PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Iran Is Great

admiral
2016/04/07, 13:39
سلام
چند وقت پیش از یکی از استادهامون توی دانشگاه درباره ی خانواده ای شنیدم که به ایران آمده بودن! البته این استاد خوب ما اطلاعات از لای انگشتانش نچکید و گفت خودتون برید به سایت : iranisgreat.com
تا بتونید بفهمید قضیه چیه!
من هم خیلی تنبل بودم و بعد یکماه امروز رفتم و این سایت رو نگاه کردم و . . . .((105))
بنابراین دلم نیومد به شما هم نگم! یه خلاصه میگم ولی منم مثل استادم شمارو رفرنس میدم به اون سایت ((3))
قضیه از اینجا شروع میشه که یک خونواده ی خارجی از ایران خیلی میترسیدن که کشور تروریست و اینایی باشه(تصورات جهانیان نسبت به ایرانه دیگه!((203))) از شانس خوب یا حالا بگیم بدشون توی کرج مدارکشون و یکم پولشونو دزد میزنه و اینا ... و این جرقه ای میشه تا اونها مردم مهمان نواز ایران رو بشناسن و تا اونجایی این سفرشون براشون خاطره ساز میشه که بجای 3 روز! سه ماه تو ایران میومنن و باز هم بعد از مدتی همین آخر به ایران بازگشتن.
این خونواده تصمیم گرفتن که با ماشینشون سراسر جهان رو بگردن و تصورات جهانیان نسبت به ایران رو عوض کنن و مردم جهان رو با فرهنگ و هنر و کشور و خوده مردم ایران آشنا کنن.
چجوری؟
برید به سایتی که دارن و خودتون ببنید!
من در زیر چندتا ویدئوشونو میزارم که خیلی جالبه توصیه میکنم حتما یکی رو حداقل ببنید ((200))

ویدئو های بیشتر توی سایتشون هست ((48))

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

ظاهرا فیلما نیومدن((220))
برید به این آدرس :
مشاهده ویدئو ها (http://iranisgreat.com/press/)

M.A.S.K
2016/04/07, 14:23
متاسفانه ب علت تبلیغات غلط خیلی تصورات نادرست در مورد ما وجود داره...مرسی داداش عالی

MIS_REIHANE
2016/04/07, 16:46
خعلی جالب بوود مرس((72))