PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شش گانه نیکلاس فلامل جاودان

Ajam
2015/11/23, 12:10
کتابی که میخوای معرفی کنیم خدمتتون با جرئت میتونم بگم جزو بهترین فانتزیاییه که خوندم، حتا میتونم بگم تو نوع خودش بهترینه!
این کتابو نخونین ضرر کردین، البته شایدم ضرر نکنین، چون هیچ اتفاق خاصی نمی افته بخونین یا نخونین، مثلا میگن کسیکه نغمه ای از یخ و آتشو نخونده باشه ضرر کرده، ولی والا ما خوندیم خیلیام نخوندن فرقی ندیدیم، به جز این که ما کلاس میزاریم میگیم ما نغمه خوندیم!
یا خیلیا ارباب حلقه های خوندن و ما نخوندیم و بازم هیچ تفاوتی ندیدم!
البته بخونین خیلی باحاله!
من خودم اول از همه جلد دوم این مجموعه رو توی یه نمیاشگاه دیدم و به خاطر نمادای عجیب روش، خریدم ببینم چیه! و بعد سخت گرفتارش شدم! جلد اول، دوم، سوم، چهارم، پنجمو خوندم و جلد ششم یعنی افسونگر گیرم نمیاد، و اینقدر این کتاب اخر جلد 5 پیچشده شده که دارم می ترکم ببینم چی میشه اخرش، یعنی هر قوت بهش فکر می کنم می خوام سرمو بکوبم تو یه چیزی عغ76324ف5قغ6*]ـوئردثیزسش شصظ4طثهکعلبعغیعیفعیغعهفات سرمو کوبوندم تو کیبورد!
بعله میریم سراغ معرفی

نام: ششگانه نیکلاس فلامل جاودان
نویسنده: مایکل اسکات http://images.persianblog.ir/695042_7q9tUSW6.jpg
مترجم: پونه اشجع
ناشر: انتشارات بهنام

جلد اول: کیمیاگر

http://www.axgig.com/images/51062287283577879000.jpg

خلاصه
حقیقت: نیکلاس فلامل 28 سپتامبر 1330 در پاریس به دنیا آمد. با گذشت نزدیک به هفتصد سال، هنوز هم از اوبه عنوان بزرگترین کیمیاگر تاریخ یاد می شود. انچنان که در تاریخ ثبت شده است نیکلاسدر سال 1418 از دنیا رفت اما....قبر او خالی است.
افسانه: نیکلاس فلامل زنده است، چرا که راز زندگی جاودان را از کتبی که از آن محافظت می کند کشف کرده است. کتاب آبراهام دانشمند کتابی با فدرت جادویی که در دستان نااهل میتواند جهان را به کام نابودی بکشد.
نابودی جهان همان نقشه ای که دکتر جان دی هنگام دزدیدن کتاب در سر داشت.نشل بشر خیلی دیر متوجه خواهد شد، اگر پیشگویی کتاب درست باشد نها سوفی و جاش نیومن قادر به نجات جهان هستن.
و گاهی افسانه و حقیقت در هم می آمیزند.

جلد دوم: جادوگر

http://www.randomhouse.com/teens/alchemyst/images/002-01-magician.png

خلاصه:
کالیفورنیا: کتاب ابراهام دانشمند اکنون در دستان دکتر جان دی و باستاناین خبیث است. کتاب قدرتمندی که راز زندگیجاودان در ان نهفته است و میتواند دنیا را به کام نابودی بکشد. دکتر تنها دو صفحه تا بازگرداندن باستانیان خبیث به دنیا فاصله دارد. اما برای رسیدن به خواسته اش با یک مشکل کوچک روبروست، دوقوهایی که کیلومترها با او فاصله دارند.
پاریس: نیکلاس، سوفی، جاش و اسکاتی بعد از فرار از اوهای، سر از پاریس در می آورند، شهر نور و زادگاه فلامل. اما این بازگشت به وطن چندان برای نیکلاس شیرین نخواهد بود. نیکولو ماکیاولی نویسنده شهیر و جاودان هم در پاریس زندگی می کند و در خدمت باستانیان خبیث است. زمان برای نیکلاس و پرنل به سرعت می گذرد هر یک روز بدون کتاب آنها را به اندازه یک سال پیر می کند. نیکلاس سعی دارد راهی برای تکمیل آموزش سوفی پیدا کند، اما ماکیاولی همه جا مانند سایه در تعقیبشان است.

جلد سوم: ساحره

http://forum.persianbax.ir/data/MetaMirrorCache/7fe77b3d3112c4c62ae916e8c9ec0aa3.jpg

خلاصه:
قلب نیکلاس فلامل از تماشای پاریس، شهرزادگاهش، به درد آمده سات. دی و ماکیاولی یادگاران تاریخی شهرش را نابود کردند، اما خود او هم چندان در به وقوع پیوستن این تراژدی بی تقصیر نبود. سوفی و جاش تمامی نشانه های دوقلوهای افسانه ای را بورز داده اند. فلامل باید از آن ها و دو صفحه آخر کودکس در مقابل باستانسان خبیث محافظت کند.
اما هر یک روزی که می گذرد، نیکولاس ضعیف و ضعیف تر میشود، پرنل همچنان در آلکاتراس زندانی است و اسکاتی گم شده است به همین ترتییب تنها راه شکست دادن دی آموزش سومین جادوی بنیادی به دوقلوهاست. اما این راه چندان هم بی خطر نیست. تنها کسی که میتواند جادوی آب را به دو قلوها آموزش دهد گلیگمش است. پادشاهی ه مدتها پیش به مرز جنون رسیده است...

جلد چهارم: احضارگر

http://www.afsanehabooks.ir/img/th/74068b89cb18010ce889fc41798ae802.jpg

خلاصه
سانفرانسیسکو: پس ازز گریختن به اوهای، پاریس و سپس لندن، جاش و سوفی نیمومن سرانجام به خانه باشگتند. هیچ کدام به جادوهای بنیادی مسلط نشده اند و دکتر جان دی در تعقیبشان است. اما از همه بدتر این است که نمیدانند به نیوکلاس فلامل اعتماد کنند یا نه؟
آلکاتراس: ساحره از آلکاتراس فرار کرد و ارتشی از موجودات ترسناک را پشت سر به جا گذاشت. اکنون ماکیاولی در جزیره است تا ارتش هیولا ها را در سانفرانسیسکو رها کند...
اندن: پس از ناکامی های پیاپی اربابان باستانی دی برای دستگیری او جایزه تعیین کردند، اما دکتر نقشه ای در سر دارد، حکومت بر جهان با کمک کودکس و ارتش خفته ی الکاتراس. اما برای این کار باید یکی از قدرتمندترین آرکون ها را بار دیگر به زندگی بازگرداند و چه کسی بهتر از دو قلوهای افسانه ای برای احضار آرکون؟

جلد پنجم: پیمان شکن

http://www.randomhouse.com/teens/alchemyst/images/002-01-warlock.png

خلاصه
دوقلوها از هم جدا افتاده اند و این شروع یک پایان است.
آلکاتراس: اگه چه متحد ماکیاولی و بیلی بچه، دکتر جان دی، والوگا اعلام شده است اما آنها همچنان نقشه هایی را که باستانیان پیش پایشان گذاشته اند دنبال خواهند کرد، هیولاهای الکاتراس را در شهر سانفرانسیسکو آزاد می کنند و این پایانی برای حکومت نسل بشر بر زمین خواهد بود.
دانوتالیس:
قلمرویی که اسکاتی و ژان دارک وارد آن شده اند، به مراتب خطرناکتر از آن چیزی است که آنها تصور می کردند. آنها اتفاقی از آنجا سر در نیاورده اند- هر دو زن جنگجو به دلیلی احضارشده اند. همین طور، سنت ژرمن،پالامیدیس و شکسپیر آنها فراخوانده شدند تا در زمان به عقب سفر کنند و دانوتالیس را نابود کنند.چون جزیره دانوتالیس که در افسانه های بشر به نام شهر گمشده اتلانتیس معروف است باید سقوط کند تا دنیای مدرن امروزی پا به عرصه ی وجود بگذارد.
سانفرانسیسکو: پایان نزدیک است، جان نیومن یک جبهه را انتخاب کرده است و در کنار خواهرش سوفی و کیامایگز نیکلاس فلامل نخواهد جنگید. او در کنار دی و ویرجینیا دیر مرموز به میدان خواهد رفت. مگراینکه سوفی بتواند برادرش را قبل از جنگ و شروع نابودی همه چیز پیدا کند.

جلد ششم: افسونگر

http://www.randomhouse.com/teens/alchemyst/images/002-01-enchantress.png

خلاصه:
ان دو که یکی هستند باید به یکی که همه چیز است تبدیل شوند. یکی برای نجات دنیا و یکی برای نابودی ان.
سانفرانسیسکو:تنها یک روز از زندگی نیکلاس و پرنل باقی مانده و تنها یک کار باقی مانده که ان ها باید انجام دهند؛ دفاع کردن از شهر سانفرانسیسکو. هیولا هایی که در الکاتراس جمع شده بودند، ازاد شده و به سمت شهر در حرکتند. اگر کسی جلوی ان ها را نگیرد، همه چیز و همه کس را سر راهشان نابود می کنند.اما حتی با کمک دو تا از بزرگترین جنگجو های تاریخ، ایا ساحره و کیمیاگر افسانه ای قادر خواهند بود از شهر دفاع کنند؟ یا این اتفاق، آغاز پایانی است برای نسل بشر؟
دانوتالیس:سوفی و جاش نیومن، به دنبال دکتر جان دی و ویرجینیا دیر، ده هزار سال در زمان به عقب سفر کردند و از دانوتالیس سر درآوردند. و در این جزیره ی افسانه ایست که جنگ برای نجات دنیا شروع می شود و پایان می پذیرد.اسکاتاچ، پرومتیوس، پالامیدیس، شکسپیر، سنت ژرمن و ژان دارک هم در جزیره هستند. اما هیچکس مطمین نیست که دوقلوها به نفع چه کسی یا چه چیزی خواهند جنگید.امروز همه چیز مشخص می شود.ایا دوقلوها در کنار هم خواهند ماند؟یا از هم جدا می شوند یکی برای نجات دنیا و یکی برای نابودی آن.( خلاصه جلد ششم از http://bartimios-sb.blogfa.com)

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

بچه دونه دو نه خلاصه ها رو به جز جلد شش از پست جلد کتاب خودم تایپ کردم! میدونین چرا؟ از شدت خسته شدن از درس و بدیختی!

veras
2015/11/23, 13:08
این سری کتاب محشره

خو از ب بسم الله که ما کتاب رو باز می کنیم که بخونیم در کتاب اول یه روند کندی رو پیش می بره که تقریبا جون ادم در میاد :/ یعنی به شدت کسالت باره ولی هر چی می ریم جلو تر با اومدن شخصیت های مختلف داستان جذاب تر جذاب تر میشه و از جلد پنج به بعد شاهکار می شه. خو اگه بخوام بازم ادامه بدم اسپویل میشه :-" در نتیجه صرفا سکوت می کنم خودتون بخونید حض کنید اصلا.

فقط یه نکته بگم بعدم دممو بذارم رو کولم برم:

اقا پایان این کتاب عالیه یه پارادوکسی میزنه خدا اصلا

در پناه حق

Ajam
2015/11/23, 18:38
این سری کتاب محشره

خو از ب بسم الله که ما کتاب رو باز می کنیم که بخونیم در کتاب اول یه روند کندی رو پیش می بره که تقریبا جون ادم در میاد :/ یعنی به شدت کسالت باره ولی هر چی می ریم جلو تر با اومدن شخصیت های مختلف داستان جذاب تر جذاب تر میشه و از جلد پنج به بعد شاهکار می شه. خو اگه بخوام بازم ادامه بدم اسپویل میشه :-" در نتیجه صرفا سکوت می کنم خودتون بخونید حض کنید اصلا.

فقط یه نکته بگم بعدم دممو بذارم رو کولم برم:

اقا پایان این کتاب عالیه یه پارادوکسی میزنه خدا اصلا

در پناه حق

اخرش چی میشه؟؟؟ نگو نگو!ولشکن بگو! نمیدونم بگی یا نگی! من دیوانه وار تو کف اخر این مجموعه ام!!!!!!!!

Moon Jacob
2015/11/23, 20:21
یکی لینک دانلود بدههه!!!!!منم بکونم!هابصصنبیایصنبذینی21243 55تلبابذنتبقعث753ف !! کوبیدم!((127))((225))((121))

narges.o
2015/11/23, 22:04
نهههههههه
کتاببببببب
من دلم تنگ شده براااااششش!دلم کتاب میخاد!خوچرا دل منو اب میکنی!((28))خیلی وقته کتاب نخونددمممم!

س.ع.الف
2015/11/24, 15:36
چرا من بايد جاي رمان اين كتاب هاي درسي مسخره رو بخونم:cry:
من رمان مي خوام!!!!
بايد روش فكر كنم ببينم چطوره نمايشگاه كتاب بخرم؟:hmmm:
البته الان فقط دوهزارو پونصد تومن دارم:sadtrollface:.

mixed-nut
2015/11/24, 18:43
طبق معمول به لیست "خواهم خواند"ها اضافه شد

Ajam
2015/11/25, 21:00
یکی لینک دانلود بدههه!!!!!منم بکونم!هابصصنبیایصنبذینی21243 55تلبابذنتبقعث753ف !! کوبیدم!((127))((225))((121))
متاسفانه توی نت نیست!

کساندرا
2015/11/27, 21:53
لطفا رو سر دره تاپیک بزن لینک نداره هااااااااااااااا!
چرا با احساساته من بازی می کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هاااااااااااااااا؟؟؟:cry:
خیلی تعریف این کتابو شنیدم... یکی بخره واس ما اسکن کنه((200))

sahar756
2015/11/29, 16:50
واقعا قشنگه من فقط جلد اول خوندم

smhmma
2015/12/11, 01:53
دلم نیومد درمورد این مجموعه نظر ندم
اول چنتا نکته کلی میگم بعد جلد به جلد جلو میرم
من مدت ها پیش این مجموعه رو خوندم و چنتا نکته درموردش فهمیدم. داستان کاملا یک روند صعودی داره و‌هیچ افت محسوسی درش وجود نداره. انگار نویسنده هرچی جلوتر میرفته کارکشته تر میشده.
همچنین دانش نویسنده از اساطیر و افسانه ها فوق العادس. از بسیاری از اساطیر و افسانه ها به شکل هنرمندانه و ترکیب شده در این مجموعه استفاده شده در عین حال معمولا بدون نوآوری از این افسانه ها استفاده نکرده.
کتاب نخست: روند داستان خیلی خشک و تا حدی کسالت باره ولی ایده ی داستان خیلی جالبه و یک خوره ی فانتزی رو ترقیب میکنه مجموعه رو‌ نیمه رها نکنه.
کتاب دوم: روند و‌ پرداخت داستان در کتاب دوم هیجان انگیزتر شده و کمتر کسالت بار هست. به شخصیت ها افزوده میشه در عین حال نویسنده معمولا هر شخصیتی که اضافه میکنه بدون شخصیت پردازی نمی زاره.
فضای داستان هنوز خشکه و ممکنه این به خاطر نثر نویسنده یا شاید هم ترجمه ی خانوم اشجع باشه.
خواننده در این کتاب بیشتر در جریان قرارمیگیره و داستان براش جذاب تر میشه.
کتاب سوم: داستان نسبت به کتاب قبلی ارتقا پیدا میکنه و مجموعه روند رو به پیشرفت خودشو ادامه میده هرچند در این کتاب هم با چیز شگفت انگیزی روبرو‌ نمیشیم.
کتاب چهارم: توی این کتاب داستان یک پرش رو به بالا داره و‌ بر پیچیدگی داستان افزوده میشه در عین حال داستان هیجان انگیز تر و جذاب تر میشه. توی این کتاب هوشمندی بیشتری نهفته شده و شخصیت پردازی بر روی شخصیت های قدیمی کاملتر میشه. داستان این جلد در سطح یک فانتزی واقعا خوبه و نسبت به کتاب نخست چندین پله بالاتره.
کتاب پنجم: این جلد حتی از جلد قبلی هم پیشی میگیره و داستان پیچیدگی ها و‌گره های قشنگی به خودش میگیره که واقعا جالب و جذابه. هیجان بشدت افزایش پیدا میکنه و قلم داستان نرمتره و جذاب تره.
پایان این جلد آدمو‌ وارد خماری جلد پایانی میکنه.

کتاب ششم و پایانی: اگر بخوام این جلد رو با جلد نخست مجموعه مقایسه کنم... نه همچین چیزی نمیشه این توهین آشکار به جلد پایانیه.
این جلد یک جهش خیلی بزرگ رو به بالا به نسبت جلد قبل داره و از همون آغاز کار هیجانش شروع میشه. توی این جلد خیلی گره گشایی ها میشه و علاوه بر گره گشایی کلی گره دیگه هم اضافه میشه. داستان به اوج خودش میرسه و در پایان به قدری پیش بینی ناپذیر، شگفت انگیز و خوب تموم میشه که خواننده مبهوت میمونه. به جرئت میگم یکی از بهترین پایان هایی بود که در همه زندگیم‌ خونده بودم.
نه پایان لوس و‌ننری داشت نه پایان افسرده کننده
نه پیش بینی پذیر بود نه مسخره
فرای اون چیزی بود که توقع میرفت و‌ واقعا شایسته تحسین بود. بیشتر ارزش مجموعه به همون پایانشه
به دوستان توصیه میکنم این مجموعه رو با صبر و شکیبایی بخونن تا از پایان قشنگش لذت ببرن.

پ.ن: اگر توی متن غلط املایی وجود داره یا جمله بندی مشکل داره به بزرگی خودتون ببخشید من با گوشی پست دادم:))
پ.ن۲: دوستان عزیزم لطفا پست مفید بدید و‌تاپیک رو با اسپم دادن تضعیف نکنید.
با سپاس:)

Ajam
2015/12/11, 11:38
دلم نیومد درمورد این مجموعه نظر ندم
اول چنتا نکته کلی میگم بعد جلد به جلد جلو میرم
من مدت ها پیش این مجموعه رو خوندم و چنتا نکته درموردش فهمیدم. داستان کاملا یک روند صعودی داره و‌هیچ افت محسوسی درش وجود نداره. انگار نویسنده هرچی جلوتر میرفته کارکشته تر میشده.
همچنین دانش نویسنده از اساطیر و افسانه ها فوق العادس. از بسیاری از اساطیر و افسانه ها به شکل هنرمندانه و ترکیب شده در این مجموعه استفاده شده در عین حال معمولا بدون نوآوری از این افسانه ها استفاده نکرده.
کتاب نخست: روند داستان خیلی خشک و تا حدی کسالت باره ولی ایده ی داستان خیلی جالبه و یک خوره ی فانتزی رو ترقیب میکنه مجموعه رو‌ نیمه رها نکنه.
کتاب دوم: روند و‌ پرداخت داستان در کتاب دوم هیجان انگیزتر شده و کمتر کسالت بار هست. به شخصیت ها افزوده میشه در عین حال نویسنده معمولا هر شخصیتی که اضافه میکنه بدون شخصیت پردازی نمی زاره.
فضای داستان هنوز خشکه و ممکنه این به خاطر نثر نویسنده یا شاید هم ترجمه ی خانوم اشجع باشه.
خواننده در این کتاب بیشتر در جریان قرارمیگیره و داستان براش جذاب تر میشه.
کتاب سوم: داستان نسبت به کتاب قبلی ارتقا پیدا میکنه و مجموعه روند رو به پیشرفت خودشو ادامه میده هرچند در این کتاب هم با چیز شگفت انگیزی روبرو‌ نمیشیم.
کتاب چهارم: توی این کتاب داستان یک پرش رو به بالا داره و‌ بر پیچیدگی داستان افزوده میشه در عین حال داستان هیجان انگیز تر و جذاب تر میشه. توی این کتاب هوشمندی بیشتری نهفته شده و شخصیت پردازی بر روی شخصیت های قدیمی کاملتر میشه. داستان این جلد در سطح یک فانتزی واقعا خوبه و نسبت به کتاب نخست چندین پله بالاتره.
کتاب پنجم: این جلد حتی از جلد قبلی هم پیشی میگیره و داستان پیچیدگی ها و‌گره های قشنگی به خودش میگیره که واقعا جالب و جذابه. هیجان بشدت افزایش پیدا میکنه و قلم داستان نرمتره و جذاب تره.
پایان این جلد آدمو‌ وارد خماری جلد پایانی میکنه.

کتاب ششم و پایانی: اگر بخوام این جلد رو با جلد نخست مجموعه مقایسه کنم... نه همچین چیزی نمیشه این توهین آشکار به جلد پایانیه.
این جلد یک جهش خیلی بزرگ رو به بالا به نسبت جلد قبل داره و از همون آغاز کار هیجانش شروع میشه. توی این جلد خیلی گره گشایی ها میشه و علاوه بر گره گشایی کلی گره دیگه هم اضافه میشه. داستان به اوج خودش میرسه و در پایان به قدری پیش بینی ناپذیر، شگفت انگیز و خوب تموم میشه که خواننده مبهوت میمونه. به جرئت میگم یکی از بهترین پایان هایی بود که در همه زندگیم‌ خونده بودم.
نه پایان لوس و‌ننری داشت نه پایان افسرده کننده
نه پیش بینی پذیر بود نه مسخره
فرای اون چیزی بود که توقع میرفت و‌ واقعا شایسته تحسین بود. بیشتر ارزش مجموعه به همون پایانشه
به دوستان توصیه میکنم این مجموعه رو با صبر و شکیبایی بخونن تا از پایان قشنگش لذت ببرن.

پ.ن: اگر توی متن غلط املایی وجود داره یا جمله بندی مشکل داره به بزرگی خودتون ببخشید من با گوشی پست دادم:))
پ.ن۲: دوستان عزیزم لطفا پست مفید بدید و‌تاپیک رو با اسپم دادن تضعیف نکنید.
با سپاس:)

اقا من تو کف جلد اخرم!!!! یکی یه کاری کنه! ممنون از نظر! با همه چیز موافقم فقط چندتا مسئله، جلد دوم اونقدرا که میگی خشک نیست! جلد سومم پیچیدگی های خصا خودشو در اخر داره!( خطر اسپویل) شمشیرای دو قلو اخر جلد!( اسپویل خاصیم نشدا) و مخافتم اصلیم! اسپم خیلیم خوبه هیچم از ارزش تاپیک کم نمی کنه!

Moon Jacob
2015/12/11, 14:46
ای خداااا من الان در حال حاضر در حسرت جلد 3 نیکولاس فلامل ، جوهری و امیلی به سر میبرم و همچنین کتاب شماره 5 کت رویال یکی به دادم برسه!((68))((127))((127))

Harir-Silk
2015/12/11, 16:15
بچه ها من هیچکدوم از نظراتتون رو نخوندم چون نمی خواستم اسپویل شه برام.
من جلد اول رو خوندم و خب...فقط میتونم بگم بد ننبود.هیچ چیز خاصی نداشت.نه این کهن خلاقیت نداشته باشه ها،منظورم اینه که جذابیت صحنه هاش برام زیاد نبود. اگه احتمالی وجود داره که این مسئله تو جلد های بعدی رفع میشه بهم بگید،چون موضوع نابی داره و حیفه که حروم شه.

Ajam
2015/12/11, 17:03
بچه ها من هیچکدوم از نظراتتون رو نخوندم چون نمی خواستم اسپویل شه برام.
من جلد اول رو خوندم و خب...فقط میتونم بگم بد ننبود.هیچ چیز خاصی نداشت.نه این کهن خلاقیت نداشته باشه ها،منظورم اینه که جذابیت صحنه هاش برام زیاد نبود. اگه احتمالی وجود داره که این مسئله تو جلد های بعدی رفع میشه بهم بگید،چون موضوع نابی داره و حیفه که حروم شه.

جلد به جلد جذابیت بیشتر میشه به طوری که من الان 5 جلدشو خوندم و جلد اخر گیرم نمیاد و هر وقت بهش فکر می کنم سرمو می کوبم به یه چیزی!ثطقلرغذتاکفبلرذ (سرمو کوبندم تو کیبورد)

raha123
2016/06/23, 18:19
من همه جلد هاشو دارم.دلتون بسوزهه.اگه وقت کردم اسکن می کنم میذارمش.

Ajam
2016/06/23, 20:47
من همه جلد هاشو دارم.دلتون بسوزهه.اگه وقت کردم اسکن می کنم میذارمش.

از جلد اخر شروع کن اسکنتو!!! خخخخخخ

دمت گرم

Percy-Jackson
2016/06/23, 20:59
انقد تعریف کردین دلم خواس
اینو بذارید تو لیسته پروژه تایپ((78))

raha123
2016/06/23, 21:24
از جلد اخر شروع کن اسکنتو!!! خخخخخخ

دمت گرم
خودمم همین فکر رو داشتم

A.S.B
2016/06/25, 13:54
داستان خوبی هست... جوری که آدمو مجبور میکنه ادامشو بخونه... منتها آخرش یجورایی مسخره بود...همه چی به خوبی و خوشی تموم شد.نه مرگی...نه چیزی.به نظر من تو داستان باید یه اتفاق بدی بیفته.وگرنه یجورایی بچگانه در میاد...مثه همین داستانا هس که آخرش میگن فلان اتفاق افتاد و بعدشم فلانی و فلانی یه عمر با خوشی زندگی کردن...اینجوری میشهنظرمم خلاف بقیه سولی کتاب باحالی بود.

sahar756
2016/06/25, 22:20
من فقط جلد اولش خوندم

trouble
2016/07/02, 19:08
خب من فقط جلد اول اینو خوندم... خب بدک نبود فقط از همون جلد اولش تابلو بود که راه جاش و سوفی از هم جدا میشه....ینی جاش میره طرف دی....بدش من وختی خلاصه های این تاپیکو خوندم دهنم باز موند چون انگار جلدای اخر جاش میره طرف دی....فک میکردم اخه تو جلد دومش میره و کلی میپیچونه داستانو:| ضد حال خوردم:| ولی خب داستانی هست که یه خوره فانتزی بخواد بره ادامشو بخونه(که من اینکارو نکردم:d )