PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داستان کوتاه: دشمن

Δelta
2016/06/23, 04:37
سلام دوستان، اینم اولین داستان کوتاه من، لطفا نظر بدین((72))
دشمن

12034
(http://s6.picofile.com/file/8257013968/%D8%AF%D8%B4%D9%85%D9%86.pdf.html)

admiral
2016/06/23, 12:45
خب اهم اهم...
سلام
و اما نقد!
باید بگم ک داستان فضاسازی خوبی داشت... منتهی انتهای داستان رو بزار بیشتر بررسی کنیم! پایانش واقعا راضی کننده نبود... و به همین دلیل طوری شده ک انگار داستان نه مفهومی داشته نه چیزی! با یه پایان قشنگ میشه یه داستان رو نجات داد اینو یادت نره ^_^
و مثل همیشه!
هدف داستان گنگ بود((225))

Leyla
2016/06/23, 13:02
ایده خوبی داشت چه بهتر اگه رو پایانش بیشتر کار میشد.
احساس میکنم قسمتی از یه داستان ادامه داره...

mixed-nut
2016/06/23, 13:22
سلام دوست عزیز
ممنون بایت به اشتراک گذاشتن داستانت با ما.
اممم، میگم که... مُرد؟
من یه سری حدسیات در مورد پایانش دارم ولی احتمال همه مساویه :دی
درواقع دشمن رو درک نکردم
شاید باید سه چهار بار بخونمش

منتظر آثار دیگه‌ات هستیم :)

Ajam
2016/06/23, 20:55
خب خوب بود.. فضای سازی خوب...موضوع نسبتا خوب... و اما پایان که همه گفتن ضعیف بود... من یه نتیجه ای گرفتم ولی واقعا نمیدونم درست بود یا نه... پایان بد یا گنگ میتونه یه داستان عالی رو خراب کنه و یه پایان خوب یه داستان افتضاح اندر افتضاحو عالی می کنه.... پایان گنگ گاهی اوقات خوبه اما گنگی برای داستانیه که بشه پایانش رو خواننده حدس بزنه، من اینجا فقط تونستم یه حدس بزنم اونم خیلی ضعیف ( اونقدر ضعیف که هیچی نبود در واقع) رو پایانش کار میشد خیلی خیلی داستان عالی بود اما حالا بهت بالاتر از خوب میدم ( یکی نیست بگه تو چه کاره ای که نمره بدی؟؟؟ خخخ)

و در اخر ممنون از اشتراک داستانت

Δelta
2016/06/23, 23:19
سلام دوستان
اول اینکه ممنون از نظرات و انتقادات و پیشنهاداتتون((200))
دوم اینکه .... واقعا آخرش اینقدر بد بود؟ احتمالا زیادی مبهم نوشتم((62))، حتما در آینده تلاش میکنم پایان های بهتری بنویسم ((72))

خب اهم اهم...
سلام
و اما نقد!
باید بگم ک داستان فضاسازی خوبی داشت... منتهی انتهای داستان رو بزار بیشتر بررسی کنیم! پایانش واقعا راضی کننده نبود... و به همین دلیل طوری شده ک انگار داستان نه مفهومی داشته نه چیزی! با یه پایان قشنگ میشه یه داستان رو نجات داد اینو یادت نره ^_^
و مثل همیشه!
هدف داستان گنگ بود((225))

خوب، ممنون از توصیه ـتون، تلاش میکنم دفعه بعد داستانم کمتر گنگ باشه.
هدف هم بذارید گنگ بمونه ((204))

ایده خوبی داشت چه بهتر اگه رو پایانش بیشتر کار میشد.
احساس میکنم قسمتی از یه داستان ادامه داره...

مشکل اینه که من نمیدونم دقیقا چقدر اجازه دارم واضح بنویسم((200))
ادامه دار؟ خوب، ... یه جورایی میشه گفت بخشی از داستان بزرگتریه.

سلام دوست عزیز
ممنون بایت به اشتراک گذاشتن داستانت با ما.
اممم، میگم که... مُرد؟
من یه سری حدسیات در مورد پایانش دارم ولی احتمال همه مساویه :دی
درواقع دشمن رو درک نکردم
شاید باید سه چهار بار بخونمش

منتظر آثار دیگه‌ات هستیم :)

آره دیگه، خدا رحمتش کنه. البته ممکنه به کما رفته باشه ((200))
در واقع سعی کردم پایانش طوری باشه که دو حالت ممکنه و ما ندونیم کدومش درسته :)

خب خوب بود.. فضای سازی خوب...موضوع نسبتا خوب... و اما پایان که همه گفتن ضعیف بود... من یه نتیجه ای گرفتم ولی واقعا نمیدونم درست بود یا نه... پایان بد یا گنگ میتونه یه داستان عالی رو خراب کنه و یه پایان خوب یه داستان افتضاح اندر افتضاحو عالی می کنه.... پایان گنگ گاهی اوقات خوبه اما گنگی برای داستانیه که بشه پایانش رو خواننده حدس بزنه، من اینجا فقط تونستم یه حدس بزنم اونم خیلی ضعیف ( اونقدر ضعیف که هیچی نبود در واقع) رو پایانش کار میشد خیلی خیلی داستان عالی بود اما حالا بهت بالاتر از خوب میدم ( یکی نیست بگه تو چه کاره ای که نمره بدی؟؟؟ خخخ)

و در اخر ممنون از اشتراک داستانت

این انتقادات زنجیره ای دوستان به پایان داستان باعث شد من امیدم رو به زندگی از دست بدم ((203))
همینکه نتیجه ای گرفتین جای شُکرش باقیست ((200)) و ممنون به خاطر نمره‌ی بالاتر از خوب ((212))
خلاصه اینکه تلاش میکنم از این به بعد پایان بهتر و تا جای ممکن واضح تر بنویسم ((87))

Paneer
2016/07/15, 03:12
خب اممم بعد از خوندن داستان کودتا تشویق شدم تا این داستان رو بخونم ((62))

خب می دونی از این داستان هم خیلی خوشم اومد، به نظرم دو تا داستان می تونن بهم مربوط باشن، دو تا شاه، دو زمان متفاوت، ولی یک عمل ((62))

خب این یکی اخرش خیلی واضح تر بود((62)) تازه نکته اموزنده هم داشت ((73))

در کل من ازش خوشم اومد ولی یکم جمله بندیش تو ذوقم زد. انتظار یه جمله بندی خیلی بهتر داشتم ( که تو کودتا بهتر بود ) ولی خب چون تازه کاری نمی تونم اونقدرا هم سخت بگیرم

من به این داستان هشت می دم ( یکم زیادی تو ذوقم خورد :دی ) ولی خب اینو بدون من به هر داستانی هشت نمی دم :دی

در اخر اینکه بازم ادامه بده ((86))

=========================
ویرایش : راستی من الان نظرات رو خوندم ، راجب هدف داستان و گنگ بودنش، خودت گفتی که نمی دونی تا چه حدی داستان می تونه گنگ باشه، به نظر من، همین اندازه کافیه چون یه سری نکات رو که به نظرم می خواستی تو این داستان و کودتا بگی رو گفتی، ولی سعی کن متنت از حالت داستانی به حالت دیگه ای تبدیل نشه ((200))