PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فن فیکیشن هری پاتر و قدرت ذهن(کامل)

ملکه عشق
2016/06/21, 21:34
سلاممممممممممممممم دوستان
اینم یه فن جدید
داستانش متفاوته. از نظر من جالبه.
البته بعضی جاها انگار نویسنده خودش نمی دونسته چی می خواد بنویسه(شایدم من متوجه نشدم((72))) یه عیب دیگه ای که داره اینه که نویسنده یه جمله با زبان محاوره ای نوشته یه جمله با فارسی معیار یه کوچولو هم غلط املایی که خیلی مهم نیست.هستتتت؟
خلاصه هم که هری یه عالمه قدرت به دست می یاره ولی در کنارش یه نفر دیگه هم قوی می شه با هم به جنگ تام عزیز می رن آخرش هم بخونین شگفت زده می شین ((72)) بیشتر هم حرف نمی زنم داستان لو می ره. 500 صفحه هم هست.
اینم لینک دانلود از اونجایی که بلد نیستم فایل اپلود کنم به بزرگی خودتون ببخشید

دانلود فایل Harry-Potter-and-power-of-mind-هری-پاتر-و-قدرت-ذهن.rar | آپلود سنتر آپلودر (http://www.uplooder.net/files/a44b93e55cca18200952e5431c78600e/Harry-Potter-and-power-of-mind-هری-پاتر-و-قدرت-ذهن.rar.html)

نظر یادتون نره

sahar756
2016/06/22, 04:36
مرسی برای فن

ملکه عشق
2016/06/22, 17:47
مرسی برای فن

خواهش عزیزم

alikh1377
2016/06/23, 11:42
ممنون خیلی وقت بود که فن نخونده بودم اگه بازم فن داری بزار برامون.((110))

sir m.h.e
2016/06/23, 19:40
من موقع خوندم این فن
:Facepalm:
بیشتر از شصت و نه صفحه نتونستم بخونم
یکی از فن های به شدت ضعیفی بود
پر از غلط ویرایشی و یه سری اشتباهات که حتی از غلط های عادی ویرایشی هم ضایه تر بودن
پردازش داستان به شدت ضعیف
توصیفات به شده فقیر
مکالمه ها ابتدایی
ایده تکراری و دوباره یه سوپر هری
سرعت گذر داستان به خاطر استفاده از کلمات نامناسب به شدت سریع بود و انگار رو دور تند داری یه چیزو میخونی
در کل ازش خوشم نیومد اصن

ملکه عشق
2016/06/25, 00:02
من موقع خوندم این فن
:Facepalm:
بیشتر از شصت و نه صفحه نتونستم بخونم
یکی از فن های به شدت ضعیفی بود
پر از غلط ویرایشی و یه سری اشتباهات که حتی از غلط های عادی ویرایشی هم ضایه تر بودن
پردازش داستان به شدت ضعیف
توصیفات به شده فقیر
مکالمه ها ابتدایی
ایده تکراری و دوباره یه سوپر هری
سرعت گذر داستان به خاطر استفاده از کلمات نامناسب به شدت سریع بود و انگار رو دور تند داری یه چیزو میخونی
در کل ازش خوشم نیومد اصن

توضیح داده بودم منکه

Light.bringer
2016/08/12, 14:57
بخونیم ببینیم چیه

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

بخونیم ببینیم چیه🐼

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

بخونیم ببینیم چیه🐼