PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب صوتی «حیله‌گر»_تولد JuPiTeR مبارک

admiral
2016/01/08, 22:50
سلام خدمت تمام دوستای گل زندگی پیشتاز و بیرون زندگی پیشتاز
امیدوارم خوب و خوش خرم باشید!
امروز خدمتتون یک کتاب صوتی بسیار زیبا تقدیم میکنم
به قلم یکی از کاربرای خیلی خوبه سایت(نپرسید کیه خواسته ناشناس بمونه!)
اما در باره ی این کتاب؛
به جرئت میتونم بگم اونقدر خوب بود که هرکسی دست کم متنشو خوند حسابی خوشش اومد.
نمیخوام خیلی منتظرتون بزارم فقط درباره ی اسم کتاب بگم که داخل کتاب معمای زیبایی وجود داره که به راحتی خواننده که نه، شنونده رو گول میزنه!
این شما و این کتاب صوتیه حیله گر:

http://s3.picofile.com/file/8232348942/Hile_mixedby_parsa.mp3.html

عوامل:
تهیه کننده: امیرکسرا آرمان
تیم تدوین: شهرزاد و فاطمه
میکس: پارسا
گویندگان: محمد حسین، لیلا، سمیه، مهسا، مایلی، سعید، حمید، وحید، علیرضا، فاطمه، سجاد، سپهر، مجید، شهرزاد، سهراب، امیرکسرا,
با تشکر از پژمان و نریمان و اعظم و سایر عزیزانی که مارو در این پروژه یاری کردند
حتما گوش بدید! منتظریم! ((226))

Petyr Baelish
2016/01/09, 06:48
امیر مظلومی نژاد: )))))))))))))))
صدا و سیمای جمهوری اسلامی پیشتاز؛ ررررررررررررررم
عاغا زود نبود واسه تاپیک زدن؟ میذاشتین سال بعد مصادف میشد با تولدش: ))
دور از شوخی واقعا عـــالی بود بود دوستان ؛ مخصوصا اون بخش اولش و اون بخشی که زنگ زدن 118 و بقیه ماجرا: ) خودم سرما خورده بودم و هر چقدر تلاش کردم نتونستم یه وویس درست حسابی ضبط کنم . صدا از ته چاه در میومد ولی از من در نمیومد(یه ضرب المثل داشتیم تو همین مایه ها بود یادم نمیاد: |) واقعا اسم کتاب صوتی حیله گر هم آدمو به اشتباه میندازه . حکایتش مثل یخچاله میگن قلب خونه اس . عادت داریم وقتی وارد خونه میشیم حتما باید در یخچال رو باز کنیم و مطمئن بشیم که توش چیزی نیست و بعد بریم به زندگی عادی برسیم: |
به هر حال باز من خواستم چرت هنری تحویل بدم: | بریم سراغ تبریکات هم به امیر حسین و هم به حانی عزیز که ظاهرا تولدشون تو یک روز بوده ! و براشون آرزوی موفقیت دارم در همه مراحل زندگی . این چند روز دوباره در پی عوالم نور و حقیقت بودم که پیج حضرت عاغا سر زدم و ظاهرا ایشون هم روز فرخنده رو فراموش نکرده و با انتشار ویدئوی زیر تبریک گفته :
لینک دانلود (http://hw15.asset.aparat.com/aparat-video/746d539e5a6394484fdbad73892bcdf73655365-304p__78356.apt)
هلللووووو فنزززززز : ))) آیم سوووووو هپپپیییی بیکاااااز دیسسس ایززززز امیرررر حسیننننن ژووووووپی لستتتتت برثثثثدییییی: ))) نو سوووووووری نیووووو برثثثدیی: ))))) گووود بای: ))

کامنت ها :
-رقصت تو حلق بدخواهات
-نگاهم با نگاهت کرد برخورد، خدا مرگت بده حالم بهم خورد: |
-منم از اینا موخام
-اوهوم. منم موخام : |
-تبریک تولد ژوپیتر باعث آرامش روح و روان میشود(فرارو)
-به گزارش تتل نیوز، استاد همیشه تولد همه رو تبریک میگه، ظرفا رو هم خودش میشوره و لباسشویی رو خودش روشن نمیکنه: |
-سرطان که نیست خوب میشی
-به نام خدا سمانه هستم از مشهد. خواستم از تبریک شما تشکر کنم و بهتان یاد آوری کنم بیجا میکنی که تبریک میگی. ما وکیل وصی خواستیم ؟ ممنونم از توجهتان و امیدوارم دفعه آخرتان باشد!
-ما ایرانیان عادت داریم به ادبیات خود بها ندهیم و از ادبیات غربی استفاده کنیم . شما یک سر به آمریکا بزن ؛ اگر کسی گفت هپی برثدی ! همه میگویند عمو تولدت مبارک : |
-موافقم برثدی خر است : |
-تو اون شهر پر نقاب تو با اون بخواب من با قرص خواب : |
-به گزارش تتل نیوز یک روز عادی در پروفایل یک تتل فن :
بچه ها عکس خنده حضرت رو گذاشتم بیاید لایک کنید .
بچه ها امروز حضرت ساعت 8 صبح پا شد . تو تمرین دو تا توپ گرفت...یک ربع رفت مستراح .... ناهار سبک خورد....خیلی هم خوشحال بود...
حضرت میخواد فوتبالیست بشه ... جونم رئیس ... مثل چاوشی نیست فقط بلد باشه کامپیوتری بخونه ...
-ژیپوتی کجایــــــــــــی کجـــــــایی عزیزم
-اگر نیمی از ارتشم ، جنگجویانی همانند امیرحسین ژوپیتر داشتند دنیا را دو روزه فتح میکردم(آدولف هیتلر) : |
-"نیو برثدی" جمله بندی رو: )) خو بگو هچی برثدی یا بگو هپی تولدت ، یا بگو برثدی مبارک ، چه میدونم کلی حالت بهتر میشه گفت . انگلیسیه دیگه هنوز فارسیش راه نیفتاده: )
-حسینی : همین حالا گوشیتون رو بردارین و اگر هوادار امیر حسین ژوپی هستین عدد 9 رو به 3090 ارسال کنید . اگر هوادار امیر حسین ژوپی نیستین عدد 6 رو به 3090 ارسال کنید و اگر کلا هیچ حسی به این موضوع ندارید عدد 5 رو به 3090 ارسال کنید: ))
-پیمان یوسفی: الحق و الانصاف در خیل اندک مدیران بلد کار هست و من حیث المجموع، کفه ترازو به نفعش میچربه
-استاد خیابانی سرگرم انتخابات مجلس بودن نظری ندادن . ولی اس ام اس دادن با این محتوا: کسی که تبریک گفته قطعا امیر رو میشناخته: )
-مردی نزد روانپزشک رفت و از غم بزرگی که در دل داشت برای دکتر تعریف کرد.
دکتر گفت:
به فلان سیرک برو.
آنجا دلقکی هست، اینقدر می خنداندت تا غمت یادت برود.
مرد لبخند تلخی زد و گفت:
من همان دلقکم: ((
مبدونم ربطی نداشت ولی سر بزنید لایک و فالو کنید . هر لایک=3 لایک . هر فالو=6 لایک . خون آریایی تو رگات نیست اگر لایک نکنی ...
-خواستم از فرصت استفاده کنم بگم روغن فرد اعلا این روزا یعنی اویلا: ))
-به نام خدا دختری از لبنان : امیر حسین عزیز تو را پیدا خواهم کرد و با تو ازدواج خواهم کرد : )
-من امیر حسینم عزیزم فردا ساعت 7 خیابون میرداماد روبروی صرافی قرن منتظرتم: )
-حالا بیخیال این حرفا ... روز تولد ژوپیه و هممون حالمون خوبه ...
-به گزارش تتل نیوز : ما تتلیتیا حالمون خوب نیست جمع نبند .

منبع شیخ نامه ی عمو پژو ! فی البداهه نوشتم برید و راضی باشید: )

ThundeR
2016/01/09, 07:02
خسته نباشید بچه ها عالی بود
و بریم سر اصل مطلب:(
امیرررررررررررر
حانیییییییییی
تولدتون مبارک عزیزای من
یکی از بهترین اتفاق های زندگیم اشنایی با تو برادر و خود تو خواهر عزیزم بوده
واقعا می دونم بچه ها خودشون وقتی این فایل های صوتی روی سایت اومد از خوشحالی ترکیدن چون واقعا جبران کردن زحمتاتون کار سختیه و هنوزم یه کمشم جبران نشده
امیدوارم سالم و سلامت باشین کنار خانواده و زندگیتون همیشه همراه شادی باشه
همیشه ام از حضور انور اینجانب بهره مند باشید:)):)):)) JuPiTeR Hermion

Red Viper
2016/01/09, 07:51
تولدتووووووون مبارک قلکا...چیز قل ها خخخ ایشالا هزار سال دیگر نیز عمر کنید همشم ما باشیم حال بدیم بتون خخخخخخخخ
داداشو آبجیه گلم انشاالله به هرچی میخواین و به صلاحتونه برسین
بروبچ قسمت هدیه خسته نباشید دمتون گرم

sir m.h.e
2016/01/09, 08:49
اول از همه امیرجان تولدت مبارک
امیدوارم سال های شاد و پر از نشاطی داشته باشی و با سلامت زندگیت رو به سر ببری
بعد اومدم با دوسه تا انتقاد
اول درمورد قسمت داستان
یکی تغییر لحن راوی به نظر شخصی من جالب نبود و راوی داستان باید با لحن ثابت صحبت کنه و تغییر لحن رو بزاره به عهده گفت و گو ها
دوم این که خیلی تیزرش کوتاه بود
خب قسمت تبریکات خیلی جالب بود ولی صدای یه عده خیلی پایین بود و با وجود موزیک نمیشد درست متوجهش شد
و این آخری اقا بهتر نبود تیزر و تبریکات رو جدا از هم میزاشتید یه لحظه تمام توجهم به داستان بود و لحظه بعد بوم امیر مظلومی نژاد رررررررررم
خب اینا حساشون درتضاد بود با هم
ولی خب در کل باحال بود
ممنون
(مدیونید اگه سعی کنید منو بزنید )

Alexandre
2016/01/09, 10:19
http://s6.picofile.com/file/8232400176/2015_11_16_21_08_32.jpg

آقا تولدتون خیلی خیلی مبارک .((27))
این عقاب خود ژوپیتره که گذاشتم رو فایل فقط بنده خدا صبح تازه از خواب پا شده ((228))((200))
اگه هم میکس و ایناش اشکالی ایرادی چیزی داشت ببخشید دیگه. شب تولدتون به من گفتن ((227))
سال دیگه جبران کنیم ایشالا ((215))

در کل که ایشالا هزار سال ( :| ) عمر با عزت داشته باشی ((73))

پ.ن: خودمم نمیدونم اینی که گفتم هزار سال دعا بود یا نفرین ((72))

Dark 3had0W
2016/01/09, 11:17
به به، مدیر مملکت تولدش شده. بزن تنبکو به افتخارش.(خودمونی امیر حسین، این عکس بالاییه خیلی بهت میاد :D
و خواهر گلم، معاومن مملکت هانیه! تولدتون مبارک. انشالله تا ابد سی ساله بمونید.(اممم. منظور بد برداتش نکنیدا! منظورم اینه که پیر نشید!اههه اصلن ولش همیه جوون بمونید! :D )
و نکته ی مهم تر! امتحان نوبت اول، ریاضی، بالا 19 بشید :D
از ما که کمکی بر نمیاد جز آرزو. یه بار دیگه میگم بزن به افتخار این دو تا عزیز تنبکو:18672_bandari::18672_bandari::18672_ban dari::18672_bandari::18672_bandari::17402_(64):

skghkhm
2016/01/09, 11:37
اسم برا مدیر کل سایتمون بذارید می دونید که به شدت.... خوشحال میشیم((54)):))
تولدت مبارک :)
راستی اون کتاب صوتی نبودها جناب امیرکسراها!!!!
نصفه داستان واره بود((50))
ما کیک میخواییممم((3))

azam
2016/01/09, 12:38
تولدت بسی مبارک آقای مدیر :) ((221))

johnsnow
2016/01/09, 14:07
خب خب دیگه باید عادت کرده باشید به تاخیرام خخخخختولد جفتتون مبارک امیر داداشم تولد مبارک انشالله به همه آرزوهات برسی و همیشه موفق باشی.حانی آبجی تپلم تو هم همینطور هیچ آرزویی به دلت نمونه و هرچی میخوای بدست بیاری و همیشه شاد و سرحال باشی.

Ginny
2016/01/09, 14:43
عهههه من فک کردم اینجا پست دادم:///
تولد امیر و حانی؟((227)) باهم عاخه؟((228))
ولی کیک زیاده خوبه((54))
تولد جفتتون مبارک((54))
کیک پلیز((54))((76))
حانی جونم امیدوارم ی روزی بالاخره لاغر شی و از کپلی در بیای^_____^
برای امیرم آرزو میکنم یه روز ریشاشو بزنه^_______^
^___________^

Banoo.Shamash
2016/01/09, 17:22
حانیه جان تولدت مبااااارکhttp://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(143).gif:دی
ایشالا هرچقد میخوای عمر کنی((123))http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(52).gif:|

تولدت مبارک ژوپیتر

Araa M.C
2016/01/09, 19:10
اوه اوه دوباره تبریک رسمیه ما تاخیری شد((228))
امیر جان،حانیه جان برا هر دوتون یه دنیا آرزوی خوش دارم که در این جایگاه نمی گنجه و امیدوارم در تک تک مراحل زندگی پیروز باشید
جان؟ بله؟ آهان مث اینکه اعلام میکنن از اتاق فرمان که اقا پیروز بعد کار آفرینی تماشاییشون تو طهران رفته ده هشون زن بگیره پس شما تل اطلاع ثانوی همون موفق باشید
خلاصه همین دیگه!:

mixed-nut
2016/01/09, 22:09
تولدتون مبارک.
سال های شاد و پرباری براتون آرزو دارم.

ممنون دوستان زحمت‌کش.
جالب و قشنگ بود. خداقوت

M.Mahdi
2016/01/10, 00:45
عههه امیر تولدت خیلی مبارک ((215))((215))((226))((226))
ایشالا هم سن محمد حسین بشی ((200))
کادوعم نمیدم -_____- والا کجا دیدی کاربر کادو بده ب مدیر دهه ((200)) :-"
شرمنده با گوشیم نمیتونیم از این عکس تبریک خوشگلا بذارم :(( :((

درباره کتابم دانلود کردم هی میخوام گوش کنم یکی صدام میزنه :| ایشالا نظرمو میام میگم((227)) فردا

خسته نباشید همگیییی :) :)

Magystic Reen
2016/01/10, 08:35
تولد مدیر مبارکه (:
در مورد کتابم خیلی خوب بود (: فقط اون صدای خبر شبکه یکه نه شبکه خبر (:

Prince-of-Persia
2016/01/10, 09:40
.ممنون
.................................
تولدت مبارک مدیر
..........................................

admiral
2016/01/11, 13:58
تولد مدیر مبارکه (:
بله بله نکته ی بسیار ظریفی بود((206))

همه جای دنیا!

smhmma
2016/01/12, 13:51
سلام قوزمیت جانم:دی
دوباره اینجا هم بهت تبریک ویژه میگم تولدت بسی مبارک :)

JuPiTeR
2016/01/13, 11:26
سلام خدمت تمام دوستای گل زندگی پیشتاز و بیرون زندگی پیشتاز
امیدوارم خوب و خوش خرم باشید!
امروز خدمتتون یک کتاب صوتی بسیار زیبا تقدیم میکنم
به قلم یکی از کاربرای خیلی خوبه سایت(نپرسید کیه خواسته ناشناس بمونه!)
اما در باره ی این کتاب؛
به جرئت میتونم بگم اونقدر خوب بود که هرکسی دست کم متنشو خوند حسابی خوشش اومد.
نمیخوام خیلی منتظرتون بزارم فقط درباره ی اسم کتاب بگم که داخل کتاب معمای زیبایی وجود داره که به راحتی خواننده که نه، شنونده رو گول میزنه!
این شما و این کتاب صوتیه حیله گر:

http://s3.picofile.com/file/8232348942/Hile_mixedby_parsa.mp3.html

عوامل:
تهیه کننده: امیرکسرا آرمان
تیم تدوین: شهرزاد و فاطمه
میکس: پارسا
گویندگان: محمد حسین، لیلا، سمیه، مهسا، مایلی، سعید، حمید، وحید، علیرضا، فاطمه، سجاد، سپهر، مجید، شهرزاد، سهراب، امیرکسرا,
با تشکر از پژمان و نریمان و اعظم و سایر عزیزانی که مارو در این پروژه یاری کردند
حتما گوش بدید! منتظریم! ((226))
واقعا عالی بود تا حالا 20 بار گوش دادمش
مرسی از همگی

امیر مظلومی نژاد: )))))))))))))))
صدا و سیمای جمهوری اسلامی پیشتاز؛ ررررررررررررررم
عاغا زود نبود واسه تاپیک زدن؟ میذاشتین سال بعد مصادف میشد با تولدش: ))
دور از شوخی واقعا عـــالی بود بود دوستان ؛ مخصوصا اون بخش اولش و اون بخشی که زنگ زدن 118 و بقیه ماجرا: ) خودم سرما خورده بودم و هر چقدر تلاش کردم نتونستم یه وویس درست حسابی ضبط کنم . صدا از ته چاه در میومد ولی از من در نمیومد(یه ضرب المثل داشتیم تو همین مایه ها بود یادم نمیاد: |) واقعا اسم کتاب صوتی حیله گر هم آدمو به اشتباه میندازه . حکایتش مثل یخچاله میگن قلب خونه اس . عادت داریم وقتی وارد خونه میشیم حتما باید در یخچال رو باز کنیم و مطمئن بشیم که توش چیزی نیست و بعد بریم به زندگی عادی برسیم: |
به هر حال باز من خواستم چرت هنری تحویل بدم: | بریم سراغ تبریکات هم به امیر حسین و هم به حانی عزیز که ظاهرا تولدشون تو یک روز بوده ! و براشون آرزوی موفقیت دارم در همه مراحل زندگی . این چند روز دوباره در پی عوالم نور و حقیقت بودم که پیج حضرت عاغا سر زدم و ظاهرا ایشون هم روز فرخنده رو فراموش نکرده و با انتشار ویدئوی زیر تبریک گفته :
لینک دانلود (http://hw15.asset.aparat.com/aparat-video/746d539e5a6394484fdbad73892bcdf73655365-304p__78356.apt)
هلللووووو فنزززززز : ))) آیم سوووووو هپپپیییی بیکاااااز دیسسس ایززززز امیرررر حسیننننن ژووووووپی لستتتتت برثثثثدییییی: ))) نو سوووووووری نیووووو برثثثدیی: ))))) گووود بای: ))

کامنت ها :
-رقصت تو حلق بدخواهات
-نگاهم با نگاهت کرد برخورد، خدا مرگت بده حالم بهم خورد: |
-منم از اینا موخام
-اوهوم. منم موخام : |
-تبریک تولد ژوپیتر باعث آرامش روح و روان میشود(فرارو)
-به گزارش تتل نیوز، استاد همیشه تولد همه رو تبریک میگه، ظرفا رو هم خودش میشوره و لباسشویی رو خودش روشن نمیکنه: |
-سرطان که نیست خوب میشی
-به نام خدا سمانه هستم از مشهد. خواستم از تبریک شما تشکر کنم و بهتان یاد آوری کنم بیجا میکنی که تبریک میگی. ما وکیل وصی خواستیم ؟ ممنونم از توجهتان و امیدوارم دفعه آخرتان باشد!
-ما ایرانیان عادت داریم به ادبیات خود بها ندهیم و از ادبیات غربی استفاده کنیم . شما یک سر به آمریکا بزن ؛ اگر کسی گفت هپی برثدی ! همه میگویند عمو تولدت مبارک : |
-موافقم برثدی خر است : |
-تو اون شهر پر نقاب تو با اون بخواب من با قرص خواب : |
-به گزارش تتل نیوز یک روز عادی در پروفایل یک تتل فن :
بچه ها عکس خنده حضرت رو گذاشتم بیاید لایک کنید .
بچه ها امروز حضرت ساعت 8 صبح پا شد . تو تمرین دو تا توپ گرفت...یک ربع رفت مستراح .... ناهار سبک خورد....خیلی هم خوشحال بود...
حضرت میخواد فوتبالیست بشه ... جونم رئیس ... مثل چاوشی نیست فقط بلد باشه کامپیوتری بخونه ...
-ژیپوتی کجایــــــــــــی کجـــــــایی عزیزم
-اگر نیمی از ارتشم ، جنگجویانی همانند امیرحسین ژوپیتر داشتند دنیا را دو روزه فتح میکردم(آدولف هیتلر) : |
-"نیو برثدی" جمله بندی رو: )) خو بگو هچی برثدی یا بگو هپی تولدت ، یا بگو برثدی مبارک ، چه میدونم کلی حالت بهتر میشه گفت . انگلیسیه دیگه هنوز فارسیش راه نیفتاده: )
-حسینی : همین حالا گوشیتون رو بردارین و اگر هوادار امیر حسین ژوپی هستین عدد 9 رو به 3090 ارسال کنید . اگر هوادار امیر حسین ژوپی نیستین عدد 6 رو به 3090 ارسال کنید و اگر کلا هیچ حسی به این موضوع ندارید عدد 5 رو به 3090 ارسال کنید: ))
-پیمان یوسفی: الحق و الانصاف در خیل اندک مدیران بلد کار هست و من حیث المجموع، کفه ترازو به نفعش میچربه
-استاد خیابانی سرگرم انتخابات مجلس بودن نظری ندادن . ولی اس ام اس دادن با این محتوا: کسی که تبریک گفته قطعا امیر رو میشناخته: )
-مردی نزد روانپزشک رفت و از غم بزرگی که در دل داشت برای دکتر تعریف کرد.
دکتر گفت:
به فلان سیرک برو.
آنجا دلقکی هست، اینقدر می خنداندت تا غمت یادت برود.
مرد لبخند تلخی زد و گفت:
من همان دلقکم: ((
مبدونم ربطی نداشت ولی سر بزنید لایک و فالو کنید . هر لایک=3 لایک . هر فالو=6 لایک . خون آریایی تو رگات نیست اگر لایک نکنی ...
-خواستم از فرصت استفاده کنم بگم روغن فرد اعلا این روزا یعنی اویلا: ))
-به نام خدا دختری از لبنان : امیر حسین عزیز تو را پیدا خواهم کرد و با تو ازدواج خواهم کرد : )
-من امیر حسینم عزیزم فردا ساعت 7 خیابون میرداماد روبروی صرافی قرن منتظرتم: )
-حالا بیخیال این حرفا ... روز تولد ژوپیه و هممون حالمون خوبه ...
-به گزارش تتل نیوز : ما تتلیتیا حالمون خوب نیست جمع نبند .

منبع شیخ نامه ی عمو پژو ! فی البداهه نوشتم برید و راضی باشید: )
خخخخخخخخخخخخخ پژمان
دمت گردم

خسته نباشید بچه ها عالی بود
و بریم سر اصل مطلب:(
امیرررررررررررر
حانیییییییییی
تولدتون مبارک عزیزای من
یکی از بهترین اتفاق های زندگیم اشنایی با تو برادر و خود تو خواهر عزیزم بوده
واقعا می دونم بچه ها خودشون وقتی این فایل های صوتی روی سایت اومد از خوشحالی ترکیدن چون واقعا جبران کردن زحمتاتون کار سختیه و هنوزم یه کمشم جبران نشده
امیدوارم سالم و سلامت باشین کنار خانواده و زندگیتون همیشه همراه شادی باشه
همیشه ام از حضور انور اینجانب بهره مند باشید:)):)):)) @JuPiTeR (http://forum.pioneer-life.ir/member106.html) @Hermion (http://forum.pioneer-life.ir/member505.html)
تچکر دلبندم

تولدتووووووون مبارک قلکا...چیز قل ها خخخ ایشالا هزار سال دیگر نیز عمر کنید همشم ما باشیم حال بدیم بتون خخخخخخخخ
داداشو آبجیه گلم انشاالله به هرچی میخواین و به صلاحتونه برسین
بروبچ قسمت هدیه خسته نباشید دمتون گرم
تنکس مای گادسان

اول از همه امیرجان تولدت مبارک
امیدوارم سال های شاد و پر از نشاطی داشته باشی و با سلامت زندگیت رو به سر ببری
بعد اومدم با دوسه تا انتقاد
اول درمورد قسمت داستان
یکی تغییر لحن راوی به نظر شخصی من جالب نبود و راوی داستان باید با لحن ثابت صحبت کنه و تغییر لحن رو بزاره به عهده گفت و گو ها
دوم این که خیلی تیزرش کوتاه بود
خب قسمت تبریکات خیلی جالب بود ولی صدای یه عده خیلی پایین بود و با وجود موزیک نمیشد درست متوجهش شد
و این آخری اقا بهتر نبود تیزر و تبریکات رو جدا از هم میزاشتید یه لحظه تمام توجهم به داستان بود و لحظه بعد بوم امیر مظلومی نژاد رررررررررم
خب اینا حساشون درتضاد بود با هم
ولی خب در کل باحال بود
ممنون
(مدیونید اگه سعی کنید منو بزنید )
تنکس هادی

http://s6.picofile.com/file/8232400176/2015_11_16_21_08_32.jpg

آقا تولدتون خیلی خیلی مبارک .((27))
این عقاب خود ژوپیتره که گذاشتم رو فایل فقط بنده خدا صبح تازه از خواب پا شده ((228))((200))
اگه هم میکس و ایناش اشکالی ایرادی چیزی داشت ببخشید دیگه. شب تولدتون به من گفتن ((227))
سال دیگه جبران کنیم ایشالا ((215))

در کل که ایشالا هزار سال ( :| ) عمر با عزت داشته باشی ((73))

پ.ن: خودمم نمیدونم اینی که گفتم هزار سال دعا بود یا نفرین ((72))

تچکر

به به، مدیر مملکت تولدش شده. بزن تنبکو به افتخارش.(خودمونی امیر حسین، این عکس بالاییه خیلی بهت میاد :D
و خواهر گلم، معاومن مملکت هانیه! تولدتون مبارک. انشالله تا ابد سی ساله بمونید.(اممم. منظور بد برداتش نکنیدا! منظورم اینه که پیر نشید!اههه اصلن ولش همیه جوون بمونید! :D )
و نکته ی مهم تر! امتحان نوبت اول، ریاضی، بالا 19 بشید :D
از ما که کمکی بر نمیاد جز آرزو. یه بار دیگه میگم بزن به افتخار این دو تا عزیز تنبکو:18672_bandari::18672_bandari::18672_ban dari::18672_bandari::18672_bandari::17402_(64):
تچکر محمدجواد

اسم برا مدیر کل سایتمون بذارید می دونید که به شدت.... خوشحال میشیم((54)):))
تولدت مبارک :)
راستی اون کتاب صوتی نبودها جناب امیرکسراها!!!!
نصفه داستان واره بود((50))
ما کیک میخواییممم((3))
تچکر

تولدت بسی مبارک آقای مدیر :) ((221))
تچکر و مرسی بابت کادو:))

خب خب دیگه باید عادت کرده باشید به تاخیرام خخخخختولد جفتتون مبارک امیر داداشم تولد مبارک انشالله به همه آرزوهات برسی و همیشه موفق باشی.حانی آبجی تپلم تو هم همینطور هیچ آرزویی به دلت نمونه و هرچی میخوای بدست بیاری و همیشه شاد و سرحال باشی.
تچکر ولی خرگوشه به خودت:))

عهههه من فک کردم اینجا پست دادم:///
تولد امیر و حانی؟((227)) باهم عاخه؟((228))
ولی کیک زیاده خوبه((54))
تولد جفتتون مبارک((54))
کیک پلیز((54))((76))
حانی جونم امیدوارم ی روزی بالاخره لاغر شی و از کپلی در بیای^_____^
برای امیرم آرزو میکنم یه روز ریشاشو بزنه^_______^
^___________^
تچکر نگینی:)
نمیزنم:))

حانیه جان تولدت مبااااارکhttp://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(143).gif:دی
ایشالا هرچقد میخوای عمر کنی((123))http://forum.pioneer-life.ir/images/smilies/1%20(52).gif:|

تولدت مبارک ژوپیتر
ممنون

اوه اوه دوباره تبریک رسمیه ما تاخیری شد((228))
امیر جان،حانیه جان برا هر دوتون یه دنیا آرزوی خوش دارم که در این جایگاه نمی گنجه و امیدوارم در تک تک مراحل زندگی پیروز باشید
جان؟ بله؟ آهان مث اینکه اعلام میکنن از اتاق فرمان که اقا پیروز بعد کار آفرینی تماشاییشون تو طهران رفته ده هشون زن بگیره پس شما تل اطلاع ثانوی همون موفق باشید
خلاصه همین دیگه!:
تچکر آرمان

تولدتون مبارک.
سال های شاد و پرباری براتون آرزو دارم.

ممنون دوستان زحمت‌کش.
جالب و قشنگ بود. خداقوت
ممنون

عههه امیر تولدت خیلی مبارک ((215))((215))((226))((226))
ایشالا هم سن محمد حسین بشی ((200))
شرمنده با گوشیم نمیتونیم از این عکس تبریک خوشگلا بذارم :(( :((

درباره کتابم دانلود کردم هی میخوام گوش کنم یکی صدام میزنه :| ایشالا نظرمو میام میگم((227)) فردا

خسته نباشید همگیییی :) :)
تنکس شلغم

تولد مدیر مبارکه (:
ممنون

.ممنون
.................................
تولدت مبارک مدیر
..........................................
ممنون

بله بله نکته ی بسیار ظریفی بود((206))

همه جای دنیا!
خخخ

سلام قوزمیت جانم:دی
دوباره اینجا هم بهت تبریک ویژه میگم تولدت بسی مبارک :)
تنکس عنتر بالدار:))

shery
2016/01/14, 10:42
های باسسسسسسسس ((10))

هپی برف دی ......خخخخ هرچی داشتم تو ویس گفتم ...والا دیگه نمانده چیزی ((113))

ولی دیدم جام خالیه والاااااا ((46))
حالا دست دست دست ...دست دست .

Alaveh
2016/01/16, 12:21
اميرحسين عزيز تولدت مبارك((48))
ايشاا... هميشه تو تمام مراحل زندگيت مثه الان شاد و سربلند و موفق باشي((221))

فايل صوتي راديو عالي بود ...البته هنوز جاي كار داره((3))
ولي جدا خيلي عالي بود((201))((226))
shery شهرزاد عزيزم خيلي واسه راديو زحمت كشيدي تا به اينجا رسيد گفتم يادي هم از تو بكنم((72))

shery
2016/01/16, 18:42
اميرحسين عزيز تولدت مبارك((48))
ايشاا... هميشه تو تمام مراحل زندگيت مثه الان شاد و سربلند و موفق باشي((221))

فايل صوتي راديو عالي بود ...البته هنوز جاي كار داره((3))
ولي جدا خيلي عالي بود((201))((226))
@shery (http://forum.pioneer-life.ir/member1048.html) شهرزاد عزيزم خيلي واسه راديو زحمت كشيدي تا به اينجا رسيد گفتم يادي هم از تو بكنم((72))

فدات بشم عزیزم ...ممنون از لطفت هرچند کارای من در برابر زحمات سعید و نریمان و امیر حسین و ...دیگر دوستان هیچ بود .واقعا .
خخخ اینم کار رادیو نیستا ((99))
درسته خیلی جای کار داره به امید پیشرفت بیشتر .
بازم ممنون . ((201))