PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سقوط:دنیای میان شکاف

Magystic Reen
2016/01/22, 16:27
سقوط
دنیای میان شکاف

http://bayanbox.ir/view/8863317423004103546/cover..jpg

خلاصه داستان:
ارتیمانی حتی تصور هم نمیکرد با موافقت با سقوط، توسط مردمی پرستیده شود. سقوط فرار به جلو بود، ناشی از ترس شدید او از مرگ و به سمت تاریکی ها. اما حالا او خدای مردمی است که چندان هم با او و خدای حاظر راهین‌اوت موافق نیستند. و تمام اینها به خاطر ویتاماروک است. تصمیم با اوست، لطف یا خیانت؟

نکته اینه که به بن بست رسید ^_^
ولی دوست ندارم ولش کنم پس دوباره از اول مینویسم با همون شخصیتها و کلیت ولی تغییرات عمده در جزئیات

مقدمه
دانلود (http://s7.picofile.com/d/52484d35-e371-4a1b-9125-c70764cbeac4/The_Fall_Foreword.pdf)

شروع کردم به نوشتن اولین داستان بلندم.لطفن ازم حمایت کنین. بخونینش و تا میتونین نقد های تند و صریح بکنین. مهم تر از خوب بود کار من خونده شدنشه.
با تشکر

نظر بدید (:

Anahid18
2016/01/22, 23:47
سلام.داستانتو خوندم هم شروع خوبی داشت هم خیلی خوب محیط اطرافو توصیف کرده بودی.خوب چون مقدمه بود و خیلی توضیح نداده بودی من خیلی چیزی دستگیرم نشد حالا اگه خدا بخواد تو فصلای بعد که بیشتر توضیح دادی و من یه ذره بیشتر با محیط داستان آشنا شدم میام و نظر کامل تری میدم ولی تا اینجا که خوندم خوب بود و امیدوارم که همینطور خوب ادامه بدی.موفق باشی((58))((70))

Magystic Reen
2016/01/28, 17:18
فصل یک اضافه شد.

Magystic Reen
2016/02/04, 23:35
فصل دوم قرار داده شد.

master
2016/02/04, 23:56
بسیار خوب بود. همه چی به جاس و قلمت استواره و راهشو پیدا کرده به نظرم. منتظر فصلهای بعدی هستیم.

Magystic Reen
2016/02/12, 20:18
فصل سه اضافه شد

Magystic Reen
2016/02/19, 19:13
فصل چهار...

Magystic Reen
2016/03/01, 14:56
فصل پنجم...

Magystic Reen
2016/04/11, 14:51
+ فصل ششم....

amirk2
2016/04/13, 14:01
سلام کتابت خوبه فقط خیلی دیر به دیر فصل میدی و هر فصلت خیلی حجم نوشتاریش کمه ((58))

Magystic Reen
2016/04/14, 14:05
سلام کتابت خوبه فقط خیلی دیر به دیر فصل میدی و هر فصلت خیلی حجم نوشتاریش کمه ((58))

خودمم قبول دارم سعی میکنم زودتر فصل بدم از این به بعد((200))

Magystic Reen
2016/06/17, 10:02
از اول شروع کردم دوباره. خیلی تغییر کرده اگه خوندین بریزینش دور دوباره بخونین ((99))((10))

FSHR
2016/07/07, 13:56
زیادی دیر به دیر فصل میدی. و اینکه من همچنان منتظرم .((94))

Magystic Reen
2016/07/07, 20:31
قد خوب که یه نفر منتظره. شدیدن نا امید بودم.
بدترین مرحله تایپشه که خیلی اذیتم میکنه.
خیلی ممنون
قول میدم که تند تند فصل بدم.

FSHR
2016/07/08, 20:13
خیلی خوبه. پس من همچنان منتظرم((200))

ThundeR
2016/07/09, 02:44
سلام خوب می‌نویسی
با این که آشفتس خوب می‌نویسی
البته واقعا گیج شدم شاید به خاطر اینکه نصفه شب با سر سنگینم دارم می‌خونم این مقدمه از داستانت رو
یا شایدم واقعا از صفحه یک به بعد به درستی نتونستی رو شخصیت مورد نظرت شیفت کنی.
چون می بینیم که راوی داستان همراه شخصیته ولی به جای اینکه از دید خود اون شخصیت بیان بشه در همون حال از دید اون یکی بیان می‌شه
در توصیفات خیلی خوب عمل می‌کنی منتهی من دوتا شخصیت دیدم که آخر معلوم نشد کدوم مونثه کدوم مذکر هر چند با توجه به لحنت می تونم بگم ارنا زن هستش
چیزی که دوست داشتم این بود که خیلی خوب حس رو منتقل می‌کنی.
حس سوار قایق و شناور بودن
البته همونطور که گفتم درهمه نوشتت
به عنوان خواننده دوست دارم فقط داستانت رو بخونم و حرفی نزنم اما به عنوان خواننده‌ای که داستانی بهتر می‌خواد مشتاقم چیزایی که به نظرم اشتباهه رو به اطلاعت برسونم
داستان جذابی داشت
منتظرم
موفق باشی((48))

Magystic Reen
2016/07/09, 17:44
سلام خوب می‌نویسی
با این که آشفتس خوب می‌نویسی
البته واقعا گیج شدم شاید به خاطر اینکه نصفه شب با سر سنگینم دارم می‌خونم این مقدمه از داستانت رو
یا شایدم واقعا از صفحه یک به بعد به درستی نتونستی رو شخصیت مورد نظرت شیفت کنی.
چون می بینیم که راوی داستان همراه شخصیته ولی به جای اینکه از دید خود اون شخصیت بیان بشه در همون حال از دید اون یکی بیان می‌شه
در توصیفات خیلی خوب عمل می‌کنی منتهی من دوتا شخصیت دیدم که آخر معلوم نشد کدوم مونثه کدوم مذکر هر چند با توجه به لحنت می تونم بگم ارنا زن هستش
چیزی که دوست داشتم این بود که خیلی خوب حس رو منتقل می‌کنی.
حس سوار قایق و شناور بودن
البته همونطور که گفتم درهمه نوشتت
به عنوان خواننده دوست دارم فقط داستانت رو بخونم و حرفی نزنم اما به عنوان خواننده‌ای که داستانی بهتر می‌خواد مشتاقم چیزایی که به نظرم اشتباهه رو به اطلاعت برسونم
داستان جذابی داشت
منتظرم
موفق باشی((48))

خیلی ممنون. هم ارناریم و هم ارتیمانی مردن.
در مورد اشفته بودن، نمیگم همه ش ولی تا حدودی عمدی بود. چون صرفن از دید ارتیمانی بود که در حال حاضر به شدت زخمیه و هوش و حواس چندانی نداره. هر چند قبول دارم کلن یه کم طرز نوشتارم اشفته اس. شاید چون نمیتونم تمام اون چیزی که به شکل تصویر در نظر دارم رو برسونم.
ممنون از اینکه اشتباهاتم رو گوشزد کردین. اولین باریه که داستان بلندم رو جایی میذارم. دلیلشم این بود که نظرات دیگرانو بشنوم و نصفه ولش نکنم. الان کلی داستان نصفه رو کاغذ دارم :)
سعی میکنم بهتر شم

alexazadi
2016/07/10, 18:51
ببخشید این شش فصل مورد اشاره را کجا می توان دانلود کرد؟

Magystic Reen
2016/07/11, 20:39

حقیقتش اون شش فصل به شدت ناقص و کم حجم بود هر کدوم چیزی حدود چهار صفحه داشت، دوباره شروع کردم از اول نوشتن، مطمئنن تفاوت خواهد داشت، پس بهتره اونا رو نخونید و راستش خودمم دیگه ندارمشون((72))
تا دو سه روز اینده هم فصل یک رو میذارم :) اگه تو تایپش به مشکل نخورم