PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب ملکه سرخ(ویکتورا اویارد)

trouble
2016/07/25, 18:54
سلام....
اومدم یه کتابو معرفی کنم(برا اولین بار تو سایت)...
کتاب ملکه سرخ...در واقع یه مجموعس که دو جلدش منتشر شده...این پایینم مشخصات کتاب...
نویسنده: ویکتوریا اویارد(26ساله*)
مترجم: محمد صالح نورانی زاده
منتشر شده از: انتشارات تندیس
قیمتش: 30هزار تومن
یکم توضیح درمورد کتاب(از روی مجله دانستنیها):
نویسنده 26 ساله کتاب خودش میگوید رمانش را تحت تاثیر ایکس من، گیم او ثرونز و البته قصه سیندرلا نوشته است. در دنیای این داستان فانتزی ادم ها دو دسته اند.انهایی که خونشان نقره ای است و انهایی که خونشان قرمز است.صاحبان خون نقره ای عملا همه چیز را تحت کنترل دارند. شخصیت اصلی کتاب، مر بارو 17ساله هم تا وقتی که وسط قصر نقره ای ها متوجه استعداد های عجیب و غریبش نشده خبر ندارد که خونش قرمز است اما حالا که فهمیده می خواهد به کمک هم نژادان خودش برود و این طوری قصه شروع میشود
این رمان که از پر طرفدار ترین رمان های فانتزی حال حاضر دنیاست یک مجموعه4جلدی است که فعلا همین ملکه سرخ و شمشیر شیشه ای از ان ممنتشر شده و جلد های بعدی اش در سالهای2017 و 2018 چاپ می شوند.
امیدوارم خوشتان بیاید.

Leyla
2016/07/26, 00:01
درواقع خبر داره خونش قرمزه ولی از قدرت های خودش خبر نداره :)
ممنون بابت معرفی :)

smhmma
2016/07/29, 15:46
کتاب خیلی خوبیه هرچند بی نقطه ضعف نیست اما واقعا ارزش خریدن و خوندن رو داره.
هرچند خود نویسنده گفته که از سه داستان دیگه تقلیدش کرده ولی اینقدر خوب داستانشو دراورده که این قضیه یه نقطه شعف نباشه.
نثرشم به نسبت خوبه و عاشقانشم یه قمدار با عاشقانه های خنک کلیشه ای که توی داستان های زنای امریکایی خیلی معموله نیست.

Magystic Reen
2016/07/29, 19:05
معرفیشو تو دانستنیها دیده بودم، جالب به نظر میرسه ولی نقدینگیم صفر صفره ((200))((207))