PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز ترم نوزدهم مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز

adam76
2016/06/23, 13:56
سلام و درود به همه عزیزان پیشتاز در زندگی!

اهم... سایت دوست و همسایه جادوگران که اولین و بزرگترین سایت هواداری هری پاتر و رولینگ هست، بخشی داره به نام ایفای نقش که شما رو وارد دنیای هری پاتر می کنه و چند روز دیگه هم آغاز ترم جدید هاگوارتزشون هست. دوستانی که علاقه مند هستند که حضور در یکی از گروه های هاگوارتز و جنگیدن برای کسب جام گروه ها و جام کوییدیچ رو دارن توصیه می کنم شرکت کنن و به نظرم سرگرمی فوق العاده ای برای تابستون هست که هم جذابه و هم آموزنده!

نحوه ورود به ایفای نقش هم به این صورت هست که بعد از ثبت نام، در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی باید نمایشنامه مورد قبولی نوشته خون جادویی تون رو نشون بدید (یک تصویر هست که باید بر اساس اون نوشت) و بعد از اون گروهبندی و سپس معرفی شخصیت، از اونجا به بعد هم ناظرین تالار گروهتون راهنماییتون خواهند کرد. موفق باشید.

خب لینک هم می ذارم اینجا: http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/

adam76
2016/06/24, 14:05
قوانین مسابقات کوییدیچ این ترم اعلام شد.

MIS_REIHANE
2016/06/24, 21:55
وااااااااااای من چقد خوشبختم که این تاپیکو دیدم
دستت درد نکنههههههه

Moon Jacob
2016/06/25, 14:01
خیلی جالب نیست من صد ساله پیش عضوش شدم ولی بابام دید و حسابی دعوام کرد به خاطر عکس پروفایل کاربرا که مسخره و بعضیا یه کم بد بودن دیگه منم کلا بیخیال گشتم و الان تو یه هاگوارتزه دیگه تو تلگرام دارم جادوگری یاد میگیرم .
.
.
.
.
.
.
.
((جون عمه ام ))

adam76
2016/06/25, 14:13
عه! پس شما خبر نداشتید که بعد از یه دوره ای سایت تغییر کرد؟! فکر کنم چهار سال پیش بود که کل قوانین و قالب و خیلی چیزها تغییر کرده. پیشنهاد می کنم یک بار دیگه امتحان کنید، مطمئنم پشیمون نمی شید.

بله زمان های قدیم تر یه سری چیزا بود توی سایت که بعد از چند تا کودتا و اینا از بین رفتش!((200))

Leyla
2016/06/26, 23:01
.......................