PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیمه ماه

Hermion
2016/05/22, 00:44
http://up.vbiran.ir/uploads/33482146394384036471_photo_2016-05-22_23-10-55.jpghttp://forum.pioneer-life.ir/attachments/11985d1463861740-photo_2016-05-22_00-45-29-jpg

(http://s6.picofile.com/file/8252401684/nimeyeh_mah.mp3.html)

نيمه ماه
ميلاد يكي از دوازده ماه عالمه.
ماهي كه سال‌هاست هست اما...

به مناسبت اين ميلاد مبارك شما رو به كاري راديويي دعوت مي‌كنيم
كه در محضرشون
برگ سبزي بيش نيست...

دانلود نیمه ماه (http://s6.picofile.com/file/8252401684/nimeyeh_mah.mp3.html)

گویندگان: آرمان، هادی، امیرکسرا، سعید، نریمان، نسیم، آوا، عاطفه و خودم
میکس: سیده کوثر غفاری
تهیه کننده: فاطمه.خ
نویسندگان: فاطمه.خ و سیده کوثر غفاری

http://up.vbiran.ir/uploads/8270146394459429884_photo_2016-05-22_23-24-07.jpg

JuPiTeR
2016/05/22, 01:05
همگی خسته نباشید
خیلی خوب شده:)

skghkhm
2016/05/22, 06:44
عیدتووووون مباااارک((86))
برادوستام که این کار رو گذاشتم خیلی خوششون اومد ((206))((206))(یکی شون سه بار زد تو صورتم از ذوق زدگی البته((78))) کار خوب و جالبیه واقعا از بین تجربه های رادیوییم اینجا این کارو دوستش دارم:)
دیگه برید حال کنید اینم عیدی تون
اگه کم و کسری هم هست ببخشید وقت محدود بود امتحانم داشتم ((221))از اینا گذشته حس گرفتن بچه ها خیلی قشنگ بود
و در نهایت مرسی از مهربونی که بهم نت داد بیام نظر بدم ((46))((79))

Ajam
2016/05/22, 11:18
فوق العاده عالی... از عالی اون ور تر..
فقط کم بود
خشته نباشید زیاد

mixed-nut
2016/05/22, 11:29
خسته نباشید دوستان
بسی لذت بردیم ((5))

Araa M.C
2016/05/22, 11:51
البته که بسی بسی جالب بود (:
با تشکر از تمامی عوامل زحمت کش :دی

MIS_REIHANE
2016/05/22, 16:35
خسته نبااااااشید
خیلیییییی قشنگ بووود
عیدتون مبارک((48))((48))((48))

Leyla
2016/05/22, 17:41
دوستان دستتون درد نکنه خیلی عالی بود :)
همگی خسته نباشید ^_^
(پ.ن: مردم گناه دارن :)))

smhmma
2016/05/22, 18:36
بسیار عالی و خسته نباشید :)
فقط اینکه یه موردی توی طبیعی در اوردن مکالمات هست اونم اینکه مردم معمولا نمی زارن حرفای یه نفر کامل تموم بشه بعد حرف بزنن یا حداقلش بلافاصله بعدش شروع به جواب دادن می کنن توی مکالمات تا جایی ممکن به جز موارد اندک نباید فاصله باشه. حتی بعضی وقتا وقتی فرد مکث می کنه تا جواب بده به جای سکوت کردن یه صدایی مثل اممممم از خودش در میاره تا سکوتو توی مکالمه پر کنه
پس به نظرم توی میکس و گویندگی خوبه که دقیقا این مورد رو رعایت کنید که قرار نیست دقیقا حرف یه نفر تموم بشه تا دیگری صحبت کنه.
مثلا اگر من دارم می گم سلام به همه ی پیشتاز _ اینجا گوینده ی دیگه شروع بکنه به صحبت کردن _ ی ها
اینجوری خیلی طبیعی تر میشه :)
همچنین بهتره همه از یه برنامه برای ضبط کردن استفاده کنن و کیفیت صدا رو هم همه توی برنامه عین هم تنظیم کنن که تفاوت بین محل های ضبط خیلی واضح نباشه
بازم خیلی دمتون گرم به خاطر کارتون و پیروز و موفق باشید :)

kiya
2016/05/22, 19:47
بسیار عالی خسته نباشید((46))((46))
یکی از دلایل اشتیاقم هویت گنگ امیر کسرا بود ((113))

Scarlet
2016/05/24, 17:55
مرسی خسته نباشید با اینکه کم بود خیلی خوب بود

shery
2016/05/28, 02:21
شروع جالی داشت ولی خب درست نیست اینطوری کیفیت کم باشه و جدا بودن صداها مشخص باشه . ( چون بقیه کار ها تقریبا پدر همه در اومد که همین قضیه رو حفظ کنن و تغیر بدن هرچند وضعیت همه رو میدونم و مشکلاتشو ولی باید کارا بهتر از تمام قبلیا باشه نه پسرفت داشته باشه خواهشا .... .)
سعید صدای خوبی داره در کنار صدای معمولی بقیه اشخاص تو ذوق میزنه . انتخابشون کنار هم بدون سعید خیلی بهتر میشد .
متن جالبی داشت . و بچه ها طبیعی بودن از نظر گویندگی خسته نباشن نویسنده ها ...مداحی اخرش خوب بود . خوشم اومد.
بخش دوم دختراا بازم همون مشکل کیفیت . واقعا تو ذوق میزد حقیقتا ...با توجه به حساسیت بچه ها تو کار های قبلی خیلی زیر سوال برده بود کارو ...اهنگ بعدش قشنگ بود انتخاب خوبی بود.

paniz
2016/05/29, 11:01
خیلی عالیه...خسته نباشید همگی:)

skghkhm
2016/06/18, 14:10
شروع جالی داشت ولی خب درست نیست اینطوری کیفیت کم باشه و جدا بودن صداها مشخص باشه . ( چون بقیه کار ها تقریبا پدر همه در اومد که همین قضیه رو حفظ کنن و تغیر بدن هرچند وضعیت همه رو میدونم و مشکلاتشو ولی باید کارا بهتر از تمام قبلیا باشه نه پسرفت داشته باشه خواهشا .... .)
سعید صدای خوبی داره در کنار صدای معمولی بقیه اشخاص تو ذوق میزنه . انتخابشون کنار هم بدون سعید خیلی بهتر میشد .
متن جالبی داشت . و بچه ها طبیعی بودن از نظر گویندگی خسته نباشن نویسنده ها ...مداحی اخرش خوب بود . خوشم اومد.
بخش دوم دختراا بازم همون مشکل کیفیت . واقعا تو ذوق میزد حقیقتا ...با توجه به حساسیت بچه ها تو کار های قبلی خیلی زیر سوال برده بود کارو ...اهنگ بعدش قشنگ بود انتخاب خوبی بود.
1) سعید رو من انتخاب نکردم کار ژوپیتر بود((72))
2)بچه ها با گوشی های خودشون کارارو ضبط میکنن میفرستن بعضیاشون که اصلا ویس داده بودن کیفیت داغووون من چه کنم ((95))
3)یه مقدار سیستمم مشکل داشت و دقیقا شب امتحانم بود وگرنه بهترمیشد کار حالا برا کارای بعدی ان شاالله سخت گیری بیشتر میکنیم کار فوق العاده تر بشه
4) در مورد آهنگا همه دوست داشتن آره بیچاره شدیم تا یافتیم:))
امممم شاید اصلا همین کار رو هم ویرایش کنیم ....

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

مرسی خسته نباشید با اینکه کم بود خیلی خوب بود

درخواست خیلیا بود که کار طولانی تر بشه ولی همون محدودیت زمانی داشتیم ان شاالله کارای بعد:)

فوق العاده عالی... از عالی اون ور تر..
فقط کم بود
خشته نباشید زیاد
سال بعد طولانی ترشو میسازیم حتما حتما

همگی خسته نباشید
خیلی خوب شده:)
:) ((70))((70))

خسته نباشید دوستان
بسی لذت بردیم ((5))
((123))((123))((123))

البته که بسی بسی جالب بود (:
با تشکر از تمامی عوامل زحمت کش :دی
تو حرف نزن واسه ویس حرصمو درآوردی((207))

خسته نبااااااشید
خیلیییییی قشنگ بووود
عیدتون مبارک((48))((48))((48))
هوووم خوشحالم دوست داشتید

بسیار عالی و خسته نباشید :)
فقط اینکه یه موردی توی طبیعی در اوردن مکالمات هست اونم اینکه مردم معمولا نمی زارن حرفای یه نفر کامل تموم بشه بعد حرف بزنن یا حداقلش بلافاصله بعدش شروع به جواب دادن می کنن توی مکالمات تا جایی ممکن به جز موارد اندک نباید فاصله باشه. حتی بعضی وقتا وقتی فرد مکث می کنه تا جواب بده به جای سکوت کردن یه صدایی مثل اممممم از خودش در میاره تا سکوتو توی مکالمه پر کنه
پس به نظرم توی میکس و گویندگی خوبه که دقیقا این مورد رو رعایت کنید که قرار نیست دقیقا حرف یه نفر تموم بشه تا دیگری صحبت کنه.
مثلا اگر من دارم می گم سلام به همه ی پیشتاز _ اینجا گوینده ی دیگه شروع بکنه به صحبت کردن _ ی ها
اینجوری خیلی طبیعی تر میشه :)
همچنین بهتره همه از یه برنامه برای ضبط کردن استفاده کنن و کیفیت صدا رو هم همه توی برنامه عین هم تنظیم کنن که تفاوت بین محل های ضبط خیلی واضح نباشه
بازم خیلی دمتون گرم به خاطر کارتون و پیروز و موفق باشید :)
دیگه همونایی که واسه شهرزاد گفتم دفعه دیگه ویس از بچه ها قبول نمیکنیم:)

دوستان دستتون درد نکنه خیلی عالی بود :)
همگی خسته نباشید ^_^
(پ.ن: مردم گناه دارن :)))
((212))((42))((42))

بسیار عالی خسته نباشید((46))((46))
یکی از دلایل اشتیاقم هویت گنگ امیر کسرا بود ((113))
خخخخخ لحظات آخر افزوده شد