PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سریال:اینجوری انجام بدی جواب میده حتما!!

قاصدک
2016/02/04, 23:45
اگر فکر کردید که موضوع انحرافیه درست فکر کردید میخوام همتونو به سمت کارای ناجور منحرف کنم!!!
این مطالب رو به صورت سریالی میذارم اگر استقبال بشه.

قسمت اول

لطفا کار های زیر رو انجام بدید.
1.لطفا بیکار باشید:
در صفحات نت بی هدف بگرد آخرش یک چیز جالب به چشم میخوره که.تو خونه هم مگه خدایی نکرده مامان فوت کردن تو کمک کنی؟بعد مدرسه برای استراحت برو دور دور.تو رختخواب بمون و فیلم ببین یا هر کاری ولی بیرون نیا.
2.زنده باد شلختگی:به شخصه به چند تا چیز اعتقاد دارم اول اینکه همه نباید بدون اینکه دردشون بگیرا تو اتقم راه برن،همه نباید بتونن وسایلم رو پیدا کنن،نظم در بی نظمیه! اصن کل دنیا به سمت آنتروپی پیش میره!هر کاری رو هر موقع که پیش بیاد انجام بده
3.به این فکر کن که تو گل سرسبدی:تحت هر شرایطی این تویی که مهمی...مگه توش شک داشتی؟
4.به خودت مطمئن باش که هیچ وقت مقصر اشتباهات نیستی:اسمش بازی سرزنشه.یا شانس بد بوده که اینجور شده یا محیط یا وراثت اصلا علم محیط رئ ثابت کرده بیشترم رو اون تاکید داره.
5.آدم باید انتقاد کنه پس تو هم بکن اونم سریع:موثر است لحن نیشدار و طعنه دار که نشون بده در پاسخت ملت ناتوانند.وظیفه الهی تو اینه که ایراد رو پیدا کنی بلند بگی مگه نه؟
6.تشکر نکن:چرا باید تشکر کنی؟مگه کار شاقی کرده که بخوان خودتو با تشکر کوچولو کنی؟؟؟؟نکن آقا نکن.

با این کار ها زندگی ات را تباه کن .

اگر استقبال بشه بهتون بقیشم یاد میدم.تا به راه کج هدایت شید!!!

Leyla
2016/02/04, 23:55
چی شده؟:Milk::suspicious:((204))

mixed-nut
2016/02/05, 09:28
اگر فکر کردید که موضوع انحرافیه درست فکر کردید میخوام همتونو به سمت کارای ناجور منحرف کنم!!!
این مطالب رو به صورت سریالی میذارم اگر استقبال بشه.

قسمت اول

لطفا کار های زیر رو انجام بدید.
1.لطفا بیکار باشید:
در صفحات نت بی هدف بگرد آخرش یک چیز جالب به چشم میخوره که.تو خونه هم مگه خدایی نکرده مامان فوت کردن تو کمک کنی؟بعد مدرسه برای استراحت برو دور دور.تو رختخواب بمون و فیلم ببین یا هر کاری ولی بیرون نیا.
2.زنده باد شلختگی:به شخصه به چند تا چیز اعتقاد دارم اول اینکه همه نباید بدون اینکه دردشون بگیرا تو اتقم راه برن،همه نباید بتونن وسایلم رو پیدا کنن،نظم در بی نظمیه! اصن کل دنیا به سمت آنتروپی پیش میره!هر کاری رو هر موقع که پیش بیاد انجام بده
3.به این فکر کن که تو گل سرسبدی:تحت هر شرایطی این تویی که مهمی...مگه توش شک داشتی؟
4.به خودت مطمئن باش که هیچ وقت مقصر اشتباهات نیستی:اسمش بازی سرزنشه.یا شانس بد بوده که اینجور شده یا محیط یا وراثت اصلا علم محیط رئ ثابت کرده بیشترم رو اون تاکید داره.
5.آدم باید انتقاد کنه پس تو هم بکن اونم سریع:موثر است لحن نیشدار و طعنه دار که نشون بده در پاسخت ملت ناتوانند.وظیفه الهی تو اینه که ایراد رو پیدا کنی بلند بگی مگه نه؟
6.تشکر نکن:چرا باید تشکر کنی؟مگه کار شاقی کرده که بخوان خودتو با تشکر کوچولو کنی؟؟؟؟نکن آقا نکن.

با این کار ها زندگی ات را تباه کن .

اگر استقبال بشه بهتون بقیشم یاد میدم.تا به راه کج هدایت شید!!!

قشنگه. ممنون بابت تاپیک
منتظر بقیش هستیم

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

چی شده؟:Milk::suspicious:((204))
اگه بگن توی اون اتاق دربسته نرو، حتما میری!

Ajam
2016/02/05, 10:00
بسیار عالی احسنت!
استقبال مینماییم!

Magystic Reen
2016/02/05, 13:32
ادامه بده. شرح احوالاتِ منه بعضیاش.

F@teme
2016/02/05, 14:47
چشم حتما بسیار هم موثر اند اینها ((72))((72))((72))

.AvA.
2016/02/06, 23:39
غیر از اینا به طور معمول کار دیگه ای هم می کنیم؟؟

س.ع.الف
2016/02/07, 12:56
اگه همين طور ادامه ميدادي حتما با يه نقدر اساسي له مي كردم تاپيك رو!البته اگه جمله آخر رو نگفته بودي!همه ي اين حرفا درسته البته به قول دامبلدورهميشه عواقب كار هاي ما پيچيده تر از اونيه كه بشه پيش بينيش كرد (يه چيزي تو همين مايه ها!)ولي يه قواعد كلي اي وجود داره كه با عمل به اون ها ميشه زندگي آرامي داشت.

f.s
2016/02/09, 11:18
ینی تباهی که هیچی...

اگه همه این کارا با هم انجام بدی زندگیت به فنا میره!!!

Niko
2016/02/09, 20:08
با شلختگیش بیشتر از بقیه ی موارد موافقم((72))
مورد اول هم که صد در صد

قاصدک
2016/02/09, 20:31
اگه همين طور ادامه ميدادي حتما با يه نقدر اساسي له مي كردم تاپيك رو!البته اگه جمله آخر رو نگفته بودي!همه ي اين حرفا درسته البته به قول دامبلدورهميشه عواقب كار هاي ما پيچيده تر از اونيه كه بشه پيش بينيش كرد (يه چيزي تو همين مايه ها!)ولي يه قواعد كلي اي وجود داره كه با عمل به اون ها ميشه زندگي آرامي داشت.

((85))((122))((70))((104))

افتاد؟؟

قاصدک
2016/02/09, 21:30
خب دوستان همه با هم به نیت انحراف به راه کج با نام خدا شروع کنیم. بسم الله...

قسمت دوم

آنچه در گذشته یاد گرفتیم
1. بیکاری 2. شلخته بودن 3. سر سبد پنداری خویشتن 4. اتقاد اصلا بد نیس 5. تو اشتباه نمیکنی 6. تشکر نکن
اگر مشقات رو انجام ندادید به من چه خودت ضرر کردی.
و اما کار های این هفته:
7. علم جهان مال توست : سر چشمه ی خرد تویی ... شک داشتی؟؟خب دیگه نداشته باش.هر کس تجربه ای داره ومطمئنا مال تو کم نیست پس در مورد همه چیز نصیحت کن.
تا حالا دقت کردی که دنیا چقدر بل بشو است؟؟نه تنها دنیا به انتقادت نیاز داره تا اشکالش رو بدونه، بلکه به توصیه و نصیحت و راهنمایی هات هم نیاز داره تا درست شه.وچون نمیاد نظرت رو بپرسه تو باید دائم اصرار کنی تا دانشت بی استفاده نمونه.
8. انقدر حال میده...حسادت...قدر ناشناسی...وای خدا خیلی باحاله!بهتره توضیح ندم اما اگر خواستید بگید تو جلسه آینده میگم.
9. من باید کامل باشم : از چیه الانت راضی و شادی؟؟؟مگه کاملی؟میدونی چقدر تا کامل بودن مونده؟؟؟چون نمیتونی خوب نامه بنویسی هیچوقت برای دوستت ننویس.چون نمیتونی خوب گل کاری کنی هیچوقت گیاه نگیر .آشپزی نکن .دیگه خود دانی.هر کی اشتباه کنه تو نباید بکنی از تو و شخصیتت بعیده واست اف داره.والا
10 . فکر بزرگ داشته باش : اصلا اگر این گوینده ضرب المثل " سنگ بزرگ نشونه نزدنه " پیدا کنم .پیرو گزینه قبل من کاملم این خرده کاری ها به درد من نمیخوره.
11. کوچولو ها به درد نمیخوده : مگه بچه ای که از بستنی خوردن ،زیر بارون راه رفتن ،پوشیدن لباس نو ،خریدن یه خودکار نو ،غذا خوشمزه ای که واسه ناهار داشتید ،پیاده روی اجباری مدرسه تا خونه ،دیدن حرکت سار ها تو آسمون ، .... شاد شی؟ اصن مگه شادی داره؟
12. آدم کردن مردم کار تو است : از صمیم قلب اعتقاد داشته باش که که تو میتونی غیر ممکن رو ممکن کنی و آدم کنی و تغییر بدی.
13. با کسی که باهات خوب تا میکنه بد رفتار کن :توضیح نمیدم.اگر سوال بود بپرسید جلسه آینده.
14. با کسی که باهات بد تا میکنه خوب رفتار کن :توضیح نمیدم.اگر سوال بود بپرسید جلسه آینده.

خب آموزش انحراف به راه کج این هفته هم تموم شد .
با انجام این کار ها و جلسه قبل زندگیتان را تباه فرماید.

موفق باشید.

Ajam
2016/02/10, 10:10
اقا همش ما رو کج کرد ولی این اخریه صافمون کرد که!
کسی باهمون بد تا کرد باهاش خوب تا کنیم!؟؟؟ دیگه از این صاف تر مگه داریم؟

Niko
2016/02/10, 11:03
مورد هفت بیشتر شبیه اون انتقاداس که با طنز میگن که تاثیر گذار باشه
چیزی که از مورد چهارده برمیاد مشکوک انگیز ناکه
بیچاره اون فردی که قراره چهارده شامل حالش بشه (اونجور که من برداشت کردم((72)))

Ajam
2016/02/10, 11:48
مورد هفت بیشتر شبیه اون انتقاداس که با طنز میگن که تاثیر گذار باشه
چیزی که از مورد چهارده برمیاد مشکوک انگیز ناکه
بیچاره اون فردی که قراره چهارده شامل حالش بشه (اونجور که من برداشت کردم((72)))

برداشتت چطوری بود الان؟؟؟ من نفهمیدم 14 رو

Niko
2016/02/10, 13:13
برداشتت چطوری بود الان؟؟؟ من نفهمیدم 14 رو

اینجوری که یهه جووووری خوب رفتار کنی که جاش بمونه ((6))((17))((218))
هروقت دیدی به خودت افتخار کنی که کار من بوده ((72))((64))
البته من اونجوی که دلم میخواست برداشت کردم ((72))

Ajam
2016/02/10, 14:12
اینجوری که یهه جووووری خوب رفتار کنی که جاش بمونه ((6))((17))((218))
هروقت دیدی به خودت افتخار کنی که کار من بوده ((72))((64))
البته من اونجوی که دلم میخواست برداشت کردم ((72))
اقا اگه همچین کاری کنی که یعنی حرکت صاف به صراط المستقیم!ما داریم اینجا یاد میگیریم که به صراط الکج حرکت کنیم! خخخخخ

narges.o
2016/02/19, 21:48
((3))قاصدک جانم!به توتبریک می گوییم!آنهم ازصمیم قلب!
زیرا تو یک خبیث اصیل زاده می باشی!!!((204)):))

narges.o
2016/02/19, 21:54
:suspicious:دفعه پیش به عمق خباثت پی بردم ((231))، الان به عمق دیوانگی.....ا:fuuthatshi:للهم شفا کل مرضانا!!!!((64)):Facepalm:
خصوصنا این 4مورد آخر که کلا منونومید کرد ازت!!!:megusta:من کلا منحرف بشو نیستم!!!((207))خوج به حالم:derpina::pftch:

shery
2016/02/22, 01:39
((78))((46))((225))

Dark 3had0W
2016/02/22, 09:19
God save us!توپه توپه. ما همه سر محضر شما حاضر میشیم استاد!((3))