PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موجودات تاریک : جلد یک و نیم (تکمیلی ) : ربوده شده

سورن
2016/06/30, 03:27
سلام خدمت دوستان گرامی
با کمی تاخیر جلد جدید و اوردم که البته از شخصیت های جلد اول خبری نیست ولی یه حرفایی هست . خودتون بخونید بهتره . حجم جلد جدید به طور کلی شاید بیشتر از جلد اول باشه ولی سعی میکنم تعداد فصل ها کم تر و حجمشون بیشتر باشه
همچنین نقض های گذشته رو دارم جبران میکنم. شخصیت پردازی فکر کنم توی این جلد پیشرفت بزرگی باشه .

یه موردی رو بگم که بعدا مشکل نشه . تاریخ شروع درست مثل یک هیولا 1394/3/12بود و پایان 1394/3/16 بود . یعنی سر جمع پنج روز طول کشید وقایع درست مثل یک هیولا.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

برای مشاهده تصویر اصلی با سایز 948 و 715 پیکسل اینجا کلیک نمایید .

نام :موجودات تاریک
جلد یک و نیم
ربوده شده

نویسنده: محمد.ک(سورن)

ژانر: دارک فانتزی،فانتزی شهری

طراح كاور:bookbl

زبان: فارسي

ویراستار:snake eays

لینک جلد اول :موجودات تاریک : جلد اول : درست مثل یک هیولا ... (http://btm.bookpage.ir/thread689.html)

دنیای دیگری وجود ندارد ، همه چیز در همین دنیاست.

اما تو میدانی در سایه ها چه موجوداتی زندگی میکنند ؟
فکر می کنی میدانی چه جنگ هایی در گرفته است ؟
زمانی که تو خوابی و رویا می بینی ، من با وحشتناک
ترین کابوس های تو مقابله می کنم .
زمانی که تو شادی من دنیا را نجات می دهم.
اما تو میدانی من کیستم ؟
میدانی چه فداکاری هایی که نکرده ام ؟
تو هیچ نمی دانی ...
بخوان ، تا بدانی!
این سر گذشت من نیست ، این شروع یک پایان است!

توجه توجه
اگر نگران عوض شدن فاز ناگهانی داستان هستید ، منظور سفردر زمان و موجودات جدیدی مانند اجنه هستید ، باید بگویم که این ها فقط مختص این جلد هستند. در جلد دوم همان فضای جلد اول را می بینید . این جلد فقط جهت میسر سازی راه جلد دوم نوشته شده است.نگران نباشید.

lord of philosophy
2020/04/17, 08:31
پس لینک این یکی جلدشم که نیست