زماني كه عضو اين سايتم تصميم گرفتم در فعاليتها شركت كنم ... راستش وقتي اين موضوع داستان گروهي رو ديدم جذبش شدم
ولي انگار ديگه براي عضو شدن در داستان گروهي كمي ديره نه ؟
اگر جا بود و امكان داشت دوست دارم شركت كنم ....
اين ايده داستان گروهي به نظرم فكر بسيار هوشمندانه اي بوده ...
بايد به ايده پردازش آفرين گفت

admiral
2016/12/20, 19:52
سلام ....
من براي بار اول از زماني كه عضو اين سايتم تصميم گرفتم در فعاليتها شركت كنم ... راستش وقتي اين موضوع داستان گروهي رو ديدم جذبش شدم
ولي انگار ديگه براي عضو شدن در داستان گروهي كمي ديره نه ؟
اگر جا بود و امكان داشت دوست دارم شركت كنم ....
اين ايده داستان گروهي به نظرم فكر بسيار هوشمندانه اي بوده ...
بايد به ايده پردازش آفرين گفت
والا قرار بود جلد دوم هم زده بشه که حالا فعلا به تعویق افتاده ولی شما میتونید توی فعالیت های دیگه ی سایت شرکت کنید و هنوز داستانهای گروهی دیگه ای هم هستن که میتونید توشون شرکت کنید و یا در سایر بخش های انجمن فعالیت کنید تا این داستان گروهی هم راه بیوفته
((221))