PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در کف ماندگان

Ajam
2015/11/21, 09:45
خب اول از همه سلامممممم حالتون چطوره؟ خوبین؟ خوشین؟ سلامتین؟ ایام به کامه؟ کیفتون کوکه؟ نغزین؟ سازین؟ و ....
دوم از همه طبق معمول من نمیدونم این جا واسه تاپیکم مناسبه یا نه! از مسئولین تقاضا می شود اگر نامناسبه به جای مناسب انتقال دهند!
سوم از همه خودتون که میدونین من عشق اسپمم پس یه مقداری چرت و پرت میگم که شروع تاپیک بدون اسپم نباشه! چه وضعیه؟ چرا فعالیتاتون اینقدر کم شده؟ نچ نچ نچ! خیلی زشته ها!
چهارم از همه چه خبرا دیگه؟
پنجم از همه بله میرسیم به تاپیک در کف ماندگان! حالا یعنی چی؟ تقریبا تمام کرم کتاب ها و کتاب خونها و .... در طول دوران کتاب خونیشون به یه مجموعه خوردن که نتونستن تمومش کنن، مثلا جلدای بعدیش گیرشون نیومده! بعضی از این مجموعه ها چندان مهم نیست، تموم نشذه که نشده به جهنم! ولی بعضی از ااین مجموعه ها شدیدا افراد رو در کف گذاشته و کرم کتاب های عزیز تبدیل شدن به در کف مانده!
ششم از همه میدونم فعالیتتون کم شده و احتمالا این تایپک خیلی زود به خاک خوردن می افته و معتاد میشه و باید صحنه رو ترک کنه! ولی... بیاید و مجموعه هایی که شما رو تبدیل کرده به در کف مانده بگید، در موردوشن توضیح بدید، دلتون خواست کاورشو بزارین، بگین چقدرشو خوندین، چقدرشو نخوندین، چرا نتونستین بقیشوبخونین؟ و ...
هفتم از همه لطفا در هر پست به معرفی یکی از در کف گذارنده هایتان بپردازید( واسه این که تعداد پستا زیاد بشه! خخخ)
هشتم از همه طبق معمول تاپیکا من اسپم ازاده!!!!( اگه دیدن من دیگه نیومدم سایت بفهمین که مسئولین منو به خاطر این حرف به دار مجازات اویختن)
نهم از همه نظرتون در مورد این موضوع بگید، تایپک خوبیه، بدیه، شیخ عجم بهتر بود، چه خبرا تازه و ... خخخخ
دهم از همه چیزی به ذهنم نمیرسه!
یازدهم از همه بازم چیزی به ذهنم نمیرسه!
دوازدهم از همه یه جوری مجموعه در کف گذارندتونو معرفی کنین که بقیه هم برن تو کفش!
سیزدهم از همه دلتون خواست مجموعه هایی که تموم کردنش براتون چندانم مهم نیت ولی بازم اگه بتونین تمومش میکنینم بگین!
چهاردهم از همه همینا دیگه! خداحافظ
پونزدهم از همه طبق معمول یادم رفت! راستی! خودمم میام چندتا مجموعه معرفی می کنم که مرا سخت در کف گذاشته اندولی نه داخل پست اولم!

Leyla
2015/11/21, 13:42
بــــــــــــــــــــه جاش خالی بود حسابی...
ممنون بابت ایده عالیت حمزه!
من یه کتاب سراغ دارم دوران راهنمای خوندم... فکر نکنم کسی از بچه ها خونده باشدش به موقع میپرسم ازتون!

س.ع.الف
2015/11/21, 16:15
خب،در مورد حرف اسپم كه بنده در حد خودم انجام وظيفه كردم!
دوم و سوم و اينا رو كه بيخيال...
مي رسيم به دركف ماندگان!
خب،دو مجموعه...نه،سه مجموعه هست كه واقعا هنوز تو كفشونم و منتظر و پيگير!!!!
اولي كه خيلي وقته خبر ندارم كتاب زام بي دارن شانه!
دومين كتاب كتاب آتش مجموعه سيپتيموس هيپه،كه معلوم نيست نشر افق داره چه غلطي مي كنه!خخخخخخخ
سومين مجموعه مورد علاقم مجموعه كاراموز رنجره!!!!!!!همتونم مي دونين چرا!البته براش يه مترجمم معرفي كردم كه فقط زودتر بياد،شده سه چار نفر ديگه رو هم از كارو زندگي بندازم ميندازم تا ترجمه شه!!!

- - - - - - - - - به دلیل ارسال پشت سر هم پست ها ادغام شدند - - - - - - - - -

يه كتاب يادم رفت!!!سه گانه كوه هاي سفيد شهر طلا،سرب و بركه آتش،و منتظر اين جلدم
كتاب وفتي سه پايه ها به زمين آمدند از جان كريستوفر(ساموئل يود) كه خيلي وقته در زير غبار خاطرات پوسيده!!!!
هرچند فكر كنم يكي داشته باشه حالا كه گفتي يادم اومد برم سراغش!

Hermion
2015/11/21, 16:23
ناهمتا :|
هنووووز ترجمه نشده جلد سه :|
منم که نمیتونم بخونم خودشو :|
بعد یه مجموعه ی دیگه هم هس دارمش خیلیم تو کفشم ولی حسش نیس بخونم :||||
امممم فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
مرسی از تاپیک

trouble
2015/11/21, 17:13
منم با حانی موافقممممممممممممم.....
ناهمتاااااااااااااااااااا .....
گذاشته مارو تو کف جلد سومششششششششش....
اون از جلد دومش که....اینم از سومش.....چشونه اینا واقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته دونده هزارتورو هم دوس دارم بخونم....منتهی گیرم نمیاد:d....براهمین روی اوردیم به فیلمش:dدیگه.....همیناس دیه......معرفیم حوصله ندارم همتون میشناسین اینرو دیه....

mixed-nut
2015/11/21, 18:31
واااای چه تاپیک قشنگی
آدم میتونه بیاذ اینجا دردل کنه زاااار زاااار بزنه زیر گریه (البته نه دیگه در این حد :دی)
بگذریم...
من که استعداد و مهارتی توی اسپم دادن ندارم. میرم سراغ اصل مطلب :دی

مجموعه های زیادی هس که توی کفشون موندم. الان یکیشو میگم. بعد صبر میکنم یه نفر پست بده که پستام ادغام نشه . بقیه رو معرفی کنم پاسخ ها بره بالا.

خب.
من وقتی دوسال پیش به طور اتفاقی به نحوی که حتی فکرشم نمیکردم، با نایت ساید آشنا شدم، یک میلیونوم درصد هم احتمال نمیدادم اینــــــــــــــــقدر عاشق این مجموعه بشم به طوریکه.... حتی یادآوریش هم دردناکه، با چه سرعت و فلاکتی تمومش کردم از زار و زندگی افتاده بودماااا...

و حالا... توی کفش موندم چون جلد یازدهش ترجمه نشده (یا شایدم شده هرچند غیرمحتمله) خودم هم فرصت ندارم زبان اصلیشو بخونم. فایل زبان اصلیش شاید بیشتر از نیم ساله که توی دسکتاپمه |:

در مورد معرفی هم:
داستان مردی که یه موهبتی داره و میتونه با چشم سومش هرچی بخواد پیدا کنه (و شوخ مزاج هم هس((5)) ) و مشکلاتی که سر راه این ککارآگاه وجود داره و چطور از پسشون برمیاد...
من عاشق اتفاقات غیرمنتظره این مجموعه شدم...

برای معرفی تکمیلی، بزار بدم لینکشو پیدا کنم، میام ویرایش :دی

http://forum.pioneer-life.ir/thread834.html
خب این لینک تاپیک نقد و امتیازدهی به همین مجموعه است. فکر میکنم خوندن نظرات بقیه مفیدتر از معرفی باشه :)))

پ.ن: خواستم پست قبلو ویرایش کنم، نشد...
معذرت

Ajam
2015/11/21, 19:46
بــــــــــــــــــــه جاش خالی بود حسابی...
ممنون بابت ایده عالیت حمزه!
من یه کتاب سراغ دارم دوران راهنمای خوندم... فکر نکنم کسی از بچه ها خونده باشدش به موقع میپرسم ازتون!
اولا خواهش میشه! دوما گفتم معرفی کن! سوما چون اسپم ازاده اکشال نداره!

خب،در مورد حرف اسپم كه بنده در حد خودم انجام وظيفه كردم!
دوم و سوم و اينا رو كه بيخيال...
مي رسيم به دركف ماندگان!
خب،دو مجموعه...نه،سه مجموعه هست كه واقعا هنوز تو كفشونم و منتظر و پيگير!!!!
اولي كه خيلي وقته خبر ندارم كتاب زام بي دارن شانه!
دومين كتاب كتاب آتش مجموعه سيپتيموس هيپه،كه معلوم نيست نشر افق داره چه غلطي مي كنه!خخخخخخخ
سومين مجموعه مورد علاقم مجموعه كاراموز رنجره!!!!!!!همتونم مي دونين چرا!البته براش يه مترجمم معرفي كردم كه فقط زودتر بياد،شده سه چار نفر ديگه رو هم از كارو زندگي بندازم ميندازم تا ترجمه شه!!!

يه كتاب يادم رفت!!!سه گانه كوه هاي سفيد شهر طلا،سرب و بركه آتش،و منتظر اين جلدم
كتاب وفتي سه پايه ها به زمين آمدند از جان كريستوفر(ساموئل يود) كه خيلي وقته در زير غبار خاطرات پوسيده!!!!
هرچند فكر كنم يكي داشته باشه حالا كه گفتي يادم اومد برم سراغش!

اولا گفتم در هر پست یک مجموعه! دوما گفتم معرفی کنید که بقیه هم برن تو کفش! سوما ممنون بابت نظر

ناهمتا :|
هنووووز ترجمه نشده جلد سه :|
منم که نمیتونم بخونم خودشو :|
بعد یه مجموعه ی دیگه هم هس دارمش خیلیم تو کفشم ولی حسش نیس بخونم :||||
امممم فعلا دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه
مرسی از تاپیک

گفتم معرفی کن1 هر پست یک مجموعه!

منم با حانی موافقممممممممممممم.....
ناهمتاااااااااااااااااااا .....
گذاشته مارو تو کف جلد سومششششششششش....
اون از جلد دومش که....اینم از سومش.....چشونه اینا واقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته دونده هزارتورو هم دوس دارم بخونم....منتهی گیرم نمیاد:d....براهمین روی اوردیم به فیلمش:dدیگه.....همیناس دیه......معرفیم حوصله ندارم همتون میشناسین اینرو دیه....

هر پست یکی، معرفی کنید!

واااای چه تاپیک قشنگی
آدم میتونه بیاذ اینجا دردل کنه زاااار زاااار بزنه زیر گریه (البته نه دیگه در این حد :دی)
بگذریم...
من که استعداد و مهارتی توی اسپم دادن ندارم. میرم سراغ اصل مطلب :دی

مجموعه های زیادی هس که توی کفشون موندم. الان یکیشو میگم. بعد صبر میکنم یه نفر پست بده که پستام ادغام نشه . بقیه رو معرفی کنم پاسخ ها بره بالا.

خب.
من وقتی دوسال پیش به طور اتفاقی به نحوی که حتی فکرشم نمیکردم، با نایت ساید آشنا شدم، یک میلیونوم درصد هم احتمال نمیدادم اینــــــــــــــــقدر عاشق این مجموعه بشم به طوریکه.... حتی یادآوریش هم دردناکه، با چه سرعت و فلاکتی تمومش کردم از زار و زندگی افتاده بودماااا...

و حالا... توی کفش موندم چون جلد یازدهش ترجمه نشده (یا شایدم شده هرچند غیرمحتمله) خودم هم فرصت ندارم زبان اصلیشو بخونم. فایل زبان اصلیش شاید بیشتر از نیم ساله که توی دسکتاپمه |:

در مورد معرفی هم:
داستان مردی که یه موهبتی داره و میتونه با چشم سومش هرچی بخواد پیدا کنه (و شوخ مزاج هم هس((5)) ) و مشکلاتی که سر راه این ککارآگاه وجود داره و چطور از پسشون برمیاد...
من عاشق اتفاقات غیرمنتظره این مجموعه شدم...

برای معرفی تکمیلی، بزار بدم لینکشو پیدا کنم، میام ویرایش :دی

http://forum.pioneer-life.ir/thread834.html
خب این لینک تاپیک نقد و امتیازدهی به همین مجموعه است. فکر میکنم خوندن نظرات بقیه مفیدتر از معرفی باشه :)))

پ.ن: خواستم پست قبلو ویرایش کنم، نشد...
معذرت

خب بعدا بیا پیشم یه دوره اسپم بزارم برات! ممنون بابت نظر!

معرفی یادم رفت:
خب اولین مجموعه ای که منو واقعا تبدیل به یک در کف مانده کرد، نارنیا(البته الان کامل خوندمش ولی سالها طول کشید تا این مجموعه رو تموم کردم!)
اولین جلدی که من از نارنیا خوندم اسب و پسرک او! اولش فک کردم یه تک جلدیه، از کتاب خونه روستامون گرفتم کلاس دوم ابتدایی بودم و یه حقیقت اینقدر ازش خوشم اومد که به مسئول کتابخونه اینقدر التماس کردم که دادش بهم! بعدها فیلم شیر کمد و جادوگرو دیدم! و فهمیدم این یه مجموعه است! پس افتادم دنبال گرفتن کتابا!و توی یه نمایشگاه کتاب توی شهرزادگاه مادر، کتابای: خواهر زاده جادوگر، شیرکمد و جادوگر، شاهزاده کاسپین، کشتی پسید پیما و اخرین نبردو پیدا کردم! ترتیب جالبی نبود! این وسط کتاب صندلی نقره ای که جلد یکی مونده به اخره مونده بود! ولی به هر حال خریدمشون، وقتی شروع کردم به خوندن مثل معتادا از پاش بلند نمیشدم! چه دورانی بود، اول راهنمایی بودم اگه درست بگم، وقتی رسیدم به اخرین نبرد که اخرین جلده، کتابو که باز کردم دیدم جلدش اخرین نبرده، محتوا صندلی نقره ای! سالها گذشت و من همچنان تو کف این مجموعه بودم!تا این که اول دبیرستان یا شاید دوم من مجموعه کامل این کتابو بار دیگه در یک نمایشگاه کتاب در شهر زادگاه مادرم دیدم، ولی بی انصاف مسئول نمایشگاه فهمیده بود من ناجور تو کف این مجموعه ام، می گفت تکی نمی فروشم کل مجموعه با هم! هر چقدر التماس کردم فایده نداشت! و بلاخره مجبور شدم کل این کجکوعه رو بخرم تا بفهمم جلد اخر چی میشه! بعد از چک کردم تک تک جلدها و محتوا ها! من صاحب مجموعه کامل نارنیا شدم! ولی واقعا از پایانش خوشم نیومد! ولی ارزش اون همه پولو داشت که دادم و این مجموعه رو خریدم!

خب حالا معرفی کتاب: داستان در یکجهان موازی زمین می گذره، که توی هر جلد چند بچه به اونجا سفر می کنن و اتفاقای خاصی براشون می افته، توی اون دنیا که اسمش نارنیا است و مخلوق شیری به اسم اصلانه، حیوانات سخن گو، کووله ها، موجودات افسانه ای و جادو وجود داره و ... کلا کتاب خوبیه!

mixed-nut
2015/11/21, 19:49
اسپم؟
نمیخواممممم
بنم میکننننن

من دنبال این خاطرات درخشان توی پروندم نیستم ((42))

راستی بزار ببینم 72 چی بود ----> ((72))

Ajam
2015/11/21, 19:52
اسپم؟
نمیخواممممم
بنم میکننننن

اسپم چیز خوبیه!!! بنتم نمی کنن، من همش دارم اسپم میزنم کسی کاری به کارم نداره!

اسپم؟
نمیخواممممم
بنم میکننننن

اسپم چیز خوبیه!!! بنتم نمی کنن، من همش دارم اسپم میزنم کسی کاری به کارم نداره!

تازه بن شدن یه حسیه که خیلی خوبه!

sir m.h.e
2015/11/21, 21:01
خب من کتابایی رو میگم که به شدت در کفشونم واصن مهم نیست که ترجمه شده هست من نخوندم یا نه
شمشیر حقیقت
کاراموز رنجر
سی و نه سرنخ
یادش بخیر اول راهنمایی رو تا جلد پنجم سیپتیمیوس هیپ خوندم بقیش رو نخوندم
تو کف ویچر
تو کف بلگرید
تو کف هرپاتر (همشو با فن فیکشنا جویدم ولی چی کار کنم تو کفشم )
تو کف .......
انقدر زیاده بخوام بگم اعصابم خورد میشه (همین الانشم خورد شده)
و میشه تو کف تمام رمان های فانتزی خفنی که نخوندم
من بد تو کفم
اصن تبدیل شدم به کف
مگه نه حمزه؟

Leyla
2015/11/21, 21:12
عههه اشتب فهمیده بودم... اوکی... ولی این سوتفاهم منم ایده خوبی بود هممم...

سه گانه "شمشیر ارواح" نوشته جان کریستوفر
داستان درمورد سال های خیلی بعده که طی اتفاقاتی مذهب جدیدی بین مردم رواج میگیره و دستگاه های الکتریکی و تکنولوژی پیشرفته دور ریخته بشن. مردم به صورت قبیله ای زندگی میکنند و حاکمشون یه شهریاره. شخصیت اول داستان پسر یک شهریار تازه به دوران رسیده ست که با وجود دشمنی شهریار جدید (پدرش) با شهریار مغلوب قبلی، با پسر شهریار کشته شده که حالا توی فقر زندگی میکنه دوست میشه و...
خیلی از جزئیاتش یادم رفته و گفتن کلیاتش مزه کتابو از بین میبره، فقط بدونین یه شاهکار به تمام معناست.
من این مجموعه رو برای چند روز از کتابخونه مدرسه گرفته بودم ولی ماه ها درگیرش بودم. پیش خودم فکر میکردم کیه که حاضره از روی سنگهای داغ کنار آتشفشان رد بشه یا جلوی شلیک مستقیم توپ بایسته و...
همین دیگه بخونیدش! :دی

Moon Jacob
2015/11/21, 21:15
اها من در کف مانده ی سه گانه ای دیگر از نویسنده آنشرلی هستم یعنی داستان های امیلی من فقط یکیش گیرم اومده!((227))
دیگه اها شش گانه نیکولاس فلامل که وقتی یکش رو میخواستم دوش بود و وقتی که بیخیال شدم و یکش رو به صورت الکترونیکی خوندم ، دوش رو خواستم ، دوش نبود! الان در کل تو کفشم! یه سه گانه دیگه هم تازه جلد یکش رو گرفتم و مامانم نمیذاره بقیش رو بگیرم به نام سه گانه جوهری خیلی باحاله اها و یکی دیگه پنج شیش تا سیپتیموس هیپ هم خوندم ولی خب ، زیاد تو کفش نیستم چون انجی سیج خیییلیییی غلکییییی طووووووووووووووووووولش میده ! دیگه یه مجموعه تقریبا جدید و خوب هم خوندم به نام هفت گانه کلید های پادشاهی به همه توصیه اش میکنم!((226))

Dark 3had0W
2015/11/21, 23:01
ممم.چیزه.من دارک سایدرم.میشناسیدم...نمیشناسی د؟خوب به من چه انگار چه کارتونم.((42))اممم. چیزه.من کلا خیلی در کفم
1- مجموعه ی قهرمانان المپ.هی میخوام نشان آتنتا به بعد رو بخونم ولی خوب....حسش نی..میفهمی.

و همچنین.در کف مجموعه نغمه هستم.خوووب چیزه.پولیه دیگه.منم که به قول لیلا شیپیش هم ندارم.و اممم.مسلما تو کف هری پاترم هستیه.و همکنون با فن فیکشنای خارجی میسازیه.کلا زبانم از تابستون به خاطر این علاقه ی شیدید به فن به طرز عجیبی از صفر به 80 % رسیده((102))
با تشکر.نغمه را فراموش نکنید.جان اسنو به طرز بدی ناپدید شده از صحنه ی روزگار((227))

خلاصه واویلا لیلی.....مو در کفم خیلی((64))

Ajam
2015/11/22, 08:00
خب من کتابایی رو میگم که به شدت در کفشونم واصن مهم نیست که ترجمه شده هست من نخوندم یا نه
شمشیر حقیقت
کاراموز رنجر
سی و نه سرنخ
یادش بخیر اول راهنمایی رو تا جلد پنجم سیپتیمیوس هیپ خوندم بقیش رو نخوندم
تو کف ویچر
تو کف بلگرید
تو کف هرپاتر (همشو با فن فیکشنا جویدم ولی چی کار کنم تو کفشم )
تو کف .......
انقدر زیاده بخوام بگم اعصابم خورد میشه (همین الانشم خورد شده)
و میشه تو کف تمام رمان های فانتزی خفنی که نخوندم
من بد تو کفم
اصن تبدیل شدم به کف
مگه نه حمزه؟

عههه اشتب فهمیده بودم... اوکی... ولی این سوتفاهم منم ایده خوبی بود هممم...

سه گانه "شمشیر ارواح" نوشته جان کریستوفر
داستان درمورد سال های خیلی بعده که طی اتفاقاتی مذهب جدیدی بین مردم رواج میگیره و دستگاه های الکتریکی و تکنولوژی پیشرفته دور ریخته بشن. مردم به صورت قبیله ای زندگی میکنند و حاکمشون یه شهریاره. شخصیت اول داستان پسر یک شهریار تازه به دوران رسیده ست که با وجود دشمنی شهریار جدید (پدرش) با شهریار مغلوب قبلی، با پسر شهریار کشته شده که حالا توی فقر زندگی میکنه دوست میشه و...
خیلی از جزئیاتش یادم رفته و گفتن کلیاتش مزه کتابو از بین میبره، فقط بدونین یه شاهکار به تمام معناست.
من این مجموعه رو برای چند روز از کتابخونه مدرسه گرفته بودم ولی ماه ها درگیرش بودم. پیش خودم فکر میکردم کیه که حاضره از روی سنگهای داغ کنار آتشفشان رد بشه یا جلوی شلیک مستقیم توپ بایسته و...
همین دیگه بخونیدش! :دی

اها من در کف مانده ی سه گانه ای دیگر از نویسنده آنشرلی هستم یعنی داستان های امیلی من فقط یکیش گیرم اومده!((227))
دیگه اها شش گانه نیکولاس فلامل که وقتی یکش رو میخواستم دوش بود و وقتی که بیخیال شدم و یکش رو به صورت الکترونیکی خوندم ، دوش رو خواستم ، دوش نبود! الان در کل تو کفشم! یه سه گانه دیگه هم تازه جلد یکش رو گرفتم و مامانم نمیذاره بقیش رو بگیرم به نام سه گانه جوهری خیلی باحاله اها و یکی دیگه پنج شیش تا سیپتیموس هیپ هم خوندم ولی خب ، زیاد تو کفش نیستم چون انجی سیج خیییلیییی غلکییییی طووووووووووووووووووولش میده ! دیگه یه مجموعه تقریبا جدید و خوب هم خوندم به نام هفت گانه کلید های پادشاهی به همه توصیه اش میکنم!((226))

ممم.چیزه.من دارک سایدرم.میشناسیدم...نمیشناسی د؟خوب به من چه انگار چه کارتونم.((42))اممم. چیزه.من کلا خیلی در کفم
1- مجموعه ی قهرمانان المپ.هی میخوام نشان آتنتا به بعد رو بخونم ولی خوب....حسش نی..میفهمی.

و همچنین.در کف مجموعه نغمه هستم.خوووب چیزه.پولیه دیگه.منم که به قول لیلا شیپیش هم ندارم.و اممم.مسلما تو کف هری پاترم هستیه.و همکنون با فن فیکشنای خارجی میسازیه.کلا زبانم از تابستون به خاطر این علاقه ی شیدید به فن به طرز عجیبی از صفر به 80 % رسیده((102))
با تشکر.نغمه را فراموش نکنید.جان اسنو به طرز بدی ناپدید شده از صحنه ی روزگار((227))

خلاصه واویلا لیلی.....مو در کفم خیلی((64))

مرسی نظرات!
مجموعه دوم که منو در کف گذاشت دلتورا
خب زمانی که بچه بودم، دوم-سوم ابتدایی یه کتاب دیدم توی کتابخونه روستامون که عکس جادش خیلی جالب بود! برداتمش و با این که خیلی قطور بود، خوندمش! مجموعه سوم دلتورا! و هنوز که هنوزه تو کف بقیه جلداشم! خب البته زمانی که سال دوم دبیرستان فهمیدم میشه خیلی کتابا رو از اینترنت پیدا کرد و خوند، دلم می خواست برم دنبالش ولی اسمش یادم نبود، گذشت و گشذت تا من امسال فهمیدم اسمش دلتوراست! چیز زیادیم ازش یادم نیست فقط این یادمه که تو کفشم! ولی الان وقت ندارم که بخونمش! ولی یه روزی می خونمش! بعله! کلا تمام کتابایی که من تو کفشونم مال سالها پیشه، جگر سوخته ام!

پرسی
2015/11/22, 09:44
من توی کف مجموعه نیکلاس فلاملم فقط دو جلدشو تونستم بخونم اعصابم خورد شده که بقیشو پیدا نکردم

تازه بد بختی اینه که اصلا رو نت نیست

Ajam
2015/11/22, 10:03
من توی کف مجموعه نیکلاس فلاملم فقط دو جلدشو تونستم بخونم اعصابم خورد شده که بقیشو پیدا نکردم

تازه بد بختی اینه که اصلا رو نت نیست

اقا اینقدر گفتین تا منم این مجموعه رو بگم!
بدترین موردیه که منو تو کف گذاشته! شش گانه نیکلاس فلامل جاودان! من پمج جلدشو خوندم، و جلد ششم یعنی افسونگر مونده! و تازه شماها دو جلد خوندین و هنوز داستان شکل نگرفته وقتی جلد پنجمو تموم کردم و نمیدونستم بعدش چی میشه، داشتم دیوونه میشدم می خواستم سرمو بکوبم تو دیوار! یعنی یه شاهکاره این اثر، اولین بار من جلد دومشو توی یهنمایشگاه کتاب خریدم، اونم فقط به خاطر این که رو ی جلدش نمادای عجیب غریب بود و می خواستم ببینم چیه! بعدش جلد یکش و بعدها هم جلدای 3-4-5!!! ولی جلد شیش گیرم نمیاد هیچ جا! نمیدونم کجا پیداش کنم، بسوزه این استان ما که کلا قحطی کتابه!!!!! رو نتم که فقط جلد اولش یعنی کیمیاگر هست!!! دارم دیوونه میشم از نبود این جلد اخر!!

س.ع.الف
2015/11/22, 15:28
يعمي خوشم مياد در پاسخ همه گفتي هر پست يه كتاب!!!!!
خب،حالا كه فكر مي كنم ميبينم كتابي كه بيش از همه تو فكرشم كتاب خودمه.....
كه نوشتم فصول اولش رو و الان مدت هاست كه سراغش نرفتم..
هي...!
رمان نوشتنم درده سريه ها!

aramanesh
2015/11/22, 17:54
چه تاپیک عالیه واقعا ! من که پست نمیذارم دلم نیومد نگم ((121)) بسیار ممنون

اتفاقا تازگی ها شدیدا در فکر چند تا کتاب بودم که حالا به دلایلی نمیخوام شروع کنم و بخونمشون و چند تا هم از گذشته ... بله ....
1) کارآموز رنجر هست که خودم تا 10 خوندم و شدیدا دلم میخواد که 11 و 12 را هم بخونم ولی به دلیل یه اسپویل بسیار بسیار بزرگ که در کتاب 11 اتفاق میفته و من کاملا اتفاقی ازش مطلع شدم ، اعصابم خورد شد و الان یک ساله منتظرم از یادم بره ولی اولین چیزی که یادش میفتم همونه ... خلاصه در یک تراژدی غمناک قرار گرفتم .... واقعا بدترین اتفاق ممکنه ، نه ؟؟!

2)سری کتاب های سیپتیموس هیپ که حقیقتش خوشم نیومد ازش ولی خب فکر میکنم بیشترمون یه چیزی تو خودمون داریم که باید همه کتاب ها رو کامل بخونیم و نمیتونیم نیمه رهاش کنیم ... خلاصه لطفا یکی بیاد به دروغ هم که شده بگه کتاب هاش خوب نبودن که من نخوام بخونم ... سلامت روان هم دارم کاملا (5)

3)خاطرات یک خون آشام که سریالش هم پخش میشه ، کتاب 7 را ایران نمیخواد چاپ کنه و با این که خیلی ازش گذشته یه عقده ای تو دلم جا گذاشته که چرا چاپ نکردن که بخونم ... البته ایشالا هیچ وقت هم دیگه چاپ نشه چون نمیخوام بخونمش و فقط بیشتر آزارم میده :D

4)این سری نیکلاس فلامل جادوگر که شما هم همگی میگید بسیار قشنگه ولی من نمیخوام وارد یه سری بشم که این طور که به نظر میاد کتاب هاش را نمیشه به راحتی بدست اورد و اخر سر به این لیستم یکی اضافه بشه ! البته الان هم که اضافه شد ولی به هر حال !

5)سری غرش طوفان از الکساندر دوما که تا جلد 4 خوندم ولی کنکور شروع شد و رفتم برا کنکور ، حالا الان کنکورم را که خوب دادم و گذشت و عالی ، ولی الان نه که کامل یادم نیاد وقایع کتاب را ، ولی میدونید چی میگم دیگه ، یه جورایی برام سخته احساس میکنم یه چیزی ازش کم میشه اگه از اول نخونمش ولی حوصله هم میخواد از اول خوندنش که هنوز نرفتم سر وقتش

6)مترو 2033 ، که خریدمش البته ، ولی میخواستم فارسی را که میخونم ، همون شب برم هرچی خوندم را انگلیسیش را هم بخونم ولی متاسفانه انگلیسیش را نمیتونم پیدا کنم هم 2033 و هم 2034 .
هر وقت اینارو پیدا کنم ، میخونم صددرصد . در ضمن اگر کسی داشت لطف کنه برام ایمیل کنه خیلی خیلی ممنونش میشم .ariansohrabi35@yahoo.com ( البته نوشتن ایمیل که خطا محسوب نمیشه ؟ ببخشید نمیدونستم ، البته ایمیلم بازه تو پروفایلم در هر صورت . )

( ببخشید انقدر زیاد حرف میزنم ولی درسا نمیذاره بیام اینترنت و الان فرصتو مغتنم میشمارم ! )

7)دو جلد کتاب جنگ و صلح که فقط فرصت نکردم وگرنه مشکلی ندارم برای این ها از همین فردا قول میدم شروع کنم !

8) مجله هم میشه گفت ؟! من همیشه دانستنی ها میخوندم ولی جدیدا مجله گیتانما را هم دارم میخونم که خیلی عالیه ولی نامرد خیلی گرونه کمرمو شکست !!! حالا توی شک افتادم شدید که ماهنامه دانشمند را بخونم و اگر کسی میدونست در پستش توی همینجا ریپلای کنه خوشحال میشم بدونم مجلش چطوره خوبه و علمیه یا نه چون ذهنمو خیلی مشغول کرده .

9)به همین تازگی بیشترمون سری پندراگن را تموم کردیم و هممون میدونیم وقتی که یک سری کتاب را شروع میکنیم ، واقعا یه حس تعهدی پیدا میکنیم نسبت به کتاب و نمیتونیم به راحتی رابطمونو با کتابه به هم بزنیم !!! حالا من در دوراهی دیگری ( چقدر دوراهی ! ) قرار دارم که ایا سری موج پنجم را که جاهای مختلفی گذاشتند شروع بکنم یا نه ؟ با توجه به اینکه فیلمش هم داره میاد !

10) به تازگی یه انتشاراتی هایی مثل بهداد و ... یه عالمه کتاب فانتزی وارد کردن تو بازار که خب میبینید واقعا وقت ندارم ولی از طرفی دوست دارم بخونمشون ولی اصلا سعی میکنم که نه ببینم و نه بشنوم که این کتابای جدید چی هستن تا عاشقشون نشم یه وقت و 100 تا دیگه به این لیستم اضافه بشه

11)سری کتاب هایی که استیون هاوکینگ نوشته و یه بار خوندمشون ولی میخواتم دوباره بخونم ...با یه عالمه کتاب دیگه درباره برق و فیزیک و ریاضیات و نجوم و روان شناسی که حتما براشون وقت ازاد میکنم

12)سری کتاب های سمک عیار که نثر سختی هم داره و احتمالا حالا حالا ها بهشون نمیرسم

خیلی خیلی ممنون که لیستمو خوندین ، شاید بد باشه گفتنش ولی خیلی خوشحال شدم از این که دیدم بقیه هم همگی یه عالمه کتابای نخونده دارن ....

در ضمن الان باید تقریبا 8 تا از کتابای پائولو کوئیلو هم تو این لیست میبود که با همتی عجیب امروز تمومشون کردم و خیلی کیف داد
امشب هم احتمالا کتاب قلعه سفید را تموم میکنم که نویسندش از ترکمیه هست و بهم گفتن خیلی قشنگه
این وسط درس هم زیاد میخونما شما هم بخونید که یه وقت ترویج غلط نشه ... درس بخونید درس :) :D

در ضمن به همه شدیدا پیشنهاد میکنم هر شب ساعت 7 از شبکه چهار برنامه چرخ را ببینند که از شنبه تا چهارشنبه هست ، حتما ببینید چون فوقالعاده هستش

Araa M.C
2015/11/22, 18:23
دروود((92))
مورد اول اینکه حتی تصورشم نمیتونین بکنین با چه بدبختی و البته چه دستگاهی تایپ میکنم!((42))
دوم اینکه تایپکت یا ایهام داره یا من حال نداشتم کامل بخونم :دی (کتابهایی که خوشمون میاد ولی نشده بخونیم یا کتابایی که خوشمون نیمده و نتونستیم بخونیم؟ یا کتابایی که هنوز چاپ نشده و تو کفشیم؟)
سوم اینکه اصلا فک نمیکنم وازه (متاسفانه ز-ش نداره /خلاقیتم تو تلفظ اون وازه تو حلقم((42)))" کف" مناسب باشه((92))(نظرم واسه کسی مهمه؟ :دی
چهارم اینکه ارتمیس فاول!
به دلیل اسکن خیلی داغوون و ایرادات ترجمه و پیچیدگی کار و...!
اگه اشتباه نکنم تا نیمی از مجموعه را هم خوندم ولی بعدش داستان خیلی بچگانه شد
پنجم هم اینکه فعلا تا بعد!((42))

narges.o
2015/11/23, 00:56
یعنی این پست رو خوندم!کاملا پی بردم که خیلی حال حوصلت سریده بود محمد!!یعنی بدجورااااا!!!خخخخ((231))((119))((55) )
کتابی که در کفشم آرتمیس فاول جلد5 به بعدش!!!
و کتاب اممم؟اسمش یادم نی!!!خخخ(فقط یادمه 2خواهر و یه برادر بودن که با یکی به اسم کنت اولاف مشکل داشتن! کتاب باحالی بود!)

Ajam
2015/11/23, 11:14
یعنی این پست رو خوندم!کاملا پی بردم که خیلی حال حوصلت سریده بود محمد!!یعنی بدجورااااا!!!خخخخ((231))((119))((55) )
کتابی که در کفشم آرتمیس فاول جلد5 به بعدش!!!
و کتاب اممم؟اسمش یادم نی!!!خخخ(فقط یادمه 2خواهر و یه برادر بودن که با یکی به اسم کنت اولاف مشکل داشتن! کتاب باحالی بود!)

بچه های بدشانس!
بعد چرا حوصلم سر رفته بودیه بید؟ البته رفته بوده بید! ولی از کجا بفهمیدی؟

narges.o
2015/11/23, 22:03
بچه های بدشانس!
بعد چرا حوصلم سر رفته بودیه بید؟ البته رفته بوده بید! ولی از کجا بفهمیدی؟

آخ آرههه!!بچه های بدشانس خودشه!!!خخخ((100))
دیه دیه!مااینم ولی بعدا بت میگم چی جوری فهمیدم!!!خخخ((55))
اینجاجاش نی!((75))

aramanesh
2015/11/26, 19:24
سلام ... الان که اینو مینویسم نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت ... همونطور که توی لیستم نوشتم یکی از کتابایی که هیچ وقت نشد بخونم جلد هفتم خاطرات خون آشام یا بازگشت نیمه شب بود که الان به طور اتفاقی یه جایی دیدمش و خریدمش .... حالا 6 تا کتاب قبلی را اصلا به یاد ندارم و دیدن سریال هم به دانسته هام لطمه زده ، موندم بخونمش یا نه ....

Magystic Reen
2015/11/27, 11:16
من خودم استاد در کف ماندگیم.
میتونید هر کتابی که وسطاش پولی شده رو در نظر بگیرید((72))
ولی به تفکیک
1.نغمه ((231))
2.زامبی((94)) که عوضی بدترین جاها هم کتابش رو تموم میکنه
3.یه کمی ناهمتا که یه کتابش رو خوندم و دوتا از فیلماشو دیدم.
4.دونده هزارتو که فیلمشو دیدم و میخوام کتابش رو بخونم
5.خاطرات خون اشام هم به شدت روی اعصابم می دوید ولی میخوام تمومش کنم.((231))
6.انا کارنینا که تابستون تا اخراش خونده بودم 100 صفحه مونده بود که بابام مجبورم کرد برم پسش بدم به کتابخونه و دیگه هم نگیرمش.((231))
7.هانگر گیمزم فقط یه جلدشو خوندم ولی هیچ کششی نسبت به بقیه اش ندارم
8.یه کتاب خون اشامی بود که افتضاح بود و اسمشم یادم نیست ولی دلم میخواد بدونم اخرش چه میکنن.
9.اژدها سوارم یه جلدشو خریدم و دوست دارم بقیشونو بخونم
10.چن وقت پیش شنیدم سیاه دلم جلد دو داره اونم میخوام بخونم
11.بابی پندراگونم چن بار سعی کردم ولی واقعا نتونستم بخونمش.
12.یه کتابی هم بود من چهار هستم اونم بیخود بود ولی نصفه خوندم و دلم میخاد تمومش کنم.
13.خون واقعی هم هست((72))
14.بچه های سایه وارم جلد یکشو خوندم و بقیه اش رو نمیدونم از کجا باید گیر بیارم.
15.پادشاهی کهنم میخوام. چهارشو.
16.یه مجموعه هم بود همیشه یک ساحر دوران اژدها میذاشتش دو سه فصل هم از جلد دوش گذاشتن ولی از بقیه اش خبر ندارم
17.جلد دو ارباب دزدها روهم هیچ جا پیدا نکردم حتی حاضر بودم دست به جیب هم بشم ولی پیدا نشد.
18.تمام کتابهای تالکین که هنوزم که هنوزم نتونستم همتم رو جم کنم یه جا بخونمشون برن پی کارشون
19.وراثتم چن بار قصدشو کردم تا وسطاس جلد دوش هم رفتم ولی بقیه اش رو نتونستم بخونم.
20.سه گانه پارسیان و من هم خیلی دوست دارم بخونم.

فک کنم 20 تا بس باشه((72)) من برم که امتحان حسابان دارم

کساندرا
2015/11/27, 21:42
سلام داداش حمزه
دمت گرم دلی سیر خندیدیم!!
اولیش که دارم در حسرت خوندش می سوزم الکس رایدر جلد ده هست... یعنی جیگرم کبااااااااااااااابه! یه سایتم داشت ترجمه می کرد یه ناشر از خدا بی خبر خدا از سرش نگذره الهیییییییییییییییی اومد تعطیلش کرد!
دومی که دیگه به مرحله ی دق کردن رسوندم کار آموز رنجره!
سومیم غرش ماده شیره... جلد یکش تو کتابخونه مدرسه بود تا ته کتاب که رسیدیم نوشته بود دنباله دااااااااااااار! یعنییییییییییییییییی من جزغاااااااااااالم...
نایت سایدم که پولی شد منم زورم میاد بدم! مردم چقد دنیایی شدن خداااااااااااااااااااا...

کلا همینا داغشون از بقیه ای که یادم نمی یاد جگر سوز تر بود.!
. چرا دولت هیشکاری نمی کنه؟؟؟؟((127))اینهمه کتاب خور عقده ای تو مملکت دارن معتاد میشن انگل اجتماع میشن!.بسی امید داریم که مسئولین پاسخگو باشن..

aramanesh
2015/11/28, 22:57
سلام !!! این تاپیکو خیلی دوست دارم((204))
خب دقیقا ساعاتی پیش با گرفتن هر سه جلد کتاب دونده هزارتو حس بسیار عالی پیدا کردم و رو زمین نبودم ، تصمیم گرفتم قبل از شروع کردن کتاب ها ، برم عکسای بازیگرا و .. ببینم تا مروری بشه و بیشتر بهم بچسبه ... پیشنهاد میکنم این کارو نکنید ...
.....
توی گوگل زیر یکی از عکسا ، حتی نمیگم تقریبا چی نوشته بود ( به انگلیسی نوشته بود ) که به بلای من دچار نشید ... فقط یه اسپویلر که نه ، دو تا اسپویلر خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بزرگ برای کتاب سوم بود و از لحظه دیدنش دوباره اتفاقی که برای کتابای کارآموز رنجر برام اتفاق افتاد تکرار شد ... هیچی دیگه... الان در شوک هستم و از گوشه چشام داره اشک میباره و با صورت خیره شدم به مانیتور و اینارو مینویسم که به لیست در کف ماندگانم اضافه شدن همین حالا.... هر سه جلد دونده هزارتو ... یعنی میخواستنم یک و دو را هم بخونم که برای کتاب سوم لذت ببرم ...
دیگه از اینترنت متنفرم و هیچوقت نمیرم چیزی حتی نزدیک به کتابایی که نخوندمو ببینم ... شما هم نرید ... اصلا حالم بد شد . اولش خاطرات خون آشام بعدشم این ....

zoha
2016/02/10, 21:34
سفیر کبیر (جلد اول:قدرت ذهن)((231)) حرف دیگه ای ندارم
راستی کتاب درسی هم قبوله؟؟؟ اگه هست که برنامه نویسی ++c هنوز نتونستم کاملش کنم

BOOKBL
2016/02/10, 22:56
آطش از مجموعه سیپتیموس ( آطش کاملا درسته، می دونید دیگه، رسمشه که اسم همه کتاب هاش غلط املایی داره :دی )

سفیر کبیررررررررررررر