PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قول رولینگ به هواداران(هری پاتر و فرزند طلسم شده)

ملکه عشق
2016/07/16, 13:31
سلامممممممم

با توجه به اینکه هری پاتر و فرزند طلسم شده به صورت نمایش اجرا می شود و تعداد زیادی از طرفداران مثل ما نمی توانند آنرا ببینند اعتراض هایی صورت گرفت و اینجا با قول مبهم رولینگ مواجه می شویم.

یکی از طرفداران در توییتر: ولی اکثر طرفدارها، می‌تونم بگم ۹۰٪، نمی‌تونن نمایش رو ببینن.

رولینگ: اگه تقاضا باشه – یادتون باشه هنوز در مرحله‌ی پیش نمایشه! – مدت زیادی اجرا و تور خواهد شد – اونو خواهید دید!

خب باید بگم اینکه رولینگ با قاطعیت قول می ده که همه اونو می بینن شاید به این معنی باشه که کتابش چاپ می شه. مثلا اگه نمایشنامه و بازیگراش به ایران بیان تصور کنید که هزینه نمایش چقدر زیاده مشکلات خیلی زیاده اگر همین طور به صورت نمایش باشه و قول رولینگ هم زیادی مبهمه
قیمت بلیط نمایش اصلی برای هر دو قسمت از ۳۰ تا ۱۳۰ پوند خواهد بود، یعنی ۱۵۰ تا ۶۵۰ هزار تومان
هری پاتر در همه جا طرفدار داره
البته این داستان بسیار زیباست و طرفدارانی که نمایشو دیدن بسیار ازش تعریف کردن من که دلم آب شد دوست دارم ببینمش ولی تا بره کتابش بیاد یا فیلمش ساخته بشه احتمالا من تو مطب دکتر نشستم دارم از زانو درد و کمر درد می نالم و رنگ موهامم هم رنگ دندونام شده((72))

منبع دمنتور

منکه دیگه طاقتم تموم شد

mixed-nut
2016/07/16, 21:09
این ورا هم میاد؟ :(

ملکه عشق
2016/07/16, 22:13
این ورا هم میاد؟ :(

چه بدانم رولینگ با قاطعیت حرف زده یعنی از هواداراش تو ایران خبر نداره؟

mixed-nut
2016/07/17, 02:06
من که چشمم آب نمیخوره:|