PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من هنوز هم مادر هستم ( پارازیت : فصل ۴)

shery
2015/12/21, 22:38
خسته نباشید دوستان عزیزم

به مناسبت شب یلدا دوستای خوبم از تیم پارازیت برای شما هدیه ای ویژه رو تهیه دیدن .

http://s3.picofile.com/file/8229190526/bry5_img_1450065970000403.jpg

دانلود
(http://s3.picofile.com/file/8229190500/I_AM_A_MOM_YET.mp3.html)

mixed-nut
2015/12/22, 01:24
شاهکاری شده... این که بخونیش خیلی فرق داره با این که بشنویش... تاثیری که گذاشت غیرقابل توصیفه... عالی بود.

ممنون از نویسنده، گوینده ها، و عوامل تهیه ی پارازیت.
خدا قوت

Nari
2015/12/22, 13:51
سلام
:) کار خیلی خوبی بود ... حس گیری سعید و مایلی واقعا خوب بود من خیلی خوشم اومد ... خودمم که راوی بودم :دی به نظرم بقیه باید نظر بدن :دی ... اما راستش از کارم راضی نبودم ... اونجوری که میخواستم ضبط نکردم ! ...کوثر جان رو هم خیلی حرص دادم سر ضبط ... شرمنده کوثر :)
... میکسم خوب بود ولی من انتظار بهتر از اینو داشتم ! ( شاید زیاده خواهیه :دی )

اما خب چند تا ایراد از میکس بگیرم ...
اول این که صدای گوینده های بالا و پایین داشت ... بعضی جاها ناخودآگاه ولوم میرفت بالا بعضی جاها یهو می رفت پایین ! ... هی من دستم به ولوم بود کمو زیاد میکردم موقع گوش دادن :دی
دوم این که آهنگ زمینه خیلی قشنگ بود ... منظورم آهنگ اولی هست :)
سوم این که ... توی بعضی از دیالوگا مخصوصا برای راوی که خودمم انتظار داشتم فاصله قرار بگیره و آهنگ خالی پخش شه ... این که یه بند راوی حرف می زد گاهی خسته کننده می شد !...
مثلا اون جایی که حلیمه میگه دیگه طاقت ندارمو اینا بعدش صدای راوی میاد ... به نظرم اونجا لازم بود مکث داشته باشیم و آهنگ پخش شه ..

دیگه همین دیگه :)

Anahid18
2015/12/22, 14:19
سلام. مرسی کار خیلی خوبی بود من خیلی خوشم اومد دم همتون گرم بازم مرسی به خاطر زحماتتون((99))

admiral
2015/12/23, 11:35
خیلی قشنگ شده بود.
((227))((227))((227))
کخصوصا دو دقیقه ی آخرش
با تشکر از کوثر، شهرزاد،نرگس،سعید و مایلی و بقیه گوینده های کار
و اما انتقاد:
کاش انفجار یکم خفن تر میشد((221))

Nari
2015/12/23, 23:00
خیلی قشنگ شده بود.
((227))((227))((227))
کخصوصا دو دقیقه ی آخرش
با تشکر از کوثر، شهرزاد،نرگس،سعید و مایلی و بقیه گوینده های کار
و اما انتقاد:
کاش انفجار یکم خفن تر میشد((221))

:|||
ینی رسما لال میشم :|
به نظر تو جز منو مایلی و سعید کسه دیگه ای هم گوینده بود ؟؟؟؟
انقد داغونی تو تشخیص صدا ؟ : (این همون استیکره هس که دهن نداره فقط چشم داره :دی )

Prince-of-Persia
2015/12/24, 15:24
خیلی قشنگ شده بود.
.
ممنون

skghkhm
2015/12/31, 16:15
سلام
:) کار خیلی خوبی بود ... حس گیری سعید و مایلی واقعا خوب بود من خیلی خوشم اومد ... خودمم که راوی بودم :دی به نظرم بقیه باید نظر بدن :دی ... اما راستش از کارم راضی نبودم ... اونجوری که میخواستم ضبط نکردم ! ...کوثر جان رو هم خیلی حرص دادم سر ضبط ... شرمنده کوثر :)
... میکسم خوب بود ولی من انتظار بهتر از اینو داشتم ! ( شاید زیاده خواهیه :دی )

اما خب چند تا ایراد از میکس بگیرم ...
اول این که صدای گوینده های بالا و پایین داشت ... بعضی جاها ناخودآگاه ولوم میرفت بالا بعضی جاها یهو می رفت پایین ! ... هی من دستم به ولوم بود کمو زیاد میکردم موقع گوش دادن :دی
دوم این که آهنگ زمینه خیلی قشنگ بود ... منظورم آهنگ اولی هست :)
سوم این که ... توی بعضی از دیالوگا مخصوصا برای راوی که خودمم انتظار داشتم فاصله قرار بگیره و آهنگ خالی پخش شه ... این که یه بند راوی حرف می زد گاهی خسته کننده می شد !...
مثلا اون جایی که حلیمه میگه دیگه طاقت ندارمو اینا بعدش صدای راوی میاد ... به نظرم اونجا لازم بود مکث داشته باشیم و آهنگ پخش شه ..

دیگه همین دیگه :)

سلام عزیزم اوهوم من دوتا فایل برا تایید دادم به تیم مدیریت دومی بهتره واین نکاتی که میگی کاملا رعایت شده لینکشو میدم شهرزاد جایگزین کنه:)
همگی خسته نباشید((5))