PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تایپچه: ملکه‌ی سرخ

Leyla
2016/08/02, 23:30
سلامی دوباره ^_^
ارائه دیگه ای از طرح تایپچه (http://forum.pioneer-life.ir/thread8182.html) به مناسبت تولد سایت :)

خلاصه:

دنیای مر بارو در تفاوت رنگ خون خلاصه شده است... آن‌هایی که خونشان نقره ای است، و آنهایی که سرخ نگ. مر و خانواده اش از سرخ ها هستند، که سرنوشتشان خدمت به نقره ای های برگزیده است. مر برای کمک کردن به خانواده اش هر آنچه بتواند میدزدد، اما وقتی بهترین دوستش به سربازگیری محکوم میشود هر کاری که در توانش باشد انجام میدهد تا آزادی او را بخرد. ولی پیچش سرنوشت او ر به قصر سلطنتی میکشاند و در آن جا در حضور پادشاه و دیگر اشراف زادگان متوجه میشود که توانایی های فرا انسانی دارد که تا به حال از آنها خبر نداشته است.
اما مشکل اینجاست که... خون او سرخ است.
پادشاه برای مخفی کردن این ناممکن، محبورش میکند خود را شاهدختی گمشده معرفی کند و بعد به نامزدی یکی از شاهزادگان درآید. یا هر چه بیشتر فرو رفتن در دنیای نقره ای، مر کارهایی نجام میدهد که آغازگر رقصی مرگبار هستند که شاهزاده ها را در برابر هم و مر را در برابر احساسات خود قرار میدهد.

مشخصات کتاب:
نام: ملکه‌ی سرخ (Red Queen)
نویسنده: ویکتوریا آویارد (Victoria Aveyard)
مترجم: محمد صالح نورانی‌زاده
نشر: کتابسرای تندیس
آخرین چاپ: 1394 (اول)
قیمت: 300.000 ریال (مرداد 94)

حجم تایپ شده:
4 فصل از 29 فصل (با احتساب سخن آخر)
56 صفحه از 512 صفحه

تایپ:
فصول 1 و 2: @FSHR@
فصول 3 و 4: @ملکه عشق@

گرافیست و صفحه آرا : @M.Mahdi@

باتشکر فراوان از فاطمه، ساجده و محمدمهدی :)

http://www.pioneer-life.ir/library/download/96-typeche/882-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D9%BE%DA%86%D9%87-%D9%85%D9%84%DA%A9%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D8%AE

دانلود از لینک کمکی (http://s1.picofile.com/file/8262223518/5_Red_Qeen_www_Pioneer_Life_ir_.pdf.html)

نظر فراموش نشه، بخصوص کسانی که این کتاب رو خوندن :)
اسپم ندین :|

تاپیک های مرتبط:
http://forum.pioneer-life.ir/thread8182.html
http://forum.pioneer-life.ir/thread8424.html

ملکه عشق
2016/08/03, 16:38
خیلی کتاب باحالیه من واقعا از تایپش لذت برم می خوام برم بخرمش چون واقعا کنجکاو شدم بدونم چی میشه
الان تو خماریم خخخخخخخخخخ

mixed-nut
2016/08/04, 03:13
ایموجی وحشت زده و بر سر کوبانیده و خشتک درانیده!
برم یه نگاه به پس اندازام بندازم -_-

ممنون از دوستانی که زحمت کشیدن
خداقوت((48))
کارتون حرف نداره ((5))

Niko D
2016/08/05, 22:22
این کتاب همین یه جلده یا ادامه داره؟
اگه ادامه داره بقیه جلداش اومدن؟؟

Dark Knight
2016/08/06, 20:49
این کتاب همین یه جلده یا ادامه داره؟
اگه ادامه داره بقیه جلداش اومدن؟؟

با سلام.
این کتاب در مجموع چهار جلد اصلی (حدود 500 - 600 صفحه) و 2 جلد فرعی (حدود 100 صفحه) داره که تا الان جلد اول اصلی و هر دو جلد فرعی چاپ شدن. جلد دوم اصلی هم در حال حاضر توی مرحله‌ی مجوز هست و به زودی چاپ میشه.
اسم جلد ها:
جلد 0.1 - آواز ملکه
جلد 0.2 - زخم‌های پولادین
جلد 1 - ملکه‌ی سرخ
جلد 2 - شمشیر شیشه‌ای
جلد 3 - پادشاه محبوس
جلد 4 - (هنوز مشخص نشده)

در آخر اینکه ممنون از این کار تایپچه. باعث آشنایی بیشتر خواننده با اثر میشه((71))

azam
2016/08/07, 18:45
تشکر! خسته نباشین. ((221))
عالی بود.
حیف که بودجه ی کتاب خریدنم تموم شده :( وگرنه حتما میخریدمش :(
ولی میره تو لیست :دی

smhmma
2016/08/08, 03:06
بسیار عالیه
فقط کاش مقدار بیشتری تایپ کرده بودید که به جای واقعا درست و حسابی ای برسه
فک کنم یه بار صفحه ی دقیقشو گفتم
یه چیزی نزدیک صفحه ی صد بود که دختر نقش اصلی یه اتفاقی براش میوفته :دی

درمورد خود کتابم کتاب جالب و قشنگیه
مطمئنا ارزش خوندن رو داره

Banoo.Shamash
2016/08/08, 12:04
با سلام.
این کتاب در مجموع چهار جلد اصلی (حدود 500 - 600 صفحه) و 2 جلد فرعی (حدود 100 صفحه) داره که تا الان جلد اول اصلی و هر دو جلد فرعی چاپ شدن. جلد دوم اصلی هم در حال حاضر توی مرحله‌ی مجوز هست و به زودی چاپ میشه.
اسم جلد ها:
جلد 0.1 - آواز ملکه
جلد 0.2 - زخم‌های پولادین
جلد 1 - ملکه‌ی سرخ
جلد 2 - شمشیر شیشه‌ای
جلد 3 - پادشاه محبوس
جلد 4 - (هنوز مشخص نشده)

در آخر اینکه ممنون از این کار تایپچه. باعث آشنایی بیشتر خواننده با اثر میشه((71))

ممنون از اطلاعات خوبی ک دادین:)
در اصل من بیشتر امیدوار بودم ک تک جلدی باشه ولی اینطور ک شما گفتین، انگار باید دلمو ب صبر کردن خوش کنم:(( :|
لیلا ممنون از تایپ این کتاب فوووووق العاده زیبا و عالی:) ♥♥♥♥

Dark Knight
2016/08/09, 14:53
ممنون از اطلاعات خوبی ک دادین:)
در اصل من بیشتر امیدوار بودم ک تک جلدی باشه ولی اینطور ک شما گفتین، انگار باید دلمو ب صبر کردن خوش کنم:(( :|
لیلا ممنون از تایپ این کتاب فوووووق العاده زیبا و عالی:) ♥♥♥♥

خواهش میکنم.
تلاشمون بر اینه که به محض اومدن کتاب انگلیسی نسخه فارسی رو شروع کنیم و ماکزیموم 2 ماه بعد چاپ بشه، اما مثل همین جلد آخر (شمشیر شیشه ای) بعضی وقتا توی یه محله گیر میکنه کتاب و چند ماهی طول میکشه((119))

ملکه عشق
2016/08/09, 20:28
خواهش میکنم.
تلاشمون بر اینه که به محض اومدن کتاب انگلیسی نسخه فارسی رو شروع کنیم و ماکزیموم 2 ماه بعد چاپ بشه، اما مثل همین جلد آخر (شمشیر شیشه ای) بعضی وقتا توی یه محله گیر میکنه کتاب و چند ماهی طول میکشه((119))
فقط برای ما خواننده همین یه مشکل بزرگه که تو خماری داستان بمونیم

Paneer
2016/08/11, 02:58
از خلاصه‌اش معولمه کتاب جالبیه
حتما باید بزارمش توی لیستم که بخونمش، شاید بعداً خریدمش :دی

دستت درد نکنه هم برای تایپچه هم این کتاب ((3))

admiral
2016/12/19, 19:13
خیلی کتاب متوسط و سطح پایینی بود و اصلا لیاقت امتیاز و اعتباری که آورده رو نداشت، ولی حداقل از کتابی مثه قیام سرخ بهتر بود بنظرم... ولی اینم به سبک هانگر گیمز نوشته شده بود نمیدونم چرا اینقدر مد شده... تایپش عالی بود و غلط املایی نداشت تقریبا... صفحه آرایی اش هم خوب بود و تشکر از دست اندر کارانی که زحمتشو کشیدن