PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موجودات تاریک » جلد دوم » گم شده در تاریکی

سورن
2016/06/30, 03:32
بعد از مدت ها سلام . دیگه قول میدم اینطوری غیبم نزنه ولی واقعا کار داشتم نمی تونستم بیام خارج از درس و مدرسه و اینا
ظاهرا مسابقه هم دوباره شروع شده اقا منم راه بدین بوخودا نامردیه ، درسته دیر اومدم ولی رام بدین دوست دارم بیام . رام ندین جلد دوم نمی ذارم از من گفتن بود ادامه اش رو البته
خب ، اول یکم توضیح بدم که میخواستم تا مجموعه دوم هم پیش برم واسه موجودات تاریک و داستان های زیادی واسه ارسین توی سرم داشتم . ولی طی دگرگونی های خودم و باورهام ، خواستم که با این جلد به کلی به داستان ارسین و دوستا و دشمناش خاتمه بدم و یه مجموعه دیگه رو شروع کنم که هدف منده . البته اصلا نگران نباشید ، این پایان دادن به داستان توی این جلد کاملا برنامه ریزی شده است و شما شاهد یه شاهکار خواهید بود ، از من البته نه از اون شاهکار های مارتین . خب جلد دوم یکم متفاوته ، نبرد های پیاپی اکشن بهتر از جلد اول و پیچیدگی های بیشتر جلد یک و نیم ولی جلد دوم خوبه دوستش دارم . میدونم میدونم میگی سورن خفه شو بزار داستان و بخونیم باشه . چشم
یه چیزی بگم بعد بریم واسه داستان ، نقشه های شومی دارم هاهاهاها

02

03

04

05

06

07

08

09

10

برای مشاهده تصویر اصلی با سایز 948 و 533 پیکسل اینجا کلیک نمایید .

Mh.pharsi
2019/02/09, 22:12
پس چرا دان نمیشه