PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هری پاتر و فرزند طلسم شده به سینما می آیند

perseus
2016/07/15, 21:57
کمپانی وارنر بروز اعلام کرده است که به ساخت فیلم هری پاتر و فرزند طلسم شده (harry potter and the cursed child) علاقه دارد. این کتاب در حال حاضر در قالب نمایشنامه در تئاتر ها در حال اجرا است.
12055

Araa M.C
2016/07/16, 18:36
پروژه های مرتبط به هری پاتر این اواخر خیلی خبر ساز شدن و زیر ذره بینن به بعلاوه هوادارای رولینگ هم اون شور و اشتیاق قدیمی خودشون رو باز یافتن هم با این نمایش نامه و هم فیلم جانوران شگفت انگیز که چند وقت پیش تریلرش هم حسابی پرطرفدار شد. به هرحال باید امیدوار بود هالیوود نقشهٔ یکی از اون اقتباس های نافرجام رو برای این ها نکشیده باشه (:

mixed-nut
2016/07/16, 20:44
آخیش
بسازن فیلمشو ببینیم چیه خب((77))

پ.ن: دیدن قیافه ی بچه ها موقع تماشای بازیگرای عجیب غریب (اگر باشند) آرزویم است :دی:دی:دی

ملکه عشق
2016/07/16, 22:14
اوففف
تا بره بسازن فیلمشو پیر شدیم رفت

fatemeh.s
2016/07/31, 23:20
هوراااااااااا.((215))
معلوم نشده که کی میدنش بیرون؟؟

sevda
2016/08/29, 15:42
من عاشق هری پاترم

Melisandre
2016/08/29, 18:21
بدون آلن ریکمن .................................................. .................................................. ........
هری پاتری در کار نیست... چ فیلم باشه چ تائاتر حالا خیلی با تئاتر کاری ندارم چون هیچ کدوم از شخصیت های قدیمی کتاب شبیه اونایی ک در ذهن ما نقش بسته بودن نبودن... اما اگه بخوان فیلمی بسازن ک فقط ردکلیف توش بازی کنه اما واتسون یا روپرتو (فامیلش یادم نیست :|) نباشن ک خیلی چیز خوبی از آب در نمیاد... حتی اگه اون دوتا و تام فلتون و نمیدونم همهی دیگشون قبول همکاری کنن هم بازم فیلم خوب نمیشه بدون یک نفر.................................... بدون آلن ریکمن همون بهتر ک فیلم هری پاتری هم در کار نباشه حتی با وجود تام فلتون عزییییییییییییییییییییییی یییزم :| آلللللللللللللللللللللللل لللللللللللن چرا رفتی؟ چرا؟ من بیقرارم.... عررررررررررررررررر ................................... آلننننن کجایییییییی؟ دقیقن کجایی؟ روحت شاد تو با شجاع ترین مرد زندگیمون هیچ فرقی نداری... چون تو همونی... یکی ب من جواب بده... سوروس اسنیپ با آلن ریکمن جدا از همن عایا؟ در واقع میتونم بگم تا وقتی آلن بود سوروسم بود... سوروس اسنیپ.. پروفسور اسنیپ... جناب مدیر هاگواتز... معلم دفاع در برابر جادوی سیاه... مدرس معجون سازی... با آلن ریکمن مرد....
همین. . .

ملکه عشق
2016/08/31, 13:00
اوووووووووووو سارا شور شد دیگه خیلی هرچند منم شنیدم خیلی ناراحت شدم

bita5748
2017/01/29, 23:25
اشکمو درآوردی دوست عزیز ((84))منم وااااقعا تحسینش میکردم و میکنم و خواهم کرد حتی اگه دیگه نباشه ((84))

Banoo.Shamash
2017/02/01, 21:37
آخه فیلمش به چه درد میخوره "اگـــــر" همون بازیگرای قدیمی و دوست داشتنی خودمون توش نباشن؟ -_________-
مخصوصا توی سکانس آخر آخرین فیلم هری پاتر که با بچه هاش سمت قطار میرفتن، نمیشه که به جای اونا یه کسای دیگه رو بزاره و درثانی اون بچه ها هم که دیگه بزرگ شدن!:|
پس به قول عذرا، منم منتظرم قیافه بچه ها رو با دیدن بازیگرای عجیب غریب ببینم:دی :))